'WmwmnHrinoHn DfCDPl npnEflONROERE rijnland: rijnland onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed 1 ÏlUtllt 1 Uull L U LJ NRC onroerendgoed PROPER PROPER TE KOOP m onroerendgoed Te koop Leiden \N AMBROSIADAL Goed gelegen hoekwoning met voor- en zonnige achter tuin, c v, gas, schuur. Begane grond: woonkamer met plavuizen en open haard, open keuken: toilet 1 e verd 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e verd.: zeer ruime zolderkamer met dakkapel en dakvenster Oplevering in overleg. Vraagprijs: 262.500,-k.k. Bevrijdingsplein Drie oorspronkelijke 4 kamerflat op 2e woonlaag, woon kamer, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, berging. 135.000,- BOEIERWERF Tussenwoning met carport. CV gas. indeling: beg. grond: doorzonkamer met plavuizen, open keuken. Eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Tweede verd.: zolderkamer, berging. Oplevering in overleg. Vraagprijs: f 226.000.- k.k. CARNEOOLSTRAAT Tussenwoning met voor- en achtertuin, CV gas, garage en schuur. Beg. grond: woonkamer, ruime keuken, entree met toilet. Eerste verd 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. Tweede verd.: zolderkamer met dak kapel. Oplevering december 1977. Vraagprijs f 234.500.- k.k. DONSVLINDER Aan water gelegen tussenwoning, CV gas. Indeling: beg.grond: L-vprmige woonkamer met open haard, open keuken, ruime entree met toilet, berging. Eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche en badkamer met ligbad, 2e toilet. Tweede verd.: grote zolderkamer, be rging. Oplevering spoedig. Vraagprijs f 375.000.- k.k. HOGE MORSWEG Tussenwoning met voor- en achtertuin. Indeling: beg. grond: woonkamer en suite, toilet, keuken. Eerste verd.: 2 slaapkamers, ruime overloop. Oplevering: direct. Vraagprijs f 142.000.- k.k. KLIMROOS Royaal luxe herenhuis met voor-, achter- en zijtuin, c.v- gas. Ind. beganegrond: entree met toilet, living van 52 m2 met open keuken, opën haard. 1e verd.: 3 royale slaap kamers, waarvan 1 met balkon, badkamer met ligbad,; aparte doucha en 2e toilet. 2e verd.: grote zolder met slaapkamer, veel berging. Inclusief vele extra's Opleve ring ca. dec. Vraagprijs 325.000,- k.k. KREFELDLAAN Fraai gelegen tussenwoning met CV gas en garage. In deling: beg. grond: ruime entree met toilet, eetkamer, ruime woonkamer, keuken. Eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche en badkamer met ligbad. Opleve ring direct. Vraagprijs f410.000.- k.k. LEMSTERAAKWERF Tussenwoning met zonnige achtertuin, cv gas, beg. grond: woonkamer met open keuken, eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, tweede verd.: 1 slaapkamer. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 239,500,- k.k. MIDDELSTEGRACHT Bedrijfsruimte met verhuurde bovenwoning, bestaande uit L-vormige woonkamer, keuken, groot balkon. 3 slaap kamers, badkamer met ligbad. In ruil voor 4 kamerflat in Leiden of omgeving. Vraagprijs 150.000,- k.k. MORSWEG Aan open vaarwater gelegen tussenwoning met zeer diepe achtertuin. Indeling: beg. grond: woonkamer 10 meter, keuken, toilet, stenen schuur, aan achterzijde een eigen aanlegsteiger. Eerste verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet. Tweede verd.: zolderkamer en donkere kamer. Het pand verkeert in bijzonder goede staat van onderhoud. Oplevering in overleg. Vraagprijs: f 277.000.