"Dik Voormekaar" op de televisie: 'ontzettend leuk' In mijn leven ontstaan veel vraagtekens r/RA01D \programma [(^y)vandaaq7^ toegelicht Flauwe Versierder' DINSDAG 4 OKTOBHR 197 Dolf de Vries heeft eigen mening over abortus, apartheid en adoptie, maar LEIDEN/DEN HAAG - Dolf de Vries staat vrijdagavond a.s. op de planken van de Leidse Schouwburg. Met zijn solo-caba retprogramma 'Het Luister-Rijk'. De Vries doet zoveel ver schillende dingen en vaak zo ver rassend professioneel, dat vele mensen moeite hebben om hem in een bepaald 'genre' in te delen. Zo heeft Dolf de Vries inmiddels aan drie films meegewerkt. In Paul Verhoeven's 'Turks Fruit' speelde hij naast Monique van de Ven en Rutger Hauer de rol van 'Dokter Paul'. Als secretaris Hendrix was hem door regisseur Fons Rademakers een rol toebe dacht in de film 'Max Havelaar'. Pas heeft hij de filmopnamen beëindigd in de laatste, tot heden kostbaarste speelfilm van het duo Hauer/Verhoeven 'Soldaat van Oranje', waar hij, wederom naast Rutger, de rol speelde van één van de studievrienden van de Soldaat van Oranje, die aanvan kelijk zeer warm loopt voor het verzetswerk, maar op het laatste moment toch afhaakt. Voor die rol moest Dolf, evenals Lex van Delden, Jeroen Krabbé en Rutger Hauer kaal geschoren worden. 'Ik was de enige', vertelt Dolf laco niek, die dat helemaal geen be zwaar vond. 'Ik was namelijk de gene met het minste haar en ik hoopte in stilte, dat, wanneer ik eenmaal volledig kaal zou zijn ge schoren, er later méér haar zou terugkomen dan er was geweest'. Dat viel tegen, want ac- teur/auteur'cabaretier Dolf de Vries kreeg beslist niet meer haar terug, dan er vóór de 'kaalslag' op zijn hoofd aanwezig was. Maar De Vries is er de man niet naar daar lang over te treuren. Hij heeft zo veel dingen om handen, dat een buitenstaander geneigd is van 'roofbouw op eigen talent' te spreken. Want behalve zijn ac tiviteiten in diverse Nederlandse speelfilms is Dolf de Vries, die met vrouw en kinderen in een rustige buurt van Den Haag woont, ook actief als hoorspelac teur. Hoewel dit aspect van het toneelspel vaak door collega's onderschat wordt, vindt De Vries toch, dat ook hier veel dramati sche expressie om de hoek komt kijken. Zo speelde hij de rol van Generaal Spoor in 'De Generaal'. Een ander aspect van zijn talent is het auteurschap. Dolf de Vries schrijft. En niet zo maar wat es says in literaire maandbladen, neen„hij heeft reeds zes titels op z'n naam staan, die stuk voor stuk redelijk tot zeer goed verkocht zijn. Hij doet dat naast zijn to neelwerk (hij stond o.a. in Arthur Schnitzler's 'Alles over liefde' met Myra Ward, Paul Steenber gen, Johan de Meester en in later instantie Ina van Faassen) en zijn activiteiten voor de Maastrichtse Toneelschool, waaraan hij als le raar is verbonden. Zo schreef De Vries de boeken 'Knopen tellen', 'Een muur van blauw', 'Was die week niet wat kort?' en Wimpie Muis'. Een heel mooi boek van De Vries is 'De beul', dat handelt over de corrupte situatie in Chili. Het schrijven van dit boek is één van de belangrijkste redenen, waarom Dolf de Vries, die bin nenkort met zijn gezin een aantal maanden door Zuid-Amerika gaat trekken, dit door Pinochet beheerste land niet zal bezoeken. 