ONROERE UUflJONRC INTERHUIS ONROERENDGOED onroerendgoed Pc hel vis kchilders f 210673 jan bentveld interieurverzorging bv makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP Leiden Z.W. vraagt vrijblijvend prijsopgaaf goed wonen zaak leiden nieuwe rijn 24 telefoon 071-134671' dealer van: be'souw tapijt plöeg stoffen gelderland interlübke uniska parket in onroerende goederen Directie: I. van der Tuin. makelaar en beëdigd taxa G. S. J. van der Weide LEIDEN Koninginnelaan. Aan brede laan gelegen, geheel onder architectuur verbouwde en gestoffeerd tussen- herenhuis met voor- en achtertuin, schuur en achteringang. Voorzien van c.v.-gas en boiler. Ind. beg. grond: ruime woonkamer met open haard en parketvloer, ruime keuken annex bijkeuken, toilet, hal met garderobe- kast, mooie houten trap naar 1 e en 2e etage, 1 e etage: 2 ruime slaapkamers met diepe kasten, kinderkamer, complete betegelde badkamer met ligbad, dubbele wastafel, 2e toilet en aparte douche. 2e etage: ruime zolderslaapkamer met dakkapel en ruime berging. Vraagprijs 325.000.- k.k. Meloenstraat. Goed onderhouden eengezinswoning, rustig aan plantsoen gelegen met vrije achtertuin, schuur en achteruitgang. Ind. beg. grond: gang, ruime woonkamer, keuken, toilet. 1 e verd.: overloop, 2 ruime slaapkamers, waarvan één slaapkamer met vaste kastenwand, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e verd.: ruime zolder. Unieke kans voor kopers die een huurflat kunnen aanbieden. vraagprijs Inclusief diverse roerende goederen 160.000.- k.k. Hoge Rijndijk. Ruim geheel verbouwd woon/praktijkpand. Gelegen aan verkeersweg met voor- en vrije achtertuin op het zuiden. Zeer geschikt voor iemand uit de vrije beroepen. Ind. part.: hal. toilet, open keuken, grote woonkamer met serre en open haard. 1 e etage: grote werkkamer, ruime slaapkamer met balkon oo het zuiden, 2 kinderslaapkamers, 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer en 5e slaapkamer, hobbyruimte en badkamer. Voorzien van c.v.-gas en ooiier. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 265.000.- k.k. Pretor!usstraat. Uitstekend verbouwde eengezinswoning met schuur en zonnige achtertuin op het zuiden. Ind. beg. grond: gang, ruime woonkamer 30 m2, rondom betegelde keuken met r.v.-staal/kunststof aanrechtblad, rondom beteqelde doucheruimte met toilet en wastafel. 1 e verd.: overloop, 3 ruime slaapka mers. 2e verd. zolder. De woning heeft diverse extra's, o.a. schrootjesplafonds en verkeert in prima staat van onderhoud. Elektra en riolering zijn geheel vernieuwd. Alle stofferingen van uitstekende kwaliteit, blijven in de woning. Deze aanbieding is een buitengewone kans voor kopers die een huurwoning kunnen aanbieden. Ruime hypotheek mogelijkheden zijn aanwezig. Vraagprijs 98.000.- k.k. Kapteijnstraat (Professorenwijk). Ruim tussenherenhuis met 12 meter diepe tuin op het zuiden met schuur. Ind. beg. grond: gang, toilet, woonkamer met open slaande deuren naar de tuin, open keuken. 1 e verd.: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon op het zuiden, douche. 2e verd.: zolder met dakkapel, bereikbaar via vaste trap. Het huis is goed geïsoleerd en ook achterom te bereiken. Direkt leeg te aanvaar den. Vraagprijs 1J5.000.- k.k. LEIDERDORP Mauritssingel. Aan plantsoen gelegen herenhuis met voor- en zonnige achtertuin op het zuiden, stenen schuur en achteruitgang. Ind. beg. grond: gang, toilet met fontein, woonkamer met parket, ruime eetkeuken annex bijkeuken met inbouw kookplaat en afzuigkap, kelderkast. 