- k.k. TEUNISBLOEM Tussenwoning met zonnige achtertuin, c v. gas. Beg. grond: woonkamer met open keuken, parket. Eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, tweede verd slaapkamer met dakkapel. Oplevering spoedig. Vraagprijs 237.000,- k.k. WEIGELIADAL Schitterend gelegen hoekpand op 212 m2 grond met cv gas. Begane grond, woonkamer, keuken, voorzien van thermopane beglazing. Eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer. Tweede verd.: zolderkamer met dakkapel, incl. vele extra's. Oplevering in overleg. Vraagprijs 270.000,- k.k. NOORDWIJK PARALLELBOULEVARD Riante 3 kamerflat op eerste woonlaag, met lift. Indeling- Z-vormige woonkamer met luxe keuken, voorzien van apparatuur. 2 slaapkamers, waarvan 1 voorzien van ruime badkamer met ligbad. In de hal bevinden zich nog een badkamer met douche, een toilet en een grote berg- Vraagprijs: f 300.000.- k.k. makelaarskantoor LEIDEN Rembrandtstraat. Goed lopend café. evént. over te ne men als studentencafé of bistro. Ind.: beg. gr. café, 1e etage, woonkamer, woonkeuken, 4 slaapkam. Gas, wa ter, licht en riool geheel vernieuwd. Vraagprijs excl. café-inventaris 128.000.- k.k. GOEDHART vastgoed Telefoon 071-892619. Voor een industrie vragen wij een groot aantal KOOPWONINGEN in de prijsklasse van 110.000 tot 300.000 Oplevertijd tot één jaar. Brieven onder no. 34502 bur. v. d. blad. OEGSTGEEST Floralaan. Gezellige 3- 4-kamerflat nabij winkelcen-, trum en scholen, i.z.g.st.v. onderhoud. 2 grote zonnige, balkons, berging alsmede 30 40 m2 kantoor- of prak tijkruimte. Vraagprijs 169.000.- k.k. GOEDHART vastgoed Telefoon 071-892619. VOORSCHOTEN o.a. Hoekherenhuis aan de Frederik Hendriklaan, met ga rage, bevattende: zit-eetkamer, open haard en parket, keuken, afzuigkap, gasfornuis, afwasmachine, koelkast, toilet met fontein, kelderkast. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer, toilet. 2e etage: zolderkamer, berging, aansl. wasmachine, c.v. Leeg in overleg. Hoekherenhuis aan de Leidseweg, met garage, 30 mtr. diepe achtertuin, woon-eetkamer met open houten keu ken met apparatuur, toilet, kelderkast. 1 e etage: 3 slaap kamers, douche, aansl. wasmachine, c.v. gas. Vrijstaande bungalow aan de Karei Doormanlaan, be vattende o.a. grpte living, met open haard, royale eetkeu- ken met apparatuur. 5 slaapkamers, veel kastruimte, badkamer, garage voor 2 auto's, c.v. gas. Vraagprijs: f 795.000.- Vrijstaand herenhuis aan de Leidseweg met garage, praktijk (-kantoor-atelier) ruimte, grond opp. 993 M2. Grote zit-eetkamer, royale keuken, toilet, parket en open haard in zit-eetkamer. 1e etage: 5 slaapkamers, bad kamer, groot balkon, c.v. Leeg in overleg. Tussenherenhuis aan de Narcisstraat met achtertuin en achteringang en schuur, zit-eetkamer, keuken met veel kastruimte, breakfastbar, 1 e etage: 2 slaapkamers, luxe badkamer, extra douche, 2e etage: grote zolderkamer, bergruimte. Leeg in overleg. TE KOOP GEVRAAGD herenhuizen, villa's en/of bungalows in Voorscho ten, Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Wassenaar, Leidschendam en Zoeterwoude. Hoekherenhuis aan de Palestrinalaan 2 onder 1 kap met garage, achtertuin met achteringang, woon/eetka mer mog. open haard, parket, grote eetkeuken, 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer toilet en douchebak, 2e etage: grote zolderkamer v.w. w/k kl zolderkamer, bergruimte C.V. Hoekherenhuis aan de van Boeyenplantsoen bouwj. 1976. Entree travertin vloer doorlopend naar toilet. U-vormige woon/eetkamer, open mahoniehouten keuken met ap paratuur. