a heftruckchauffeur bij heineken Als autobuschaulfeur hebt u zeker werk dat goed betaalt I b direktiesekretaresse/ sekretaris hooge burch SERVICE MONTEUR radiologisch laborant(e) stichting centrum st.bavo noordwijkerhout TWEE MAGAZIJNBEDIENDEN [kcBÏÏdlc&D0® gjodUo Woont u in of in de omgeving van Leiden? Welkom bij HEINEKEN de rijksoverheid adjunct- begrotingsinspecteur medewerker afdeling voorlichting medewerker centraal oud archief (mnl./vrl.) medewerker Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum wonen 600 huisgenoten. Het personeelsbestand beloopt ongeveer 550. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris willen wij graag op korte termijn in kontakt treden met kandidaten voor de funktie van (tevens hoofd sekretariaat) De werkzaamheden ten behoeve van het direktieteam (algemeen direkteur en 3 adjunct-direkteuren) bestaan o.a. uit het voorbereiden en verslag leggen van vergaderingen, uit het bijhouden van de agenda's, het verzorgen van korrespondentie en telefoongesprekken. Tevens geeft zij/hij leiding aan het sekretariaat, bestaande uit vijf medewerkers. Voor deze funktie vragen wij iemand met een middelbare schoolopleiding, alsmede stenografie en typen Nederlands. Ervaring in een soortgelijke funktie is vereist. De sollicitanten moeten bereid zijn een psychologisch onderzoek te ondergaan. De huidige direktiesekretaresse, Magda Berndsen, is graag bereid nadere informatie te geven, telefoon (01726) 19200. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelsdienst, Spoorlaan 19 te Zwammerdam (post Alphen aan den Rijn). een instituut van de vereniging Johannes Stichting Wij vragen met spoed Onze voorkeur gaat uit naar iemand met ervaring op elektrotechnisch gebied Sollicitaties richten aan P. Th. Vink en Zonen BV Zuideinde 18, Roelofarendsveen, tel. 0171^-2330 of 2574. De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout zoekt, in verband mét pensionering van de huidige funktionaris, met ingang van 1 ja nuari 1978 een part-time met diploma diagnostiek. Het betreft een werktijd van 9 uren per week, verdeeld over drie dagen. Tot de taken behoren ook de ad ministratieve werkzaamheden. Informatie bij mevrouw M. Lam- boo-Warmerdam, toestel 2280. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken met vermelding van vaka- turenummer 77.75.65. 'an de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 De Nederlandse Coöperatieve Kelders zoeken voor spoedige indiensttreding voor het verrichten van afwisselend magazijnwerk: o.a. het verzend-klaar maken van bestellingen voor onze cliënten. De juiste mensen op de juiste plaats bieden wij een pret tige werkkring in een gezond groeiend bedrijf. Leeftijd tussen 20 en 35 jaar. Schriftelijke of persoonlijke aanmeldingen van maandag tot en met vrijdag van 8.30-17.00 uur. Telefonische afspraken met de heer Porlanger, telefoon 01714-9016. groothandel in wijnen en gedistilleerd Willem Kloosstraat 66, Hazerswoude (Rijndijk) Telefoon 01714-9016 Dan hebben wij voor u een baan als buschauffeur. Een zekere baan. En een boeiende baan, want u komt met veel mensen in aanraking. Bovendien een baan waar een behoorlijke beloning tegenover staat En uitstekende sociale voorzieningen. En 8% vakantietoeslag. En trij vervoer op ons lijnennet voor u en uw gezin. 0 kunt solliciteren als u tus sen de 21 en 35 jaar bent en het ^jbewijs B-C-D-E bezit. Wanneer u voor dit werk geschikt bent, f ieiden wij u in het bedrijf op lot J zelfstandig buschauffeur. Wilt u meer weten, vul dan de i bon in. Opsturen aan N Z H a ilwoordnummer 317, Haarlem. J lioeft geen postzegel op de enveloppe te plakken, j Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Haarlem. Bon Naam Adres Plaats.. CENTRUM '45 Centrum '45 vraagt zo spoedig mogelijk een HUISHOUDELIJKE KRACHT (mnl./vrl.) van 08.00-12.30 uur van maandag tot en met vrijdag. Inlichtingen worden telefonisch verstrekt door de heer A. J. M. Zwijenberg, hoofd civiele dienst, Centrum '45, Rijn- zichtweg 35, Oegstgeest. Telefoon: 071-155242. Joke gaat trouwen, daarom zoeken v MEISJE van rond 18 jaar, voor alle voorkomende werkzaamheden in het bedrijf, óók voor bruiloften en