kommercïeeS medewerker bvkorthofah ja PERSONEEL 'p§^S)NEElPe,sone•l trson ersc een adm. medewerkster een teamleidster O soneel PERSONEELI 'PERSONEEIK! neell .PERSONEELPERSONEa persone "eel Fasson RUTGES BV STAFMEDEWERKER(STER) St. Elisabeth ziekenhuis randstad THERMO ELECTRIC handige inpakker H. M. Janse B V. montage inspecteur st PERSCf^£P,iCroü 1 personeel PERSONEEL personeel FASSON, één van de grootste producenten van zelfklevend materiaal in de wereld, met fabrieken en verkoopvestingen in binnen- en buitenland zoekt voor de afdeling Shipping te Hazerswoude, van waaruit de in Leiden en Hazerswoude gefabriceerde materialen ver zonden worden naar binnen'en buitenland een Medewerker afdeling Int.-Expeditie voor de volgende werkzaamheden: - Nederlandse en Engelse correspondentie - douanedocumentatie - transportplanning - shipping-administratie en - typewerkzaamheden Aan de juiste kandidaat stellen wij de volgende eisen. - leeftijd max. 35 jaar - MAVO/HAVO-niveau - ervaring in bedrijfsadministratie. Geïnteresseerden vragen wij hun sollicitatie te zenden naar de af deling Personeelszaken van Fasson (Nederland) BV., Rijndijk 86 te Hazerswoude- Rijndijk, telefoon 01714-9008. Wij fabriceren, importeren en exporteren artikelen die verkocht worden aan de industrie, kantoorboekhandel en winkelbedrijven. Voor onze verkoopafdeling zouden wij gaarne in kontakt komen met een van ongeveer 23 jaar. Zijn taak zal bestaan uit: het telefonisch kontakt met de kliënten, voor het noteren van aanvragen en orders; de orderbehandeling; Na een inwerkperiode verwachten wij dat deze mede werker over ongeveer een jaar onze produkten kent ér de wensen van onze afnemers. Hij moet een prettige schakel zijn in het kontakt waarbij het accent ligt op deskundigheid en dienstbaarheid. De kliënten moeten hem met onze zaak identificeren. Hij moet uit het verband niet los te denken zijn. Als u voor deze baan interesse hebt. schrijft u dan eer brief of neemt u even kontakt op met onze direktie- sekretaresse mej. L.Arkesteijn. DUBBELE BUURT 8-36 - RIJNSBURG TELEFOON (01718)29201* Op het secretariaat binnenland van het Zendingsbureau Raad voor de Zending der Nederlandse hervormde Kerk - kunnen wij het werk niet meer aan. Versterking is nodig. Wij zoeken een ADMINISTRATIEVE KRACHT (m./v.) met middelbare opleiding of daarmede gelijk te stellen ervaring, die zich zowel schrifte- lijk als mondeling goed kan uitdrukken. Zij of hij dient kerkelijk meelevend te zijn. het onderhouden van mondeling (veelal telefonisch) en schriftelijk contact met predikanten en leden van de verschillende commis sies; het bijhouden van de agenda; alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden. Kerkelijke op de rijksregeling afgestemde salarisregeling met goede secundaire e beidsvoorwaarden. Leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Sollicitaties aan het Zendingsbureau Leidsestraatweg 11 OEGSTGEEST. vraagt voor spoedige indiensttreding op de Afdeling Internationaal Transport en Expeditie te Alphen a/d Rijn Voor bovengenoemde vacature is een opleiding op MAVO-niveau gewenst, - typevaardigheid vereist. Kennis van de Duitse taal strekt tot aanbeveling. Voor belangstellenden is een telefoontje voldoende. Het nummer is (01720) 29 210, toestel 322. Het adres is: Bedrijfsweg 21, Alphen a/d Rijn. Rutges BV is een werkmaatschappij van Paktrans BV. Bij de Stichting Leidse Jeugd Actie, stedelijke raad voor jeugd-, buurt- en clubhuiswerk, is plaats voor voor gevarieerde werkzaamheden van zowel administratieve als organisatorische aard. interne organisatie van het buro, - sekretariaat van kommissies en werkgroepen, voorbereiding en verslaggeving vergaderingen, - archiefwerkzaamheden, - beleidsvoorbereidende werkzaamheden m.b.t. het vrijwilligerswerk. Gevraagd wordt: iemand die - het plezierig vindt om in klein teamverband te werken, - belangstelling heeft voor de sektor, waarir de LJA werkzaam is, - HEAO of GA-1 opleiding heeft voltooid, - tenminste 23 jaar oud is. Geboden wordt: - een functie in de rang van adjunkt-kommies A, salarisschaal: