Nog geen duidelijk plan met grondstuk Warmond zoekt nieuwe leden bij commissie Weidse agenda Vrachtauto en motor ontvreemd Leentje en Cor op de fiets naar stadhuis Kabel-tv Wassenaar in 1979 Benthuizen gaat met GS praten over uitbreiding van Zoetermeer DINSDAG 18 OKTuBER 1977 WARMOND - Progressief War mond is druk bezig om kandidaten te zoeken voor de woonruimte-ad viescommissie. Nadat in het verle den nieuwe leden steeds werden voorgedragen door de zittende commissieleden heeft het cillege van B en W tijdens de beschouwin gen over de gemeentebegroting die vorig jaar november gehouden werden toegezegd dat ook ge- meentraadsleden kandidaten mo gen voordragen. De woonruimte-adviescommissie is samengesteld uit burgers en zij adviseren aan het college van B en W wie eventueel in aanmerking komt voor een woning. De com missie houdt dus de lijst van wo ningzoekenden bij en beoordeelt de aanvragen. Bovendien houdt zij zich bezig met de inschrijvings- en toewijzigingscriteria. Ook geeft zij aan de hand van de ijsten van wo ningzoekenden advies over het soort huizen dat gebouwd zou moe ten worden. De commissie bestaat uit vijf leden die elk jaar opnieuw gekozen wor den. Bovendien geldt de regeling dat de leden maximaal vier jaar zit ting mogen hebben in de commis sie. De benoeming van de commissie is in oktober weer aan de orde. Het verschil met ander jaren is dat nu ook de gemeenteraad kandidaten kan voordragen, dit na een verzoek van Progressief Warmond. In de raadsvergadering van 30 sep tember stelde het college van B en W echter voor om de commissie nog een jaar onveranderd te laten zitten. En wel omdat volgend jaar de 57 woningwetwoningen in En depoel 2 gereed komen waarbij het ernaar uitziet dat dat voorlopig de laatste huizen zijn die in Warmond gebouwd kunnen worden. Het college nu vond het wenselijk om nog geen wijzigingen in de samen stelling van de commissie aan te brengen omdat dan van de ervaring van de commissie aan te brengen omdat dan van de ervaring van de huidige commissieleden geprofi teerd zou kunnen worden. Een der gelijke beslissing houdt echter in dat volgend jaar de gehele c sie op één lid na vervangen zou moeten worden omdat de rest van de leden dan vijfjaar in de commis sie heeft gezeten. Bovendien zag Progressief Warmond het net ver worven recht om ook kandidaten te mogen voordragen aan zich ont glippen. De groepering stelde daarom voor om dit jaar de com missie uit te breiden met twee le den zodat volgend jaar de con- tinuiteit ook gewaarborgd is. De raad is daarmee akkoord gegaan. LEIDERDORP - Cor Kagenaar (70) en Leentje Kagenaar-Ho- genes (71) zitten in hun woon kamer aan de Pinksterbloem 43 in Leiderdorp tussen massa's bloemstukken, bloemen en plan ten. Reden van deze fleurige omgeving is hun vijftig jarig huwelijksfeest. „We zitten hier nu 23 jaar in Leiderdorp. Ik kom oorspron kelijk wit Rijnsburg. Met een jaar of acht ben ik met de fami lie naar Koudekerk aan de Rijn verhuist" vertelt Cor Kagenaar. „We zijn naar elkaar toe ver huist" vult Leentje Kagenaar daarop aan. Wij woonden in U'udshoom bij AlphenIk was ongeveer 14 jaar toen mijn ouders naar Koudekerk ver huisden". Daar leerden beiden mekaar kennen toen ze zeventien (Leen tje) en zestien (Cor) jaar oud Cor werd, zoals hij zelf zegt, „in die jeugdjaren opgefokt tot tuindersknecht". Cor heeft na dit werk nog een baan gehad iïi een betonfabriek in Koudekerk en een metaalfabriek in< Leider dorp. Boerenhoeve Leentje ging na een ruzie met haar ouders om de verhouding met Cor naar Alphen. „Daar heb ik gediend op een boeren hoeve, in de Ridderbuurt. s Nachts om hlaf moest ik iedere morgen opstaan en met het werk beginnen voor zeven gulden in de week. Hei, enige leuke aan de hele zaak