Telexist(e) teHfen V GERV0S-ADVISEURS B.V. j westeinde ziekenhuis overduin engleberb per sa afdelingssekretaresse pgcffiPsrajsgggfogQ 1m? medewerk(st)er kulturele zaken •••W s O.K.- J VERPLEEGKUNDIGEN S O.K.-ASSISTENTEN SPER^YHr UNIVAC fysiotherapeut(e) BRANDWEER LEIDEN adspirant-brandwacht M.B.A.-er a. hoofdleid(st)er/ staffunctionaris b. full-time leid(st)er/ ^pwsaoWpERSaCEL peisoneel PERSONEEL pw50ïï«— GEMEENTE NOORDWIJK Het bureau sport, jeugd en kuituur maakt onderdeel uit van de hoofdafdeling welzijnszorg. In verband met de ontwikkeling van het sociaal kulturele beleid is wegens uitbreiding plaats voor een Het werkgebied in de kulturele sector bevat de uitvoering van rijksbijdrage-regelingen, wet op het openbare biblio theekwerk, secretariaat van commissies, meewerken aan een uit te brengen culturele nota, organisatie van exposities en schoolconcerten c.q uitvoeringen e.d. De verschillende taken worden vooral geaccentueerd door de decentralisatie van het welzijnsbeleid, waardoor ook advisering in de beleidssfeer een belangrijk facet van het werk zal zijn. Gezocht wordt een kandidaat die zich tot deze functie bijzonder aangetrokken voelt en behalve over de nodige persoonlijke eigenschappen, bij voorkeur ook beschikt over een daarmee in overeenstemming zijnde ervaring- Geboden wordt de rang van commies of commies A met een salaris van 2.418,- tot 3.271,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor het verkrijgen van passende woongelegenheid wordt medewerking verleend. Een grafologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Belangstellenden wordt verzocht binnen 10 dagen hun eigenhandig geschreven sollicitatiebrief te zenden aan burgemeester en wethouders van Noordwijk, Voorstraat 42, te Noordwijk. 0 Voor de OPERATIEKAMERS zoeken wij 0 gediplomeerde Het salaris zal aan de hand van rang en ervaring worden vastgesteld. 0 0 Nadere informaties over de genoemde a vacature kunt u telefonisch inwinnen bij J de afdeling Personeelszaken, tel. 010-61^081. W Schriftelijke sollicitaties kunt u 0 richten aan de afdeling Personeelszaken, 0 Westeinde 132, Den HaagPostbus k32 Sperry Univac is 'n moderne onderneming die computer systemen verkoopt. In Sassenheim is het EDC gevestigd, voluit het European Distribution Center. Van hieruit worden de computer onderdelen gedistribueerd over de verschillende vestigingen in Europa. We zoeken een Een geroutineerde man of vrouw, die zelfstandig en feilloos de telex bedient, dus ook goed de Engelse taal beheerst. Hij of zij moet er niet tegen opzien om een week in de maand, in plaats van 8.30 tot 17.00 uur, van 10.30 tot 19.00 uur te werken. Dit in verband met 't tijdsverschil met Amerika. Belangstelling voor deze job? Bel dan even op. Of schrijf 'n briefje aan Sophie Hinze, Sperry Univac, Wasbeekerlaan 9, Sassenheim. Tel.: 02522 - 1 91 20. computer systems Wegens vertrek van één onzer medewerkers zoeken wij op korte termijn kontakt met een Uw taak zal dan enerzijds bestaan uit het zelfstandig behandelen van bed patiënten en patiënten op de afdeling fysiotherapie, anderzijds uit het begeleiden van stagiaires ziekenverzorging. Het is mogelijk, de funktie uit te oefenen in part-time dienstverband. Sollicitatiebrieven te richten aan de geneesheer-direkteur, J. van Duyvendijk, Nachtegaallaan 5, Katwijk aan Zee. HERVORMD PSYCHIATRISCH CENTRUM VOOR BEJAARDEN Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer J.H.M. Mikkers, hoofd van de afdeling fysiotherapie, telefoon (01718) 15441, toestel 126. Vr'g- KATWIJK AAN ZEE Bij de afdeling Financiële administratie van de Dienst van Financiën is plaats voor een JONGE ADMINISTRATIEVE KRACHT De werkzaamheden zullen bestaan uit: - controleren van rekeningen - verrichten van betalingen - bedienen van de boekhoudmachine - andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden Kandidaten dienen bij voorkeur in het bezit te zijn van een MAVO-diploma en het praktijkdiploma boekhouden (of studerend daarvoor). Tevens is enige boekhoudkundige ervaring gewenst. Het salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd en ervaring en kan maximaal 1.977,- bruto per maand bedragen. Inlichtingen over de functie kunnen desgewenst worden ingewonnen bij dhr. C. Hendriks, telefoon 071-145344 tst. 156. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van nummer 77071, te sturen aan Burgemeester en Wethouders, Stadhuis, Leiden. D. B. - Leiden In ons modern geoutilleerd drukkerij-bedrijf waar wij naast tijdschriften ook een groot orderpakket variawerk hebben, zoeken wij met spoed A. bekwame offsetdrukkers voor opleiding offsetrotatiedrukker B. B. boekdrukkers voor opleiding offsetdrukker C. kleinoffsetdrukker D. handzetters voor opleiding tot fotozetter en macromonteur E. bekwame micromonteur voor onze litho-afdeling Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelsza ken. U kunt ook bellen voor het maken van een af spraak. Vraag naar de heer J. Corstens. Na kantoor tijd kunt u hem bereiken onder nummer 892444. NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B.V. Restaurant „Allemansgeest" Hofweg 55 Voorschoten 1)71-764175 Ie Restaurant Kelner (chef de rang) of aankomend Ie Restaurant Kelner (demie chef) Wij bieden U een goed salaris en een vijf daagse werk week in een prettige werksfeer (zondag en maandag en alle feestdagen gesloten). ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (halve dagtaak) die tot taak krijgt het verrichten van alle voorkomende administratieve en secretariële werkzaamheden, als mede het typen van Latijnse teksten. In voorkomende gevallen zal zij de eerste secretaresse dienen te vervan gen. Van belangstellenden voor deze funktie wordt gevraagd dat zij een middelbare schoolopleiding (b.v.k. V.W.O.) hebben gevolgd en dat zij kennis hebben van de klas sieke talen. Een goede typvaardigheid is onontbeerlijk voor een goede vervulling van deze funktie. Leeftijd vanaf ca. 25 jaar. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 988,50 bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid is t.z.t. uitbreiding van deze funktie tot een volledige dagtaak niet uitgesloten. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Alge meen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijns zaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2300 RA Leiden, onder vermelding van vakaturenummer 7- 253/1158 op brief en envelop. vraagt een Voor deze funktie wordt vereist: - het bezit van een L.T.S.-diploma in een vakrichting die bij de brandweer toepassing kan vinden; - leeftijd van 21 tot 27 jaar; - het bezit van het rijbewijs B-E; - een sportieve aanleg en goed kunnen zwemmen. De opleiding tot en met de rang van hoofdbrandwacht alsmede tot brandweerduiker geschiedt in eigen korps. Het salaris bij indiensttreding bedraagt, afhankelijk van leeftijd, mini maal 1565,- en maximaal 1914,- bruto per maand. Vooruitzichten: bij gebleken geschiktheid en na het behalen van de vereiste vakdiploma's is een maximum salaris van 2543,- bruto per maand bereikbaar. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer F. P. v. d. Staaij, brandweerkazerne Langebrug 56 te Leiden, telefoon 130441. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de Com mandant van de Brandweer, Langebrug 56, Leiden. H. ENGLEBERT N.V. te Voorschoten - o.m. importeur van personenauto's, landbouw- en grondverzetmachines - zoekt voor spoedige indiensttreding ten behoeve van de Afdeling Onderdelen een Haar zeer afwisselende funktie zal o.m. omvatten: - sekretariaatswerkzaamheden - kontakt onderhouden met fabrikanten en dealers. Volgende kwaliteiten strekken tot aanbeveling: - vlotte type-vaardigheid - akkuratesse - goede kontaktuele eigenschappen - redelijke kennis van de Engelse en Duitse taal. Leeftijd tenminste 20 jaar. Wij stellen de ideale kandidate een royale honorering in het vooruitzicht. Sollicitaties te richten aan H. Englebert N.V., Dobbeweg 2-3 te Voorschoten, t.a.v. de heer WA. Boonacker. Eventueel ook telefonisch (01717) 2010. Wij zoeken voor één onzer relaties, een gerenommeerd bedrijf, werk zaam in de sierteeltsector en gevestigd in de omgeving van Sas senheim, wegens promotie van de huidige functionaris voor de afde ling boekhouding, een jonge Leeftijd 25-30 jaar. Ervaring met computerwerking is gewenst! Wij nodigen u uit uw sollicitatie te zenden naar: Postbus 170 Hillegom t.a.v. Mr. C. J. Nyqvist. Stichting Gezinsverzorging Leiden Haarlemmerstraat 133, Leiden, is een A-instelling, die zich bezighoudt met hulpverlening aan gezinnen, bejaarden, langdurig zieken en invaliden, met een personeelsbestand van 22 leidsters, 36 full-time en 547 part-time gezinsverzorgsters/helpsters. Zij vraagt Taken: coördinatie van werkzaamheden van het uitvoerend werk individuele en groepsbegeleiding deelname aan het stafoverleg meedenken over de ontwikkeling in de instelling. Functie-eisen: Minimaal diploma Soc. Academie of HBO-m.w. (met VO ge nieten de voorkeur). Ervaring in de gezins-/bejaardenverzorging. Bereidheid om mee te denken over de functie-inhoud in de toe komst. Niet studerend. voor de afdeling langdurige en tijdelijke hulpverlening. Taak: leidinggeven aan resp. 30 part-time of 15 full-time helpsters beoordeling hulpaanvragen begeleiding van degenen die hulp krijgen contacten onderhouden met instanties tot stand brengen van verwijzingen. Vanwege de samenstelling der teams is diploma MBO-s.d. of N-akte het meest gewenst. Salariëring volgens landelijke normen, waarbij de COAM- rechtsposiberegeling (voor zover gesubsidieerd door CRM) van toepassing is. De leidsters zijn betrokken bij de beide sollicitatieprocedures Uitvoerige sollicitaties te richten aan het Be stuur, Postbus 791, Leiden. De heer A. Pilon, Personeelszaken, is gaarne bereid vooraf tele fonische informatie te verstrekken (tel. 071 - 14 94 41 14 94 42). aangesloten bij de Stichting Centrale Raad voor Gezinsverzorging

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 30