De winterschilder is weer heel wat van plan. Ens Wat zit daar achter? een adm. medewerkster RUTGES BV DONDERDAGA VOND KOOPA VOND (NIET IN HAARLEM) Wie langs Sikkens in Sassenheim komt vraagt zich af wat er allemaal op het terrein staat, behalve de gebouwen die zo van de weg afzijn te zien. Dat is ongetwijfeld meer dan u denkt! We zullen het u hier niet vertellen. We willen het u veel liever laten zien. U bent hartelijk welkom tijdens het 'Open Huis'op zaterdag, 15 oktober, van 09.00 tot 13.00 uur. Er is van alles te zien: hoe verf wordt gemaakt, hoe verf wordt getest, hoe de computer ons van dienst is, waar onze voorraden hoog zijn opgetast. En verder: demonstratie en voorlichting over doe-het-zelf lakken en verven, over behang, over creatieve Talens-materialen. Op de halve uren een dia-serie over Sikkens en zijn markten, in de aula van het laboratorium. ledereen is welkom! Voor de peuters en kleuters crèche in het hoofdgebouw. Si kkens - Open Huis -15 oktober - van 9 tot 1 uur. Rijksstraatweg 31, Sassenheim, tel. 01711 - 8 69 44. Inyl. Op papier of op textiel, In erg veel kleuren en dessins. Het is sterk en veerkrachtig, dus 't kan best tegen een stootje Behang, vvasbaar of niet wasbaa Elfen of strepen of dessins. Duizenden! De schilder weet er alles van. En laat graag zien dat behangen nog altijd een vak is. De vakman hanteert goed gereedschap, De schilder is 'n vakman. Wat zeggen wil dat hij alle materialen optimaal aan kan brengen. Bovendien laat hij uw huis opgeruimd achter Ook belangrijk'. ransparante lak beschermt mooi hout Blank of in de kleur die u bedoelt. Verf natuurlijk. Alle kleuren van de regenboog, maar ook wit en zwart In hoogglans, zijdeglans, eiglans of mat. De winterschilder helpt u kiezer Reliëf aan de rol, bv. rauhfaserbehang. De winterschilder kan u er allés Sierpleister, wit, naturel of in kleur. In fijne of grove structuur. U zegt 't maar. De schilder maakt het Structuurverf. Werkt levendig en interessant. Als glad en glanzend jl niet de bedoeling is. De premie wordt verleend door het Bedrijfschap Schildersbedrijf voor'binnenschilder- en behangwerk I t dat minstens 3 mandagen vergt, dat wordt uit gevoerd tussen 21 november 1977 en 10 maar cn waarvoor de aanvraag vóór het begin van werkzaamheden is ingediend. De premieregeling geldt niet alleen voor particulieren, maar ook voor bedrijven, II scholen, ziekenhuizen, instellingei gemeenten en andere lagere rheden. Uw schilder kent de voorwaarden e regelt de aanvraag üedi ijfschap Schildersbedrijf te Rijswijk vraagt voor spoedige indiensttreding op de Afdeling Internationaal Transport en Expeditie te Alphen a/d Rijn Voor bovengenoemde vacature is een opleiding op MAVO-niveau gewenst, typevaardigheid vereist. Kennis van de Duitse taal strekt tot aanbeveling. Voor belangstellenden is een telefoontje voldoende. Het nummer is (01720) 29 210, toestel 322. Het adres is: Bedrijfsweg 21, Alphen a/d Rijn. Rutges BV is een werkmaatschappij van Paktrans BV.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24