De Stérkste Wint. en i Leidse Spaarbank Nutsspaarbank altijd in uw buurt Florijn Antiek bv C<"7b^ f 1 ZSKW7I3 Skala opent 't nieuwe kijkseizoen met 'n grandioze herfstaanbieding. Holland Electro Stofzuigers afdelings -assistente Nutsspaarbank 's-Gravenhage De Leidse Fles administratief medewerkster Maximale zuigkracht, minimaal luid. uniek-sterke 1000 watt motor stilte: extra geïsoleerd fluistercombi-zuigmond grotere zuigkracht door 'regelrecht' aanzuigsysteem thermisch beveiligd ruime stofcassette 7 meter snoerautomaat 10 fantastische hulp stukken de sterkste garantie: drie jaar. Ga 'm zien in de winkel. De HE 3000 Leiden-Telefoon 071-123093 Een oude bekende naam naar een nieuw adres met veel meer ruimte voor onze Eiken tafels Tinkasten Schilderijen _L Porcelein X Zilver Klokken Kristal Koper grenen Kaptafels Damesbureaux Eigen import - Verkoop aan de handel en aan particulieren. Een van oe recreatieafdelingen van de ANWB tracht het kam peren te bevorderen door het scheppen van goede voorwaar den. Daarnaast organiseert zij landgoedkampen ter instand houding c q. verbetering van het landschappelijk schoon. Op deze afdeling is de functie vrij van die o.m. tot taak zal krijgen: - typewerk - het verstrekken van informatie aan leden over kamperen (schriftelijk en telefonisch) - het inschrijven en administreren van de deelnemers aan landgoedkampen - het verzorgen van de correspondentie en de notaverwerking - het bijhouden van het archief en adressenbestand. Voor deze functie denken wij aan kandidaten vanaf 30 jaar met een MULO/MAVO-opleiding, een goede type-vaardigheid, bij voorkeur ervaring in het notuleren en bekendheid met kam peren. Het aanvangssalaris ligt afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen f 1641.- en f 2285.- bruto per maand. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken/Directo raat Verkeer en Recreatie, Wasse- naarseweg 220, Den Haag. Dc Nutsspaarbank is anders...! Reken maar: Alle mensen groot en klem. ong en oud. kri/gen bij de Nutsspaarbank de volle aandacht voor al hun geldzaken' een uitgebreid kantorennet, er is alti/d wel een kantoor in uw buurt met vriendelijk personeel. snelle service, want de spaarbank werkt met de meest moderne apparatuur Het is een bank waar op drukke dagen de wachttijden kort zijn. dagelijkse rente op alle rekeningen De. bijschrijving van vandaag geeft direct morgen al rente Voor u uiterst voordelig. vergelijk onze krediettarieven, zowel voor persoonlijke leningen als voor doorlopend krediet, en met name voor hypotheken. Waarom duur lenen als het ook goedkoper kan? U ziet. zo maar een handje-vol voorbeelden, maar wel voorbeelden die hout snijden. Hoe dat mogelijk is9 De Nutsspaarbank is een Stichting Een Stichting heeft geen aandeelhouders en hoeft dus ook geen winst uit te keren. Zij kan daardoor meer doen voor haar klienten. Simpel, maar waar. Sparen, lenen, verzekeren, hypotheken, effecten, vreemd geldnoem maar op De Nutsspaarbank heeft hethelemaal Regentesseplein 28 meer dan 80 vestigingen Breitnerlaan 2 Theresiastraat 3 Theresiastraat 2 L v N O Indie 1 Tarwekamp 77 Holzichilaan 56 Ri|swi|kseweg 1 Almeloplein.68 Uitgeeststraat 22 Soestdi|ksekade n 235 Opgslgeesl van Diepemngenlaan 6 Zoetermeer Schoolstraat 76 kunstaardewerkfabriek te Oegstgeest Telefoon 01718-23166. Na 6 uur 125158 Ons produkt is uniek in deze haastige en snelle tijd. Alle produkten die tegenwoordig gemaakt worden moeten steeds sneller van de band rollen Echter in onze ateliers wordt nog gewerkt als in de 17e eeuw. en daarom hebben wij ons gespecialiseerd in het schilderen van oude meesters. Indien u tot de aanschaf van één onzer pro dukten overgaat, garanderen wij u, dat dit produkt alleen maar in waarde zal stijgen. Ook schilderen wij voor u geboortetegels, hu welijksborden, zelfportretten, enz. in Delfts Blauw. Ten kantore van Notaris W. J. Scheltens te Leiden wordt gevraagd goed kunnende typen. Werktijden van 9-17.30 uur. Sollicitaties worden met belangstelling tege moet gezien aan het kantoor Breestra'at 56, Leiden. Telefoon 125824. Nu of nooit! Als u vóór 15 oktober deze Skala kleuren-TV huurt, spaart u f 2,92 per week. Ruim f 150,- per jaar! Dat is onbezorgd kleurkijken, want Skala staat 365 dagen per jaar voor u klaar. Bel direct.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26