was dat. Cor me altijd kwam opzoeken in de Ridder- buurt De problemen met de ouders van Leentje liepen zelfs zo hoog op dat ze gingen trouwen zonderde toen gebruikelijke toestemming van de ouders. ,JCn we hebben de goede keuze gedaan. Mijn ouders zaten ge woonweg fout. Het beste bewijs daarvoor is dat we vijftig jaar samen gelukkig zijn geweest". „We gingen samen op de fiets naar het gemeentehuis. Mijn vader kwam tussen zijn werk door ook eventjes zijn hand tekening zetten". Een verschrikkelijk moeilijke tijdl is voor beiden het begin van de oorlogsjaren geweest. Cor werd gedeporteerd l en te werk gesteld in Duitsland. Na zeven maanden probeerde hij te vluchten, maar werd weer op gepakt. Dat betekende opnieuw zeven maanden werk, maar nu zonder tussentijds verlof. Cor geeft toe dat dit de meest ang stige en moeilijkste periode in zijn leven geweest is. Cor en Leentje hebben zes kin deren (drie jongens en drie meisjes), vijftien kleinkinderen en één achterkleinkind. Naast de grote familie als hobby heb ben Cor en Leentje nog allebei twee aparte bezigheden waar mee ze ettelijke uren vullen. „Ik ga alle puzzels die ik tegen kom invullen. Verder doe ik nog veel haken en breien". De groot ste hobby van Cor is nog altijd de tuin. Verder is hij verzot op voetballen. Tot slot van het gesprek laat het vitale echtpaar nog met klem weten dat ze nooit naar een be jaardenhuis toe zullen gaan. Uit de verdere woorden van Cor blijkt dat zij een bejaardenhuis zien als een beperking van de vrijheid die ze nu nog hebben. Dinsdag GS vinden grond-aankoop veel te duur ■k Het gebied bij de Hoge Klei. De vraag is nog steeds open. Wat gebeurt ermee? LEIDEN - Van het parkeerterrein van een garagebedrijf aan de Von dellaan is in het afgelopen week einde een vrachtwagen ter waarde van f23.000 - gestolen. De vracht wagen, een gele Mercedes Benz ge kentekend 65-30-BB, behoort toe aan een Rijnsburgse bloemen handelaar. Uit een garage aan de Herenstraat verdween in hetzelfde weekeinde een motorfiets ter waarde van f 4000,-. De motor, een Honda geken tekend XU-53-22 is eigendom van een Leidse autorijschool. Bontj asjes gestolen LEIDEN - Uit de kledingzaak van Lambert de Jong aan de Don- kersteeg zijn zaterdagmiddag twee bontjasjes ter waarde van f 3700,- verdwenen. De bontjasjes moeten op een druk moment in de zaak van een kledingrek zijn weggenomen. Enkele weken geleden werd in de zelfde winkel een bontjasje van f 2000,- gestolen. WASSENAAR - De kans dat Was senaar met Voorschoten zal sa menwerken wat betreft de aanleg van kabeltelevisie is aanzienlijk kleiner geworden. De PTT is na melijk ai begonnen met voorbe reidende werkzaamheden om een straalverbinding van Wassenaar met Rijswijk tot stand te brengen. De aansluiting van Wassenaar op het kabeltelevisie moet volgens het college van B en W in de eerste helft van 1979 een feit zijn. Inmiddels hebben zich al vijf be drijven aangemeld voor de aanleg en exploitatie van een centrale an tenne-inrichting voor de hele ge meente. De diverse offertes zullen door de KEMA, die de gemeente in deze zaak adviseert, worden bestu deerd. Geen toneel LEIDEN - De voorstelling die de toneelgroep „Centrum" vanavond in de Leidse Schouwburg zou ge ven van „Rock '69" gaat wegens gebrek aan belangstelling niet door. Herfstvakantie De vakantie-koek is al weer half op, daarom morgenmid dag koek happen en andere oude spelletjes (zoals het fa meuze ezeltje-prik) in het Mierennest (Morsweg 59). Van 10 tot 12 uur, met pannekoeken toe. Woensdagmiddag van 2 tot 3 uur een tekenfilm voor de 2- tot 6-jarigen en van half 5 tot 5 uur de film "de babysitters" voor 7- tot 12-jarigen. Kinderboeken I Het is niet alleen herfstvakan tie, maar ook kinderboeken week. De tijd van "Met een boekje in een hoekje" en meer van dat soort slogans. De Leidse kinderjury komt daarom woensdagochtend om 10 uur bijeen om B. Dub belboer te bekronen, de schrijver van "Joèl en de veen- heks". In filiaal Noord, Coran- tijnstraat 2. Kinderboeken II In Oegstgeest zullen ook de volwassenen niet om de kin derboeken heen kunnen. Tot 30 oktober is er in de volwasse nenafdeling van de openbare bibliotheek een overzicht stentoonstelling van litera tuur voor de jeugd. Een soortgelijke tentoonstelling is er voor de jeugdigen zelf: op de kinderboekenafdeling worden de landelijk bekroonde kin derboeken tentoongesteld. En dan zijn er nog puzzle-for- mulieren te krijgen waar een prijsje aan vast zit. Maar daar moet nog op worden gewacht: de prijsuitreiking heeft pas op 16 november plaats. Kinderboeken III Zoeterwoude start de kin derboekenweek morgen met een filmvoorstelling voor de jeugd van de basisscholen om 10 uur in "Ons Huis". Voor de kleuters is er om 2 uur een dia-vertoning in de biblio theek aan de Noortbuurseweg. Bibliotheek Meerburg aan de Hoge Rijndijk organiseert om half 3 een filmmiddag voor jonge lezertjes in "De Drie Eendjes" aan de Laan de Goede Herder. Vertoond wordt de film "De Kikkerkoning". Huwelijksbedrog Ook op een boekje gebaseerd is de theatervoorstelling "Het wederzijds huwelijksbedrog" in het LA K-theater. U kent de schrijver wel, P. Langendijk. Nu even een foutje herstellen: de eerste voorstelling heeft niet vanavond plaats, zoals in de krant van zaterdag abu sievelijk werd aangekondigd, maar donderdagavond 20 ok tober. Het ligt in de bedoeling om deze LAK-produktie ook op scholen en in buurt- en club huizen uit te brengen. Leiders van deze instituten kunnen de voorstelling in het LA K-theater bijwonen. Tevo ren even bellen naar Jef Sen- teur (010-261753) of Watze Hep- kema (071-216506). Volksdansen De dansers van volks dansgroep Trandafir, die een tijd lang noodgedwongen de beentjes stil moesten houden, kunnen vanavond weer in de gymzaal van de Paulusschool, Surinamestraat 1, terecht. De verbouwing van de zaal is ach ter de rug. Modeshow Om 2 uur morgenmiddag wordt in het dienstencentrum Tuinstadwijk aan de Heren straat 45 een modeshow ge houden. Toegang: 1,25. Rozen Bontgekleurde herfstbladeren dwarrelen al weer over de Leidse straten, maar in het Rijksherbarium aan de Schelpenkade 6 laat men zich daardoor niet uit het veld slaan. Daar wordt morgen avond een lezing met dia's ge houden door Hazerswoude- naar De Ruiter over "Het ge bruik van rozen in parken, plantsoenen en tuinen". Aan vang 8 uur. Humanisme Nog een lezing morgenavond, maar dan over een heel ander onderwerp: "Het humanis tisch perspektief' oftewel: over de levensovertuiging van het humanisme. Hierover zal de landelijke voorzitter van het Humanistisch Verbond, de heer Rob Tielman, om 8 uur spreken in zaal 1 van de Zuiderkerk aan de Lammen- schansweg in Leiden. Jeugdroeien Ondanks de mist is zaterdag de jeugdonderlinge tussen de Goudse, Poseidon en Die Leythe toch echt gehouden. Ook zeven jeugdleden van Na- ssovia-Höchst uit Frankfurt deden hieraan mee. Maar de eerste prijzen werden toch door de Hollanders in de wacht gesleept: door De Goudse en Die Leythe. De Duitsers zijn het weekend nog gebleven en hebben zon dag een tocht over de singels gemaakt waaraan een be zoekje aan de houtzaagmolen van fa. Noordman was gekop peld. Gerard Brandtstraat 6, informatieavond Baha'i gem., 20 uur. Nieuwe Ryn 20a, vrouwencafé, 21-01.00 Troef, Noordeinde 2a, koken, 18 uur, druktechnieken, Engels, brugdiploma verplegende en verzorgende beroepen, 20 uur, jazzballet, 21 uur. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, yoga, zelf kleren maken, jazzballet, foto/film club, tekenen en schilderen, alle groe pen vanaf 20 uur. 