D'66 kan in Zoeterwoude één raadszetel krijgen eidse agenda Lezers schrijven 'We mogen niet meer terug naar tijd vóór '66' BURGERLIJKE STAND Contrasten stedebouw ROEMEENS VAKWERK TOM SMIT: ideeënrijk volkje" Toch nog even een reactie op de noot van de redactie bij mijn ingezonden stuk naar aanleiding van het artikel over premiekoopwoningen. In uw noot in de krant van 8 oktober) maakt u wederom een fout. U zegt dat de premie van 4000 gulden bij het inkomen opgeteld moet worden. Dit is volkomen juist. Maar als u in mijn opstelling kijkt onder de berekening van het belastingvoordeel ziet u dat ik de premie ook reeds bij het inkomen heb opgeteld. Om een en ander duidelijker naar voren te brengen wil ik een ander opstelline maken: ZATERDAG 15 OKTOBER 1977 Zaterdag Jaarlasten (rente en aflossing) Af: premie hierover te betalen belasting Berekening: Belastingvoordeel: Rente-aftrek Af: huurwaarde woning Per saldo aftrekbaar Belastingbesparing 50% hiervan Bijkomende kosten: Netto jaarlasten: 2000,- 2000,- 7 ?55ö,-' 8550,- - 1170.- 7380,- - 3690,- 1650,- 7550,- - 3690,- 1650,- 5510,- C. Schouten Wilddreef 14, Leiderdorp. Pieterskerk, Antiekmarkt, 9.30-17 uur. Jeugdhonk De Zolder, Morsweg 114, jeugdschaaksoos, (11-15 jaar) 15-17 uur. Open School, Hoogl. Kerkgracht4,10-16 uur. Open dag. LAK Theater, Levendaal 150, "Okey Doc" door Carlos Traflc, Engels solop- rogr. 20.15 uur. Leidse Schouwburg, The sixty minut queer show, 20.15 uur. Groenoordhal, Bovag occasionshow, 16-22 uur. Vredeskerk, Week van de Stad, J.P. Zwanenburg met filmer E. Timan over Oud-Leiden 20 uur. Zondag ZOETERWOUDE - D'66-ers zijn een ideeënrijk volkje", glimlacht Tom Smit als hij over de plannen spreekt die in het brein van zijn partij voor Zoeterwoude zijn ontstaan. Dat zijn er heel wat voor een partij die nog maar zo kort bestaat; nog geen twee maanden. Aanleiding tot de oprichting van D'66 in Zoeterwoude was de uitslag van de Tweede Kamer-verkiezingen voor deze partij. 290 Zoeterwoudenaren brachten op 26 mei hun stem uit op D'66; genoeg om één zetel in de gemeenteraad te veroveren. Daar moest na tuurlijk op ingehaakt worden en dat deed Tom Smit dan ook, die landelijk al in D'66 actief was. "We hadden in Zoeterwoude een structuur no dig. Zonder structuur dondert de partij hier weer in elkaar". Die structuur is er nu. Tien leden weten zich er in te vinden en dat is nog niet eens zo weinig als je je bedenkt dat de PvdA in Zoeterwoude 12 leden telt. Auto's De landelijke lijn van D'66, veel aandacht voor het milieu, zal ook in Zoeterwoude worden doorgevoerd. Want daar schort volgens Tom Smit nog wel het een en ander aan het mi- lieu-beleid. De groenvoorzieningen zijn bijvoorbeeld erg gering in onze gemeente. Voor moeders met kinderen is er geen mogelijkheid om eens in een parkje te wandelen". Het ene woord lokt het andere uit. De overgang van wandelen naar verkeer is gauw gemaakt: „Al die auto's voor de deur; 's avonds kan je haast niet meer door de straten rijden. Waarom geen enquête houden? Zo van; mensen, stelt u er prijs op de auto voor de deur te houden? Als dat niet zo is zou je kunen denken aan al gemene parkeervoorzieningen". Het openbaar vervoer: „Er loopt geen buslijn van het dorp naar Rijndijk. Wie van het ene deel van Zoeterwoude naar het andere wil moet via Leiden. Bezwaarlijk, voor de vrou wen die zonder auto zitten (de man gaat met de auto naar zijn werk), voor bejaarden, voor mensen die