rtypiste Rabobank Q Douwe Egberts schenkt tijdelijk dubbele waardepunten op alle vacuumverse koffie. Zomervakantie Benidorm, Paar op de Donau, Rusland reiz Wijndrinke De stranden opRhodos, worden,Ge Rijden,Vlie Want vakantie Bruin worden in a, Deinen Acapulco, naar tjes van Split, «Wegwezen! sse, Relaxen etië verliefd othenburg, g het maar, B. VERKROOST ZN. BV VVfelkom bij HEINEKEN Douwe Egberts koffie, lekkere koffie, v/h GEBR. MEIJER B.V. WERELDWIJDE VERHUIZINGEN Meubelbewaring LEIDEN Achthovenerweg 4 (Leiderdorp) 071 -894258 NIJMEGEN LEEUWARDEN Voor de afdeling werkvoorbereiding zoeken wij een typiste van ongeveer 20 jaar. Haar werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit het typen van staten en overzichten, het bijhouden van de diverse kaartsystemen en van het afdelingsarchief. Afwisseling genoeg dus en dat op een afdeling waar het gezellig werken is. Onze gedachten gaan uit naar een jonge vrouw met een MAVO-opleiding of gelijkwaardig diploma. Naast een aantrekkelijk salaris kent Heineken ook een vakantietoeslag van 8% en een goede winstdelingsregeling. Interesse in deze baan? Neem dan schriftelijk of telefonisch (071-814065) kontakt op met de heer G. van Puffelen van de Plaatselijke Personeeldienst, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1 te Zoeterwoude. Als u nü komt boeken garanderen wij u in juli of augustus de beste plekjes! De Rabobank is de grootste reisbemiddelaar van Nederland en verkoopt verzorgde reizen van 16 bekende reisorganisaties. Zij biedt een keuze uit duizend-en-èèn mogelijkheden en geeft daarbij een service zoals u die van de Rabobank mag verwachten: persoonlijk, betrouwbaar en zeer deskundig. U kunt bovendien meteen de reis verzekering, de Internationale Reis- en Krediet brief, reischeques en buitenlands geld laten verzorgen. Bij ruim 3100 Rabobanken, dus nooit ver uit de buurt! Haal nü de reisprogramma's bij de Rabobank van: Arke Reizen Ebatours Van Fraassen Franse Toeristen Service G.T.W.-Reizen Holland International Hotelplan Internationale Reisorganisatie Rederij ketel N.S. vakantiereizen Rentahome Scandinavian Arctic Sunway Snel Reizen Stoomvaartmij. Zeeland (Big Ben Tours) Tor Line Vernu Reizen Vrij Uit autovakantiereizen geld en goede raad Iver goede raad gesproken: met ingang van december 1977 beschikt uw Rabobank-reisadviseur over het "Toeristiek"-documen tatiesysteem met uitgebreide beschrijvingen van vliegbestemmingen en Kotels, bungalows en appartementen in vele landen. De reisprogramma's liggen voor u klaar je weet dat t goed is) December is de feestmaand. Daarom schenkt Douwe Egberts tijdelijk dubbele waardepunten op alle vacuumverse koffie. Zodat u sneller kunt sparen voor één van die prachtige Douwe Egberts geschenken, die het koffiedrinken nóg gezelliger maken. U vindt ze allemaal uitvoerig beschreven in de nieuwe kleurrijk geïllustreerde geschenkenlijst. Uw winkelier heeft deze prachtige lijst gratis voor u klaar liggen. U kunt ook een briefkaart met uw naam en adres sturen aan: Douwe Egberts, postbus 2076 in Utrecht. Vermeld op de achterzijde: "Geschenkenlijst'.' Dan krijgt u de lijst gratis in de bus.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26