't Breehuys, Breestraat 19, kleiclub, 16 uur, volksdansgroep, 19 uur, Repelsteel tje, geopend van 14-17 uur. Stadhuis, commissie algemene en be stuurlijke aangelegenheden, 19 uur, commissie Breestraat, 19 uur, commis sie economische aangelegenheden, 20 De Vroolijcke Arke, Pieters- kerkchoorsteeg, bijeenkomst bewoners Herensteeg, 20 uur. Scheppingskerk, Leiderdorp, bijeen komst kamerlid Nijpels, 20.30 uur. LAK-Theater, Levendaal 150, LAK-Ci- nema, "Jonas" van de Zwitser Tannen, 19, 21 en 23 uur. Volkshuis, Haarlemmerstraat 73, thea- ter-spel/creatief workshop, 20 uur. Woensdag Kennedylaan 11, WASSENAAR - De Wassenaarse gemeenteraad gaf in de gisteravond gehouden vergadering het college van B en W de machtinging om naar bevind van zaken te handelen in de aankoop van bijna 10.000 vierkante meter grond. Gede puteerde Staten heeft van de week het plan van de ge meente Wassenaar afgekeurd om die 10.000 vierkante me ter tegen een vierkante meterprijs van circa 25 gulden aan te kopen. Oegstgeest. infor matieavond Baha'i gem., 20 uur. Volkshuis, filmavond, 20 uur Vyfhovenhuis, Hoflaan 169, spreekuur Alg. Ned. Invalidenbond, do. van 9-11 Witte Poortkzazerne, Noordeinde 2, tel. 120833, adviescentrum voor werklozen, do. van 10.30-12.30 uur. Vrijetijdscentrum, volksdansen, zeefdrukken, jazzballet, gitaarcursus, goochelen, pottenbakken, tekenen en schilderen, alle groepen vanaf 20 uur. 't Breehuys, gitaarclub 15.30 uur, vegeta- ries eethuis, 18 uur, creatieve werk- avond, koffiebar, 20 uur, gespreksgroep Praxi, 20.30 uur. Zuiderkerk, bijeenkomst humanistisch verbond, 20 uur. Rijksherbarium, Schelpenkade, lezing "Het gebruik van rozen", 20 uur. Gemeentehuis Voorschoten, commissie volksgezondheid en maatschappelijke dienstverlening, 20 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, beroep en bezwaar, 20 u Donderdag Het gaat om een perceel bij de Hoge Klei in Wassenaar Noord. De ge meente wil die grond in de toe komst aanbieden aan agrarische bedrijven, die elders in de ge meente moeten verdwijnen op ba sis van nu nog in voorbereiding zijnde bestemmingsplannen. Bij taxatie van het perceel is de ge meente Wassenaar er echter van uit gegaan dat op de grond woningen zullen worden gezet. Formeel klopt dit wel met het bestemmingsplan voor dit gebied, dat dateert uit 1958, maar de provincie tikt Wassenaar op de vingers, omdat de raad in middels al een voorbereidingsbe- sluit heeft genomen dat op een planwijziging vooruit loopt. Een tientje "Dus is er hier geen sprake van een onteigeningsprocedure, maar van een normale aankoop van agrari sche grond", zo stelde de provincie. Bij een dergelijke transactie vindt de provincie een prijs van een tien tje per vierkante meter dan ook meer dan genoeg. Het college van B en W wil door te „handelen naar bevind van zaken" nu laten afhangen of er wel of niet beroep zou worden aangetekend tegen deze beslissing van het pro vinciaal bestuur. De heer E. H. Schuyer (Onafhanke lijk) sprak zich uit tegen het in be roep gaan. Hij staat nog steeds op het standpunt, dat het bedoelde terrein gereserveerd moet blijven voor woningbouw. Wethouder Mr. G. C. van Dijk wees er op, dat door het niet goedkeuren van het raadsbesluit de gesloten overeenkomst met de eigenaren van de grond is komen te vervallen. Het heeft dan weinig praktische zin om in beroep te gaan bij de Kroon. nomische Zaken nog overleg ge pleegd zal worden over een verho ging met 7 cent per m3 met ingang van 1 juli 1978. De heer Lodder (Partij Wassenaar) was de enige die tegenstemde om dat volgens hem tegenover deze onontkoombare verhoging van de watertarieven op een ander wijze toch wel een lastenverlaging «s/««voor de burgerij zou moeten