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer v.w.w/k toilet. 2e etage: grote zolderkamer v.w.w/k grote zol derruimte aansl. wasmachine afvoer voor droogtrommel c.v. gas. Gehele huis gestoffeerd, veel extra's. TE HUUR Bijzonder goed gemeubileerd en gestoffeerd, tussenhuis met voor en achtertuin, gelegen te Noordwijkerhout, Valkenserf no. 9. Voor nadere informatie gelieve U ons kantoor te bellen, n.v. makelaarskantoor TE KOOP LEIDEN Lage Rijndijk 92c. Bovenwoning met aparte opgang. 1 e etage: woonkamer, keuken, toilet, balkon, 2e etage: 3 kamers, royale overloop, veel bergruimte. f 89.000,- k.k. Klipperwerf 26. Middenwoning met voor- en achtertuin, achteruitgang, c.v. gas. Begane grond: woonkamer, keu ken, hal, toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer, toilet, 2e etage: grote zolderkamer, bergruimte. Incl. complete stoffering. In goede staat van onderhoud. f 227.500,- k.k. Lammen8chan8weg 45. Royale middënwoning met voor- en zonnige achtertuin, schuur, c.v., gas. Begane grond: 2 kamers, en suite, keuken, vestibule, gang, toilet, en kelderkast. 1 e etage: badkamer, 3 slaapkamers, toilet, overloop, en balkon. 2e etage: 2 slaapkamers, grote zol derruimte met dakkapel, geschikt voor het maken van 1 2 kamers. f 335.000.- k.k. Stokroos 50. Moderne nieuwbouwwoning met voor- en achtertuin, rustige zonnige ligging, vrij uitzicht, c.v. gas. Begane grond: entree met toilet en garderobe, zitkamer met open haard en verlaagd plafond, eethoek, open keu ken, inpandige berging, 3 kamers, badkamer met ligbad, douche, toilet, dubbele wastafel, zonneterras, balkon, 2e etage: 1 kamer, c.v. ruimte, zolder. Eventueel inclusief stoffering. Aanvaarding januari 1978. f 355.000,- k.k. Groenwier 10. Moderne nieuwbouw, hoekwoning met vrij uitzicht, grote achtertuin, c.v. gas, met warmwater voorziening. Begane grond: L-woonkamer met open haard, open keuken, ruime hal, toilet en inpandige be rging. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, en douche, toilet, overloop, 2e etage: hobbyruimte en groot dakterras. f 380.000,- k.k. Plantsoen 65. Grachtenhuis met riant uitzicht op het plantsoen, voortuin, achterplaats, inpandige berging c.v. gas, begane grond: 2 kamers, hal, gang, toilet, en berg ruimte. 1e etage: woonkamer, moderne keuken, bij keuken, toilet, overloop en balkon. 2e etage: 2 kamers, douchekamer, keuken, bergruimte, 3e etage: 2 kamers, zolderruimte geschikt voor het maken van een kamer. f 430.000,- k.k. Vondellaan 44. Hoekwoning met praktijkruimte, garage en schuur, voor- zij- en achtertuin, c.v. gas. Begane grond: woonkamer met open haard, keuken, hal, gang, toilet, en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, badkamer, overloop en balkon. 2e etage: 2 kamers, veel bergruimte. Royale praktijkruimte op de begane grond, geschikt voor velerlei doeleinden. f 540.000,- k.k. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum TE KOOP OEGSTGEEST Deutzetraat 17. Hoekhuis met voor- en achtertuin op z., schuur. Ind.: beg. grond: 2 kamers en suite, keuken, hal, douchecel, toilet, 1e etage: 3 kleinere kamers, 2 grote kamers, toilet, overloop, 2 balkons, incl. stoffering. f 215.000,- k.k. Jufferman88traat 7. Middenwoning met voor- en ach tertuin, achteruitgang. Beg. grond: 2 kamers en suite, keuken, bijkeuken, vestibule, gang, toilet, 1e etage: 3 kamers, douchecel, 2e etage: zolderruimte, geschikt voor het maken van een extra kamer. f 230.000,- k.k. Oudenhoflaan 25. Hoekwoning met voor- zij- en ach tertuin, schuur. Het pand wordt verwarmd met gaska chels. Beg. grond: woonkamer, moderne keuken, gang met houten betimmering, toilet en kelderkast. 