naar het Elisabethziekenhuis toe moeten: men is hier meer op het Elisabeth- dan op het Academisch Ziekenhuis georiënteerd. Wij vinden het van wezenlijk belang dat er een busverbinding tussen de twee delen'Zoeter woude komt". KLEUR Al pratend borrelen steeds meer ideeën boven. Initiatief, creativiteit lijken hoog in het vaan del van D'66 te staan. „De kunst- en cultuurparagraaf in het prog ramma van Progressief Zoeterwoude zou ik veel meer inhoud willen geven". Enthousiast vertelt Tom Smit wat hij zich daarbij voorstelt. "Ideeën die mensen heb ben blijven zo vaak binnenskamers. Maar je moet ze stimuleren! Als een bewoner zegt ik wil die flat meer kleur geven, waarom dan geen wandschildering, wat ophangen in de hal? Waarom geen mensen uit het eigen dorp daarbij inschakelen? Er moeten toch wel Zoeterwoudenaren zijn die creatief bezig zijn? Die schilderen, beeldhouwen, wan dkleden maken? Die mensen kunnen opge spoord worden"! „Zoeterwoude is een rijke gemeente. Met al dat geld moet toch meer te doen zijn aan groen, aan jeugdwerk, sport, de bibliotheek, aan welzijnszaken in het algemeen? Redelijk Welzijn was het thema waarmee Progressief Zoeterwoude (PZ) in 1974 de gemeente raadsverkiezingen in ging. Wat D'66 betreft zou dat ook weer het thema voor de nieuwe raadsperiode moeten worden. Over het algemeen kan D'66 zich heel best vin den in Progressief Zoeterwoude. Volgens Tom Smit wordt de milieukwestie door D'66 sterker benadrukt maar verder zijn er veel punten van overeenstemming met de prog ressieve groepering. Als voorbeelden noemt hij ruimtelijke ordening, de openbaarheid van commissievergaderingen, meer inspraak van de Zoeterwoudenaren in het algemeen. Hier vandaan een overstapje naar de landelijke politiek. „Belachelijk dat de formatie van een nieuw kabinet zo lang moet duren. Dat is on begrijpelijk voor de kiezers. Het is een feite een terugval naar de periode van voor 1966". Een grijns: „Nee, ik bedoel niet naar de pe riode dat D'66 er nog niet was, maar naar een tijdperk waarin de burger nog als onmondig werd beschouwd. Ik dacht dat we eigenlijk niet meer terugkonden naar die tijd." „Ach, hier in de gemeente gaat dat allemaal heel hnders. Bestuurders en bestuurden staan veel dichter bij elkaar. Zo zou het eigenlijk in heel Nederland moeten zijn". „De PvdA hier is niet zo dogmatisch. Wij ook niet: D'66 wil „in redelijkheid" tot een be paalde lijn komen." Het ziet er dan ook naar uit dat D'66 de ko mende verkiezingen weer onder de vleugels van PZ zal ingaan. „Mits wij ons kunnen her kennen in het programma èn op de ver kiezingslijst", zet Tom Smit de puntjes nog even op de i. INGRID CRAMER. LJA-terrein, Voorschoterweg, 1-5 uur n.m. Vlieger mid dag. LAK Theater, Levendaal 150, Kin dertheater, "Het mysterie van prof. Pa- Groenoordhal, Oval Races, 13.00-17.30 uur. Achter terrein. Rest. Meerrust, Dorpsstraat 5, War mond, Kwartet Frits Kaatee, 15 uur. Maandag ZOETERWOUDE - De twee daagse - Zoeterwoudse mis- sieveiling is een daverend suc ces geworden. Het in groter ge tale opgekomen Zoeterwoudse publiek heeft zich werkelijk fan tastisch opgesteld ten gunste van de plaatselijke missiona rissen in de ontwikkelingslan den. Want daar ging het uiteindelijk om. Een financiële injectie ge ven aan een aantal vrijwilli gers die zich op hartverwar mende wijze inzetten in de hulpbehoevende gebieden in de derde wereld. De totale op brengst van de 2 avonden ad 19.000,- loog