\h Verpleegkundigen bedrijfsleider personee/ nsc KROL SCHOENEN Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden Intercedent sorieel Pï P£/?SOA/££iW^-r lpÉR^EÈi8S>l .PERSOWEELreRSONEa person 1EEL secretaresse de rijksoverheid vraagt medewerker documentalist "ir randstad uitzendbureau Nieuwbouw-schilders onderhouds monteur LEERLING VERPLEEGKUNDIGEN Heelkunde D Heelkundige Intensive Care Thorax Chirurgie Heelkunde B Thorax Chirurgie Intensive Care Urologie LEIDSCH DAGBLAD randstad uitzendbureau I PERSONEEL I personeel J personeel PERSONEEL personeel Advocatenkantoor Mr. J. v/d Plas c.s. Stationsplein 7, 's Gravenhage. vraagt Sollicitaties schriftelijk aan bovenstaand adres. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-3096/1158 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Onderafdeling Post- en Archiefzake i Bureau Coördinatie Taak: o.m. houden van toezicht op de technische taakuitvoering door inspectie ter plaatse; ont werpen of opstellen van algemene instructies, werkschema's documentatie-systemen e.d.; advi seren t.a.v. de administratieve organisatie en vaktechnische problemen; controleren en advi seren m.b.t. sanering, beschrijving en overdrach van archieven en vernietiging van archivalia; bevorderen van methodische opleiding en instructie van het personeel (w.o. begrepen instructie in de praktijk en hulp bij studie ter verkrijging van vakdiploma's); regelen van over brenging van archiefbescheiden met historische waarde naar de rijksarchieven. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergeli' bare opleiding: diploma SOD I en II. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding e ervaring max. f3205,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-311211158 voor het Ministerie van Volksgezondheid er Milieuhygiëne t.b.v. de Stafafdeling Externe Betrekkingen, Afdeling Bibliotheek en Documentatie Taak: selecteren, documenteren en opsporen ve relevante gegevens uit: de Nederlandse wet geving, parlementaire alsmede andere overheids publicaties verband houdende met de wetsvoor- bereiding, wetsbehandeling en wetgeving: EEG- besluiten alsmede Westeuropese, Amerikaanse en, incidenteel, overige buitenlandse wetgeving door het bijhouden en uitbouwen van een kaart catalogus (alfabetisch en trefwoordensysteem). Samenstellen van speciale verzamelingen; bege leiden van de samenstelling van een wekelijks bulletin voor de algemene interne attendering; persoonlijke onderwerpsgerichte attendering var belanghebbenden op nieuwe publicaties; behan delen van binnenkomende verzoeken om infor matie en verstrekken van inlichtingen. Eventueel vervangen van de Hoofddocumentaiist Parlemen taire Documentatie. Vereist: tenminste diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare kennis en/of ervaring: enige kennis van organisatie en werkwijze van bibliotheek en documentatie (vergelijkbaar met het diploma GO-A1, 2) strekt tot aanbeveling, alsmede enige kennis in algemene zin ter zake van de staats inrichting, de wetgeving en het overheidsbestui Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2807,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 12 december 197" Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe er voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Krol Schoenen B. V, een winkelbedrijf met 25 eigentijdse "Family-Shops", zoekt vóórhaar vesti ging Haarlemmerstraat in Leiden kontakt met kan didaten voorde funktie van Onze belangstelling gaat uit naar een ervaren vak genoot, die bewezen heeft dat met inzet en beleids visie goede resultaten zijn te behalen. Wij bieden moderne kondities, waaronder een vooruitstrevende salarisregeling. Reflectanten nodigen wij uit schriftelijk te sollicite ren, onder vermelding van de nodige gegevens, die vertrouwelijk zullen worden behandeld. Zij kunnen ook bellen voor informatie, of voor het maken van een afspraak met de heerA.M.L. van Loon, hoofdkantoor; Fred. Hendriklaan 85, Den Haag. Telefoon070-514101 de modewereld Jjfefe aan uw voeten direct technisch werk voor: HTS-ers WERKTUIGBOUW MTS-ers WERKTUIGBOUW WERKTUIGBOUWKUNDIG TEKENAARS LOODGIETERS ELEKTR0M0NTEURS HULP-ELEKTR0M0NTEURS C.V.