'Het is veel te gevaarlijk' zegt hij, 'ik ben er mijn leven absoluut niet zeker. In 1974 publiceerde Dolf de Vries zijn eerste gedich tenbundel 'Gedachten in ge dichtjes', die evenals zijn romans en reisverhalen uitgegeven werd door Van Nijgh Ditmar in Den Haag. De Vries is iemand die niet graag over één nacht ijs gaat. Zo grondig als hij zijn reis door Zuid-Amerika voorbereidt met het schrijven van talloze brieven naar Nederlandse ambassades en zaakgelastigden, zo grondig houdt hij zich ook bezig met zijn Dolf de Vries theaterpresentatie. Na de toneel schoolopleiding in Maastricht leek voor De Vries een engage ment bij de Haagse Comedie, het statige toneelgezelschap, waar zo veel goede acteurs en actrices aan verbonden zijn en zijn geweest, een vrij logisch begin van zijn to neelcarrière. Een bekende rol van hem was die van 'Arnold' in 'De Cirkel' van Somerset Maugham. Die rol speelde hij bij de to neelgroep Podium. Tussen zijn periode bij de Haagse Comedie en Podium speelde hij ook nog bij de Nieuwe Komedie, waarna hij later weer bij de Haagse Co medie terugkeerde. Velen weten niet, dat De Vries in zijn Haagse tijd actief cabaret heeft gespeeld met Paul van Vliet. Zo speelde hij in 1954 met Paul in het school- cabaret 'Even wippen'. Daar naast heeft hij voor de televisie 'Spelen met vergissingen' ge schreven (met o.a. Marijke Merc- kens en Anne Wil Blankers). Ook schreef hij ,'n Wissewas' en 'Ei gen land is hout waard'. Hij heeft vroeger dus al veel cabaret ge daan. Een solo-cabaretp rogramma als 'Het Luister-Rijk' is daarom niet zo vreemd, omdat hij precies weet waar hij mee be zig is. Hij wordt tijdens dit prog ramma muzikaal ondersteund door Ad Rooymans, die aan het Conservatorium studeert en daarnaast muzieklessen geeft aan de Gemeentelijke Muziekschool in Utrecht. Het zal inmiddels niemand verbazen, dat De Vries alle teksten voor zijn cabaretp rogramma zelf heeft geschreven en dat de produktie van zijn prog ramma, gezien zijn vroegere con tacten met Paul van Vliet, in han den is van B.V. PePijn. Hij vertelt in het programma over de reizen, die hij heeft gemaakt o.m. over de reis naar Aruba, waar hij, op uit nodiging van STICUSA, twee jaar als regisseur werkzaam is geweest. 'Tijdens elke reis ontstaan er in mijn leven meer vraagtekens', zegt Dolf de Vries, die onop houdelijk bezig is te trachten de antwoorden op die vragen te formuleren. Omdat de wereld en het turbulente leven daarop hem intrigeert. Omdat hij steeds meer wil weten over mensen, die hem boeien, en zaken, waarmee hij wordt geconfronteerd. Zo heeft hij een eigen mening over abor tus, apartheid en adoptie. Hij ver telt erover in zijn 'Luister-Rijk'. De Vries is een man, die tot in het diepst van z'n ziel van de dingen rondom hem geniet. Het lijkt of hij een dubbelleven leidt, niet slechts daartoe genoodzaakt, omdat hij zoveel verschillende dingen haast gelijktijdig onder neemt, maar vooral omdat hij af zonderlijk artistieke uitingen in zich verenigt, die in een 'dub- beldurend mensenleven' gestalte kunnen krijgen. Over zijn thea terprogramma zegt Dolf de Vries in het voorwoord tot 'Luister- Rijk' het volgende: 'Deze thea teravond is voor mij een nieuwe wereld, een wereld vol angst, oorlog en eenzaamheid, liefde, God en kinderen. Omdat ik me dagelijks verwonder, schrijf ik daarover. Soms met moeite, soms makkelijk, soms met verdriet, soms met een glimlach. Af en toe met een schaterlach. Daar zal het over gaan'. Of hij er succes mee oogst zal vrijdagavond moeten blijken. Bert Koekebakker De Amerikaanse pianist en com ponist van Russische origine Alexander Tsjerepnin is op 79-ja- rige leeftijd in Parijs overleden. Tsjerepnin heeft ruim 100 werken op zijn naam staan in alle genres», opera en kamermuziek tot bal let. Ontzettend leuk. Nou ja, ontzettend. Het studentikoze genootschap