JiEiïF met havo/atheneum of hbo: automatisering! PERSONEEL personeel P pensa ervaren constructeur/ staticus uniskauparket Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden DEVILEE BEIZEV00BT BV soneel PERSONEEL, ■PERSDNEEUS .PERSONEEL' e&SC zelfstandige vrouw technicus Uniska parket zoekt vertegenwoordiger verpleegkundige voor de intensive care administratief medewerkster assistente van de gipsverbandmeester medisch registratie assistent m/v VERKOPER Welkom bij HEINEKEN 2 1e monteurs leerl. monteurs magazijnbeheerder 0UDSH00RN BV scheeps-ijzerwerkers iassers Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden verpleegkundigen PERSONEELPersono** PERSONEEL Pw50nel..^^SL SlföülvCCL.Ml m personeel PERSONEEL personeel I Ons bedrijf, de Hollandsche Constructiewerk plaatsen bv, is gespecialiseerd in fabricage en montage van alle soorten staalconstructies zoals kantoor- en fabrieksgebouwen, hallen, parkeergarages, bruggen, tanks, silo's, kraanbanen, masten, offshore, enz. Voor ons constructiebureau zoeken wij contact met een ervaren constructeur/staticus die in het bezit moet zijn van het diploma H.T.S. (afdeling werktuigbouw) aangevuld met het diploma H.T.I.-staalconstructeur (of gelijkwaardig). Wij denken aan iemand die zich redelijk vlot in de moderne talen kan uitdrukken en die aan werken in team-verband hoge waarde toekent De juiste kracht bieden wij een prettige werk kring met een honorering die overeenkomstig de belangrijkheid van de funktie is, alsook goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw eigenhandig geschreven sollicitatie met vermelding van opleiding, leeftijd en ervaring kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van Hollandsche Constructiewerkplaatsen bv postbus 56, Leiden. als dochtermaatschappij van HCG deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] B.V. M. SPIJER EN ZOON Importeur van poppen en pluche beesten die onze kantoren en showroom in perfecte staat houdt. Deze dagtaak houdt tevens in het verzorgen van koffie en thee en ook het regelmatig bereiden van diepvriesmaai tijden voor onze cliënten en medewerkers. Voor de vrouw die plezier heeft om dit "huishouden" op rolletjes te laten lopen, bieden wij een goed salaris. 20 dagen vakantie. 8% vakantiegeld. Nadere inlichtingen BV M. SPIJER EN ZOON Onze gedachten gaan uit naar een accurate en actieve jongeman van 20-30 jaar, in het bezit van LTS-diploma fijnbankwerken of een gelijkwaardige opleiding en een goede praktijkervaring. Kennis van electronica (digitale techniek) is gewenst, doch niet vereist. Zijn taak zal zijn, na een gedegen opleiding, het afstellen en repareren van onze geldbehandelingsmachines. Rij bewijs BE is vereist. Voor verdere inlichtingen kun u bellen: 02940-15315 en vragen naar de heer J. O. L. Walst. Schriftelijke sollicitaties, met pasfoto, kunt u richten aan: HOLLAND SYSTEMA BV (NV Borsumij Wehry) Postbus 178, Bloemendalerweg 45, Weesp. Uniska Parket b.v. heeft in Nederland de grote stoot gegeven aan de intro- duktie van het moderne lamelparket en voert nu een kwalitatief zeer goed en gevraagd assortiment Skandinavische parketvloeren, naast een uitgelezen programma van massieve soorten. I.v.m. de uitbreiding van onze aktivi- teiten zoeken wij voor het rayon Leiden/Gouda een medewerker met enige kommerciële ervaring tussen 25-40 jaar. Wij bieden een volledige opleiding, een goede begeleiding, een uitstekend salaris, auto van de zaak. Schrijf een brief aan: Uniska Parket b.v., Beverhof 33, Beverwijk, t.a.v. de heer H.J. v.d. Zon. Telefonische informatie 02510-20810 Neurochirurgie Op deze afdeling die 37 bedden omvat en bestaat uit de units intensive care, dames- en herenzalen en een klasse-afdeling, komt binnenkort de functie vrij van vac. nr. 513.53.A.48.LD. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, bij voorkeur diploma intensive care. Zij die belangstelling voor intensive care hebben en t.z.t. opgeleid willen worden kunnen ook in aanmerking komen. Salaris: max. 2207 bruto per maand. Aanstelling als verpleegkundige-A (salaris max. 2329 bruto per maand is afhankelijk van opleiding en ervaring, mogelijk). Informatie wordt gaarne verstrekt door Mevr. Zr. E. S. P. Pluyter-Wenting, tel. 071 - 14 72 22. toestel 2783. Thorax-Chirurgie vac. nr. 220.07.A.48.LD. Taak: - opzetten en bijhouden van een documentatiesysteem voor medische gegevens; - bijhouden van het dia-archief; - vervaardigen en circuleren van literatuur overzichten; - verrichten van secretariaatswerkzaam heden t.b.v. de staf. Vereist: diploma HAVO. Typevaardigheid. Ervaring op het gebied van documentatie- verwerking en kennis van de medische terminologie is gewenst. Salaris max. 2102 bruto per maand. Orthopaedic vac. nr. 663.79.A.48.LD. Taak: na een inwerkperiode zal het werk bestaan