Ontwerp: Br uynzeel en Judith van der Lassen. Citroen speelt voor Sinterklaas met de 2CV Surprise. Samen maken we de mooiste keuken. Dg Houtwerf KGUkGriS B.V. Lammenschansweg 130,LEIDEN,tel.071-769326 Bruynzeel Keukens bv Kastenfabriek bv Elke 2CV die onze showroom verlaat is compleet. Alles wat u nodig heeft, zit erin en eraan. Toch kunnen we ons voorstellen dat u uw karakteristieke 2CV wilt accentueren met accessoires. Voor extra veiligheid met een mistlamp, voor nóg meer comfort met kokosmatten en voor uw plezier bijvoorbeeld met een radio. Dan hebben wij een feestelijke aan bieding voor U: Wie in de periode van 26 november tot en met 3 december bij ons een nieuwe 2CV personen wagen koopt, krijgt een feestelijke surprise in de vorm van gratis acces soires. Gemonteerd en wel. En om het helemaal feestelijk te maken, krijgt u deze surprise ook bij aan koop van een nieuwe Dyane, Ami of LN personenwagen. Er is al een 2CV voor de rijklaar- prijs van f 7365,-. Rijklaar wil zeggen inclusief alles. Transportkosten, tecty- leren, kentekenplaten, NL stickertje enz. Bovendien bent u uiteraard ver zekerd van de Citroën Kroon garantie. Een royale garantie in de stijl die Citroën eigen is. Nota bene. Vindt u uw Citroën zo al com pleet genoeg of wilt u liever een andere accessoire? Zeg het gerust! Samen zoeken we dan een andere oplossing die u misschien meer zal aanspreken. Waaruit bestaat de 2CV surprise? Gratis radio met toebehoren. Gezellig bij lange ritten, maar ook nuttig. Gratis achterruitverwarming. Beter zicht, grotere veiligheid. Gratis set reservelampen. Veilig en makkelijk. t Gratis gevarendriehoek. Stevig model. Verplicht in elke auto. Gratis brandblusser. Beter ermee verlegen dan erom verlegen. Gratis kokosmatten. Leuk om te zien, behaaglijk om te hebben Gratis gecombineerd mist- en achteruitrijlicht. Veilig voor u en veilig voor anderen. Gratis tankdop met slot. Kan u heel wat nangheid besparen. Gratis sleepkabel. Al was 't alleen maar om 'n ander te helpen. Inclusief montage. AUTOBEDRIJF V.D. VELDE BV Kennedylaan 118-hk Brahmslaan, Leiden BAKKER'S AUTOMOBIELBEDRIJF BV Zijlsingel 36, Leiden Hoofdstraat 133, Sassenheim GARAGE MODERN KATWIJK BV Willy Sluiterstraat 31Katwijk aan Zee U bent Judith van der Lassen niet. En dus heeft u waarschijnlijk totaal andere keukenwensen dan Judith. Bruynzeel heeft daar alle begrip voor. Daarom zeggen we: doe precies hetzelfde als Judith. En samen maken we de mooiste keuken die u zich wensen kunt. Judith deed het volgende. Ze ging er 's goed voor zitten. Bedacht wat ze van haar keuken verlang de, schreef de maten van haar keuken op. En stapte vervolgens naar een Bruynzeel verkooppunt. Het eerste wat haar opviel was, dat ze binnen het Bruynzeel-aanbod eigenlijk een heleboel kanten opkon. Ook binnen haar budget. Ze ontdekte bovendien een aantal mogelijk heden waar ze zelf niet aan gedacht had. Uit de samenspraak tussen Judith en de Bruynzeel-adviseur ontstond de keuken hiernaast. Precies naar haar wensen. En binnen het budget. Uw keuken is 't niet? Geen punt. Zet uw eigen keuken-ideeën op een rijtje. En neem kontakt op met het dichtstbijzijnde Bruynzeel verkooppunt. Hieronder ziet u waar u wezen moet. P.S. Op üw keuken komt uiteraard üw naamkaartje. bruynzeel

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 28