van bewonderaars, dat vijf jaar lang afstemde op ,,De Dik Voormekaar Show" van de veel verguisde en evenzeer bewonderde Andre van Duin kan vrijer ademhalen. De televisiebewerking van het meest beluisterde radioprog ramma, waarvan sommigz kreten zo langzamerhand in het spraakgzbruik zijn opgenomen, belooft een succes te worden. Van donderdag 6 oktober tot en met donderdag 27 april 1978 zal het vermaarde radio-kwartet be staande uit Dik Voormekaar, Me neer De Groot, Ome Joop en Harry Nak via de NCRV visueel dingen naar de gunst van het hele Neder landse volk. Dertig uitzendingen in totaal dus, steeds van 19.35 tot 19.55 uur op de donderdagavond. Door Paul van Beckum Tot nu toe is het zichtbaar maken van radioprogramma's nooit een succes geweest. Een duidelijk voorbeeld daarvan was het KRO- cabaretprogramma „Cursief", dat terecht een geweldige luisterdicht heid had maar in de Van Speyck- show geen hand op elkaar kreeg. Aan het realiseren van „De Dik Voormekaar Show" op de televisie was dan ook een geweldig risico verbonden. Bijna een jaar geleden al werd er een proeffilm gemaakt waarin de zo langzamerhand bijna levend geworden gestalten door poppen werden voorgesteld. De reacties proeffilm waren van dien aard dat de NCRV haar praktisch voltooide winterschema 1977-1978 ingrijpend veranderde om van een wekelijkse uitzending van dit prog ramma verzekerd te zijn. De „Dik Voormekaar Show" kwam tot leven in 1972 toen Andre van Duin op de zondagmorgen van 11.00 tot 12.00 uur zijn nu legenda rische radioprogramma de „Abo minabele Top 2000" presenteerde vanaf de etherpiraat Radio Noord zee. Een nadrukkelijk onderdeel van dit pret- en jooluur was het „Hobby-Kwartier", werd gepraat door een zekere Dik Voormekaar. Na negen uitzendin gen besloot Andre van Duin het hele programma „op te han gen" aan dit personage. De technische begeleiding van deze show was in handen van Ferry de Groot. Waren het aanvankelijk droge, semi ter zake doende op merkingen zijnerzijds, die het programma lichtelijk „ontwricht ten", het duurde niet lang of zijn dom geprevel werd als vanzelf en in steeds heviger mate een niet meer te missen onderdeel van dit radio spektakel. voortzetten. Aanvankelijk van 12.30 tot 13.00 uur en later tot en met het vorige seizoen van 13.30 tot 14.00 uur. De Dik Voormekaar Show waaraan, naast Dik en De Groot, na verloop van tijd ook Ome Joop en Harry Nwk hun medewer king verleenden, werd een reusach tig succes met name in studenten kringen. De luistercijfers wezen uit dat de show het best beluisterde radioprogramma van de afgelopen elkaar jaar was. Sindsdien is het geheel spontaan aangemeten jargon in alle windstreken van ons land te horen. In alle cafe en lokaliteiten waar met name de jeugd bijeen komt, maar ook in de huiskamers klinkt meer malen „Nee, nou wordt'ie mooi", „Wat een oen he?", „Na ontzet tend!" Wie nog nooit het programma heeft beluisterd zal aanvankelijk mis schien wat vreemd staan tegenover de krankzinnige dialogen de Van Oekel-achtige onzin en de man netjes die met niets en niemand enige binding hebben. Maar dwars door de luidruchtige babbels lopen schitterende parodieën en persifla ges en wordt het wereldje van Hil versum danig op de hak genomen. De meeste shows - toen het prog- Na de begrafenis van de piraat ging ook de show - zij het sleohts even - ter ziele. De programmamakers van de NCRV boden Andre en Ferry ramma"nög op de radio „„o - „legale" zendtijd aan. Zo konden zij den op vrijdagmiddag geboren. ADVERTENTIE hun show op de