uit het aanleggen en verwijderen van gipsverbanden. En enige lichte administratieve werkzaamheden. Goede contactuele eigenschappen worden verlangc Verlangd: diploma MAVO-1V. Salaris max. 1977 bruto per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. Dienst Medische Registratie De Dienst Medische Registratie is belast met het verzamelen, vastleggen, bewerker beheren en toegankelijk maken van medische gegevens, ten behoeve van patiëntenzorg en het daarmee samen hangende onderwijs en onderzoek. Bij deze dienst kan op korte termijn geplaatst worden een vac. nr. 907.07.A.48.LD. Taak: het in teamverband verrichten van werkzaamheden met betrekking tot ondermeer: - het verzamelen, bewerken en coderen van medische gegevens; - het invoeren van gecodeerde gegevens in de computer, alsmede het opvragen van selectieve patiëntengegevens uit het computerbestand met behulp van een computereindstation; - het beheren van een specifieke documentatie. Verlangd: diploma V.W.O. met B-pakket en typevaardigheid; nauwkeurigheid en speur zin zijn voor deze functie noodzakelijke eigenschappen. Kennis van medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris bij aanstelling maximaal 1977 brt,to per maand. Voor de volledig (intern) opgeleide medische registratie assistent(e) zijn er promotiemogelijkheden tot maximaa 2543 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. zoekt kontakt met een aktieve met event, ervaring in de autobranche. Deze funktionaris moet beschikken over kommerciële eigenschappen Wij stellen daartegenover een zeer aantrekkelijke salariëring en een zelfstandige positie. Bel of schrijf naar Levendaal 71-79 Tel. 071 -140441 Heineken zoekt mensen met middelbare school of HBO, die opgeleid willen worden tot systeemanalist/programmeur. Zij kunnen gaan werken voor het computercentrum te Rotterdam dat binnen 2 jaar verhuist naar Zoeterwoude Naast een aantrekkelijk salaris, dat bij aanvang van de opleiding (zowel intern als extern) ingaat, biedt Heineken gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden worden uitgenodigd zich schriftelijk of telefonisch te wenden tot de Personeeldienst Concernstafdiensten, Heineken Brouwerijen B.V 4 2e Weteringplantsoen 21, Amsterdam. Telefoon (020) 70 21 20. Wij vragen voor spoedige indiensttreding wegens uitbrei ding van onze aktiviteiten it telefonist/fakturist (mnl/vrl.) Brieven worden gaarne ingewacht bij de direktie van Au tomobielbedrijf Levendaal 136-138 - Leiden - Tel. 071-149341 Off. dealer van Mitsubishi en Saab voor Leiden en omgeving Gevraagd: Schoolverlaters kunnen via ons bedrijf een BEMETEL opleiding volgen. SCHEEPSWERF G MACHINEFABRIEK GEBR. AKERBOOM B.V. Hoge Morsweg 113a,Leiden. Tel,071-7616 00 Gevraagd per 2 januari a.s. JONGSTE BEDIENDE Voor laboratorium- en magazijnwerk, het verzorgen v de post en lichte kantoorwerkzaamheden. Leeftijd 17 jaar. Enige jaren MAVO gewenst. Aanmelden bij: Bonda's Veevoederbureau B.V. Oude Vest 9 - Leiden - Tel. 071-120345 Vragen naar de heer Verbeek. Bij de afdeling Hacmatologie is t.b.v. het Isolatiepaviljoen plaatsingsmogelijkheid ontstaan voor 4 vac. nr. 073.53.A. Op deze afdeling worden voornamelijk patiënten met aplastische anaemie en leukemie omgekeerd geïsoleerd verpleegd (opnamecapaciteit is max. 5 patiënten). De verpleging van deze patiënten vraagt naast een grote inzet en persoonlijke betrokkenheid, een verpleegkundige bekwaamheid, die tot uiting komt bij de noodzakeliike specifieke verpleging. Deze specifieke verpleegkundige vakbekwaamheid willen wij u - zo nodig - graag leren. Door middel van klinische lessen, team- en werkbesprekingen wordt deze vakkennis up to date gehouden. Er wordt gewerkt in een klein team, dat nauwe contacten heeft met patiënten en familieleden en waarin een collegiale sfeer heerst. Er is een nauwe samenwerking met voornamelijk artsen, psycholoog, bacterio loog, diëtiste en fysiotherapeute. Indien deelname aan bovengenoemd team u aantrekt verwachten wij van u dat u in het bezit bent van het diploma A Zieken verpleging of het diploma MBO-V of HBO-V, en bereid en in staat bent in team verband te werken. Salaris max. 2418 bruto per maand. Na gebleken geschiktheid is aanstelling in de rang van le verpleegkundige mogelijk. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door dr. C. A. Hartgrink- Groeneveld, tel. 071 - 14 72 22, tst. 2600, mevr. zr. E. S. P. Pluyter-Wenting. tst. 2782 of Judith Gadiot, personeelsconsulente, toestel 2720/2762. U komt tc werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. Dc salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantie toelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL., Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief hel vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 18