er dan ook niet om. En dit blijkt toch in de eerste plaats het werk ven een zeer so ciaal voelende Zoeterwoudse bevolking, die belangeloos on geveer 750 veilingartikelen bij eenbracht in verenigingsge bouw ons Huis. Op de tweede doch niet minder belangrijke plaats werden alle goederen aan de man gebracht door de werkelijk sublieme en dikwijls humoristische veilingmeester Koos Paarde- kooper. Prijzen voor huistuinen LEIDEN - De vereniging "Onze Tuin", werkend voor de bewoners van de woningbouwvereniging "Ons Doel", heeft gisteravond tij dens een feestelijke bijeenkomst weer de jaarlijkse prijzen voor ach ter- en voortuinen uitgereikt. De uitslag bij de achtertuinen was: 1. Van Berkel, Meerhof 32, 2. v. Duu- ren, Meerhof 22, 3. v.d. Mark, Ka naalstraat 65, 4. v. Hoven, Meerbur gerkade 6, 5. Louwi's, Lammen- schansweg 205, 6. v. Heusden, Meerburgerkade 5, bij de voortui nen gingen de prijzen naar: Nieuwenburg, St. Eustatiusstraat 1, 2. Klein, St. Eustatiusstraat 2, 3. Vermeer, P. de La Courtstraat 12,4. Welling, St. Eustatiusstraat 3, 5. Juffermans, Peppelrode 11. LEIDEN - Niet om acht uur, zoals ten onrechte vermeld stond in deze krant, maar vanavond om ne gen uur begint het concert van "Electric Bues" in het Volkshuis. Witte Poort kazerne, Noordeinde 2, tel. 120833. Adviescentrum voor werklozen di. van 10.30-12.30 uur. Troef, Noordeinde 2a, fotografie; caba ret; jaargroep; yoga; bas Isoos, alle groe pen vanaf 20 uur. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, strip tekenen; T'ai Chi; projectgroep Leidse geschiedenis; fotografie; boetseren; Go-club, alle groepen vanaf 20 uur. Stadhuis, 15.30 uur. Verkeerscommis- sie; 20.30 Commissie Alg. Best. Aangele genheden. Artsen Lelden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur waargenomen door de volgende artsen: wijk 1 (Morskwartier, Binnenstad totcityringen Groenoord) J. Rijnders, Gerard Brandtstraat 29, tel. 760947, wijk 2 (Kooi en Merenwijk) P. J. Deschant, Hooigracht 61, tel. 123752, wyk 3 (Waard, Professorenwijk en Tuinstadwyk) A. v. Luyk, Wasstraat 2a, tel. 122522, wijk 4 (Zuid West en Haag- wegkwartier) van zat. 10 vm. tot zondag 8.00 uur A. Boer, Kennedylaan 46, tel. 762115; zondag 8-24 uur dr. F Lahr, Zoeterwoudse Singel 11, tel. 120347. 120347. Leiderdorp - Zaterdag: F. O. Kemme, Merelstraat 184a, tel. 893139, zondag Van Wyk, Merelstraat 184a, tel. 890529 (zater dag en zondag spreekuurtje van 12.30-13 uur). Oegstgeest - D. Held, Marelaan 36, tel. 152255 (de dienst gaat in op zaterdag 10 Voorschoten - Van Beusekom, P. Heinlaan 6, tel. 071-763551, (zaterdag), F. Koopmans, R. Wagnerlaan 69, tel. 6352, (zondag) eigen patiënten: S. M. Platteel, Diepenbrocklaan 6, tel. 5417. Warmond - L. Lempers, Churchilllaan 13, Voorhout, tel. 10140 Apotheken GEBOREN: Heino, zn v. J. Heerema en A. Brouwer, Yvette, dr. v. R. van Oers en A.M.H.C.R. van Luxemburg, Rogier A.A., zn v. D.P.D. Ridder van Rappard en A.E. van der Poel, Robertus J, zn v. A.G. van Rijn en C.L.J. Hufkens, Dam mers, zn v. D. Bergman en J.G.H.S. Hooggveen, Rik, zn v. A.C. Polane en L.S.W. Te Water, Ronald W.C., zn v. C. J. Zuidhoek en G. Schoneveld, Luuk A, zn v. A.C.C. van den Oever en Y.A.A.L. Geilleit, Richard, zn v. J. van Rhijn en M.J. Rijsdam, Leendert, zn v. T. Koeke- bakker en A. van der Plas, Mattijs D, zn v. A.H. van Resteren en E. de Groot, Sara C.M., dr v. D.J. Cederhout en M.C.J. Glasbergen, Ingeborg H, dr B.Donk en