1 e verd.: hal, 3 ruime slaapkamers, vaste kasten en wastafel, waarvan 1 slaapkamer, welke nu als keuken is ingericht, met balkon (zuiden), badkamer met douche, toilet en vaste wastafels. 2e verd.: vaste trap naar ruime 4e slaapkamer met dakkapel, veel berging en gasboiler. Direkt leeg te aanvaarden. Vraagprijs 240.000.- k.k. VOORSCHOTEN Bartoklaan. Goed onderhouden luxe afgewerkt hoekherenhuis met garage en berging, voor-, zij- en achtertuin. Voorzien van cv-gas en boiler. Ind.: beg. grond: hal toilet, kelderkast, moderne keuken, grote woonkamer met open haard, 1e etage: 3 slaapkamers, zeer luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: waskamer met aansluitingen, ruime 4e slaapkamer met dakkapel. Oplevering in overleg. Vraagprijs incl. div. roerende goederen zoals stoffering, zonwering etc. 360.000.- k.k. Leidseweg. Uniek hoekherenhuis met zonnige voor-, zij- en achtertuin en dubbele garage voor twee auto's. Ind. part.: hal met garderobe, toilet, moderne open keuken, ruime woonkamer met niveau verschil, open haard en plavuizen vloer, open trappen naar 1e en 2e etage, 1e etage: ruime slaapkamer met wand- meubel, grote kinderkamer met dakterras en het zuidwesten (deze kamer kan gesplitst worden in twee kinderkamers)badkamer met douche en 2e toilet en vaste kast op de overloop. 2e etage: mime slaapkamer met mime bergingen en bevloerde vliering. Het geheel is voorzien van c.v.-gas en gedeeltelijk met dubbele (thermopane) beglazing. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 375.000.- k.k. Raadhuislaan. In uitstekende staat van onderhoud verkerende gestoffeerde flatwoning (2e etage). Ind.: woonkamer met parketvloer, moderne keuken met mim geheel betegeld balkon op het zuiden, 1 grote en 1 kleinere slaapkamer, ruime betegelde doucheruimte met toilet en wastafel. Het geheel is verwarmd d.m.v. gaskachels. Ruime kelderbox aanwezig. Unieke kans voor iemand die een huurflat met lift kan aanbieden met een huur van ƒ400,- 500,- per maand. Vraagprijs 149.000.% K.K. ZOETERWOUDE-DORP Burg. Doyerstraat. Rustig aan plantsoen gelegen goed onderhouden hoek-herenhuis met garage, berging en cv-gas, voor- en achtertuin op het zuiden. Ind.: beg. grond: ruime woonkamer, keuken, toilet, kelderkast, entree, garderobe, 1 e verd.: 3 ruime slaapkamers, hal badkamer met douche, wastafel en 2e toilet, 2e verd.: hal, cv-ruimte en 2 slaapkamers met dakkapel en velux dakvenster. De beg. grond van het pand is voorzien van dubbele (thermopane) beglazing. Prijs n.o.t.k. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Prins Bernhardstraat. Uitstekend onderhouden ruim hoek-herenhuis met garage, aparte stenen fietsen berging, grote voor-, zij- en achtertuin op het zuiden, tot. grond opp. 283 m2. Ind.: beg. grond: ruime woonkamer met open haard, keuken, toilet, kelderkast, hal. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met liqbad en wastafel, 2e verd.: berging, ruime slaapkamer met dakkapel. Prijs n.o.t.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Jac. Perkplantsoen. Goed onderhouden hoekherenhuis met stenen schuur, voor- en achtertuin. Rustig gelegen aan plantsoen (géén autoverkeer). Ind. beg. grond: entree, ruime woonkamer met open haard en leuke bar, moderne open keuken, toilet, gang met garderobekast. 1e verd.: 3 slaapkamers, doucheruimte met 2e toilet en wastafels. 2e verd.: mooie ruime zolderkamer met dakkapel en veel bergruimte. Het geheel is voorzien van c.v.