Kijk nóu eens. autovakanties zonder zorgen! U krijgt van Bedföid CF niet wat u gewend bent. U DRAKA PLASTICS BEDFORD praduktie- medewerkers Het verschil is de moeite waard. Het Motorhuis/Vauxhall Vanaf morgen is het caravan RAI BREEDEVELD AutoVakantieReizen DRAKA PLASTICS B V met vestigingen in Amsterdam. Hillegom en Enkhuizen, één van de bedrijven van NKF GROEP B V., maakt een verscheiden reeks kunststof- produkten zoals folién, slangen, profielen, hulzen en schuimen voor o a de bekende Drakacel matrassen. Na indiensttreding volgl een interne praktijkopleiding, waarna eventueel de mogelijkheid bestaat door te groeien naar een bedieningsfunktie in een zelfstandige en gevarieerde werkkring. Wij bieden: werk in 3-ploegendienst uitstekende salariëring met een aanvangsalaris vanaf 22-jarige leeftijd (3-ploegen) f 2093,- bruto, 8% vakantietoeslag, minimaal 20 vakantiedagen, jaarlijkse gratificatie van maximaal 12% uitstekende sociale voorzieningen. Funktie-eisen zijn: ir leeftijd tot 35 jaar L.r.S.-opleiding strekt tot aanbeveling Ons bedrijf heeft circa 200 werkne mers die produkten maken die u in binnen-en buitenland tegenkomt en die altijd en overal steeds meer nodig zijn. Spreekt u dit aan en wilt u meer weten? Bel dan even voor een afspraak met onze afdeling Personeelzaken. Tussen 9.00 uur en 17.00 uur, te bereiken onder nummer 02520-29017. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan onze afdeling Personeelzaken, Postbus 118 te Hillegom. Nu: krachtige benzine motoren Nu: meer isolatie Nu: minder trillingen Belangrijke pluspunten: een geruisarme, zuinige Opel Diesel motor. Meer isolatie tegen overtollig geluid en solide benzine motoren. Minder trillingen. Meer accele ratie dan de doorsnee bestelwagen. Kom eens langs voor een testrit en ontdek 't verschil. Bedford bestelwagens van 1-2 ton, chassis kabines van 1,2-2 ton. Bedford is een produkt van General Motors. UwVauxhall Ranger Bedford CF-dealer: Alphen aan de Rijn, Prins Hendrikstraat 41Tel.: 01720 73904 Katwijk, Ambachtsweg 1Tel.: 01718- 29203 Leiden, Vondellaan 80. Tel.: 071 - 769313 Voorschoten, Julianalaan 46. Tel.: 01717 - 2559/2236 Modern en klassiek BEHANG Uitgebreide kollektle In alle prijzen. Staalboeken worden op aanvraag gaarne toegezonden en afgehaald. Plaktafel en afstoomapparatuur te huur. J. DUBBELDEMAN KOO.'LAAN 15 - LEIDEN - TELEFOON 122641 Goed ideebont pracht kerstgeschenk! De grootste en goedkoopste bontzaak v. Nederland! Duizenden korte en lange BONTMANTELS Nu werkelijk sensationele lage kado-prijzen! m. garantie. Desg. soepele kredietservice. De Bontkoning, Hoogstraat 97. Rotterdam-C. Parkeren v. zaak, telefoon 010-117.117. Bij koop reisgeld v. 2 personen terug (ook benzine). Vrijdags tot 21 uur open. 20-21-22 en 23 dec. koopavon den tot 21 uur. Onze nieuwe kollektie kampeervouw wagens vindt u met ons op stand 15 ANDRE JAMET Komt u ook kijken? en denk eraan tijdig bestellen want 26 maart is het pasenll Alleen tijdens de RAI hebben wij in onze Kampeerhal eenmalige aanbiedingen Indien u nu uw trio voortent besteld voor latere levering 100,- korting voor de moeite Porta Pottl 22, 33, 44 en 60 spoeltoiletten zonder afvoer nu sterk In prijs verlaagd naar vanaf 129 Nog 3 modellen kampeervouwwagens van Jamet en Erka met honderden guldens korting. OPLETTEN S.V.P. In de komende 2 weken zijn wij in verband met opbouw show rond kerst uitsluitend geoppnd op dinsdag vrijdag en zaterdag die zeil kampeert Oude