Met een gewone WA-verzekering is deze schade voor uw eigen rekening. Frigidaire De WA-Extra. één telefoontje en Nationale-Nederianden verzekert't wel. En goed. ,T\) r> E|| BAS BOLLEN de krant is 'n alledagsvriend Wanneer u van plan bent een tweedehands auto te kopen of wanneer uw huidige wagen niet meer zo nieuw is, vindt u de verplichte WA-verzekering misschien voldoende. Rij-ervaring en een dosis voorzichtigheid moeten u dan behoeden voor schade en financiële tegenvallers. Maar een gewone. WA-verzekering kan ook de beste rijder niet beschermen tegen bijvoorbeeld ruitbreuk (dat gebeurt liefst 250.000 keer per jaar in Nederland), diefstal (elk uur wordt een auto gestolen), storm, brand, overstekend wild. Daarom is er de WA-Extra van Nationale-Nederianden. Die beschermt u tegen dit soort schaden voor maar een paar tientjes meer dan een gewone WA-verzekering. De WA-Extra van Nationale-Nederianden geeft u vele extra's, zonder eigen risico. Bij schade vallende onder één van de extra dekkingspunten verliest u de korting voor no-claim niet. Nationale-Nederianden staat er achter. Bij Nationale-Nederianden is uw schade in deskundige handen. Daar wordt zorgvuldig en snel voor u gewerkt. Via uw assurantiekantoor is Nationale-Nederianden overal bereikbaar. Eén telefoontje is genoeg. Met één telefoontje kunt u de WA-Extra sluiten. Ook wanneer uw auto nog niet bij Nationale-Nederianden verzekerd is. In dat geval gaan de "extra" dekkingspunten nu vast in. De lopende WA-verzekering wordt per eerstkomende gelegenheid bij Nationale-Nederianden ondergebracht. Uw schadevrije jaren tellen daarbij gewoon door. Uw eigen assurantiekantoor wil het graag even voor u regelen. Bel even. Of bel Nationale-Nederianden (070-711331). eigenaar van een groentezaak "Wat zou ik met m'n soepgroenten en mijn fruit en al die andere produkten moeten doen als ik geen goeie koe ling had? Wegknikkeren, jawel! Maar gelukkig heb ik een groot koelmeu- bel. Van Frigidaire natuurlijk. Blijft alles lekker vers in. En 't blijft er lek ker fris uitzien. Frigidaire, jawel. Die kast laat me nooit in de steek. Die zou ik voor geen goud meer willen missen. Met Frigidaire weet je dat je wat goeds hebt." En Frigidaire, dat grote goeie merk in koelmeubels, wordt verkocht - met een gedegen service - door Koeltechniek Verhoog B.V. Oude Singel 4 Leiden tel. 071-132004 vraag 'ns 'n gratis advies Telef. 071-131710 Korevaarstraat 33 Leiden iidApu ITH BENELUX BV Postbus 40 Voorschoten, tel. 6816 vraagt voor de afd. "Voordorp"' auto-rij-instructeur voJI. gedipl. of met blijvende ontheffing en voor haar overige afd. vertegenwoordigers op part-time basis. Brieven met pasfoto Postbus 40, Voorschoten. Wij zoeken een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Opleiding: Mavo of daarmee gelijk te stellen niveau, typevaardigheid en enige boekhoudkundige kennis. Salaris nader overeen te komen Bouwbedrijf Niersman B.V. Leidseweg 200, Voorschoten Telefoon 01717-2385 (na 19.00 uur 01717- 4364) donderdag vrijdag zaterdag maandag....

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 6