partijen. fPtoe^ SPECIALITEITEN-RESTAURANT „DE HEERLIJKHEID1' HOTEL-ACCOMMODATIE VOOR 88 BEDDEN KERKSTRAAT 37 RESERVERINGEN 01712-8000/85 45 In de brouwerij te Zoeterwoude kunnen wij enige heftruckchauffeurs plaatsen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het aanvoeren van de ledige emballage naar de verpakkingsafdeling en het afvoeren van de volle flessen en vaten. Ook het ontladen en beladen van de vrachtauto's behoort tot zijn taak. De werkzaamheden zullen in een 2-ploegendienst worden verricht en zullen t.z.t. worden uitgebreid naar een 3-ploegcndienst. Het bruto aanvangsloon in de 2-ploegendienst bedraagt voor 22-jarigen en ouder f 1.992,— per maand. Naast een vakantietoeslag van 8% kent Heineken ook een aantrekkelijke winstdelings- regeling. Kandidaten die in het bezit zijn van het E.V.O.-diploma heftruck genieten de voorkeur. Leeftijd: 25 jaar. Sollicitanten kunnen schriftelijke sollicitaties richten aan de heer G. van Puffelen van de Plaatselijke Persorieeldienst, Heineken Brouwerijen B.V., Burg. Smeetsweg 1 te Zoeterwoude. Voor telefonische inlichtingen kunt u bellen (071) 814065. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-327311158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Centrale Directie Financiële Economi sche Zaken Taak: verlenen van medewerking bij: opstellen van de jaarlijkse ontwerpbegroting: adviseren over voorstellen met financiële gevolgen; ver richten van onderzoekingen naar de doelmatig heid van bestedingen: verstrekken van financiële adviezen: verrichten van financiële economische studies. Vereist: diploma HAVO; tenminste diploma MBA. Ervaring op het gebied van begrotingsbehande-, ling strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f3205,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 december 1977 (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Directie Bruggen Taak: assisteren van het hoofd van de afdeling bij diens voorlichtingstaak zoals o.m.: ver zamelen, bewerken en zelf aandragen van kopy voor „Bruggenspraak"; samenstellen van het literatuur-bulletin van de dienst d.m.v. het ver zamelen en beoordelen op relevantie van alle binnen1- en buitenlandse vakliteratuur. Eventueel zelfstandig interpreteren, beoordelen en zonodig naar de juiste instantie verwijzen van vragen en informatie op voorlichtingsgebied. Voorts ver richten van administratieve werkzaamheden. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding; redactionele ervaring; aantoon bare belangstelling voor techniek. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2807,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 december 1977 vac. nr. 7-3293/1158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Afdeling Algemene Zaken Taak: inventariseren en beschrijven van ministeriële archieven; overdragen van deze archieven aan de Rijksarchiefdienst. Vervangen van de archiefchef. Vereist: diploma middelbaar archiefambtenaar Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2807,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 december 1977. (mnl./vrl.) 7-332211158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Directie Complementaire Sociale Voorzieningen, Onderafdeling Financiële Aangelegenheden Taak: behandelen van de door de gemeente besturen ingezonden jaarverantwoordingen betreffende de door de gemeenten van het Rijk ontvangen vergoedingen i.v.m. de Wet Werkloos heidsvoorziening, de Wet Sociale Werkvoorzie ning en de Beeldende Kunstenaarsregeling. Deze behandeling houdt o.m. in, beoordelen of de jaarverantwoordingen aan de gestelde eisen voldoen, eventueel inwinnen van nadere infor matie terzake, hetzij via correspondentie met de gemeentebesturen, hetzij door het formuleren van vragen m.b.t. door de buitendienst in te stellen onderzoeken. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4 met Praktijkdiploma Boekhouden; redactionele erva ring; diploma MEAO strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2543,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 december 1977. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013. 2500 ËA 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26