-gas en ged. van dubbele beglazing. Oplevering op korte termijn mogelijk. Vraagprijs 248.000.- k.k.' TE KOOP GEVRAAGD Beknopt herenhuls met ruime woonkamer en 2 slaapkamers, tuin op het zuiden. Liefst in Leiden of omgeving. Prijsldee plm. 250.000,- Riant gelegen appartement in Leiden of omgeving, moet balkon op het zuiden hebben. Prijsidee plm. 200.000,- Leidseweg 37 - Voorschoten Tel. 01717—4684* NOORDWIJK AAN ZEE Aan de Kon. Astridboulevard hebben wij te koop een in goede staat verkerend volledig bedrijfsklaar ingericht hotel, volledig centraal verwarmd en iedere slaapkamer voorzien van warm- en koud stromend water. De indeling van dit direct aan zee en strand gelegen object met eigen parkeerterrein is: entree met koelvitrine, hall met balie, eetzaal, conversatiezaal met kleine bar en serre, keuken, 5 slaapkamers. Onderhuis: gang, 4 slaapkamers, ketel huis. magazijn. 1e verd.: toilet/douche, 6 slaapkamers waarvan enige met balkon. 2e verd.: toilet/douche, 6 slaapkamers. 3e verd.: zolder en 2 slaapkamers. Aan de zeezijde is een terras. Het hotel is per 1 maart a.s. t/m 15 april '78 reeds volledig volgeboekt. Koopsom f 850.000.- k.k. VOORHOUT Midden in de bloembollenvelden bieden wij te koop aan, twee centraal verwarmde woonhuizen, bestaande uit: entree, douche/toilet, keuken, woonkamer. 1e verd.: 3 slaapkamers. Deze oude huizen welke in maart en sept. '78 leeg worden opgeleverd, zijn te koop voor: f 85.000.- k.k. per stuk LEIDEN Op het Waardeiland bieden wij te koop aan, een gestof feerde "vide-woning" type C met tuin bestaande uit: hall, toilet, ruime woonkamer met open trap, moderne keuken, wasafdeling dubbele garage/berging. 1 e verd.: overloop, vide. studeerkamer, 3 slaapkamers, moderne badkamer, toilet, douchecel en balkon. Koopsom voor dit onder Amerikaanse architectuur geheel centraal verwarmde pand is: f 485.000.- k.k. Makelaarskantoor DEN HAAN De Grent 2 f^MRj NOORDWIJK AAN ZEE M0 Telefoon 01719-19206 IumbmJ zenden wij U gaarne onze woninggids. ONROEREND GOED BUREAU JU. Wij vragen met spoed voor diverse rela ties woningen te koop. Achterstallig on derhoud is geen bezwaar. Voor het maken van een afspraak kunt u zich richten tot Bureau Ju. Strobloem 1Leiden. 767469-768416. Geversstraat 63 Oegstgeest 071-152540 Direktie J.N. Lanccl.makclaar i.o.g. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Van Poelgeestlaan 84. Modern herenhuis met voor- en achtertuin, schuur, voorzien van CV gas. Indeling: garderobekast, zeer moderne eiken keuken, woonkamer, 1e et. 3 kamers met kasten, badkamer met douche, 2e et. grote kamer met 2 dakkapellen. Prima staat. f 257.500,-- LEIDEN Balistraat 67. Woonhuis met voor- en achtertuin, achterom en schuur. Bevat: parterre: 2 kamers, toilet, keuken, 1e etage: 3 kamers. f 110.000.-- Corantijnstaat 106. 4-kamer-appartement op de 3e etage met inpandige berging, woonkamer met balkon, keuken met balkon, douche, 3 slaapkamers. f 120.000 Da Costastraat 95. Woonhuis met achtertuin, aangebouwde stenen schuur, achterom. CV gas. Ind.: woonkamer, aangebouwde moderne keuken, toilet, 1e et. groot balkon, 2 kamers, badkamer met douche, 2e et. kamer met dakkapel, geheel betimmerd, veel kastruimte. Perfecte staat van onderhoud. f 175.000,- Maredijk 60. Woonhuis met plaats. Ind.:hal, 2 kamers, keuken, toilet, 1e et. 2 kamers. Direct te aanvaarden. f 85.000,- MozartStraat 149. 4/5 kamerappartement op de 1e woonlaag, gelegen tegen over plantsoen. Bevat: zeer grote woonkamer (oorspr. 