1 e etage: 3 kamers, douchekamer, overloop en balkon, 2e etage: ruime zolder geschikt voor het maken van een extra ka mer. Stoffering eventueel over te nemen. In uitstekende staat van onderhoud. f 238.000,- k.k. Kamphuizenlaan 21. Hoekhuis met garage schuur, voor- zij- en achtertuin op z. Mooi uitzicht over weilanden. Rustige ligging c.v. gas. Beg. grond: woonkamer, keuken, hal toilet en kelderkast. 1e etage: 2 grote kamers, 1 kleinere kamer, douchekamer, zolderverdieping te berei ken door middel van vlizotrap. Eventueel geschikt voor het maken van een kamer. f 249.000,- k.k. Schoutenburgstraat. Sfeervol hoekhuis met voor-, zij- en zeer zonnige achtertuin, garage, carport, schuur, c.v. gas, woonkamer met plavuizenvloer, open haard, keu ken, hal toilet, 1e etage: 3 kamers, badkamer, grote bergruimte, overloop, balkon, 2e etage: 1 kamer, zol derberging. In goede staat van onderhoud. f 275.000,- k.k. Rembrandt v. Rijnlaan 19. Hoekherenhuis aan water met voor-, zij- en achtertuin'. Achtertuin geheel op de zon, garage, cv gas, geheel gestoffeerd, rustige ligging, be gane grond, woonkamer, hal, compleet ingerichte keu ken, kelderkast, toilet, 1 e etage: 2 ruime slaapkamers, 1 kleine slaapkamer, badkamer met ligbad, toilet, balkon. 2e etage: 2 kamers, zolderberging. 360.000,- k.k. Berlicumstraat 9. Hoekherenhuis met voor-, zij- en zon nige achtertuin, 2 garages, c.v. gas. Begane grond: royale woonkamer met parketvloer en open haard, grote keuken, entree, gang, toilet, kelder. 1e etage: 3 kamers, badkamer, overloop, 2 balkons, 2e etage: 3 kamers, bergruimte. In goede staat van onderhoud. f 420.000,- k.k. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum Te koop: modern herenhuis voor- en achtertuin, schuur, c.v. gas, open haard, par ketvloer. Modern sanitair, tegels in kleur, veel houten betimmeringen, div. huish. apparatuur. Ind.: gang met toilet, kelderkast, half open keuken, woon kamer, 9.00x3.70, serre 2.50x6.00,4 ruime slaapkamers, 1 kleine slaapkamer, douche, 2e toilet. Ligging: Beatrix- straat, Leiderdorp. Gaan breed Plantsoen. Op korte termijn leeg te aanv. Vraagprijs f 262.000,- k.k. Inlichtingen: makelaarskantoor KATWIJK Asterstraat. Moderne drive-in woning met tuin bouwj. 1972, ind.: garage, hal en toilet, wasruimte, kantoor, hob bykamer, woonetage: overloop met kast, L-woonk. m/open haard, parketvloer en open keuken, totaal 37 m2, balkon, 2e verd.: overloop en toilet, 3 ruime slaapka mers, waarvan 1 met wastafel, badkamer en ligbad, wastafel, incl. c.v. gas, granol, zonwering, stoffering. Aanv. dec. 1977. Vraagprijs f 288.000.- k.k. Van der Vegtstraat. Vrijstaand herenhuis bouwj. 1930, verbouwd in 1972, ind.: L-vormige hal en toilet, woonkamer, 30 m 2, met open haard, parketvloer en grote provisiekast, ruime eetkamer, keuken en bijkeuken: Verd.: overloop met c.v. ruimte, 3 slaapkamers met veel kastruimte. badkamer met ligbad, 2e toilet en 2 wastafels! Geheel centraal verwarmd. Te aanv. december/januari. Vraagprijs f 350.000.- k.k. Makelaardij o.g. van der Plas B.V. ALPHEN Raadhuisstraat 213, karakteristiek herenhuis met prachtige grote tuin (op Z) direkt aan de Oude Rijn, C.V.gas, nieuw gas en elektra. Ind. woonkamer 9x4m, keuken, toilet en bergkast. 