(U zit thuis toch ook niet meerop 'n keukenstoel?). schoonderbeek aimelekbo bvssss PLANÏEX" Toch maar mooi van Leyland. Bierlokaal 'tVattegat vc met 100 soortenbier monteurs leerling monteurs CIVIELCO B.V. handige medewerkers rNIEUW BUFLON ROEPT OP Ruit herstellen? J. Dubbeldeman Princess v.a. f17.480,- Schoonderbeek Elektro BV te Hillegom is een middelgroot elektro-technisch installatie bureau. Zij vraagt op korte termijn voor diverse woningbouw- en utiliteitsprojecten: en Indien u voor één van beide functies interesse heeft kunt u kontakt opnemen met dhr. H. A. Veenman van Schoonderbeek Elektro BV, Hoofdstraat 12, Postbus 216 te Hillegom, Telefoon 02520-16648. vraagt die op bouwwerken worden belast met voorspannings- en glijbekistingswerkzaamheden. Opleiding L.T.S.-metaalbewerking, alsmede ervaring in de staalbouw is gewenst, maar niet strikt noodzakelijk. Er is namelijk een interne opleiding. Bezit rijbewijs B/E verplicht. Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Sollicitatie, mondeling of schriftelijk, aan CIVIELCO B.V. IN LEIDEN BUFLON tegels op de rol Geschikt voor: keuken - badkamer - w.c. - gang enz. Eigenschappen: waterdicht - isolerend - slag- en stootvast schilfert niet ongevoelig voor hitte achter ovens en radiotoren, bestand tegen vetspatten, vlekken e.d kan met alle soorten reinigingsmiddelen behandeld worden. Kan over bestaande tegels en beton- emaille. VERFHANDEL DE PELIKAAN Donderdag geopend tot 21 t Zaterdag 17 uur gesloten RUIME PARKEERGELEGENHEID om te verschijnen ter terechtzitting van genoemde Rechtbank, die gehouden zal worden in het gebouw van het Kantongerecht te Leiden, Rapenburg 19, op DONDERDAG 24 NOVEMBER 1977 TE 16.30 UUR Leo HARDEBOL, zonder bekende woon- of verblijf plaats, teneinde als vader te worden gehoord inzake de voorziening in de voogdij en de toeziende voogdij betref fende het minderjarige kind uit zijn door echtscheiding ontbonden huwelijk met Hendrika M. J. M. Flaman. De Griffier. 071-122641 bellen. Kooilaan 15 Leiden de Jong's Autobedrijf B.V. Automobielbedrijf L.A.G. NV Garage Poot B.V. Thomas Autobedrijf B.V. vd Mo'rtelstraat 250-252 Noordwijk Van Oldenbarneveldstraat 35-37 (Zijstraat War- Hoofdstraat 104-106, Valkenburg Z.H. Telefoon Pr. Hehdrikstraat 97-105, Alphen a/d Rijn. TpiPfnnn 01719 - 13901 monderweg-Rijnsburgerweg), Leiden 01718 - 16947. Filiaal: Lammenschansweg 132, Telefoon 01720 - 92848* Telefoon 071 - 154909 151683Leiden. Telefoon 071 - 764800 764801 Ga Princess rijden. Bekend uit AVRO's ,,3x20" Tuinarchitectuur - Tuinaanleg Ambachtelijk sierstraatwerk Princess Prijzen inkl.BTW, af fabriek. Importeur van Leyland automobielen: British Leyland Nederland B.V.,Gouda. Tel.01820-11122. Mini-Allegro-Marma-Maxi-Princess-Triumph-Rover-Jaguar- Leyland Daimler-Land-Rover-Range Rover-Sherpa-Bedrijfswagens. 200 Verkooppunten in Nederland. Mogelijkheden voor leasing. Belt u onze heren Henk Heling of Bob Montfrooy eens vrijblijvend over de mogelijkheden ,,voor uw tuin". Afwerking tot in de puntjes. Portieren en drempels zijn met vochtwerende was geïnjekteerd. Aan de onderkant van de carrosserie behoeden kunststofschermen bij de voorwielen de laklaag tegen opspattend grint. Of bijvoorbeeld: een uitstekend verwarmingssysteem met 3-snelheden aanjager voor een snelle verdrijving van condens op voorruit én zijramen. Technisch Modern. De Princess is een voorbeeld van geavanceerde auto techniek. Motor (viercilinder 1,8 liter of zescilinder 2,2 liter) dwars voorin, met aandrijving op de voorwielen. Alle vier de wielen zijn onafhankelijk geveerd,onderling verbonden door het beroemde onderhoudsvrije Hydragas-systeem, lucht-vloeistof- vering. Dé garantie voor glad, soepel en veilig rijden op élk wegdek. De wig-vorm van de carrosserie is in de windtunnel ontwikkeld voor minimale luchtweerstand en - dus - laag benzineverbruik. Henk Heling is telefonisch bereikbaar 01820-17233, Bob Montfrooy 03402-40423. Je ziet het bij de eerste oogopslag: dit is uiterst luxueus rijden. En een overvloed van prachtige details,gewel dige eigenschappen en voordelen bewijst het. Een schitterend voordeel dat daar bij komt is de prijs, want voor déze klasse is die bijna onwaarschijnlijk: vanaf f17.490,-. 'Jrincess 2200 HLS tsuimeii mien.wij neiinen uvr> geen auto, waarin u zo vorstelijk achter het stuur zit: de bestuur dersstoel is dan ook in 4 richtingen verstelbaar en de 2200 HLS heeft zelfs individuele armleuningen aan beide voorstoelen. Uiterlijk en Innerlijk. Uiterlijk en innerlijk hebben veel met elkaar te maken, bij de Princess.Want binnen de avant-garde-wigvorm van deze ultramoderne carrosserie (met een zee aan bagageruimte) is een sterke passagiers-kooi gekreëerd die een ongekende overvloed aan ruimte, komfort en veiligheid biedt.Wij kennen geen andere auto in deze prijsklasse, waarin uw mede passagiers ook op de achterbank zó prettig, royaal en "languit" Kompleet uitgerust. Ja, wij hadden het over prachtige details.Wij bedoelen ook: rembekrachtiging, brede radiaalbanden, voorruit van gelaagd veiligheidsglas, ruitewissers met 2-snelheden en tip-wis kontakt elektrische ruitesproeier, verwarmde achterruit, slaapstoelen met hoofdsteunen,dik zacht tapijt, noodknipperlichtinstallatie, en 3-punts veiligheidsgordels met oprolautomaat en waar schuwingslampje. Kortom: een ongelooflijke auto voor z'n prijs. Inklusief alle details, inklusief een vol jaar garantie ongeacht het aantal kilometers. Noteer daarom een bezoek aan de Leyland dealer in uw agenda. Hier is uw keus: Princess 1800 HL 4-deurs f 17.490,-. Princess 2200 HLS 4-deurs f 20.750,-. Princess 2200 HLS automaat 4-deurs f22.350,-. de Sherry Bodega't Valtegal is verrijkt met een heus Bierlokaal, waar maar liefst zp'n 100 sporten bier verkrijgbaar zijn (waarvan 4 soorten op tap). Vooi bierliefhebbers een waar eldorado. Dat geldt tróuwens ook voor andct soortige lekkerbekken De nieuwe grill zorgt voor \leesspecialiteiten, waai je je ingers bij aflikt. x" Sherry Bodega Bierlokaal f Dagelijks geopend vanaf 4 uur Garenmarkt 16 Leiden Telefoon 071-143066

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 22