Vest 215, Leiden, telefoon 144755 tegenover Gamma Bouwmarkt. rxi 1 'a c Vrij Uit: zorgeloos per eigen auto op vakantie Lekker op uw gemak naar een vakantie land rijden en vóór uw vertrek al weten dat uw hotel, pension, bungalow of appartement wacht. Dat is een Vrij Uit autovakantie. Met zekerheden die alleen Vrij Uit u kan bieden. En vooral: zorgeloos. Omdat Vrij Uit vindt dat zorgen en vakantie niet bij elkaar passen. Rustig aan: onderweg overnachten in etappe-hotels Onderweg overnachten wil nog weieens 'n probleem zijn. Urenlang zoeken, povere pensionnetjes en peperdure hotels kunnen de pret behoorlijk drukken. Om u dat te besparen biedt Vrij Uit u de extra service van etappe-hotels (Holiday Inn en Novotel). Het werkt zo: u kiest uit wdór en wanneer u wilt overnachten en Vrij Uit boekt uw kamer(s).U betaalt ter plaatse, de door Vrij Uit bedongen extra lage prijs. Méér zien: 7-daagse rondreizen in uw vakantieland Behalve de door u gekozen vakantie bestemming wilt u wellicht het betreffende land beter leren kennen. Een korte, tevoren uit gekiende en geregelde rondreis is de uitkomst. Bij Vrij Uit kunt u kiezen uit 7-daagse rondreizen door Engeland, Frankrijk, Italië, Joegoslavië, Noorwegen en Zwitserland. Uitgebreide informatie in het nieuwe Vrij Uit Autoprogramma. Laat u rijden: per autobus naar Spanje, Italië en Oostenrijk Misschien laat u zich liever rijden dan dat u zelf in de auto stapt. In dat geval kunt u ook bij Vrij Uit terecht. U kunt kiezen uit autobusvervoer naar de Franse Rivièra,de Italiaanse Rivièra,de Costa Brava en Oostenrijk. En ook bij dit soort reizen is natuurlijk alles tot in de puntjes geregeld. U reist snel en geriefelijk in zeer moderne bussen met verstel bare stoelen, toilet, koelkast (voor de koele frisdrankjes onderweg) en een perfekt luchtver versingssysteem. Vakantie-bestem mingen in Noorwegen 'Vrij Uit biedt u 10 hotels tegen prijzen, die veelal ver beneden de officiële tarieven lig gen. 4 Bungalowparken en 4 aantrekkelijk geprijsde rondreizen. Ook een overtocht naar Noorwegen regelt Vrij Uit. U geniet daarbij kortingen tot 20% op de passage-prijs. 7 Cruise op de Middellandse Zee Vrij Uit brengt het luxe cruise-leventje binnen uw bereik! Zeven dagen lang glijdt uw prachtige cruise-schip over de Middellandse Zee en voert u langs Genua, Barcelona, Palma de Mallorca, Tunesië, Napels en Capri. Lees erover in het nieuwe Vrij Uit Auto programma en verbaas u over de lage prijzen. Vrij Uit autovakanties zijn voordelige vakanties Als Nederlands grootste organisator van autovakanties is Vrij Uit in staat om de prijzen laag te houden. Die prijs betaalt u trouwens in Nederlandse guldens. Dat voorkomt nare ver rassingen in de vorm van prijswijzigingen op het laatste moment. Uw vakantieverblijf is door de ANWB gekontroleerd Als Nederlands grootste organisator van autovakanties heeft Vrij Uit een naam op te houden. Ieder vakantieverblijf is dan ook ter plaatse door de ANWB gekontroleerd. Want alleen zo kan Vrij Uit zeker zijn dat u de kwali teit krijgt zoals beschreven in het programma. Prettig idee, nietwaar? Het nieuwe Vrjj Uit Autoprogramma '78 biedt u 'n keus uit 6321 hotels, pensions, bungalows en appartementen in twaalf landen. U krijgt het gratis bij de Shell-stations met het vakantie-spandoek, de Rabobanken, de ANWB-kantoren en een groot aantal tussenper sonen die samenwerken met Nationale-Nederlanden.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 14