zaterdagmiddag Aan de hand ook - nieuws spraken Andre 35 actueel Ferry de teksten in die vooraf nimmer op papier werden gezet. Ook nu nog ten behoeve van de televisieshows stellen beide heren de bandjes sa men die daarna gestalte krijgen in een poppenspel. „Fantasy-Fac tory" ontwierp deze poppen en het resultaat is verrassend goed. Zij hebben de uiterlijke kentekenen die exact bij de personen passen, althans dat was de mening van al len die bij de voorvertoning tegen woordig waren. Het duurt niet lan ger dan een halve minuut alvorens men aan de nieuwe formule ge wend is. In het twintig minuten du rende programma, dat helaas te lang door de muziek van onbeteke nende popgroepen wordt onder broken, zullen de parodieën door Ome Joop worden gedaan en Me neer De Groot komt steeds met een imitatie op de proppen die uiter aard nergens op slaat. Harry Nak speelt de rol van de cameraman, een kostelijke pop die het evenwel in uiterlijk zal moeten afleggen te gen Meneer De Groot, waarvan voorspelbaar is dat zijn domme buldoggenhoofd stellig de grootste populariteit zal winnen. Wel zijn aan de show ook twee dames toe gevoegd te weten Bep en Toos, twee dwaze wijffies, die hoorbaar Harry Nak uit Rotterdam afkomstig zijn. Aan vankelijk hadden de makers (regis seur is Guus Verstraete jr.) inge blikt applaus onder het programma doorgetrokken, maar dat werkt on gelofelijk storend. Ter plekke werd dan ook besloten dit applaus weg te laten. Zij tenslotte nog vermeld dat het hier een produktie betreft van Theo Rekkers Nederlands Arties ten Management B.V. Rotterdam. öen Bosch - Er is gisteravond in Den Bosch geschaterd bij „De ver legen versierder", een Engels kluchtwerk van Robin Hawdon, met Johnny Kraaykamp sr en jr. Wie de lach minder snel in zich voelt kriebelen, zal zich, als hij ook aan een klucht eisen van fon kelende geestigheid stelt, minder gemakkelijk voelen meegenomen bij wat de Engelse schrijver be dacht aan belegen pikanterie. Er is een jonge tv-presentator met een fopkamertje vol draaitoneel- tjes, welke een bar en een bed te voorschijn kunnen brengen. Hij heeft de naam een Casanova te zijn, maar is even groen als zijn secreta resse. Zijn erotische pogingen worden steeds in de kiem ge smoord en zo gebeurt het ook als de presentator zijn fonkelnieuwe pu bliciteitsagente naar zijn kamer heeft meegetroond en zijn oom, juist terug uit Parijs, al in bed blijkt te liggen. Die laatste rol is bestemd voor Kraaykamp sr en hij wordt in de voorstelling de enige, die vol doende soortelijk gewicht bezit om bij vlagen echt komisch te worden. Bij vlagen maar, omdat het stuk in feite te fantasieloos blijkt om ge vleugelde kluchtinspiratie te bie den. Paul Cammermans heeft zich in de regie ook geen moeite gege ven meer te bereiken dan het aller- kinderlijkste typeerwerk bij veel kromme logica. Het valt te betreu ren dat het nieuwe Plezier Theater voor het talent van Johnny Kraaykamp niet iets beters heeft gezocht. NEDERLAND I 18.15 - Bedreigde landschappen TELEAC) 18.45 - Fabeltjeskrant (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.04 - Het kleine huis, special. (EO) 20.00 - Van U wil ik zingen (EO) 20.20 - EO meer dan een omroep (EO) 20.30 - Adam of aap? Documentair^ serie(EO) 21.00 - Nader bekeken (EO) 21.35 - Journaal (NOS) 21.50 - Den Haag vandaag (NOS) 22.05 - Oten hoe zit het nou met Sien? Documentaire (NOS) 22.45 - Waar is Kleertjes? (Wo sein wasche?) TV-film (NOS) 23.20 - Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 - Paspoort Informatie voor Italianen (NOS) 19.00 - Journaal (NOS) 19.04 - Calimero (TROS) 19.17 - The Hollies Popgroep (TROS) 20.00 - Journaal (NOS) 20.25 - Quitte of dubbel, tv-spel (TROS) 22.15 - Aktua-tv (TROS) 23.05 - Journaal (NOS) DUITSE TV DUITSLAND I DINSDAG 4 OKTOBER (Reg. progr. NDR: 18.00 TV-se- rie. 18.30 Act 18.45 Zandmannetje. 