S3 INTERHUIS ONROERE UONRCi rijnland; ONROERENDGOED onroerendgoed g onroerendgoed onroerendqoed ONROERENDGOED makelaardij j.van iterson biedt aan PROPER 3inc0ra DE JAGER jan bentveld interieurverzorging bv MODERN HERENHUIS mm mak W de vl makelaardij de vl ietstede b.v. TE KOOP TE KOOP GEVRAAGD onroerendgoed "l Te koop Leiden ALPENROOS Riant herenhuis met grote praktijkruimte, c.v. gas, woon huis, L-woonkamer met open keuken, berging, garage, 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad; 2e verd.: 1 slaapkamer, berging, dakterras. Praktijkruimte: wacht kamer, behandelkamer met keuken en berging. Koopsom n.o.t.k. AMBROSIADAL Goed gelegen hoekwoning met voor- en zonnige achter tuin, c.v. gas, schuur. Begane grond: woonkamer met plavuizen en open haard, open keuken; toilet. 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e verd.: zeer ruime zolderkamer met dakkapel en dakvenster. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 262.500,- Jpk. BEVRIJDINGSPLEIN Drie oorspronkelijke 4 kamerflat op 2e woonlaag, woon kamer, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, be rging. Bij voorkeur A-urgentie. 135.000,- BÖEIERWERF Tussenwoning met carport. CV gas, indeling: beg. grond: doorzonkamer met plavuizen, open keuken. Eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Tweede verd.: zolderkamer, berging. Oplevering in overleg Vraagprijs: f 226.000.- k.k. CARNEOOLSTRAAT Tussenwoning met voor- en achtertuin, CV gas, garage en schuur. Beg. grond: woonkamer, ruime keuken, entree met toilet. Eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. Tweede verd.: zolderkamer met dak kapel. Oplevering december 1977. Vraagprijs f 234.500.- k.k. DONSVLINDER Aan water gelegen tussenwoning, CV gas. Indeling: beg.grond: L-vormiae woonkamer met ooén haard nnen keuken, ruime entree met toilet, berging. Eerste verd.: 4 slaapkamers, badkamer met douche en badkamer met ligbad, 2e toilet. Tweede verd.: grote zolderkamer, be rging. Oplevering spoedig. Vraagprijs f 375.000.-k.k. HOGE MORSWEG Tussenwoning met voor- en achtertuin. Indeling: beg. grond: woonkamer en suite, toilet, keuken. Eerste verd.: 2 slaapkamers, ruime overloop. Oplevering: direct. Vraagprijs f 142.000.- k.k. KLIMROOS Royaal luxe herenhuis met voor-, achter- en zijtuin, c.v - gas. Ind. beganegrond: entree met toilet, living van 52 m2 met open keuken, opën haard. 1e verd.: 3 royale slaap kamers, waarvan 1 met balkon, badkamer met ligbad,, aparte douche en 2e toilet. 2e verd.: grote zolder met slaapkamer, veel berging. Inclusief vele extra's. Opleve ring ca. dec. Vraagprijs 325.000,- k.k. KREFELDLAAN 'Fraai gelegen tussenwoning met CV gas en garage. In deling: beg. grond: ruime entree met toilet, eetkamer, ruime woonkamer, keuken. Eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche en badkamer met ligbdd. Opleve ring direct. Vraagprijs f410.000.- k.k. LEMSTERAAKWERF Tussenwoning met zonnige achtertuin, cv gas, beg. grond: woonkamer met open keuken, eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, tweede verd.: 1 'slaapkamer. Oplevering in overleg. Vraagprijs 239,500,- k.k. MIDDELSTEGRACHT Bedrijfsruimte met verhuurde bovenwoning, bestaande uit L-vormige woonkamer, keuken, groot balkon, 3 slaap kamers, badkamer met ligbad. In ruil voor 4 kamerflat in Leiden of omgeving. Vraagprijs 150.000,- k.k. MORSWEG Aan open vaarwater gelegen tussenwoning met zeer diepe achtertuin. Indeling: beg.' grond: woonkamer 10 meter, keuken, toilet, stenen schuur, aan achterzijde een eigen aanlegsteiger. Eerste verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet. Tweede verd.: zolderkamer en donkere kamer. Het pand verkeert in bijzonder goede staat van onderhoud. Oplevering in overleg. Vraagprijs: f 277.000.