-MONTEURS TIMMERLIEDEN SPUITER BANKWERKERS LASSERS A/E Leiden: Kort Rapenburg 6. tel. 071 -14 65 46 gevraagd voor 100 woningen te Leiden (tariefwerk). Schildersbedrijf M. Scheneveld B.V. j. W. Frlsodreef 83. Tel. 01718-71185 Ol 12837. F.A.B. b.v. Hazerswoude is importeur/fabrieksagent van verschillende vooraanstaande merken handgereedschappen en garageapparatuur. Voor het onderhoud aan de geïnstalleerde ga- rage-hefbruggen en borstelwasmachines in ge heel Nederland voor auto's en bussen wordt met spoed gevraagd een Kennis van electrotechniek is voor het onderhoud aan de borstelwasmachines noodzakelijk. Sollicitaties aan Frans Agenturen Bureau bv Da Costasingel 1, Hazerswoude Rijndijk, tel. 01714- 9014. RIJNOORD Is een modern laagbouw ziekenhuis van 154 bedden. Voor de opleiding tot het diploma Ziekenverple ging A, die start in MAART 1978, hebben wij nog plaats voor enkele Ben je minimaal 17 jaar en 7 maanden en in het bezit van een MAVO-4 diploma of een gelijkwaardige opleiding, en heb je interesse in deze opleiding, neem dan voor verdere in lichtingen kontakt op met Mw. L. Meyer, afde ling OPLEIDING - telefoon 01720-92244. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de af deling PERSONEELSZAKEN van Ziekenhuis Rijnoord, postbus 695 te Alphen aan den Rijn. De sollicitatietermijn sluit op 1 januari 1978. ziekenhuis RIJNOORD alphen aan den rijn Op de Hoofdafdeling Algemene Heelkunde zijn er de onderstaande plaatsingsmogelijkheden voor verpleegkundigen. Op deze afdeling worden algemeen chirurgische patiënten verpleegd. De afdeling omvat 18 bedden. Eerste verpleegkundige (staf-verpleegkundige). vac. nr. 215.53.A.43.LD. Verlangd: diploma ziekenverpleging- A, zo mogelijk enige heelkundige ervaring en/of belangstelling voor dit specialisme. Leidinggevende capaciteiten. Promotiemogelijkheid tot eerste verpleegkundige-A (salaris max. 2807 bruto per maand) is aan wezig. Op deze afdeling kunnen tevens geplaatst worden. Verpleegkundigen, vac. nr. 215.531.A.43.LD. Salaris max. 2291 bruto per maand. Op deze geheel gemoderniseerde afdeling (14 bedden) is men belast met de post-operatieve bewaking en verzorging van patiënten met niertransplantaties, vaatziekten, verkeerstrauma's en patiënten die andere grote operatieve ingrepen ondergaan hebben. Verpleegkundige, vac. nr. 212.54.A.43.LD. Verlangd: diploma ziekenverpleging- A, eventueel een voltooide Intensive Care opleiding, of de bereidheid en interesse om deze opleiding te gaan volgen. Dit is na gebleken geschikt heid in ons ziekenhuis mogelijk. Salaris 2291 bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn aan wezig. Op deze nieuwe afdeling met 28 bedden (18 volwassenen en 10 kinderen) worden patiënten verpleegd die herstellende zijn na een hart- of longoperatie. Verpleegkundigen, vac. nr. 223.54.A.43.LD. Verlangd: diploma ziekenverpleging- A. Voor de kinderzaal bij voorkeur certificaat kinderaantekening. Salaris 2291 bruto per maand. Promotie tot verpleegkundige-A (salaris 2418 bruto per maand) is in principe mogelijk. Op deze afdeling worden vaat- chirurgische en oncologisch chirurgische patiënten verpleegd. De afdeling is in 2 units verdeeld, één van 17 en één van 13 bedden. Verpleegkundigen, vac. nr. 214.531.A.43.LD. Op deze geheel gemoderniseerde intensive care unit (11 bedden), is men verantwoordelijk voor de post operatieve bewaking en verzorging van volwassenen en kinderen, die aan hart en longen zijn geopereerd. Verpleegkundige met I.C.