2 kamers), keuken met balkon, badkamer met douche, toilet, 3 slaapkamers, berging onder het ge bouw. f 125.000,- Paramaribostraat 129. 4-kamer-appartement met prachtig uitzicht over de Zijl, inpandige berging. Prima onderhouden. Ind.: woonkamer, 3 slaapkamers, moderne keuken, 2 balkons, badkamer met douche. Gelegen op de 2e woon laag. f 123.000,- Van der Werfstraat 60-60a. Bedrijfsruimte van 80 m2 thet grote deuren en trap naar zolderkamer. Bovenwoning met eigen opgang: keuken, toilet, kamer en suite, ruime douche, groot zonneterras. 2e etage: 2 kamers, zolderruimte. CV gas, nieuwe electr. bedrading, riolering, dakpannen en goten. Prima staat. f 165.000,- LEIDERDORP Brittenburg 58. Hoekhuis met 3 zijden tuin, schuur. Gelegen in rustige omge ving (geen verkeer), nabij plantsoen en waterpartij. Ind.: woonkamer, moderne keuken, 1e et. 3 kamers, badkamer met douche, 2e et. grote kamer, veel berg ruimte. CV gas. f 243.000- Van Lennepdreef 40. Royaal, perfect onderhouden modern herenhuis met garage, voor- en achtertuin. Gelegen in mooie, rustige omgeving. Ind.: Z-vormige woonkamer (40 m2) met open haard, parketvloer, half open keuken, dubbele beglazing. 1e et. 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, dubbele wastafel, 2e et. 2 kamers. CV gas. f 348.000,- LEIDEN Kasteelhof 9, zeer mooi aan plantsoen met vaarwater en vrij uitzicht gelegen geheel vrijstaande villa met C.V., garage, rondom fraai aangelegde tuin. Ind vestibule met garderobe, hall, toilet met fontein, grote woonkamer met Siematic open keuken, div. apparatuur, mooie praktijkruimte met studeerkamer en aparte ingang, 1 e et.: 3 slaap kamers (1 met groot dakterras) en L-vormige slaapkamer, 2 douches, parterre v.z.v. thermopane beglazing, grote bergruimte. Vraagprijs 600.000,- Hommelveld, zeer kostbaar afgewerkte split-levelwoning met C.V., grote garage en prachtige diepe achtertuin (Z.W.) aan water met groot dakterras en blijvend vrij uitzicht op park. Ind.: parterre, grote woonkamer met prachtige open haard, muren van hand vorm steen, mooie leistenen vloer, trap naar zeer fraaie zit-eetkeuken, v.z.v. kerkdriel tegels, keukenapparatuur, antieke wandbetegeling, 1e en 2e et.: 4 grote slaapkamers, zeer luxe grote badkamer, apart 2e toilet en aparte douche. Vraagprijs incl. veel extra luxe 468.000,- De Laat de Kanterstraat, (prof. wijk), zeer groot half vrijstaand herenhuis met aparte garage, C.V.-gas. Ind.: entree, hall, grote woonkamer m. parket en fraaie open haard, ruime studeerkamer, zeer grote keuken met div. apparatuur. 1 e et.: overloop, 3 mooie slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e et.: 2 slaapkamers met dakkapel. Grote berging. Vraagprijs 450.000,- V.d. Brandelerkade, groot modern herenhuis, v.z.v. C.V.-gas. Zeer rustig gelegen aan water met voor en achtertuin. Ind.: entree, hall. toilet, moderne keuken, grote woonka mer met granolwanden, antieke schouw en massief eiken parket. 1 e et3 slaapkamers (1 met balkon), badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et.: grote slaapkamer met dakkapel, ruime bevloerde vliering. Vraagprijs 340.000,- Kromstevenwerf, zeer groot hoekherenhuis (Type C) met C.V., grote achtertuin op Z.W. met uitzicht op plein. Ind.: ruime hall, toilet, grote woonkamer met open Tielsa keuken met afzuigkap, 1e et.: grote overloop, apart 2e toilet, badkamer met ligbad en mooie mozaikvloer, 3 grote slaapkamers, 2e et.: slaapkamer met wastafel van 20 m2. Vraagprijs 320.000,- Bakhuis Roozenboomstraat, geheel luxe gerenoveerd woonhuis met