- k.k. VOLLERSGRACHT Bedrijfsruimte met dubbele bovenwoning. Ind.: begane grond: plm. 35 m2. 1e verd.: woonkamer, keuken, 2e verd.: 2 slaapkamers. A-urgentie vereist. Vraagprijs 150.000,-k.k. VOSSEBOS In aanbouw zijnde patio-bungalow, hoekwoning met c v.-gas. Ind.: woonkamer met open haard, eethoek. open keuken. 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en berging. Vraagprijs 250.000,- k.k. WEIGELIADAL Schitterend gelegen hoekpand op 212 m2 grond met cv gas Begane grond: woonkamer, keuken, voorzien van thermopane beglazing. Eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer, Tweede verd.: zolderkamer met dakkapel, incl. vele extra's. Oplevering in overleg. Vraagprijs 270.000,- k.k. NOORDWIJK PARALLELBOULEVARD Riante 3 kamerflat op eerste woonlaag, met lift. Indeling: Z-vormige woonkamer met luxe keuken, voorzien van apparatuur, 2 slaapkamers, waarvan 1 voorzien van ruime badkamer met ligbad. In de hal bevinden zich nog een badkamer met douche, een toilet en een grote berq- kast. Vraagprijs: f300.000.- k.k. VALKENBURG FRANKENBURG Tussenwoning met grote voor- en achtertuin, c.v.-gas. Ind. beg. grond: woonkamer, open keuken, open haard mogelijk, hal, toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met zitbad. 2e verd.: slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 227.500,- k.k. makelaarskantoor LidNBM LidMCC Hoge Rijndijk. Woonhuis met voor- en achtertuin. Ind. begane grond: vestibule, gang, trapkast, toilet met douche, voor- en achterkamer, keu ken. 1e verd.: overloop. 3 'kamers, keuken. 2e verd.: zolderkamer, zoldertier- ging. Aanvaarding direct. Vraagprijs f 200.000,- k.k, De Laat de Kanteratraat. Bovenwoning/Apparte ment in goede staat van onderhoud. Ind.: 1e verd.: 3 kamers, - keuken, toilet, gang, 2e verd.: 2 kamers, zolderberging. Aanvaar ding terstond. Vraagprijs/ 110.000,-k.k. Herengracht 37. Grachtenhuis met achter tuin. Ind.: beg. grond: ves tibule, gang, keuken, toilet, kamer en suite, 1e verd.: Grote kamer, 2 slaapka mers, hal, toilet, badkamer met ligbad, douche en bi det. 2e verd.: Grote kamer, ,1 slaapkamer, kitchenette, badkamer met ligbad en toilet. Kapverd.: vaste trap zolder. Het pand staat op de lijst van monumentenzorg. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 560.000.- k.k. Middelstegracht 25-25A Bedrijfsruimte met boven woning. Ind.: beg. gr. be drijfsruimte, 1e verd.: voor kamer, achterkamer, keu ken. toilet; 2e verd.: zol derruimte en douche. Bovenwoning verhuurd. Prijst 100.000,- k.k. leiden, oude singel 188 telefoon 07.1 -146441* onroerende goederen ZANDVOORT Schitterend tegen de Zuidduinen gelegen hoekherenhuis met garage en berging. Dit riante huis dat gelegen is op plm. 300 m2 grond heeft de volgende indeling. Beneden: hal met garderobe, toilet, royale woonkamer met open haard, mooie ruime keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers met badkamer. 2e verd.: 4e slaapkamer en hobbyruimte. C.V. gas. Dit huis verkeert in prima staat van onderhoud en heeft vrijblijvend vrij uitzicht over de Zuidduinen. Hoge hypotheek mogelijk. Vraagprijs Inc. diverse stoffering f 369.000,- k.k. TER LAAN VASTGOED B.V. Voorhout - telefoon 02523-4443. Voor een industrie vragen wij een groot aantal KOOPWONINGEN in de prijsklasse van 110.000 tot 300.000 Oplevertijd tot één jaar. Brieven onder no. 34502 bur. v. d. blad. LEIDERDORP Gallaslaan. Groot 4 jaar oud, in nieuwstaat verkerend herenhuis, grote L.