I.M. Jaklofsky, Antonius J, zn v. D. Har- tevelt en J.W. Cavé, Hendrikus S.P., zn v. H.S.P. Vink en L. Brouwer, Patrick J, zn v. P.D.E.M. van Oort en J.M. Pieck, Dus- tin Y.J.P, zn v. P.C.M.F. de Graaf en Y.D.C. Calkhoven, Linda C. dr van T.L.A.M. van Rhijn en A.M.M. de Haas, Christian L.R., zn v. D.F. Verplancke en M. de Vreugd, Bianca T, dr v. H. Lotte en H.J. van Keulen, Wendelaine, dr. v. R. van Leeuwen en H.J. van de Gein. Mar- tijn, zn v. J. Brandt en J. van Andel, Re- nee, znv. G.J. deMooij en J.C. vanDuijn, Johanna M, dr v. T.C.P. van Zeist en J. Ouwersloot, Anita, dr. v. G. Heemskerk en M. Lammers, Lisa A, dr v. J.F. Libo- chant en A.W. van der Klaauw. Overleden: G. Helder (1905) geh. gew. met D.H. van Heijningen, J. van Meijgaarden (1914) vrouw, M.M. Duns- bergen (1951) geh. gew met C.H. Clau sen, P.J.M. de Graauw (1942) geh met P. Piket, J.P. de Visser (1907) man, N. van der Plas (1918) geh met J. van Dijk, A.A.M. van der Linden (1897) geh. gew. met J. J. Versteeg, J. van Veen (1896), G. van den Berge man, ma, J. Ouwehand (1896) man, C. Wassink (1905) man, J. Weijermans (1908) geh. gew. met J. van Lommei, P.C. Bik (1905) man. GEHUWD: M G. McGregor en A. Knot tenbelt, W. Souhoka en L.M. Sim- J. Schouten en C.M. Pret. LEIDEN - "Hoe staat het met dat parkeerplan"? Een eenvoudige vraag van een vrouw met een ijzer- sterk geheugen toont hoe moei zaam het plannen-maken kan ver lopen. Dat parkeerplan was negen jaar geleden door wethouder Piena ingediend. Inmiddels zijn al vele nota's verdwenen, maar het wach ten is nog steeds op een nieuwe parkeernota. Allicht aanleiding tot enige ontstemming bij de vraagstelster. Hoe ingewikkeld ruimtelijke orde ning is, kwam aan de orde in een lezing van de gemeentelijk stede- bouwkundige D. Halfwerk als laatste in een reeks van de "Week van de stad" in de Vredeskerk. Wevershuisjes langs een Bin nenvestgracht allemaal parmantige geveltjes van een paar meter breed -vormden bij de dia's die Halfwerk vertoonde een indringend contrast met de één na grootste flat van Lei den van meer dan tweehonderd meter "breedte". Het toonde de grote veranderingen die zich in de loop der jaren in de ruimtelijke or dening en stedebouw hebben vol trokken. Aan het slot van zijn lezing ging de stedebouwkundige in op de proce durele kant van de zaak. De in spraak neemt een steeds belang rijker plaats in bij plannenmakerij. De gemeente is bezig een soort code op te stellen, spelregels om in spraak goed te laten verlopen. LEIDEN - Een toast op de loopbaanvandenieuwe directeur E.vanHagevanbejaardencentrum'"iHuis op de Halfwerk benadrukte dat ook bij Waard", werd gistermiddag in de recreatiezaal van het centrum uitgebracht door het scheidende directeur- deze code essentieel is dat men to- sechtpaar Kuyper-Elhorst, dat Leiden gisteren vaarwel zwaaide. Het echtpaar Kuyper (links op de foto) heeft lerant is en vertrouwen heeft in el- gedurende een groot aantal jaren eerst in het Oudenliedenhuis en nadat dit werd gesloten in '"t Huis op de Waard" zijn De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van 14 tot 21 oktober door apotheek Herdingh en Blanken, Hoge- woerd 171, tel. 120502, apotheek Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest, tel. 155482, tevens tot zaterdag 13 uur Oegstgeestse apo theek, Wilhelminapark 8, tel. 153274. Wijkverpleging Lelden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753 Leiderdorp - Gezondheidszorg, Leider