f 1.850,- tot f 2.543,- per maanc;, rechtspositie van gemeente-ambtenaar. Sollicitaties met duidelijke inlichtingen over persoon, werkervaring en belangstelling graag binnen 10 dagen te zenden aan de direkteur van de Stichting Leidse Jeugd Actie, Postbus 469, Leiden. Telefonische inlichtingen: 071-130615. Wegens vertrek van de huidige funktionaris kan op de afdeling Medisch Maatschappelijk Werk van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp worden geplaatst Het werk omvat o.a.: - de psycho-sociale zorg van onze patiënten - werkbegeleiding van het huidige team - deelname aan multi-disciplinaire besprekingen - overleg met en advisering aan de direktie. Teneinde deze zelfstandige funktie goed te kunnen vervullen verwachten wij van de kandida(a)t(e), naast een voltooide studie aan de Sociale Academie, richting maatschappelijk werk, goede contactuele eigenschappen, leidinggevende capaciteiten en voldoende praktische ervaring bij voorkeur in de gezondheidszorg. Het salaris zal afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 3468,13 bruto per maand bedragen. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt.door het team van de afdeling Medisch Maatschappelijk Werk of de medisch direkteur, de heer J. A. M. Bron. Tel, 071-899250. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het. hoofd van de afdeling Personeelszaken. Simon Smitweg 1 Leiderdorp direct werk op kantoor voor: typistes ned. en m.t. Wij zoeken met spoed goede typistes, die tevens enig administratief werk kunnen verrichten, voor di verse bedrijven in Leiden en omgeving. Hele dagen, voor langere en kortere tijd. boekhouder m.b.a. of een zeer ervaren P D.-er. Bij voorkeur iemand die niet ouder is dan 40 jaar, en be kend is met computer systeem en automatise ringsadministratie, voor een bedrijf in Lisse. Hele dagen, voor langere tijd. uitzendbureau 01720-9 20 23 (tussen 14.00 en 17.00uur) Katwijk: Cleyn Duynpark 12. tel.01718-7 12 15 (tussen 14.00 en 17 00 uur) In Bejaardencentrum "Robljnzlcht" Robijnhof 1 - Leiden, is een vakature voor een HOOFD VERZORGING EN VERPLEGING tevens ADJUNCT-DIRECTRICE Diploma ziekenverpleging A vereist. Voor nadere gegevens kunt U 's morgens vóór 11.00 uur bellen: 071-769333 (vragen naar de directrice). Schriftelijke sollicitaties, met opgave van referenties, binnen 14 dagen aan: de secretaris der Stichting tot Exploitatie van Bejaardencentra, Willem de Zwijger laan 4, Oegstgeest. Thermo Electric Internationaal B.V., specialisten in het meten en regelen van temperatuur De werkzaamheden bestaan uit het verpakken en het verzendklaar maken van goederen en verder alle voorkomende werkzaamheden in. het magazijn. Leeftijd 19-23 jaar. Liefst in bezit van Rijbewijs BE. Onze snel groeiende, internationale onderneming biedt een interessante, zelfstandige werkkring. Voor eventuele telefonische inlichtingen kunt U bellen: 071 - 142045 - Toestel 19 Ook kunt U langskomen voor een gesprek Postbus 515, Leiden TTERMO ELECTRIC Willem Barentszstraat 47 Technisch Installatiebureau zoekt op korte termijn een voor de afdeling centrale verwarming en luchtbehande ling. Funktie omschrijving: Het toezicht houden op en het begeleiden van werken, van aanbie dingen tot oplevering, in samenwerking met de tekenkamer, admini stratie en de afdeling regeltechniek. Funktie eisen: A.C.I. Diploma's op gelijkwaardig. Goede kontaktuele eigenschappen. Praktische ervaring. Leeftijd tot 35 jaar. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie van H. M. Janse B.V., postbus 8659, Carelshavenstraat 7 te Den Haag. Van Wijckerslooth is een verpleeghuis voor somatisch zieken en revalidering. Het verpleeghuis telt 108 bedden verdeeld over vier afdelingen. Gaarne zullen wij in contact treden met: A-VERPLEEGKUNDIGEN welke bij ons de functie van afdelingshoofd zullen gaan bekleden. Rang en salaris - afhankelijk van ervaring - nader overeen te komen. Schriftelijke sollicitaties, met bijvoeging van een recente pasfoto, te richten postbus 34 te Oegstgeest.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 14