-woonkamer 56m2, 5 grote slaap kamers, badkamer, c.v. gas, vele extra voorzieningen, mooie tuin op Z.W., huurgarage. f360.000.- k.k. Charlotte de Bourbonstraat. Groot hoekherenhuis, garage, c.v. gas, mooie zonnige tuin op Z.O., grote woon kamer, 3 grote slaapkamers, badkamer, aparte douche kamer, vele extra voorzieningen. Groot 8 jaar oud kantoorgebouw, woning, grote be drijfshal, 200 m2 grond die bebouwd mag worden. Veel parkeerruimte. f 850.000.- k.k. Scilladuin. Groot nieuw hoekherenhuis met aan 3 zijdén grote zonnige tuin. Grote woonkamer. 4 slaapkamers, badkamer, c.v. gas. Veel extra voorzieningen. f 288.000.- k.k. HAZERSWOUDE/RIJNDIJK Groot modern, in perfekte staat verkerend hoekheren huis. f 219.000.- k.k. ZOETERWOUDE RIJNDIJK Rijndijk 54, groot halfvrijstaand (2 onder 1 kap) heren huis, grote woonkamer, 5 slaapkamers, badkamer, cv- gas, grote zonnige tuin. f 290.000.- k.k. In perfecte staat verkerende vrijstaande charmante bungalow op 1600 m2 grond. ,ecnmn klr Hoofdstraat 248, Leiderdorp, telefoon 071-892551. B.V. TE KOOP OEGSTGEEST De Kempenaerstraat 46. Middenwoning met voor- en zonnige achtertuin, schuur, plantenkas, gaskachels, be gane grond: royale woonkamer, keuken, badkamer, hal, toilet en kelderkast, 1 e etage: 4 kamers, overloop, balkon, 2e etage: vliering, incl. enkele roerende goederen. 230.000 k.k. Juffermansstraat 80. Royale hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin, achteruitgang, schuur, c.v. gas, begane grond: woonkamer, zijkamer, woonkeuken, hal, toilet, 1e etage: 3 kamers, badkamer, overloop en balkon, 2e etage: 2 kamers, doka, zolderberging, incl. enkele roerende goederen. 380.000 k.k. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum LEIDEN Jan Vossensteeg, tussenwoning in geheel verbouwde staat, woonkamer 9 x 3.50 m, uitgebouwde keuken, douche, toilet, plaats, 4 slaapkamers en 2e keuken. In goede staat van onderhoud, gas, water, licht zijn com-, pleet vernieuwd. Vraagprijs f 89.000,- k.k. GOEDHART VASTGOED Telefoon 071-892619. Wij bemiddelen in de verkoop c.q. verhuur van: Katwijk, Nieuwe Duinweg. Schitterend gelegen halfvrijstaande op duin gelegen semi-bungalow op 536 m2 eigen grond, bouwjaar 1959. Ind.: onderbouw: kamer, grote garage, berging, hob byruimte en trap naar parterre met hal, keuken, 2 slaap kamers, badkamer met douche, toilet, salon met par ketvloer. Het object is geheel c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding december 1977. Prijs n.o.t.k. Katwijk, Piet Heinlaan. Luxe appartement in flatgebouw 'De Vijverhof', met ber ging en c.v.-gas. Ind.: hal met garderobe, toilet, bad kamer met ligbad, 2 slaapkamers, open keuken met me chanische ventilatie, ruime woonkamer (34 m2), incl.: plavuizen, schrootjes en stoffering, geen vrije vestiging. Aanvaarding februari 1978. Prijs n.o.t.k. Katwijk, Boerslaan. Goed onderhouden eengezins/tussenwoning met voor- en achtertuin en garage. Ind.: entree, hal, keuken, toilet, doorzonkamer. 1e et.: 4 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. De zolder bevat een slaap/hob byruimte en is via een vaste trap bereikbaar. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 215.000 k.k. Katwijk, Zuidstraat. Winkelruimte met werkplaats en dagverblijf, gelegen nabij Boulevard en Princestraat. Ruim voldoende par keergelegenheid aanwezig. Zeer geschikt voor o.a. Kaas/wijnboetiek, viswinkel, zuivelhandel, snackbar e.d. Aanvaarding in overleg. Huurprijs n.o.t.k. Oegstgeest, Duinzichtstraat. Leuke eengezinswoning met voor- en achtertuin. Ind.: hal, toilet, keuken, doucheruimte, woon/eetkamer, 1e et.: 2 slaapkamers, zolderberging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs n.o.t.k. Oegstgeest, Kempenaerstraat. op 1e stand gelegen winkel-woonhuis, op 140 m2 eigen grond. Ind.: parterre: winkel, kamer, keuken, serre, pak huis, toilet en douche, 1e et.: overloop en 2 slaapkamers met balkon. Voor vele doeleinden geschikt. Direct te aanvaarden. Vraagprijs 248.000 k.k. Leiden, Morsweg Boven- en benedenwoning, waarvan de ligging uitermate geschikt is voor mensen die in de stad moeten wonen, maar toch het gevoel willen hebben buiten te zijn. Het pand heeft nl. een 30 meter diepe tuin met eigen aanleg steiger aan breed vis- en vaarwater gelegen. Het object is zowel geheel als in gedeelten te koop en verkeert in goede staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 295.000 k.k. Leiden, Hoge Rijndijk. Goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, stoffering en c.v.-gas. Ind.: hal, toilet, open keuken met afzuigkap, grote kamer (13.5 meter) met open haard en schrootjesplafond, 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, overloop met balkon, 2e etage: slaap/hob byruimte en zolderberging. Di/ect te aanvaarden. Vraagprijs 240.000 k.k. Alphen aan den Rijn, Handelsweg. Bedrijfscomplex in buitenwijk van Alphen, direct gren zend aan industrieterrein. Boywjaar 1976. Het object dat eventueel ook te huur is, bestaat uit kantoorruimten, showroom, kantine en opslagruimte van totaal 760 m2 en staat op 1650 m2 met eigen parkeerrruimte. Uitermate geschikt voor de vestiging van grafische bedrijven, stu dio's e.d. Aanvaarding binnenkort. Huurprijs/koopsom n.o.t.k. Mijdrecht, Mijdrechtse Jaagpad. Kwekerij met vrijstaand woonhuis gelegen aan Drecht en 7 km van Bloemenveiling Aalsmeer. Totale grondopper- vlakte 15.000 m2, waarvan 8000 m2 bebouwd met wa renhuizen. Mogelijkheid tot bijbouwen van 2000 m2 aan wezig. Aanvaarding in overleg. INLICHTINGEN Prl'8 n o t k' goed wonen zaak leiden nieuwe rijn 24 telefoon071-l3467ï dealer van: be'souw tapijt ploeg stoffen gelderland interlubke jgiska parket Alphen aan den Rijn, Cerestraat 10 (Ridderhof). Ruime woonkamer en open keuken met eetbar, ruime hal, toilet met fontein. 1 e verd.: 3 slaapkamers, Badkamer met 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel, c.v. en boilerruimte en berg ruimte, voor- en achtertuin 13m. met berging. Oplevering in overleg. Vraagprijs incl. diverse roerende goederen f 220.000.- k.k. Wij hanteren het eenzijdige courtagesysteem, zodat de koper bij ons geen courtage betaalt. Hoofdstraat 70 Valkenburg Z.H. Tel. (01718)-72333/72257 B|gL|Py in onroen onroerende goederen I. van der Tuin. makelaar en beëdigd taxateur G.S. J.van der Welde voorschoten Welterdreef. Modern herenhuis met voor- en achtertuin, mooi gelegen aan woonerf en waterpartij, ind.: parterre: L-vormige woon-eetkamer, luxe keu ken, toilet, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer, toilet, 2e etage: zolderka mer, berging. Voorzien van CV-gas, zonwering etc. inbegrepen. Spoedig oplevering mogelijk. Vraagprijs 315.000,- k.k. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Prins Bernhardstraat. Uitstekend onderhouden ruim hoek herenhuis met garage, aparte stenen fietsenberging, grote voor-, zij- en achtertuin op het zuiden tot. grond opp. 283 m2. Ind.: beg.gr. ruime woonkamer met open haard, keuken, toilet, kelderkast, hal. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, bad kamer met ligbad en wastafel. 2e verd.: berging, ruime slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs f 295.000.