Estetisch. FOSD RIJNLAND Bij Luba Nieuwe Rijn 35 is handwerk de hoofdzaak. ^Jluba De nieuwe Ford Granada: een vorstelijke auto ADVERTEERT IN DIT BLAD kommercieel binnendienstmedewerk(st)er OWestland Utrecht voor alle uitzendkrachten Uitnodiging om de nieuwe Ford Granada te testen Poggenpohl Form 2000 CH60 bloesemwit. Wat verstaan wij onder estetisch? Een keuken, die bepaalt of iemand plezierig werkt en zich prettig voelt. De Poggenpohl CH60 bloesem- wit is zo'n keuken, een estetisch hoogtepunt op keukengebied. Praktisch geen andere kleur laat zo zeer het karakteristieke van deze keuken zien. Met de Poggenpohl CH60 biedt b.v. Gebr. Rolff's Handelmij. Industrieweg 14 De Grote Polde' Zoeterwoude-Rijndijk. Tel. 071-899206 Openingstijden: maandag t/m vrijdag 9.00-12.30 uur en van 13.30-17.00 uur. Zaterdag van 9.00-12.30 uur. Ook donderdagavond van 19.00-21.00 uur. Poggenpohl U een unieke mogelijkheid om Uw keuken op geheel individuele wijze in te richten. Poggenpohl keukens zijn najaren nog steeds even aktueel als vandaag. In de overzichtelijk ingedeelde Rolff toonzalen ziet U de Poggenpohl keukens in alle modellen en uitvoeringen. De Rolff advies-en tekenafdeling verzorgt vrijblijvend de ontwer pen en werkt ook de installatie tekeningen uit. De Rolff servicedienst staat garant voor een juiste montage van de keukens. De Westlarid/Utrecht Hypotheekbank nv is een dynamisch, sterk groeiend bedrijf, dat zich bezighoudt met verkoop van o.a. pandbrieven en pandbriefbiljetten, hypotheekverstrekking, projektontwikkeling, leasing en beheer en exploitatie van onroerend goed. L^-« Zowel voor ons kantoor te 's-Gravenhage als voor ons kantoor te Leiden zoeken wij een kommer cieel binnendienstmedewerk(st)er, die na een inwerkperiode, in samen spel met onze buitendienst, belast zal worden met de behandeling van hypothecaire aanvragen, administratieve werkzaamheden en het geven van inlichtingen. Onze voorkeur gaat uit naar een kandida(a)t(e) die enige ervaring heeft op het gebied van financiering van onroerend goed en die qua vooropleiding (HAVO-niveau) snel in staat zal zijn deze representatieve binnendienstfunktie te vervullen. Wij bieden: - een prettige werkkring in klein teamverband, veel kontakt met makelaars, assurantietussen personen, notarissen en bestaande relaties: - een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals u dat van een modern bedrijf mag verwachten. Sollicitaties te richten aan ons adres Buitenhof 51 te 's-Gravenhage. Voor toezending van een sollicitatie formulier kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer H. E. Schouten, distriktsdirekteur, tel. 070-46 94 54. Hypotheekbank nv Het kantoor Nieuwe Rijn is nu gespecialiseerd in industriële en technische banen. Luba, het grootste uitzendbureau van Leiden, beschikt tegenwoordig over twee kantoren. Aan de Nieuwe Rijn 35 heeft u volop keuze uit industriële en technische banen. Dus als u werk zoekt in die richting dan is de Nieuwe Rijn de aangewezen weg. Administratieve en (para)medische banen vindt u op de Turfmarkt 11. Luba. Niét alleen in Leiden. Dat mogen we gerust zeggen. Sinds we in 1968 in Leiden zijn begonnen hebben we vestigingen in: Leiden, Leidschendam, Zoetermeer, Alphen a/d Rijn en Gouda. Daardoor zijn we uitstekend op de hoogte van wat zich in dit gebied afspeelt. Om daar dan slagvaardig op te reageren. Waarbij één ding centraal blijft staan: persoonlijk contact. Want we weten erg goed dat we alleen groot zijn geworden door te werken mèt en vóór mensen. Uw gastvrouw U zult misschien denken: wat moet een vrouw nu in die technische en industriële hoek. Wacht dan maar 's tot u met haar heeft gesproken. Er is weinig op dat gebied waarvan Lia Hoogenboom geen weet heeft. Uit het bedrijfsleven kwam zij in juli 1976 bij Luba en heeft nu de leiding over haar eigen vestiging. En zorgt er - met haar eigen charmante techniek - voor dat Luba Nieuwe Rijn blijft groeien. Loop eens binnen. Om wat meer te horen over het werken voor Luba. Of om u alvast in te laten schrijven, ook al wilt u nog niet direct beginnen. Het is gratis en verplicht u tot niets. Bel op voor'n job. Soms komen onze openingsuren u misschien niet goed uit. Of u wilt eerst weten wat voor banen er beschikbaar zijn. Daaraan is gedacht. Luba heeft een vacaturelijn. Het enige wat u hoeft te doen is het nummer draaien en u luistert naar een bandje waarop een aantal beschikbare banen van dit moment te horen zijn. Het nummer van de vacaturelijn is: 071-134747. A Nieuwe Rijn 35, Leiden. Tel. 071-140341 (industrieel en technisch) B Turfmarkt 11, Leiden. Tel. 071-149745 (administratief en (para)-medisch). Geopend elke werkdag van 8.30 tot 17.30 uur. Donderdag uitbetaaldag tot 18.30 uur. Andere Luba vestigingen Leidschendam, Winkelcentrum Leidsenhagc, Wcigeliapassage 5. Gouda, Lage Gouwe 12. Alphen a/d Rijn, Winkelcentrum De Aarhof 67. Zoetermeer, Winkelcentrum Palenstein Croesinckplein 19. Ford Rijnland Dat is degelijk De nieuwe Ford Granada is het pronkstuk op onze full-line Fordshow welke wij op dit moment houden in onze showroom op het Lammenschansplein. Alle modellen (Fiesta, Escort, Taunus, Capri en Transit) zijn uit voor raad leverbaar. Tevens hebben wij nog twee Ford Granada's 1977 in voorraad. Duitse pers vol lof Donderdagavond koopavond Leiden Leiden Leiderdorp Oegstgeest Lammenschansplein 6 Vijf Meilaan 7 v.d. Valk Boumanweg 71 Dahlialaan 2 Tel. 071-767206-767207 Tel. 071-124647 Tel. 071-899301 Tel. 071-152476 Dat is degelijk Ford Rijnland Niet voor niets weet ons koninklijk huis al jaren de kwaliteiten van de Ford Granada op de juiste waarde te schatten. De nieuwe Ford Granada zal dat vertrouwen alleen maar bevestigen. De nieuwe Ford Granada: 'n vorstelijke auto! De nieuwe Ford Granada is de ideale kom- binatie van veiligheid en komfort. Een schitterende lijn en ruim zicht door het zeer grote glasoppervlak. Formidabele binnenruimte, voor zowel de bestuurder als de passagiers. Over de nieuwe Ford Granada kunnen we nog wel uren praten. Over het geruisloze rijden, de stalen veiligheidskooi, de veilig heidssloten op de portieren, de voorruit van gelaagd glas, 3-punts veiligheidsgordels, onderhoud om de 20.000 km en ga zo maar door.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 16