1 e et.: 3 slaapkamers, ruime douche met aansl. wasautomaat. 2e et.: zolder, waarop plaatsing van gasboiler etc. Vraagprijs f 268.000.- k.k. Grashof 38, magnifiek verbouwd herenhuis met fraai aangelegde voor- en achtertuin (Z) met open haard, CV gas en garage. Ind.: grote L-vormige woonkamer 10x5.50 m met open haard, houten plafond, ged. tegelvloer, open woon-eetkeuken, toilet met fontein, luxe badkamer 5/6 slaapkamers. Vraagprijs n.o.t.k. Kasteelhof 9. (Bijzonder geschikt voor woon/praktijkpand). Uniek aan plantsoen en vaarwater nabij jachthaven gelegen, onder architectuur gebouwde vrijstaande villa met c.v., vrij uitzicht, garage rondom tuin gedeeltelijk ommuurd met schuur en vijver. Grondopp. 625 m2. Ind. part.: grote hall, vestibule met garderobe, ruime toilet met fontein, zeer fraaie woonkamer met massief parket en open Siematic keuken incl. div. keukenapp. en bar totaal 55 m2, grote atelier ruimte met werkkamer en aparte Ingang. Mooie hardh. trap naar 1 e et.: slaapkamer met groot dakterras, 2 slaapkamers 3x3, zeer grote L-sl.kmr. 22m2, 2 douches. Parterre vzv thermopane beglazing. Vraagprijs voor dit unieke pand f 650.000.- k.k. De Laat de Kanterstraat 6, op zeer goede stand gelegen halfvrijst. herenhuis met tuin aan 3 kanten, vrijst. garage, c.v., ind. part.: ruime haiï, gang, toilet, grote woonkamer met parket en open haard, grote studeer c.q. praktijkkamer met parket, zeer grote keuken met div. apparatuur, 1 e et.: 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e et.: 2 slaapkamers met dakkapel, zolderruimte. Bijzonder mooi en goed gebouwd pand, geschikt voor arts, advocaat etc. Vraagprijs f 485.000.- k.k. Leedewijk. Prachtig gelegen nieuwbouw villa met goed gelegen tuin (Z) aan water. Zeer luxe afwerking, c.v. gas. Ind.: ruime hal mét spiltrap, zeer grote L-living met fraaie open haard, ruime luxe open keuken berging, toilet, 1e etage: 3 grote slaapkamers, fraaie badkamer, aparte douche. 2e etage: grote slaapkamer met praóhtig zeer groot zonneterras, fraaie architectuur. Vraagprijs f 425.000.- k.k. Goudsbloem 9, halfvrijstaand herenhuis met vrij uitzicht op recreatiepark, C.V.gas, voor- en achtertuin, carport. Ind.: grote woonkamer met open haard, open keuken (52m2), berging (wasruimte). 1e et.: 3 slaapkamers met vaste wastafels, balkon, zeer luxe badkamer met vaste wastafels, 2e et.: grote zolder waarop b.v. een kantoorruimte of slaapkamers gemaakt kunnen worden. Vraagprijs f 375.000.- k.k. Kapteln8traat 18, goed onderhouden tussenwoning met tuin, schuur, achteruitgang. Ind fraai afgewerkte half ruime woonkamer 9.25x3.40m met openstaande deuren naar de tuin, diepe provisiekast, toilet. 1e et.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, 2e et.: grote zolder. Dulvendakstraat. Op goede stand gelegen mooi woonhuis met voor- en achtertuin (Z.O.) c.v. hetelucht. Ind.: hal, toilet, woonkamer met open haard, ruime keuken, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: zolderkamer met 2 dakkapellen. Vraagprijs f 250.000.- k.k. LEIDEN Declmastraat 13. Geheel goed verbouwd woonhuis met diepe achtertuin op Z. met schuur, c.v. gas. Ind. parterre: betimmerde gang met diepe bergkast, sfeervolle grote woonkamer (9.50 m) met zeer fraaie schouw, moderne keuken met mooi sanitair en plavuizen, nieuwe douche en toilet. 1e etage: ruime overloop, 3 slaapkamers. Vraagprijs 159.000.