- k.k. leiden Hoge Rijndijk. Geheel onder moderne architectuur verbouwd klassiek he renhuis, gestoffeerd en gecJ. gemeubileerd, voorzien van CV-gas en boiler. Met voortuin en mooie vrije achtertuin op het zuiden. Ind.: parterre, grote kamer met niveau-verschil, moderne vaste zithoek met gietijzeren open haard model Franklin, open keuken mei bar, serre met aluminium schuifpui, toilet en kelderkast, ruime hal, 1e etage: ruime werkkamer (studio), 2 kin derkamers met balkon, grote ruime slaapkamer achter balkon, 2e toilet, 2e etage: slaapkamer, ruime zolderkamer, badkamer, veel berging. Huurga- raqe beschikbaar. Oplevering in overleg. Vraagprijs 270.000,- k.k. Park Die Leythe. Goed onderhouden herenhuis, (twee onder een-kap) irnet vernieuwd rieten dak, gelegen aan mooi park met voor-, zij- en vrije achtertuin op het zuiden, terras en stenen schuur met rieten dak, Ind.; pari.: hal, gang, toilet, kelderkast, keuken, ruime woonkamer, 1e etage: 3 slaap kamers. balkon, badkamer, 2e toilet, 2e etage: ruime zolder. Unieke kans voor een gezin die een huur-eengezinswoning in Leiderdorp kan aanbieden. Vraagprijs 245.000,- k.k. alPhen aan den rijn Groenoord. Rustig gelegen en perfect onderhouden vrijstaande bungalow met rondom schitterend aangelegde tuin, garage voor twee auto's, voorzien van cv-gas, boiler, volledige stoffering, veel bergruimte, dubbele thermopane beglazing. Geïsoleerde spoumuren, 2 terrassen, totaal grondoppervlak 540 m2. Ind. part.: sfeervolle L-vormige living met fraaie plavuizen vloer en vloerverwarming, houten plafond, open haard, bar, luxe open keuken met compl. apparatuur, hal met open wenteltrap, garderobe, geheel betegelde bijkeuken, ruime slaapkamer, luxe badkamer met ligbad en dubbele wastafel, werk c.q. studeerkamer, toilet. 1e verd.: hal, 2 ruime slaapkamers, douche, ruimte met wastafel en 2e toilet. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f610.000.- k.k. Groenoord. Uitstekend onderhouden Balfvrijstaande villa met voor- zij- en grote achtertuin. Groot terras op het zuidwesten met verwarmde garage en wasruimte. Het geheel is voorzien van CV-gas. Indeling: entree, hal met garderobe en toilet, grote Z-vormige living met balken plafond, open haard en parketvloer, moderne ruime keuken met compl. apparatuur. 1e etage: hal, 4 ruime slaapkamers, badkamer met 2e toilet. 2e etage: zolder, waarop CV-ke- tel, boiler en veel berging. Hét gehele' huis is gestoffeerd en voorzien van dubbele (thermopane) beglazirlg. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 495.000.- k.k. ZOETERWOUDE-DORP Bura. Doyerstraat. Rustig aan plantsoen gelegen goed onderhouden hoek-herenhuis met garage, berging en CV-gas. Voor- en vrije achtertuin op het zuiden, ina.: Deg. gr.: ruime woonKamer, KeuKen, lonei, KeiuerKdM, entree, garderobe. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, hal, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet, 2e verd.: hal, CV-ruimte en 2 ruime slaapka mers met dakkapel en velux dakvenster. De beg. grond van het pand is voorzien van dubbele (thermopane) beglazing. Vraagprijs incl. dlv. roerende goederen 285.000,- k.k. TE HUUR NOORDWIJKERHOUT Ca. 1300 m2 goed bereikbare bedrijfsruimte. In het perceel is aanwezig: kantoren, verlichting en sanitair. Inrijden van vrachtauto's is mogelijk tot een hoogte van ca. 3.25 meter. Geschikt voor vele doeleinden. Huurprijs f 52.000.- p.j. Direkteur uit Rijswijk, gehuwd, 2 kind. zoekt riant gelegen ruim hoek herenhuis met garage in Voorschoten - Adegeest of Boschgeest. Prijsidee tot f 400.000.- leiöseweg 37 - voorschoten Tel: 01717-4684*

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24