de rijksoverheid vraagt vwrv wrv Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden SIM bedrijfsleider PERSONEEL 'PM0NEElP"*one#' \b magazijn-medewerker soneel PERSONEEL notulist (mnl./vrl.) medewerker medewerker medewerker begrotings- financiële zaken (mnl./vrl.) assistent documentalist redacteur (mnl./vrl.) medewerker inkoop/voorraadbeheer (m/v) E Samsom Efficiency O.K.-assistente A-verpleegkundigen A-verpleegkundige ir randstad uitzendbureau een ziekenverzorgende (_PERSOWEELPEFtsONEEL I personed persomei Operatiekamer Neurochirurgie Op deze operatiekamer, waar een klein specialistisch team werkzaam is, ontstaat binnenkort een vacature voor een O.K.-verpleegkundige of O.K.-assistente vac. nr. 512.81 A.40.LD. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A me O.K. certificaat N.Z.R. of gelijkwaardige opleiding, respectievelijk diploma O.K. assistente N.Z.R. Salaris vanaf 1742 tot max. 2291 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is in principe aanwezig. Informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. Th. M. Berlemon- de Best, coördinerend hoofdverpleegkundige O.K.'s, tel. 071 - 14 72 22, toestel 4351. Tandheelkundig Centrum Op het Tandheelkundig Centrum, dat werkzaam is op het gebied van de tand heelkundige verzorging van het personee is plaatsingsmogelijkheid voor een ervaren tandartsassistente part-time vac. nr. 036.92.A.40.LD. die in staat is de meest gangbare werkzaam. heden in de middaguren uit te voeren. Verlangd: MAVO-diploma en bij voorkeur het diploma tandartsassistente. Het salaris is op full time basis max. 1977 bruto per maand. In de toekomst is promotie niet uitgesloten. Er zijn meerdere hulpkrachten aanwezig. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer A. Hoekstra, tandarts, tel. 071 - 14 72 22, toestel 3434. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10 _eiden. Graag op de brief het vacature nummer vermelden. (voor halve dagen) vac. nr. 7-293111158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Hoofdinspectie van de Volksgezondhef voor de geneesmiddelen, Afdeling Algemene Zaken Taak: notuleren van vergaderingen in kleiner en groter verband op medisch-farmaceutisch gebiec onder meer t.a.v. de registratie van genees middelen. Vereist: diploma VWO; kennis van de mediscf farmaceutische terminologie; de diploma's stenografie en typen; parate kennis van het Frans, Duits en Engels. Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3205,- per maand (bij volledige dagtaak Sollicitaties inzenden vóór 29 oktober 1977 (mnl./vrl.) vac. nr. 7-2902/7158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Afdeling Comptabiliteit, Onderafdeling; Financiële Controle Taak: verrichten van controlewerkzaamheden op financieel en bedrijfs-economisch gebied bij eer aantal afdelingen en diensten. Vereist: diploma MEAO, administratieve richtinc of diplcma HAVO en tenminste Praktijkdiploma Boekhouden; bereidheid tot verdere vakstudie; enige jaren ervaring op een accountantskantoo Standplaats: Le'idschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2807,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 29 oktober 1977 (mnl./vrl.) voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal t.b.v. de Afdeling Comptabiliteit Taak: mee verzorgen van het geldelijk beheer en de financiële administratie; toepassen van regelingen o.m. inzake het reisbesluit. Vereist: de diploma's HAVO en MBA; ervaring i een soortgelijke functie bij de Rijksoverheid strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2543,- per maand. vac. nr. 7-7765/7758 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Directie Scholing i.o. Taak: analyseren en beoordelen van begrotings cijfers; meewerken aan de ontwikkeling van nieuwe begrotingssystemen; ontwikkelen en meehelpen coördineren van de budgetbewaking statistische verslaglegging en analyse. Vereist: diploma HAVO; Praktijkdiploma Boek houden en voortgezette comptabele-financieel- economische studie; enige jaren praktijkervaring bij de (rijks)overheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2807,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 29 oktober 1977 vac. nr. 7-2884/1158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. het Directoraat-Generaal voor de Arbeidsvoorziening, Hoofdafdeling Beroepen- studie en Beroependocumentatie Taak: samenstellen en herzien van overzichte/ t.b.v. maandelijkse afleveringen voor de Documentatie Beroepenvoorlichting, studies en opleidingen aan de hand van reeds aanwezig o achterhaald materiaal. In teamverband mede werking verlenen aan de samenstelling van diverse publicaties op het gebied van de beroepenvoorlichting. V.w.b. de samenstelling van overzichten contact onderhouden met opleidingsinstanties en eventuele beroeps beoefenaren. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijl bare opleiding; aantoonbare redactionele ervaring. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2543,- per maand. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aar de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurlts- laan 1, 's-Gravenhage. Signalement van Samsom Efficiency bv Samsom Efficiency bv heeft zich, zoals de naam al zegt, gespeciali seerd in de ontwikkeling en ver koop van efficiency-bevorderende hulpmiddelen en diensten. Dit kunnen kaart- en formulierensys temen en hulpmaterialen zijn maar ook complete office-computers met de daarbij behorende, pro grammatuur. Gezien het op dit gebied nogal veelzijdige pakket kan Samsom Efficiency zowel de overheid alsook het bedrijfsleven, scholen en instellingen tot haar doelgroep rekenen. Welke afdeling zoekt versterking? Binnen Samsom Efficiency neemt de commercieel - economische stafafdeling (CESA) een belang rijke plaats in. CESA is uiteindelijk verantwoordelijk voor een opti male coördinatie tussen inkoop en verkoop, betaling en facture ring, kortom voor een correct ver loop van alle cijfermatige proces sen die uit de commerciële activi teiten voortvloeien. Welnu, voor CESA zoeken wij op korte termijn een medewerk(st)er. Nadere functie-omschrijving Deze functionaris gaat zich bezig houden met de administratie rond de in- en uitgaande goederen stroom. Hierbij ligt de nadruk op de uitvoering van het inkoop- en voorraadbeleid: vaststellen van bestelmoment en -hoogte en te vens prijs- en levertijdbewaking. Dit impliceert regelmatig contact met onze leveranciers in binnen- en buitenland. Bovendien geeft hij/zij leiding aan een kleine groep medewerkers. De eisen Wij vérlangen voor deze functie minimaal MEAO-niveau en enige jaren ervaring. Goede contactuele eigenschap pen, overwicht en een flinke dosis mensenkennis zijn onmisbaar voor deze leidinggevende functie. Door de intensieve contacten met onze leveranciers dient ook de talenkennis (vooral spreekvaar digheid in Duits) op een goed niveau te liggen. Leeftijd ca. 22-28 jaar. De volgende stap Een afspraak voor een informatief gesprek kunt u zowel telefonisch als schriftelijk maken. Richt uw reactie aan de heer D. Houtman, Hoofd PZ van Samsom Efficiency bv, Prins Bernhardlaan 10, Alphen aan den Rijn, telefoon (01720) 6 20 42. 's Avonds kunt u ook bellen; draai dan (01720) 7 39 07. zeur Samsom Efficiency is een onder deel van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activiteiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij 'nv en Wolters-Noordhoff nv. NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B.V. Wij zoeken enige GEHUWDE DAMES die gedurende HALVE DAGEN Typewerk kunnen verrichten. Wij verlangen een goede typevaardigheid volgens het 10-vingerssysteem en een behoorlijke kennis van de Ne derlandse taal. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met omschrijving van opleiding en ervaring kunt u richten aan onze afdeling Personeelszaken. direct (para)medisch werk voor: voor een ziekenhuis in Leiderdorp. Dagdiensten en be reikbaar zijn in de weekenden. Voor de duur van 1 maand. voor verschillende afdelingen in ziekenhuizen in Leiden. Alle diensten, voor langere en kortere tijd. Leiden: Kort Rapenburg 6. tel.: (071) -14 95 41 Wij zoeken voor spoedige in diensttreding In de 'serviceflat „Park Overbosch" te Voorhout, Sportlaan 3, is een vacature voor een ziekenverzor gende. Het gaat hier o.m. om de bewaking van de alarm-in stallatie, alsook om enige verzorging aan een klein aantal bewoners van de serviceflat. De werktijden van deze beschikbaarheidsdienst zijn op basis van één week werken en één week vrij van maandag t/m vrijdag van ong. 17.00 tot ong. 8.30 uur en om de 14 dagen zaterdag en zondag de gehele dag en nacht. Wij zoeken hiervoor een ziekenverzorgende met enige jaren ervaring, die naast voormelde werkzaam heden een bijdrage kan leveren aan een goed woon- en leefklimaat. Kandidaten in het bezit van het diploma zieken verzorgende kunnen hun sollicitaties richten aan de administrateur van de STICHTING SERVICEFLAT „PARK OVERBOSCH"te VOORHOUT p.a. Kon. Wilhelminalaan 31Naarden, postbus 5090. Voor onze MultiCopy-vestiging in Leiden zoeken wij een meewerkend Bent u rond de 30, heeft u ondernemerslust, .organisatietalent, een praktische kommerciële instelling en een stevige druktechnische achtergrond, speciaal op het gebied van klein-offset? Bel of schrijf dan naar: Multicopy Drukwerkservice b.v. Weesperstraat 65 - Amsterdam Tel. 020 - 247161 (Marion Meekel) Datsun Ncderlanc Datsun Nederland zoekt voor haar afdeling Onderdelenvoorziening een die in een team belast zal worden met verwerking van de auto-onderdelen. Wij denken aan een man tussen de 22-35 jaar, die met verantwoordelijkheidsgevoel gewend is zelfstandig en nauwkeurig zijn werkzaamheden te verrichten. Ervaring in magazijnwerkzaamheden heeft onze voorkeur Heeft u interesse in deze funktie, en wilt u graag in een bedrijf met toekomst en goede sociale voorwaarden werken, stuur dan uw sollicitatiebrief naar Datsun Nederland bv De Heer F.A. Bussen Vennestraat 13-15 LISSE

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20