dorp, tel. 140131 Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500 Voorschoten - Gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641, Alg. Hulpverle ning, tel. 2141, toestel 35 (dag en nacht). Warmond - A. Looyen, Merellaan 22, Sassenheim, tel. 02522-11454 SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071- 125202. Voor allen die in moeilijkheden verkeren. Dag en nacht bereikbaar, ver trouwelijk. kaar. ej. gedurende e gewerkt. Rechts op de foto de nieuwe directeur e IN ONDERTROUW: P.G. Aalbersberg en C. van Hecke, J. Brederode en P. Sira, E.F. van de Craats en A.A. Kuiper, H. van Duuren en M. van Leeuwen, A. Hage- doom en W.H. Stultjens, A.L. Hertgers en W.M. Blanken, H.J. van der Leek en J.J. Neuteboom, B. Leeuwis en P. Ver mond, T.A.A.M. Oudshoorn en P. Lardé, D.L.P. van Overvest en C. Freyzer, H.P. Pauwels en B. Schoneveld, W.F. Rijs- bergen en S.M.D. Klein, A. Schutte en A. Mark, M.J. van Est en H. Riethoven. Onbevredigende theateravond "Zondermeer" LEIDEN - Cabaret 'Zon- dermeeR' hoeft eigenlijk niet meer. In Leiden tenminste, want de vier leden van de groep (éen dame-en drie heren) heb ben gisteravond in het LAK- theater bewezen, dat cabaret ook zeer vervelend kan zijn. Wanneer teksten niet grappig zijn, staan de optredende arties ten al gauw in hun hemd. Het is pijnlijk dat te moeten conclude ren, maar waar geen talent aan wezig is, moet dit keihard wor den gesignaleerd. Het liedje over de "Mongolen Ünder Ons" was nog enigszins van niveau, maar de overige liedjes, de skétches en de ais grappig bedoelde mimische gebaren bleven allemaal ver onder niveau. De vijfentwintig toeschouwers gingen dan ook om twee minu ten over tien onvoldaan naar huis. Te snel wordt tegenwoor dig gedacht, dat men genoeg presteert, om een zaal een hele avond geboeid houden. Maar al te vaak blijkt op hét po dium, dat men het staduim van de schuifdeuren nog steeds niet is ontgroeid. Het zou beslist un fair zijn te beweren, dat cabaret 'ZondermeeR' op een dergelijk laag niveau zou staan. Het optreden verradt een lang durige voorbereiding, want de gezamenlijk gezongen liedjes worden allen ex,act gelijk inge zet en ook de gebaren zijn zeer goed op elkaar afgestemd. n moet con cluderen, dat tijdens het optre den bijna niemand spontaan in lachen uitbarstte, lijkt een goede sfeertekening gegeven. Het blijft verschrikkelijk moei lijk om grappig te zijn. Een goede grap na een flinke borrel op een verjaardag kan iedereen vertellen. Dat is nog geen cabaret. De groep 'Zon dermeeR' bewees gisteravond over veel doorzettingsvermo gen te beschikken, maar slaagde er absoluut niet in het publiek aangenaam bezig te houden. Herhaaldelijk werd door enige toeschouwers zo onopvallen mogelijk op het horloge geke ken, daarbij beschaafd een geeuw onderdrukkend. De ui terlijke kenmerken van een on bevredigende theateravond. BERT KOEKEBAKKER Discipline en creativiteit LEIDEN - De serie van K 0 is meesterlijk geopend met een concert door het Amsterdams Philharmonisch Orkest onder leiding van Anton Kersjes. So list in het eerste Pianoconcert van Brahms was Andozr Föl- des. Er zullen ongetwijfeld orkesten zijn dié men kwalitatief ho^er pleegt te waarderen. Maar een orkest met zo'n rijkdom aan kleur- aan tussentinten vooral - is betrekkelijk zeldzaam in ons land. Het is niet alleen een product van discipline, veel meer nog van een samenspel tussen diri gent en orkestleden, dat men kan