C.V.. achtertuin op Z.W., schuur en achteruitgang. Ind.: hall. toilet, woonkamer met open haard van leisteen, essenhouten plafond, verzonken verwarming, moderne zandkleurige keuken met inbouwapparatuur, 1 e et.3 slaapkamers, douche, 2e et.ruime zolder met moge lijkheid dakkapel. Vraagprijs 225.000,- Kapteinstraat 18, goed onderhouden tussenwoning met tuin, schuur en achterom. Entree met houten afwerking, ruime woonkamer, diepe provisiekast, toilet, ruime keuken, 1 e et.: 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en wastafel, 2e et. grote zolder. Vraagprijs 198.000,- Morsweg 29 en 31geheel goed verbouwde ooven en benedenwoning. Zeer geschikt voor dubbele bewoning. Ind.: benedenwoning, entree, grote woonkamer, keuken, douche en toilet, ruime plaats. Bovenwoning: overloop, grote woonkamer, keuken, toilet, 2e et.: 2 slaapkamers, douche, terras Vraagprijs 155.000,- De Genestetstraat 17, zeer mooi gemoderniseerde woning met C V. en ruime plaats Ind.: entree, woonkamer met open schouw, mooie parketvloer, moderne keuken, douche en toilet, 1e et.: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, groot dak terras. Vraagprijs 140.000,- Paramaribostraat 25, zeer goed onderhouden 4 kamertlat met blijvend vrij uitzicht op Zijl. met C V. Ind woonkamer, 3 ruime slaapkamers, mooi balkon, keuken met balkon Badkamer met douche. Vraagprijs incl. stoffering 125.000,- Corantijnstraat, mooie 4 kamerflat op de 2e woonlaag met aparte berging. Vraagprijs 118.000,- Roemer Visscherstraat, boven en benedenwoning, beneden verhuurd. Ind.: boven woning, grote woonkamer, keuken, 3 slaapkamers, douche en groot balkon. Vraaaprijs totaal 98.000,- Bilderdijkstraat 4 Tel. 149147 of 132732 ZATERDAG GEOPEND VAN 14.00 UUR TOT 16.00 UUR. I Moderne drive-in woning, met c.v.-gas, 6 kamers. In goede staat. 275.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR VAN GENT LEIDSCHENDAM PRINSES BEATRIXLAAN 48 TEL. 070-271902* (OOK NA KANTOORUREN) LEIDERDORP Gallaslaan. Groot 4 jaar oud, in nieuwstaat verkerend herenhuis, grote L.-woonkamer 56 m2, 5 grote slaap- Kamers, DacJkamer, c.v. gas, vele extra voorzieningen, mooie tuin op Z.W., huurgarage. f 360.000.- k.k. Charlotte de Bourbonstraat. Groot hoekherenhuis. garage, c.v. gas, mooie zonnige tuin op Z O.grote woon kamer, 3 grote slaapkamers, badkamer, aparte douche kamer, vele extra voorzieningen 265.000 k.k. Groot 8 jaar oud kantoorgebouw, woning, grote be drijfshal, 200 m2 grond die bebouwd mag worden. Veel parkeerruimte f 850.000.- k.k. Hoofdstraat. Groot vernieuwd vooroorlogs herenhuis aan de Rijn gelegen, grote living met open haard. 4 slaap kamers. badkamer c.v.-gas. Mooie zonnige tuin aan de Rijn op Z. Vele extra voorzieningen. ƒ315.000,- k.k. LEIDERDORP/LEIDEN 2 jaar oude, in nieuwstaat verkerende, hoek semi/bungalow, c.v. gas, grote living, 4 slaapka mers, 2 badkamers, dubbele garage, mooio zonnige tuin. Vele extra voorzieningen. f 480.000.- k.k. LEIDEN Scilladuin. Groot nieuw hoekherenhuis met aan 3 zijden 'grote zonnige tuin. Grote woonkamer. 4 slaapkamers, badkamer, p.v. gas. Veel extra voorzieningen f 288.000.- k.k. HAZERSWOUDE/RIJNDIJK Groot modern, in perlekte staat verkerend hoekheren huis. f 195.000.- k.k. ZOETERWOUDE RIJNDIJK In perfecte staat verkerende vrijstaande bungalow op 1600 m2 grond. Zeer landelijk gelegen. Ideaal voor paardeliefhebber etc. 650.000,- k.k. B.V. Hoofdstraat 248, Leiderdorp, telefoon 071-892551.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 31