Wat is het tegenovergestelde van lang houdbare melk? Dagverse Melk Unie-melk! De kindermode /toot op goedevoet met Koning Winter NIEUW 39.- VROOMS DREESM ANN 3 SUISSES Laat ze zelf maar kiezen, het is allemaal even sterk, even goed van kwaliteit, even mooi van kleur en even leuk. En lekker warm, voor al die natte, koude en winderige dagen die Koning Winter in petto heeft! Ir Kolpullover van acryl, in vele leuke kleuren zoals o.m. groen, rose en zwart. Maat 164 9. Maat 128 Schots geruite rok met. zijsluiting. Keuze uit 3 verschillende ruit- dessins. 140 t/m 146 17.- Maten 122 t/m 134 D." Loden mantel met afknoopbare capuchon, ruitvoering, stolplooi en rugpand. Maten 98 t/m 116 Pullovertje met kol van acryl, in vele najaarskleuren, zdals o.m. rose, groen en zwart. Maten 98 t/m 116 O" Vlotte overgooier met een zakje aan de voorzijde dat met franje is afgezet. Keuze uit 4 leuke ruitdessins. bq Maten 98 t/m 116 Pullovertje met kol in parelsteek gebreid. Keuze uit diverse kleurenkombinaties met o.m. camel, marine en rood. i|- Maten98t/m 116 IO™ Pantalon van acryl, in o.m. marine, bruin en khaki- groen. ia Maten98 t/m 116 Zilverkleurig nylon jack Wattine gevoerd, met capuchon met deelbare rits en drukknopen, waar door de opengeslagen capuchon ook als (opstaande) kraag kan worden gedragen. Leuke zwarte biesgarnering en windvangers rond de mouwen maken dit jack kompleet. Maten 122 t/m 170 45.- t/m 55.- Maten 98 t/m 116 Nooit over gedacht zeker? Melk is immers gewoon melk? In principe wel. ja. Maar er is tegenwoordig melk om te bewaren. En er is melk om meteen van te genieten. Met volle teugen. Dagverse melk van de Melk Unie. Dagverse melk drinken is meteen genieten van wat de natuur zo gul geeft. Vers is nieuw en jong en I ris. Is heerlijk klaar en koel. Vers is nu! En hier! En snel van het land. Uit de bus, in het pak en in het glas. Vers zit in vand itvalte 3 Suisses varreis'. v/even, p Leiden - Botermarkt 13 éfts 3. Alphena.d.Rijn-Julianastraat80 65 l\andwerk-sl>eciaabiaak

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 8