Hef VW-assortimenï VOOR U. Tele-Ad Hostess staat voor u klaar bij: postgiro en 'J rijkspostspaarbank Kerstmis: gouden tijd voor zelf maaksters. n\ksp°ST Voor antwoord op al uw vragen. Voor informatie over lenen, hypotheken, sparen en betalen. Voor deskundig advies en voor een persoonlijk gesprek. Daarvoor bent u van harte welkom bij de speciale adviseurs in uw postkantoor. IN DE HOUTKAMP Leidsch Dagblad B.V. LEIDSCH DAGBLAD Witte Singel 1 Leiden. Dertig worden een probleem? David Bowie: slimme superster. Viva. Net even anders. Omdat het fijn is om jezelf te zijn. VW-Polo, de zuinige. Verrassend groot van binnen. Zuinig: 1 op 13,7 - normale, benzine - volgens DIN (voor de 40 pk). En toch fel! VW-Scirocco, de sportieve. Van 0 tot 80 in 6 sec. (110 DIN-pk uitvoering). Een 2+2 coupé met derde deur. Praktische sportiviteit. VW-Derby, de stijlvolle.' Gekenmerkt door z'n „doorgetrokken" bagageruimte, biedt deze nieuwe VWeen maximum aan stijl en comfort. VW-Passat, de representatieve Vrijgevig met prestaties Zuinig in gebruik. Als limousine stijlvol, als Variant met extra veel bagageruimte Als Comfort, met zéér achterdeur. VW-Golf, de compacte. Royaal met comfort. Zuinig met normale benzine: op 12,5 volgens DIN (50 DIN-pk uitvoering). VW-Bedrijfs wagen. Bedrijfszeker heid op wielen. In elke gewenste uitvoering. Ook „op maat". VW-LT. De grote bedrijfswagen. Als bestel- wagen, pick-up en chassis-cabine. Diesel-, benzine of gasuitvoering Voor alle VW's geldt met uitzondering van de VW-LT een heel jaar garantie, ongeacht het aantal kilometers. Voor de VW-LT geldt: een heel jaar of 50.000 km fabrieks garantie plus 50.000 km extra importeurs- oarborq. KAMSTEEG'S AUTOMOBIELBEDRIJF B.V. Geversstraat 30 Oegs'.jeest Tel. 071-151940/152661 v.d. Valk Boumanweg 2 Hofweg 39 Leiderdorp Voorschoten Tel. 071 -899212 xe( 071.759307 Tramstraat 67 Katwijk aan Zee Tel. 01718-15141 Volkswagen, gewoon even rekenen EK TELEFONISCH GELD LENEN Binnen een paar uur geregeld Géén informatie bij werkgever Kwijtschelding bij overlijden. Overname lopende leningen pnogelijk. Bemiddeling: ^frjacirdemo Rljn8burgerweg 135 lelden Telefoon 151985 Iedere donderdagavond tot 9 uur geopend. Romantisch restaurant boerderij V. Diepingenlaan 2 Leiderdorp telefoon 071-891288 Maandag gesloten. Zaterdag 24 december zijn wij de gehele dag gesloten! uitgeefster van het Leidsch en Alphens Dagblad Voor de telefonische advertentie aanname en verkoop t.b.v. onze afd. RUBRIEKSADVERTENTIES en gewone advertenties vragen wij per zo spoedig mogelijk in volledige dienst (werktijden van 8.30-12.30 en 13.30-17.30 uur). Sollicitanten dienen te beschikken over een zeer goede telefoonstem en een uitgebreide kennis van de Nederlandse taal. Typevaardigheid en zakelijk inzicht zijn eveneens onontbeerlijk. Leeftijd v.a. 18 jaar. Nadere inlichtingen worden verstrekt door dhr. J. Goudsmit, telefoon 071-144941 toestel 132 Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht door directie Twee v omroepster en een aktrice, vertellen hoe het voelt om dertig te worden. En hoe de toekomst er vandaar uitziet. Ingrid Drissen en Marielle Fiolët geven antwoord op de vraag wat dertig worden voor hen betekende. Acht maal veranderde David Bowie kompleet van gedaante. "Omdat stilstaan het zelfde is als doodgaan!' David voelt zich geen popmusicus. Hij is beeldend kunstenaar. En intelligent. Lees Viva's interview met David Bowie. Je kunt het met bont zo bont maken als je zelf wilt. Dus laten we luxe bont over aan de filrpsterren,dan blijft er nog genoeg betaalbaar bont over. Viva koos er een paar modellen van uit en maakte het al te bont met de prijzen Wie voor de komende feest dagen er graag extra feestelijk uitziet beleeft deze week met Viva een gouden tijd. Sieraden zijn makkelijk en snel te maken met behulp van een busje goudspray. En een aantal Nederlandse ontwerpers laten zélf hun mooiste feestgewaden zien. Waarvan een jurk met bijpassend schort kompleet met patroon en werkbeschrijving. Koop de Viva van deze week. Voor een gouden tijd.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26