-opIciding. vac. nr. 224.53.A.43.LD. Of een verpleegkundige die de bereidheid heeft deze opleiding te gaan volgen. Salaris max. 2291 bruto per maand, promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Deze nieuwe verpleegafdeling omvat 26 bedden en is uit twee units samengesteld. Verpleegkundigen, vac. nr. 233.53.A.43.LD. Verlangd: diploma ziekenver- pleging-A en belangstelling voor- en liefst ervaring met dit specialisme. Men dient - eventueel na een inwerkperiode - in staat te zijn als teamleidster te fungeren. Salaris max. 2291 bruto per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. Over al deze verpleegkundige functies wordt gaarne nadere informatie verstrekt door mevr. zr. A. Mol-v. d. Luyt, coördinerend hoofdverpleegkundige Tel. 071 - 14 72 72, toestel 2337. Of door de heer L. C. van Ewijk, personeelsconsulent, toestel 2775. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Op onze afdeling technische binnendienst microscopen is door uitbreiding van de werkzaamheden een tweede medewerker nodig. Wij zoeken hiervoor een INSTRUMENTMAKER die een technische opleiding van minimaal LTS of gelijk waardig niveau heeft. Uw leeftijd zien wij graag onder de 25 jaar. Tot uw belangrijkste werkzaamheden zullen het controleren, justeren en repareren van microscopen en bijbehorende accessoires horen. Onzerzijds bieden wij u een goed salaris, goede secun daire arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer. Heeft u interesse? Richt u dan uw schriftelijke sollicitatie aan: Zoeterwoude Postbus 18, Tel.: 071-899306 PART-TIME Op de Produktie-afdeling van het Leidsch Dagblad vragen wi' voor tijdelijk (1 1 V« jaar): TOETSENBORDBEWERKERS(STERS) Belangstellenden voor deze funktie dienen te beschikken over een grote typevaardigheid (tien-vingerblindsysteem) en over een goede kennis van de Nederlandse taal. Het werk zal voornamelijk in de ochtenduren plaatsvinden (8.00-13.00 uur). U kunt schriftelijk solliciteren bij het: Leidsch Dagblad B.V., Witte Singel 1Leiden, t.a.v. de heer R. Metman. Of telefonisch een afspraak maken. Tel. 071 -144941 - toestel 119. Randstad Uitzendbureau is een internationale organisatie in.de dienstverlenende sektor. Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brenger van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sektoren. Voor ons kantoor in Den Haag zoeken wij met spoed een die zich als een gespecialiseerde medewerker zal inzetten voor de industriële arbeidskrachten zonder opleiding of ervaring. Zijn taak zal zijn: - het ontvangen en selekteren van de sollicitanten - veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met kliënten - te werk stellen van tijdelijk personeel - verzorgen van de beperkte administratie - in teamverband bijdragen tot een optimale dienstver lening Wij verwachten van hem: - leeftijd 21-25 jaar - middelbare schoolopleiding - gemakkelijke omgang - met mensen - enige kantoorervaring Wij bieden: - een goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. 13e maand en 8% vakantiegeld - studiemogelijkheden en -vergoeding Sollicitaties - bij voorkeur schriftelijk - met volledige personalia, opleiding, ervaring en bij voorkeur vergezeld van een recente pasfoto te richten aan: N.V. Randstad Uitzendbureau, t.a.v. de heer J. Jorna, Korte Rapenburg 6, LEIDEN, Tel. 071 -14 65 46.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24