18.55 Reg. magaz. 19.26 TV-serie. 19.59 Progr.overz. WDR: 19.00 Reg. nws. 18.05 Progr.inf. Aansl.: No- tarztwagen, tv-serie. 18.40 Eine 20.00 Journ. en weerber 20.15 Muz.progr. 21.00 Umarmun- gen und andere Sachen, komische speelfilm. 22.40 Journ., comment, en weerber. 23.00 Amusem.progr. 0.10-0.15 Journ. DUITSLAND II 18.20 Tekenfilmserie. 18.45 Poppenfümserie. 19.00 Journ. 19.30 Stadt der Verdammten (Silver Lode), speelfilm. Aansl.: Tips voor bioscoopbezoekers. 21.00 Journ. 21.15 Akt. progr. 22.00 Cult, magaz. 22.45 Journ. DUITSLAND III Vreselijk gelachen om de Mup- pet-show. Terecht dat dit prog ramma in Montreux met de Gouden Roos werd bekroond. Het is zo razendknap gemaakt dat je na afloop nauwelijks be seft een poppenspel te hebben gezien. De tovenaar achter de scher men heet Jim Henson, een Amerikaan, die twintig jaar ge leden begon met het maken van poppen en ze leven inblies in tv-programma's als Sesam straat. In de Muppet-show (het woordenboek geeft geen verta ling voor dit woord) hebben zijn kunstenaarsschap en fabelach tige techniek z'n hoogte bereikt dat dode lappen met getekende gezichten de gedaante aanne men van echte mensen met alle Frans. 19.00 Wissen ohne wissen, tv-serie. 19.30 Inform, serie. 20.00 Journ. en weerber. 20.15 Akt. week- joum. 21.00 Document. 21.45 Gevar. progr. 22.30-23.20 Ihr Auftritt, Al Mundy, tv-serie. WDR 18.00 Kleuterprogr. 18.30 TV- cursus Ma thematik. 19.00 Zand mannetje. 19.05 Progr. voor Griekse werkn. 19.15 Inform, serie. 19.45 Reg. nws.. 20.00 Journ. en weerber. 20.15 Tagesthema. 20.30 Inform, progr. 21.00 Inform, progr. 21 45 Do cument. 22.30 Chicago (Angels with dirty faces), speelfilm, ca. 24.00 Journ. BELGISCHE TV BELGIË VLAAMS DINSDAG 4 OKTOBER NET 1 18.00 Tekenfilmserie. 18.05 Se samstraat. 19.30 Open school. 19.00 Jeugdprogr. 19.10 Gastprogr. 19.40 Meded. 19.45 Nws. 20.15 Amu sem.progr. 20.45 Dokument. 21.35 Country-muz. ca. 22.15-22.25 NET 2 18.00-20.15 Zie NET 1. 20.15 Report. 21.00-22.40 De schaamte, Zweedse speelfilm. herkenbare expressies die bij hen horen. Dat de poppen bo vendien in allerlei dimensies kunnen figureren zonder de houterigheid van een Jan Klaassenspel, is het bewijs van een perfecte regie en een came ravoering die uniek mag heten. Het inpassen van een levend mens, in deze aflevering de temperamentvolle, geheel in de mise en scène van de poppen opgaande Rita Moreno, bevor dert de "echtheid" in hoge mate, maar als de handen van Henson en zijn assisten niet trefzeker de "lappen" in duizend-en-een natuurlijke houdingen manoeuvreren, sor teert het mens zijn van de pop pen nog geen effect. Paul van Beckum Aktua tv besteedt vanavond aandacht aan het uitsterven van de zeehonden in de Waddenzee. Verder een samenvatting van de beslis singswedstrijd om het periode-kampioenschap tussen PEC en MVV, een reportage over de kinderpostzegelaktie een impressie van de première van het toneelstuk van vader en zoon Kraaykamp. Ook wordt ingegaan op de Amerikaanse speelfilm 'Case of Rape' die de TROS afgelopen dinsdagavond uitzond. Nederlandse aspecten wor den behandeld via gesprekken met de Utrechtse zedenpolitie en de stichting Correlatie. In 'Nader bekeken' van de E.O. wordt vanavond aandacht besteed aan de toestand rond de Israèlisch-Libanese grens. Daarbij komt oud-premier Rabin van Israël aan het woord. Verder wordt ingegaan op bezwaren van bewoners van de Rot terdamse wijk Feyenoord-Noordereiland tegen de plannen voor een Eroscentrum in het Poortgebouw. Ook besteed de EO aandacht aan de omstandigheden waaronder veel apen als huisdier in Neder landse gezinnen moeten wonen. HILVERSUM I DINSDAG 4 OKTOBER P.P.: 18.19 Christen Demokra- tisch Appel. 