samenvatten onder de noemer: creativiteit. Brahms was daarvan een voor beeld Het heeft zij n charme een solist te horen van een wat oudere generatie, met een an dere dan de nu gangbare opvat ting. Andor Földes heeft duide lijk niet de introverte, noch de dramatische kant van dit con cert gezocht. Zijn vertolking ging uit naar een pianistiek zonder al te grote spanningen, maar wel met veel charme. Van de zijde van het orkest kreeg hij de kleur en de .dramatische spanning mee om het geheel in evenwicht te hou den. Twee solisten in Vivaldi,s Dub belconcert voor 2 violen in d kl t., met name Ronald Masin en Robin Alleson, lieten zich horen in een bijzonder levendige en dynamische vertolking, hun stuwende muzikaliteit miste de uitwerking op het or kest niet, dat naar een uiterste concentratie gedreven werd. Het sluitstuk, de derde Symp- honie van Glazounow, was een brok romantiek mat -een- lange-adem. Te lang om tot het laatste te kunnen boeien, on danks de grote inzet van het or kest. BEP RIJNDERS LEIDEN - Namen als Dumitru Zamfira en Vasilo Para- schivescu en instrumenten als panfluit, cymbaal en viool. Fol klore uit de Balkan dus gister avond in de Leidse Schouw burg. Het Roemeense muziek zang en dansgezelschap "Cio - cirlia" gaf er de eerste van een nieuwe serie voorstellingen in Neder land. Met veel succes, want het publiek toonde zich al tijdens het optreden van dezê virtuozen bijzonder enthousiast. Dank zij het vibrerende samen spel van dansers en musici ver veelde de voorstelling nauw elijks een moment. Voor wie in het bijzonder gelntersseerd was in de folkloristische dansen duurde de muzikale intermezzi misschien net even te lang, hoe boeiend het blaas- slag- en strijkwerk van de solisten ook bleek te zijn. De dansers en danseressen lie ten uitstekend 'ensemblewerk zien, waarbij de mannen het meest spectaculaire deel ervan voor hun rekening namen. Ze konden echter op het voor dit soort spektakels wat krappe schouwburgpodium maar net uit de voeten weg, daar het soms een heel gedrang werd. Opvallend waren vooral de ge- varieërde bewegingspatronen, die heel charmant tot uitvoe ring werden gebracht. Over het geheel genomen een fijne thea ter voorstelling, geënt op rijke Roemeense tradities en bij zonder vakkundig gecho- reografeed. De ambassadeur van Roemenië had alle reden om trots op zijn begaafde landgenoten te zijn. Jammer dat er voor de dansse- ressen geen bloemetje af kon, aan het slot van dit eerste op treden van "Ciocirlia" sinds lange tijd in Nederland. PIETER C. ROSIER Leidse Rechtswinkel Juridisch Adviesbureau, Noordeinde 2a (voormalig marinecomplex), tel. 130775. Geopend: ma. en woe. van 10-12.30 uur, ma. di. en do. van 18.30-20.30 uur. Van Hogendorpstraat 36, geopend ma. van 19-21 uur. Sociale raadsvrouw Spreekuren sociale raadsvrouw. Bin nenstad: Gerecht 10, woe. 17.00-18.00 uur, Noord: Van Hogendorpstraat 36, ma. 10.30-11.30 uur, Kooi: Driftstraat 49a, di 10.30-11.30 uur, Morskwartier: Buurthuis Morskwartier, Topaaslaan, tel. 761196, woensdag 10-11 uur, Tuinstadwijk: Herenstraat 45, vrijdag 10.30-11.30 uur. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR' LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-20.00 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement 40,45 Kwartaalabonnement per post 58,30 Jaarabonnement150,30 Jaarabonhement per post 221,70 Losse nummers 0,60' Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 2