Ontdek'tverschil tussen Fries en niet-Fries en win één van de 500 prachtprijzen. E0 03 0U E0 500prijzen. 5 hoofdprijzen van f1.000,- Hoe makkelijk is meedoen? Sonnema Fryske Graen Jenever. It béste slokje fan'e ierde. Wedstrijdformulier Sonnema Fryske Graen Jenever smaakt beter dan gewone jenever Dat hoeft u niet te geloven. Dat mag u zelf proeven. Daar hebben we zelfs 500 schitterende prijzen voor over. Prijzen die u in de wacht kunt slepen door uw kennis van Friesland te testen. En door het smaak verschil tussen gewone jenever en Sonnema Fryske Graen Jenever zo origineel mogelijk te omschrijven. Wie één van de prijzen in deze Sonnema Fryske Graen Jenever prijsvraag wint, drinkt voorlopig gratis, let maar 's op. 5 Eerste prijzen: Een chequeboek om, wanneer u wilt, duizend gulden aan slijtersartikelen bij uw slijter te halen zonder te betalen. 5 Tweede prijzen: Een chequeboek om, wanneer u wilt, 500 gulden aan slijtersartikelen bij uw slijter te halen zonder te betalen. 5 Derde prijzen: Een chequeboek om, wanneer u wilt, 250 gulden aan slijtersartikelen bij uw slijter te halen zonder te betalen. En verder: 5 maal 24 flessen Sonnema Fryske Graen Jenever. 10 maal 12 flessen Sonnema Fryske Graen Jenever. 25 maal 6 flessen Sonnema Fryske Graen Jenever. 50 maal 3 flessen Sonnema Fryske Graen Jenever. 395 maal 1 fles Sonnema Fryske Graen Jenever. Meedoen is makkelijk. U omcirkelt a of b op het onderstaande wedstrijdformulier. Beschrijf het verschil tussen gewone jenever en Sonnema Fryske Graen Jenever zo origineel mogelijk en vul dat ook in. U knipt het wedstrijdformulier uit en stuurt het samen met een platgeslagen Sonnema Fryske Graen Jenever-dop in een envelop zonder postzegel aan: Fa. Sonnema, Antwoordnummer 10, Dockum. Een deskundige jury wijst de winnaars aan. En meedoen loont in ieder geval de moeite. Al was het alleen maar door de kennis making met Sonnema Fryske Graen Jenever. Een borrel die anders is dan andere. Fries als de Friezen zelf. Oftewel, karaktervol en een tikkeltje eigenwijs. Omcirkel a of b. Stuur het samen met een plat geslagen Sonnema Fryske Graen Jenever-dop in een envelop zonder postzegel aan: Fa. Sonnema, Antwoordnummer 10, Dockum. Laatste inzenddatum: 31-12-77

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26