staan. Medezeggenschap De raad mocht gisteravond verder beslissen over een nieuw reglement "Medezeggenschap" voor het func tioneren van de zogenaamde dienstcommissies. Er bleken in de raad enige bedenkingen tegen de bepaling, dat als voorzitter van een medezeggenschapscommissie al tijd het betrokken hoofd van de dienst zal fungeren. Hij zou liever zijn dat de leden van zo'n commis sie zelf een voorzitter zouden kie zen. Bovendien kon hij zich niet verenigen met de bepaling, dat de vergaderingen van de commissies niet openbaar zullen zijn. De heer E. H. Schuyer (onafh.) deelde die bezwaren en voegde er nog aan toe dat volgens het reg lement alleen georganiseerde amb tenaren lid van een medezeggen schapscommissie kunnen zijn. De ambtenaren moeten zelf hun vertegenwoordigers kunnen kie zen los van de vraag of die lid zijn van organisaties of niet, zo stelde Schuyer. Verschillende andere le den van de raad sloten zich bij die opmerking aan. Het resultaat van de discussie was dat burgemeester en wethouders hun voorstel terug namen om er nader intern overleg over te voeren. Beroep Begroting BENTHUIZEN - Het gemeentebe- stuur van Benthuizen zal bin nenkort naar Gedeputeerde Staten toestappen om daar de bezwaren naar voren te brengen die in Be nthuizen leven tegen een uitbrei ding van Zoetermeer in noordelijke richting. In de op 20 september ge houden raadsvergadering werd een motie aangenomen tegen het voor nemen van de raad van Zoetermeer om een vijfde woonwijk op te zet ten in de richting van Benthuizen. Dit zou het woongenot in Benthui zen verminderen en het open land schap aantasten. „Het gemeentebestuur van Zoetermeer heeft weliswaar toege zegd dat rekening met ons wordt gehouden, dat de grens van de be bouwing iets zal worden verlegd zodat Benthuizen zo weinig moge lijk zal worden aangetast. Maar Be nthuizen wórdt aangetast", bracht de heer Vonkeman in de gister avond gehouden vergadering van de commissie algemene zaken naar voren. „Een werkelijke afweging tussen de twee voor bebouwing bruikbare gebieden, de Meerpolder en het noordelijke gedeelte van Zoetermeer, heeft niet plaatsge vonden". In feite gaat het nog slechts om een structuurschets, die ter ken nisname aan Gedeputeerde Staten moet worden gezonden. Pas daarna zal een bestemmingsplan voor het gebied worden gemaakt, waaraan Gedeputeerde Staten hun goedkeuring moeten hechten. De commissie algemene zaken zag er niet niet veel heil in de in Be nthuizen levende bezwaren nog eens aan Zoetermeer kenbaar te maken. Burgemeester De Ronde: „Daar zijn ze in Zoetermeer echt niet van ondersteboven. Wij heb ben 2700 inwoners, Zoetermeer 50.000!" Vóórdat de raad van Zoetermeer bijeenkomt om over de plaats van de vijfde woonwijk te beslissen zullen B en W van Benthuizen met een vertegenwoordiger van het gemeentelijk overlegorgaan Mid den Holland naar Gedeputeerde Staten toegaan om de bezwaren te gen uitbreiding in noordelijke rich ting uiteen te zetten. Verwacht wordt, dat Gedeputeerde Staten zich hiermee kunnen verenigen, omdat men het landelijke karakter van dit gebied graag wil behouden. Mr. A. F. Cocheret de la Morinière daarentegen stelde zich op het standpunt dat in ieder geval beroep moet worden aangetekend. In de eerste plaats als logisch vervolg op het eerder genomen raadsbesluit en ten tweede om de handen vrij te houden in de onderhandelingspo sitie tegenover de eigenaren. Met vier stemmen van de kleinere frac ties tegen werd tenslotte de mach tiging door de raad aan het college gegeven. De raad ging ook akkoord met de voorgestelde verhoging van de wa tertarieven en van de riool- en reinigingsrechten. De watertarie ven zullen mét ingang van januari met 10 cent per m3 omhoog gaan, terwijl met het ministerie