Morgen en overmorgen bij Kruyt Katwijk Keukens a la carte. Stenen en dakpannen, een hoofdstuk apart. Badkamers met een ingebouwde invitatie. Eindeloze kollektie tegels en plavuizen. Geen droomhuis zonder open haard, zoisdat een nieuw bouw-en woongebeuren in de Randstad. JiUJiJ iJ J J jij Waar u nu alles, maar dan ook alles vindt om uw huis tot een droomhuis te maken! Kent u Kruyt Katwijk al? Wel, dan zult u het nu niet meer terugkennen. Onze toonzaal is zo gigantisch uitgebreid dat wij met een beetje lef durven te spreken over een totaal nieuw bouw- en woongebeuren in de Randstad. Grootspraak, denkt u? Dan moet u morgen of overmorgen zeker komen. We zijn ervan overtuigd dat u nog nooit zoveel bouwmaterialen en woonkomfort onder één dak bij elkaar hebt gezien. Van exclusieve steensoorten tot dekoratieve wandbekleding. Van daglichtkoepels en tuimel/uitzetramen tot superieur sanitair. Er zijn alleen al 16 soorten parket van diverse merken. Niet minder dan 25 typen binnen- en buitendeuren. En zo kunnen we doorgaan. We doen het niet. Zo'n eindeloze opsomming wordt vermoeiend. Terwijl u niet uitgekeken raakt als u komt. En vanzelf gaat kombineren met materialen, met strukturen en kleuren. Zodat uw droomhuis ongemerkt al een beetje gestalte gaat krijgen. Mogen we u nog een advies geven? Neem er een beetje de tijd voor. Want één ding weten we zeker: het is meer dan u verwacht! Daar staan ze dan, keukens om uw vingers bij af te likken. Keukens van kunststof. Keukens van massief hout. In allerlei stijlen, rustiek en romantisch en hypermodern. Maar allemaal erop berekend om u een maximum aan komfort te geven. Dus gekombineerd met de beste inbouwapparatuur: Atag, De Dietrich, Futurum. Misschien hebt u er nog nooit zo bij stilgestaan, maar ook in stenen bestaat veel variatie. En ze zijn in hoge mate bepalend voor het karakter van uw huis. Bij Kruyt Katwijk vindt u een grote sortering metselstenen. Maar ook exclusieve steensoorten. En om de kroon op het werk te zetten: zeer fraaie, zelf geïmporteerde dakpannen. Badkamers die zeggen: ach, blijf nog even, 't is hier toch fijn! Voorzien van alle luxe en komfort die u zich maar kunt wensen. Oh ja, let op de bekende Koralle douchewanden, voor een perfekte en uiterst dekoratieve afscheiding. Om u even een indruk te geven: in onze toonzaal komt u 21 plavuizeneilanden tegen en nog eens 42 plavuizenplateaus. 63 Soorten dus, overzichtelijk opgesteld. Wand- en vloertegels? Alstublieft: 340 soorten, waaronder vele exclusieve. En dan moet u eens zien hoeveel aandacht er is besteed aan dekoratieve effekten die met kombineren kunnen worden bereikt. En dus is er een royale keuze, zowel in vrijstaande en hangende modellen als in inbouw open haarden. Daarbij een kollektie zeer exclusieve steensoorten. Hier bedoeld als omlijsting van uw open haard, maar natuurlijk evengoed geschikt voor ander schoon metselwerk binnenshuis. Bereikbaar: A) uit Den Haag: bi/ Den Dei/1 (Wassenaar) richting Katwijk kiezen. U komt dan bij Katwiik a/d Ri/n uit op de provinciale weg en rijdt de eerste atsiag ..Katwiik aan Zee'' voorbii. Dan passeert u een viaduct onder de Zeeweg en een brug over het uitwateringskanaal U neemt de nu volgende afslagKatwijk aan Zee Daarna nog eenmaal linksaf en u vindt ons aan het eind van deze weg B) uit Leiden: via Oegstgeest en Rijnsburg naar Katwijk a/d Rijn U komt daar uit bi/ een molen, welke u rechtuit passeert. Kort daarna de afslag naar rechts om op de provinciale weg te komen Verder als onder A C) uit Haarlem: provinciale weg over Vogelenzang. Noordwijkerhout. Noordwijk. Dan bij Katwi/k de rechtse afslag naar Katwijk aan Zee Links onder viaduct door. waarna u rechtuit rijdt. D) uit Haarlem en Amsterdam: via de rijkswegen tol bi/ Leiden de afslag naar Ri/nsburg/Katwi/k. U kom dan weer bii de molen (zie B). Openingstijden: maandag t/m vri|dag 10.00 -17.30 uur donderdag koopavond 19.00 - 21.00 uur Zaterdag 10.00 -16.00 uur Ruime parkeergelegenheid. Ambachtsweg 33 (Industrieterrein 't Heen i Telefoon: 01718-29311 KATWIJK iedereen leest de krant altijd en overal. aJÜ □OD iedereen leest de krant altijd en overal. -f iedereen leest de krant altijd en overal.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 19