18.30 Nws. 18.41 Per Saldo - zakelijke bespiegelingen. 19.00 Trefpunt. NOS: 19.15 (S) Ac- coord; amateuristische mu ziekbeoefening. AVRO: 20.00 Con- stantinopel - In opdracht i nade in blue. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II 18.00 Nws. KRO: 18.11 Echo. 18.30 (S) Op vleugels, pianomuz. 18.50 Verkenning: inform, progr. 19.00 Kerk in meervoud. 19.30 (S) Zin in muziek. 20.00 Nws. 20 05 Overweging. 20.15 (S) Moderne pianomuz. 21.00 (S) Intern, composi tiewedstrijd. 21.30 Spektakel: progr. over de culturele industrie. NOS: 23.00 (S) Met het oog op morgen, met om 23.05 Actualiteitenoverz.; 23.10 De krant van morgen; 23.20 Den- Haag vandaag en om 23.52 Even op adem komen, yoga. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III NOS: 18.03 De vacaturebank. 18.10 (S)NOS-maal. VARA: 19.02 (S) Popreconstructie. 20.02 (S) Na shville. 21.02 (S) Popdonder. 23.02 (S) Wachten op middernacht. 00.02 (S) Nacht drie-draai. 02.02 (S) Peter Holland. 05.02-07.00 (S) Truck. HILVERSUM I woensdag 5 oktober TROS: 7.00 Nws. 7.02 (S) Rustig bijkomen. 7.30 Nws. 7.41 Aktua- ochtendeditie. 8.30 Nws. 8.36 Gym. voor de huisvrouw. 8.45 (S) Kom er maar eens bij. 10 00 (S) Een oude hit in nieuwe snit. 10.30 Nws. 10.33 (S) Toerja-Toernee, re portage. 11.45 (S) Cafe-Chantant 12.26 Meded. voor land- en tuinb. 12.30 Nws. 12.41 Aktua II. 13.00 (S) The Pasadena Roof Orchestra. 13.30 (S) Sport na sport, jeugdprogr. 14.00 (S) Specialiteiten a la carte. 15.00 (S) Als dat zou kunnen, verzoekplaten. (15.30 Nws.). 16.30 (S) Kernpunt, ge sprekken. OVERHEIDSVOORL. 17.20 Mens en samenleving. 17.30 Nws. 17.32 Aktua-magazine. HILVERSUM II VARA 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgym. 7.20 In de Roode Cir kel: nwsprogr. (8.00 Nws.). 8.50 Om budsman. 9.00 Even muz. NOS: 9.20 Wat heeft dat kind. 9.35 Waterstan den. VARA 9.40 Schoolradio. 10.00 Radioweekblad. (11.00 Nws.). 11.30 De Franse opera 1900-1905. 12.00 Eemewoude- Centraal, gesprekken. 13.00 Nws. 13.11 Dingen van de dag. 13.30 Een middagje Stoomradio. 16.00 Nws. 16 03 Oldenberg, hoor spel. 17.00 <S) Metropole Orkest en piano. 17.35 R.V.U.: De vrede bewa ren (1). 17.55 Meded., SOS- en poli tieberichten. HILVERSUM III KRO: 7.02 (S) Drie op je boterham. 9.03 (S) Pep op drie. 11.03 (S) Drie draait op verzoek: Je kunt me nog meer vertellen. 12.03 (S) Drie tussen de middag. 14.03 (S) Pop- kontakt. 16.03 (S) Ritmeesters: Vin cent van Engelen Show. HILVERSUM IV NCRV: 7.00 Nws. 7.02 (S) Het le vende Woord. 7.08 (S) Te Deum Laudamus. 7.30 Preludium. 9.00 Nws. 9.02 (S) Onder schooltijd. 10.00 (S) Orkestpalet. 11.00 (S) Platennws. 12.00 (S) Pianowerken uit de Ro mantiek. 12.30 (S) Thema-prog ramma: Opus 1. 13.30 (S) Middags ymfonie. 14.00 Nws. 14.02 (S) Ver halen uit de wereldliteratuur 14.30- 17.00 (S) Macbeth, opera van Verdi (verkorte uitvoering). ADVERTENTIE uCl uyc a dcoui ic BourgogneCrand s Ordinaire Ongewoon laag geprijsd Te koop bij 600 ..DELCAVE" slijters en wijnhandelaren herkenbaar aan het vignet op de deur.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 5