^SPAAR- DEPOSITO'S 71% 8 81% mededelingen gemeentebestuur i 1 leiden 12 tm 16 dec.'77 im? 71% Te Ie-Ad Hostess fm 3 GROEISPAAR- BEWIJZEN aan toonder LEID5E SPAARBANK leiden Hou ze In de gaten! Leidsch Dagblad B.V. LEIDSCH DAGBLAD Witte Singel 1 Leiden. Kinderen zijn kinderen.Waarschuwen is niet genoeg. minimum inleg 1.000.- voor bestaande deposito's blijft de geldende rente van kracht. voor 2 jaar vast (was 7 c/i) voor 3 jaar vast (was llW/i) voor 4 jaar vast (was 7'/2%) voor 5 jaar vast (was 8r/r) groot/500,-/1.000,-/5.000,- uw geld groeit in twee jaar van 500,-naar 575,- van 1.000,- naar 1.150,- van 5.000,- naar 5.750,- op basis van samengestelde interest komt dit uit op 7,23 procent per jaar uw geld groeit in vijfjaar van 500,- naar 735,- van 1.000,- naar 1.470,- van 5.000,- naar 7.350,- op basis van samengestelde interest komt dit uit op 8 procent per jaar. Bij alle genoemde spaarmogelijkheden geschiedt de renteberekening volgens de dagelijkse methode uitgeefster van het Leidsch en Alphens Dagblad Voor de telefonische advertentie aanname en verkoop t.b.v. onze afd. RUBRIEKSADVERTENTIES en gewone advertenties vragen wij per zo spoedig mogelijk in volledige dienst (werktijden van 8.30-12.30 en 13.30-17.30 uur). Sollicitanten dienen te beschikken over een zeer goede telefoonstem en een uitgebreide kennis van de Nederlandse taal. Typevaardigheid en zakelijk inzicht zijn eveneens onontbeerlijk. Leeftijd v.a. 18 jaar. Nadere inlichtingen worden verstrekt door dhr. J. Goudsmit, telefoon 071-144941 toestel 132 Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht door directie Gemeenteraad Dc Gemeenteraad vergadert op maandag 12 de cember a.s. om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. De vergadering zal zo nodig worden voortgezet op donderdag 15 december om 19.30 Agenda: Plannen voor reconstructie van het wegenbeloop rondom de molen "De Valk" c.a. Bouw van een restaurant bij de Dienst voor de Groenoordhallen. Interpellatie van het raadslid de heer L. Beijen over de plannen voor de bouw van flats voor stu denten aan de Kaiserstraat Behandeling dienstwoningen van het Openbaar Slachthuis. Voorstel Dienstsubsidie van de Schooladvies dienst voor een personeelsuitbreiding in ter mijnen. Wijziging van de Verordening geldelijke steun aan bejaarden bij verhuizing en aan bewoners bij woningverbetering en krotopruiming. Vaststelling gemeentesubsidie over de jaren 1973, 1974 en 1975 ten behoeve van de Stichting Dienstencentrum Leiden. Voorstel aangaan met de Stichting Het Kleine Woonhuis van een rekening-courantovereen komst voor de financiering van de door de stich ting aan te kopen panden. Uitgifte in erfpacht van gronden gelegen aan de Morssingel. Tussentijdse pachtontbinding van enige percelen tuinland gelegen in de Stevenhofjespolder. Voorbereiding van de realisering van de Chur- chillbrug met bijbehorende werken. Aanwijzing van een beschermd stadsgezicht in Leiden. Voorstel bestuurlijkeen ambtelijke toedeling van zaken betreffende het milieubeheer. w Verzoeken van besturen van bijzondere scholen om medewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920. Voorstel om de Minister van Onderwijs en We tenschappen te verzoeken dat de openbare kleuterscholen "De Boterbloem" aan de Rijns- burgersingel en "Hummelhofaan de Ja cob van Campenlaan gedurende het jaar 1978 in stand worden gehouden. Vaststelling exploitatiekosten van het openbaar buitengewoon onderwijs over het jaar 1975. Vaststelling van de kosten openbaar voortgezet onderwijs over het jaar 1975. Verhuur van café- en restaurantruimten bij de dienst voor de Groenoordhallen en verlenging van de overeenkomst in verband met de exploita tie van de Stadsgehoorzaal. Voorbereidingskrediet voor het maken van een schetsplan met kostenraming voor herindeling van het oude gebouw van de Lakenhal. Voorstel om de vergoeding van de begeleidsters van de V.O.S.-cursussen Leiden niet subsidiabel te verklaren. Geld voor de aanleg van vier voetbalvelden in het Morskwartier (recreatiedeel). Garanderen van rente en aflossing aan voetbal vereniging "Leiden", voor de bouw en inrichting van een clubhuis. Betaling van rente en aflossing van een lening en een rekening-courantkrediet te verstrekken aan de tennisvereniging Unicum voor de bouw en in richting van de kantine. Krediet in rekening-courant aan de Stichting Huisvesting Werkende Jongeren. Garanderen van de betaling van rente en aflos sing aan woningbouwvereniging "Ons Belang" ten behoeve van de renovatie van woningen in complex 1 (Noorderkwartier, Herensingel e.o.). Geld voor het aanpassen van een woningwetwo ning ten behoeve van een minder valide. Deelnemen in een gemeenschappelijke regeling tot oprichting en instandhouding van een "Cen traal instituut vorming en opleiding be stuursdienst" (Civob). Wijzigen van de gemeentebegroting