Ambachtelijk. keukens fP 'Wv GRATIS BEGINKAPITAAL VOOR ALLE MENSEN. l LEIDSE SPAARBANK westeinde ziekenhuis Aantrekkelijk werk voor drie jonge mensen op ons Amro kantoor. amro bank poggenpohl '\/;P v -I RIJBEWIJZEN LEIDSE RIJBEWIJZEN CENTRALE Jm VJk 7 (want t is toch zeker niet voor niets wereidspaarweek?) ••w V Inge inkoper Voor ons Amro kantoor in Leiden zoeken wij drie jonge mensen voor verschillende afdelingen, namelijk: Et.n jongen met HAVO voor de afdeling Geldadministratie. Hij gaat zich o.a. bezighouden met het uitzoeken van allerlei verschillen, het bijhouden van rekeningen en hij levert gegevens voor balansen; Een meisje met MAVO voor de afdeling Assurantie. Zij helpt de administratie verzorgen. Daarnaast heeft ze telefonisch kontakt met kliënten over onze diverse assurantieprodukten; En een meisje met MAVO voor de balie. Zij helpt onze kliënten met allerlei zaken. Zij komen bijvoorbeeld geld opnemen, buitenlands geld wisselen of een reis verzekering afsluiten. Voor alle funkties is een typediploma wel vereist. Naast salaris en vakantietoeslag ontvang je een uitkering van 1/12 van het jaar salaris en een winstdeling. Ben je 18 jaar en heb je belangstelling voor een van de drie funkties, dan kun je voor meer informatie de heer Van Puffelen bellen, telefoon 071 -12 37 41of je stuurt direkt een briefje naar de Amro Bank, Rapenburg 43 in Leiden. MEDEWERKER GEVRAAGD Onze gedachten gaan uit naar een energieke jongeman van circa 20 jaar met verantwoordelijkheidsgevoel en interesse voor de slijterij-wijnhandel. Slijtersvakdiploma is niet vereist. Rijbewijs BE vereist en vrij van mil. dienst. Allen serieuze gegadigden kunnen een telefonische af spraak maken voor een persoonlijk gesprek. Telefoon 01718-74180. Na 19.00 uur 01718-21110 vra gen naar dhr. Frijns. Wij kunnen volgens de handelingen van u overnemen: aanvrage eerste rijbewijs: vernieuwing rijbewijs (mits niet langer dan 1 jaar verlopen), duplikaat rijbewijs (door verlies of vermissing), omzet ting buitenlands rijbewijs ineen Nederlands; vernieuwing rijbewijs van Nederlander wonende in het buitenland. Als servicebureau voor rijbewijzen zijn wij ingeschreven bij De Kamer van Koophandel sedert 1 februari 1956. (A. J. Bierman), Oude Rijn 54, Leiden, telefoon 132310. Poggenpohl Form 2000 MC 88 massief eiken. De Sfeer van eeuwen her. Van het oude ambacht. De Poggenpohl MC 88 maakt van uw keuken een rustiek middelpunt in uwwoning. Op ambachtelijke wijze uitge voerd. Bewerkt massief eiken. Met markant profiel in rustieke stijl. Klassieke kroonlijst als afsluiting van de wandkasten. Met mondgeblazen glas-in- lood ramen. Onze toonzalen zijn uniek ingericht. Komplete keukenvertrekken stellen de geïnteresseerde bezoeker in staat, niet alleen ideeën op te doen, maar ook zich de woonsfeer te kunnen voor stellen die Rolff door middel van de keuken in een woning tot stand kan brengen. De Rolff advies- en teken afdeling verzorgt vrijblijvend de ontwerpen en werkt ook ten dienste van architekt en bouwbedrijf de installatie tekeningen uit. De Rolff servicedienst staat garant voor een juiste mon tage van de keuken en kasten. Bij Rolff kunnen opdracht gever, architekt en bouw bedrijf rekenen op een opti male vakkundige begeleiding. b.v. Gebr. Rolff's Handelsmij. Industrieweg 14 De Grote Polder Zoeterwoude-Rijndijk Tel. 071 - 899206 Openingstijden; Elke dag van 9.00-12.30 uur en van 13.30-17.00 uur. Ook donderdagavond van 19.00-21.00 uur. J N - r t Breng in de wereidspaarweek, van 17 tot 22 oktober, eens een bezoekje aan uw spaarbank. U neemt er altijd wat van mee. Er ligt een fraaie spaarbankkalender voor u gereed. Met tal van toeristische tips, waaraan u het hele jaar rond, plezier kunt beleven. iedere nieuwe spaarder ontvangt bij het openen van een spaarrekening éénmalig een spaarpremie van f7,50 bij een minimum inleg van vijfentwintig gulden. Bovendien kan iedereen, die op wereldspaardag zelf, dinsdag 18 oktober, naar een van de kantoren van de spaarbank komt, meedoen met een "dienstenwedstrijd" waaraan een aardige attentie is verbonden. Wij vragen INSTRUKTIE- VERPLEEGKUNDIGEN De taak van de instruktie-verpleegkun- digen bestaat uit het begeleiden van de leerling-verpleegkundigen tijdens het praktische gedeelte van de opleiding. Organisatorisch maken de instruktie-ver- pleegkundigen deel uit van het opleidings team, waardoor een goede integratie van theorie en praktijk mogelijk wordt. Momenteel zijn er 180 leerling-verpleeg kundigen in opleiding. In aanmerking komen A-verpleegkundigen die in herbezit zijn van de opleiding stage leiding of bereid zijn deze opleiding te volgen. Kandidaten met een docentenoplei ding komen eveneens in aanmerking. Aanstelling in part-time dienstverband (minimaal 24 uur per week) is mogelijk. Opgeleide instruktie-verpleegkundigen kunnen worden aangesteld in de rang van verpleegkundige-A. Het hoofd van de opleiding is gaarne bereid alle gewenste informatie te verstrek ken (tel. nr. 070-614081. toestel 385). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken Westeinde 132, Den Haag, Postbus 1/32. GRO«CE5CO Ingenieursbureau voor Geotechnieken Ten behoeve van het ontwerp, de bouw en het beheer van alle soorten bouwprojekten (te land en op zee) verzamelen wij gegevens over de bodemstruktuur, het terrein en de zeebodem. Op basis van onafhankelijke adviezen en een goede begeleiding tijdens en na de bouw, stellen wij onze opdrachtgevers in staat te bouwen met ZEKERHEID. Voor ons hoofdkantoor te Leidschendam zoeken wij een De taak van deze commercieel-administra- tieve functionaris omvat o.m.: - het verzorgen van de inkoop van onder delen, verbruiksmateriaal, inventaris en automobielen; - het voeren van de inkoop-administratie', - het adviseren en assisteren van de technische staf m.b.t. de aankoop van apparatuur. Naast een algemene opleiding op middel baar niveau is enige jaren praktijkervaring op het gebied van de inkoop vereist. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. FUGR0 - CESC0 B.V. - LEIDSCHENDAM. Postbus 63, Veurse Achterweg 10 - Tel. (070) 209250 Vestigingen Ie Arnhem. Eindhoven, i Indonesië, Singapore, Suriname, US

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 18