- k.k. Morsweg, geheel verbouwde beneden- en bovenwoning met plaats. Ind. parterre woonkamer 9x5m., keuken, toilet met douche. Ind. 1e etage kamer 9x5x4m, keuken, toilet. 2e etage: 1 slaapkamer, 1 logeerkamer, douche, terras. Bijzonder geschikt voor dubbele bewoning. Vraagprijs f 155.000.- k.k. Rembrandtstraat 4, geheel gerestaureerd woonhuis in centrum van Leiden. Ind goed afgewerkte hall, woonkamer met bar, nieuw plafond, keuken, toilet. 1e et.: 2 slaapka mers, grote badkamer, 2e et.: ruime overloop met vliering, 2 royale slaapkamers met gaskachel. Nieuw dak, riolering, elektra, gas en schoorsteen. Vraagprijs f 140.000.- k.k. Corantijn8traat. Zeer goed onderhouden 4 kmr. flat op 2e woonlaag met aparte berging in kelder. Indeling: prachtige ruime woonkamer met balkon op Z, keuken met werkbalcon, 3 slaapkamers. Vraagprijs Incl. stoff. f 118.000.- 100% hypotheek mogelijk Hoge Rijndijk 186A, zeer grote bovenwoning, ind.: 1e et.: grote woonkamer (11m), kabinet, keuken, toilet, douche, 2e et.: 3 kamers, keuken, douche, toilet, c.v. echter zonder ketel. Vraagprijs: f 136.000.-k.k. LEIDERDORP Maurlt88ingel 154, grandioos gelegen hoekwoning met fraaie voor- zij- en achtertuin (Z) schuur en achteruitgang. Ind.: royale hall, toilet met fontein, woonkamer 9x3.90m met parketvloer, ruime keuken. 1e et.: 2 royale slaapkamers, 1 kleinere slaapkamer, balkon op het zuiden. Vraagprijs f 255.000.- k.k. OEGSTGEEST Dahlialaan 76, zeer goed onderhouden, halfvrijstaand herenhuis met C.V. en garage op 252 m2 grond met voor- zij- en achtertuin (Z). Ind.: ruime hall, grote woonkamer met parket, woon/eetkeuken 3.25x2.25m. 1e et.: 3 grote slaaokamers, badkamer met ligbad, 2 wastafels, 2e toilet. 2e et.: slaapkamer 7.25x3.60m met dakkapel. Vraagprijs f 295.000.- k.k. NIEUWE WETERING, gemeente Alkemade Voorweg 141, nabij Kagerplassen, vrijstaand landhuis op 320m2 grond, onder ar chitectuur gebouwd in 1968 met C.V.gas en grote houten schuur. Ind.: grote L-vormige woonkamer 65m2, originele balklaag, open haard, moderne grote keuken en bijkeuken. 1e et.: 1 slaapkamer 4.70x3m. en 1 slaapkamer 5.50x5m., ged. 3m. met balken plafond, mogelijkheid tot plaatsing van 3e slaapkamer, zeer moderne badkamer met ligbad, wastafel, zwarte wandtegels, mozaïekvloer, 2e et.: zolder met 2 vertrekken. Meer grond beschikbaar. TER AAR Leeuwerikspad 30, prachtig, met blijvend vrij uitzicht, aan groot plantsoen gelegen, geschakeld herenhuis met groot dakterras, voor- en achtertuin op Z. Ind. zeer grote woonkamer met mod. open keuken (ca. 55 m2), plavuizenvloer, 4 ruime slaapkamers. Incl. veel extra's. Vraagprijs: f 262.500.- k.k. 'Ht m H Te koop Hazerswoude-Rijndijk Jac. Perkplantsoen. een in prima staat van onderhoud verkerend hoekhe renhuis vv cv. met voor- en achtertuin en schuur aan een plantsoen gelegen. Ind. entree, gang met gangkast, wc en keuken, woonka mer pl.m. 35 m2 met open haard, eetbar en isolerende beglazing. Verd. 3 slaapkamers, douche met 2e toilet.' Zolderverd. ruime 4e slaapkamer eveneens geisoleerd en fraai afgetimmerd met veel bergruimte. Kan op korte termijn opgeleverd worden. Inlichtingen telefoon 071-143191. Te koop gevraagd een oud herenhuis Tel. 071-123423. LEIDEN Rembrandtstraat. Café-annex woonhuis, beg gr. eventueel woonkamer, 3 slaapkamers, douche, keuken, toilet, balkon, gas, water en licht, geheel vernieuwd. Vraagprijs f 128.000.- k.k. GOEDHART vastgoed Telefoon 071-892619.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 34