kommercieel medewerker bvkorthofah lo Rabobank PERSONEEL chef kas Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden WIERINGA MODE soneel PERSONEEL de rijksoverheid vraagt bureauhoofd (mnl./vrl.) lezer-codeerder (mnl./vrl.) verpleegkundige doktersassistente/ verpleegkundige Chef(fin) een collega Directie-secretaresse nedairco^ LEIDSCHE WOLSPINNERIJ N.V., Leiden fabrikante van NEVEOA handbreigarens en handwerkgarens. MAVO-opleiding met goede kennis van moderne talen jde vaardigheid in steno Nederlands - een vlotte accurate typiste en telexiste - iemand met enige jaren kantoorervaring - 20 jaar. Wij hebben plaats voor U als SECRETARESSE OP DE AFDELING VERKOOP waar U in een kleine groep en in prettig verband Uw taak kunt verrichten. Naast de behartiging va de verkoopactiviteiten v i de correspondentie dient U in staat te zijn deel te n ïn de afdeling, ook in telefonisch verkeer. Sollicitaties in persoonlijk handschrift met duidelijke inlichtingen te zenden aan: LEIDSCHE WOLSPINNERIJ N.V. Afd. Directie-Secretariaat Zoeterwoudseweg 3, Leiden. Rabobank Valkenburg Zuid-Holland De Rabobank Valkenburg Zuid-Holland heeft voor de versterking van haar team plaats voor een die op onze bank de dagelijkse leiding van het baliegebeuren zal krijgen en tevens medebelast wordt met de admini stratie die hieruit voort vloeit. Naast diverse gela- handelingen, wordt betrokkene ook belast met het waardebeheer en de coördinatie van de reizenverkoop. In een klein team, waarin het werk erg afwisselend zal zijn, kan betrokkene zich thuisvoelen wanneer hij voldoet aan de volgende voorwaarden: opleiding op middelbaar niveau - enkele banktechnische studies, zoals NIBE - goede contactuele en commerciële eigen schappen - leeftijd 22jaar - bankervaring strekt to aanbeveling. Wij bieden als Rabobank goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Heeft u belangstelling dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de directeurvan de Rabobanl Valkenburg Zuid-Holland, postbus 11, Valkenburg (Z.H.). geld en goede raad Wij fabriceren, importeren en exporteren artikelen die verkocht worden aan de industrie, kantoorboekhandel er\ winkelbedrijven. Voor onze verkoopafdeling zouden wij gaarne in kontakt komen met een van ongeveer 23 jaar. Zijn taak zal bestaan uit: het telefonisch kontakt met de kliënten, voor het noteren van aanvragen en orders; de orderbehandeling; Na een inwerkperiode verwachten wij dat deze mede werker over ongeveer een jaar onze produkten kent èr de wensen van onze afnemers. Hij moet een prettige schakel zijn in het kontakt waarbij het accent ligt op deskundigheid en dienstbaarheid. De kliënten moeten hem met onze zaak identificeren. Hij moet uit het verband niet los te denken zijn. Als u voor deze baan interesse hebt, schrijft u dan een bnef of neemt u even kontakt op met onze direktie- sekretaresse mej. L.Arkesteijn, DUBBELE BUURT 8-36 - RIJNSBURG TELEFOON (01718)29201" vac. nr. 7-297911158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Directie van de Volkshuis vesting. Directie Woningbouw, Afdeling Woningwetbouw Taak: leidinggeven aan een bureau dat belast is met het verstrekken van jaarlijkse bijdragen, bijdragen ineens en leningen voor nieuw te bouwen woningwetwoningen; vaststellen van de definitieve stichtingskosten van deze woningen; behandelen van rapporten betreffende ingestelde onderzoeken bij gemeenten en woning corporaties; inwinnen van informaties bij de benodigde instanties, zoals gemeentebesturen, directies van de volkshuisvesting in de provincies, e.d.; voeren van correspondentie over boven-, genoemde zaken. Vereist: diploma HBS/HAVO; diploma MBA; ruime ervaring in een vergelijkbare functie b.v.k. bij de overheid. Standplaats: Zoetermeer. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3205,- per maand. (voor halve dagen, b.v.k. 's ochtends) vac. nr. 7-2955/1158 voor de Rijksvoorlichtingsdienst t.b.v. de Onderafdeling Persarchief Taak: selecteren van artikelen uit binnen- en buitenlandse dagbladen en periodieken t.b.v. abonnees, w.o. de diverse ministeries, verzamelen van persreacties op door anderen uitgegeven communiqués en/of persberichten. Vereist: diploma atheneum/gymnasium of een hiermee vergelijkbare opleiding; kennis van de Nederlandse politieke verhoudingen. Eventueel enige jaren universitair onderwijs (politiek/geschiedenis). Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding er ervaring max. f 1271,50 per maand (bij een werktijd van 20 uur per week). Sollicitaties inzenden vóór 5 november 1977. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bl] de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Per direct zoeken wij ter assistentie op ons kantoor een representatieve jonge vrouw Onze gedachten gaan uit naar een actief persoon met enige kantoorervaring. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: controle in- en verkooplijsten, statistiek-voorberei ding, typen en telex-bediening etc. Vaardigheid in Engelse taal in wóórd en schrift noodzake lijk. Isolaticpaviljoen vac. nr. 073.53.A.41.LD. Op deze afdeling worden patiënten verpleegd volgens de methode van de omgekeerde isolatie (d.w.z. bescherming tegen besmettingen van buitenaf) bij b.v. aplastische anaemic en beenmergtrans plantaties. Het is een betrekkelijk nieuwe vorm van intensieve patiëntenzorg op verpleegtechmsch gebied. Tevens wordt veel aandacht besteed aan de begeleiding van de patiënten. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, bij voorkeur enige jaren ervaring met intensieve verpleging. Salaris max. 2291 bruto per maand; promotiemogelijkheden zijn in principe aanwezig. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door Mevr. Zr. F. S. P. Pluyter-Wenting. tel. 071 - 14 72 2 toestel 2782 of mevr. J. Gadiot. personeelsconsulente tst. 2720/2762. Afdeling Cardiologie Hartcatheterisatic vac. nr. 323.72.A.41.LD. Taak: o.a. het assisteren bij catheterisatie, pacemaker-implantatie, angiografieën en het bedienen van apparatuur. De werkzaamheden worden in teamverband met cardiologen en verpleegkundige staf verricht. Bereikbare diensten - per semafoon - worden beurtelings éénmaal per 5 a 6 weken waargenomen. Salaris max. ƒ2291 bruto per maand. Toelage voor beschikbaarheidsdiensten. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaiing. ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Metselbedrijf K. Crama Zn. v.d. Marckstraat 6 Leiderdorp Telefoon 071-895409 vraagt metselaars en aankomend metselaars voor burgerwerk. Sollicitaties op bovengenoemd adres. De administratieve en organisatorische begeleiding van de tienduizenden LOl-cursisten vindt plaats op de cur sistensecretariaten Voor een van deze secretariaten zoeken wij op korte termijn een assistente (leeftijd 17-19 jaar) Haar taak zal bestaan uit het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden en het onderhouden van telefonische contacten. Naast het bezit van een Mavo/Havo-diploma is enige typevaardigheid gewenst. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich zowel telefo nisch als schriftelijk wenden tot de afdeling Per soneelszaken. leidse onderwijs instellingen Voor ons in maart j I geopende filiaal te Leiden, zoeken 1ste VERKOOPSTER Als eerste verkoopster zorgt u voor een juiste goederen presentatie, natuurlijk in overleg met de bedrijfsleider, u begeleidt speciale verkoopakties, u instrueert de ver koopsters en weet zelf ook de juiste adviezen te geven Met andere woorden u zorgt voor een soepele gang van zaken op uw afdeling Wij bieden u een prettige werksfeer en een uitstekend salaris met ruim 5 weken vakantie en nog diverse andere emolumenten. Indien u voor deze zelfstandige funktie interesse heeft, schrijft of belt u dan even met onze bedrijfslei der de heer R. J. Unkraut. Ons adres is Breestraat 155, tel. 134868. Voor ons filiaal te Leiden waar dames confectie in het betere genre wordt verkocht zoeken wij een bij voorkeur een vrouw die reeds als zodanig of als 1e verkoopster ruime ervaring heeft opgedaan bij goede middenstandszaken. Daarbij wordt gedacht aan een be schaafde, goed verzorgde vrouw tussen 30 en 40 jaar die plezierig en gemakkelijk met de cliënten omgaat en ook de kleine staf van eigen personeel weet te motiveren. Couture Riël Breestraat 135, Leiden. RK MAVO Johannes XXIII Piet de Jongstraat 2, Roelofarendsveen Gevraagd per 1 dec. of zo spoedig mogelijk daarna voor: handelskennis, 10-15 uur, met bevoegdheid handelskennis LO of SPD Duits, 15-30 uur, met bevoegdheid 2e of 3e graad. Sollicitaties binnen een week te richten aan: L. v. Dueren, directeur, Piet de Jongstraat 2, Roelofarendsveen. Tel. school 01713-2929, privé 05400-70958. Nedairco is een vooraanstaande handelsonderneming op het gebied van airconditioning en koeling. Het wereld bekende merk Carrier- ookeen begrip in de Nederlandse installatiewereld - wordt door ons vertegenwoordigd. We zijn een marketing-gericht bedrijf met een doorzichti - ge organisatiestructuur. Onze omzet - die jaarlijks een k stijgende lijn vertoont - wordt gerealiseerd met ca. 70 medewerkers. Met ingang van begin volgend jaar zoeken wij een vervangster voor onze directie-secretaresse, die ons bedrijf door omstandigheden gaat verlaten. Haar taak bestaat uit het verzorgen van de directie-post, veelal in de Engelse taal, het organi seren en beheren van het directie archief, het notuleren van ver gaderingen, etc. Daarnaast behartigt zij de personeelszaken. Voor deze vertrouwensfunktie ach ten wij de volgende voorwaarden noodzakelijk: - opleiding op havo-nivo - goede kennis van de engelse taal - leeftijd 21-30 jaar Ons - nieuw te bouwen - kantoor is goed bereikbaar met eigen en openbaar vervoer vanuit Alphen aan den Rijn en Leiden Wij bieden u een zelfstandige baan in een jong enthousiast bedrijf met goede toekomstverwachtingen Nadere inlichtingen of sollicitaties te richten aan de directie van Nedairco B V - Postbus 9 - Rijndijk 141 - Hazerswoude - Tel (01714) 9010.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 29