van Eco- VOORSCHOTEN - Bij het maken van een bocht naar rechts kwam een 24-jarige vrouw uit Leiden op de linkerhelft van de Voor- schotense Baron Schimmel- pennick van der Oyelaan terecht, waar zij met een auto uit tegenge stelde richting in botsing kwam. Beide auto's waren total loss. De vrouw is voor nader onderzoek naar het Academisch Ziekenhuis in Leiden overgebracht. De gemeente Wassenaar heeft een sluitende gemeentebegroting voor 1978. Het totaal aan uitgaven en in komsten bedraagt 54,7 miljoen gulden. Een bedrag van 243.000 gulden is beschikbaar voor onvoor ziene uitgaven. Het uitgaventotaal voor 1978 is drie miljoen gulden hoger dan in de be groting voor het lopende jaar was geraamd. Dat verschil kan ver klaard worden uit hogere loonkos ten, kapitaallasten en uitgaven voor verschillende gemeentetaken. B en W die geen aanleiding zien de plaatslijke belastingen te verho gen- met uitzondering van enkele retributies zoals reinigings en rioolrechten - geven naast de cijfers die in de begroting voorkomen ook cijfers die naar hun oordeel de wer kelijkheid meer zullen benaderen. Zo verwacht het college dat de saldi-reserve, die in de begroting voorkomt met een bedrag van 7,7 miljoen gulden in werkelijkheid op 1 januari 11,6 miljoen gulden zal bedragen, omdat de batige saldi over 1976 en 1977 er nog aan toege voegd dienen te worden. Het be drag voor onvoorziene uitgaven dat op 248.000 gulden is begroot zal vermoedelijk in werkelijkheid op lopen tot 631.000 gulden. Pieterskerkhof 19, Architektenburo, gratis advies, 20-21 uur, tel. 142771. Nieuwe Rijn 20a, werkgroep homofilie, open café avond, 21-24 uur Welfare-lokaal Rode Kruis, Leidseweg 33, Voorschoten, 'tel. 01717-3309, spreekuur Alg. Ned. Invalidenbond, 19-20 uur. Troef, Noordeinde 2a, Nederlands voor buitenlanders, 19.30 uur, project Leiden, workshop, gitaarcursus, Go, alle groe pen vanaf 20 uur. 't Breehuys, keramiekcursus 19.30 uur, tapdansgroep, koffiebar, 20 uur. Stadhuis, commissie ruimtelijke orde ning, 20 uur. LAK-Theater, Levendaal 150, "Weder zijds huwelijksbedrog", door P. Lan- gedijk, een LAK-produktie, 20.15 uur. Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van 14 tot 21 oktober door apotheek Herdingh en Blanken, Hoge- woerd 171, tel. 120502, apotheek Beker, Lytweg4. Oegstgeest, tel. 155482, tevens tot zaterdag 13 uur Oegstgeestse apo theek, Wilhelminapark 8, tel. 153274. Wijkverpleging Lelden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753 Leiderdorp - Gezondheidszorg, Leider dorp, tel. 140131 Oegstgeest - Interkruis, Lntweg 7, tel. 154500 Voorschoten - Gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641, Alg. Hulpverle ning, tel. 2141, toestel 35 (dag en nacht). Warmond - A. Looyen, Merellaan 22, Sassenheim, tel. 02522-11454 Leidse Rechtswinkel Geopend: ma. en woe. van 10-12.30 c ma. di. en do. van 18.30-20.30 uur. Van Hogendorpstraat 36, geopend ma. van 19-21 uur. Sociale raadsvrouw Spreekuren sociale raadsvrouw. Bin nenstad: Gerecht 10, woe. 17.00-18.00 uur, Noord: Van Hogendorpstraat 36, ma. 10.30-11.30 uur. Kooi: Driftstraat 49a, di 10.30-11.30 uur, Morskwartier: Buurthuis Morskwartier, Topaaslaan, tel. 761196, woensdag 10-11 uur, Tuinstadwijk: Herenstraat 45, vrijdag 10.30-11.30 uur. SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071- 125202. Voor allen die in moeilijkheden verkeren. Dag en nacht bereikbaar, ver trouwelijk. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR' LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-20.00 u. 'Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement 40,45 Kwartaalabonnement per post58,30 Jaarabonnement150,30 Jaarabonhement per post221,70 Losse nummers 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 2