voor het dienstjaar 1977 (achterstallige inkomsten en uit gaven). Voorstel tot het voorlopig vaststellen van de re kening van inkomsten cn uitgaven van de ge meente, en de rekening van de takken van dienst over 1973. Vaststellen van de rekening van inkomsten en uitgaven van de gemeente, en de rekening van de takken van dienst over 1974. Aanschaffing van een aantal machines ten be hoeve van het industriële werkverband 'Toele veringsbedrijven De Waard" van de Gemeente lijke Dienst Sociale Werkvoorziening. Wijziging van het besluit van de Raad d.d. 19 ja nuari 1976, no. 14, inzake delegatie van de be voegdheid tot het nemen van verkeersmaatrege len op grond van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens aan Burgemeester en Wethou ders. Wijzigen van de gemeentebegroting voor de dienstjaren 1976 en 1977 en van de begrotingen van een aantal takken van dienst voor het dienstjaar 1977. Commissie vergaderingen ^si- Hinderwet De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden inge steld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn verschenen, b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, bin nen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leiden of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is openbaar gemaakt Diversen Commissie Interne Organisatie en beheer. Dinsdag 13 december £ls. om 20.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden be sproken welke onlangs in diverse vergaderingen van andere commissies aan de orde zijn geweest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspec ten zullen worden bezien. En verden Declaratie van CD A-fractie over 1976. Verkoop accessoires verkeerscamera politie. Regeling van plaats en wyze van opslag van on beheerde boedels. Bovenstaande vergadering is openbaar. Wie meer wil weten over de te behande len agendapunten, kan daarover infor matie vragen in het informatie-centrum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Commissie voor de beroepschrif ten De voorzitter van de commissie voor de beroep schriften, ingesteld door de Raad der gemeente Leiden, maakt bekend, dat op dinsdag 13 december a.s. om 16.00 uur in kamer 234 van het stadhuis zal worden behandeld een door de heer J. G. Boutier, alhier, krachtens de wet a.r.o.b. ingediend bezwaar schrift tegen het besluit van het college van Bur gemeester en Wethouders d.d. 20 oktober 1977, houdende aanschrijving tot het verlaten van een perceel grond aan de Wassenaarseweg, waar klager thans een autosloopbedrijf uitoefent Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de volgende verzoeken om een vergunning inge volge de Hinderwet zijn ingediend: A. Dupuis, alhier. Uitbreiden en wijzigen van de banketbakkerij in het perceel Brecstraat 114. 2. Stichting Universitaire Woonwijk "Boerhave" alhier. Oprichten van een inrichting tot het bak ken van voedings- en genotmiddelen in oliën en vetten annex café restaurant in het perceel Ma- riënpoelstiaat 69a. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, Stad huis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare kennisgeving, te weten: 9 december 1977 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel per soonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoor zitting. die respectievelijk zal worden gehouden op: 127 december 1977 om 14.30 uur in kamer 210 van het stadhuis. 2. 27 december 1977 om 15.00 uur in kamer 210 van het stadhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter inzage op het Stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 330 i3e verdieping). Aanmelding gegadigden voor winkels in Merenwijk. Naar verwachting zullen in het najaar van 19788a 10 nieuwe winkelruimten worden opgeleverd, welke direct aansluiten op het bestaande winkelcentrum "de Kopermolen" in de Merenwijk. Voor deze te verhuren winkeleenheden hebben Leidse ondernemers de voorkeur. De vastgestelde branches zijn: speelgoed, baby- en kleuterkleding, ra dio en t.v., bistro annex bruincafé, schoenen, woningtextiel, dameslinge rie, juwelier annex horloger, reisbu reau, poelier, lederwaren, stoffenzaak en sportartikelen, alsmede ambachte lijke vestigingen met toonbank- en re paratiefunctie. Gegadigden kunnen zich tot 31 december a.s. schriftelijk melden bij de door het College van Bur gemeester en Wethouders van Leiden ingestelde begeleidingscommissie "de Rosmolen". Secretariaat: Stadhuis, Leiden, afdeling Economi sche Aangelegenheden en Bedrijven. Reeds gedane aanmeldingen blijven van kracht. Grofvuil ophaaldienst komende week Volgende week zijn aan de beurt- Wijk 1+3 maandag 12"december Wijk 2 8 woensdag 14 december Wijk 5 7 donderdag 15 december Wijk 4 6 vrijdag 16 december SIRE hjblicane aangeboden dooi dii blaam samenwerking mei de Siichnng Ideele Reclame

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 15