ADVERTEERT IN DIT BLAD Verboden voor gehandicapten VERKOPER LAMAN-LEIDEN B.V. Peek&Cloppenburg Ruit herstellen? J. Dubbeldeman 2 ROYALE HERENHUIZEN U kunt er meer aan doen dan u denkt VROOIVmDREESMANN In ons groeiend bedrijf zoeken wij op korte termijn een die zich met enthousiasme wil inzetten voor de verkoop van gereedschappen, machines, bevestigingsmaterialen bouw- en technische artikelen. Voor deze verantwoordelijke taak worden accuratesse en goede omgangsvormen met onze cliënten zeer op prijs gesteld. Zijlsingel 2, Leiden, Telefoon 071—143741 071-122641 bellen. Kooilaan 15 Leiden Interkerkelijk Verpleeghuis "LEYTHENRODE", Hoogmadeseweg 55, LEIDERDORP. vraagt voor spoedige indiensttreding een ADMINISTRATIEVE KRACHT (vr. of man) Tot de vaste taken behoren o.a.: salaris administratie deze is geautomatiseerd kas, bank en giro administratie In deze functie is het vereist, naast boekhoudkundige kennis, dat zij of hij beschikt over goede contactuele eigenschappen die de serviceverlening aan bewoners en medewerkenden bevordert. Minimum leeftijd ca. 22 jaar. Het bij deze functie behorende aantrekkelijke salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitaties kunt U richten aan de administrateur, dhr. A. v. d. Wal. gemeente alphen aan den rijn\ De directeur van Openbare Werken te Alphen aan den Rijn, daartoe gemachtigd bij besluit van burgemeester en wethouders van Alphen aan den Rijn. Overwegende dat in verband met asfalteringswerk- zaamheden in de Marnixstraat, de tijdelijke noodzaak is ontstaan tot het nemen van een verkeersmaatregel als bedoeld in artikel 137, het eerste lid van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens. BESLUIT Met ingang van dinsdag 4 oktober het gedeelte Marnix straat gelegen tussen de Van Boetzelaerstraat en de Da Costarraat te sluiten voor het doorgaand verkeer, ge durende een periode van 4 dagen en verder voorzover dit voor de uitvoering van de werkzaamheden noodza kelijk is. De directeur van openbare werken, Ir. A. A. Bos. Te koop aangeboden Kleine voor- en achtertuin. Ind. no. 44: vestibule, gang, toilet, keuken, ruime kamer ensuite. 1 e etage: 4 kamers en toilet; 2e etage: 3 kamers. Ind. no. 46: parterre en 1e etage als no. 44. 2e etage: kamer, slaapk., keuken, douche, toilet. Vraagprijs 300.000,- k.k. per woning Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voorkomen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of slecht horen. Laat uw invloed gelden in uw vereniging, op de school van uw kinderen, in uw werkkring, overal waar de bewegings vrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. CfPF Wat kunt u doen? En hoe? Voor meer informatie: A.V.O.- Nederland -Vereniging van arbeids- en welzijnszorg voor mindervaliden, Bos en Lommerplantsoen, Amsterdam, tel. 020-872401. iteek gebreid, met ruim- vallcnde col en top in jaquard. Kies uit 5 kleuren, w.o. kobalt, rood en ccru. Maat 164 24.- 128 Vest met deelbare rits die doorloopt in de col. Kies uit kleuren- kombinaties met bruin, zwart, marine en raf. Maat 164 20.-128 Overpull met T-hals en rechte mouw, heel mooi jaquard gebreid. In kleurenkombinaties met camel, rood, marine en bruin. Maat 164 20.- 128 Pullover met ingebreide kontraststreep op de schouder, in diverse fraaie kleurenkombi naties met o.m. marine, rood en camel. Maten 98 t/m 116 Pullover met T-hals of ruim vallende kol, heel bhh| grof gebreid. Kies uit ecru, rood, zwart of Bja Ijl marine. Maten 140 t/m 176 ^j| BS H Pullover met mooi jaquard dessin en moderne mouwinzet. In marine, groen, bruin en zwart. Maat 164 24.- 128 Colpullover met lange mouw, de gestreepte overpull is met korte mouw. Vijf kleurenkombi naties, w.o. marine/ rood, rood/écru en rood/zwart. Maten 98 t/m 116 samen Pullover met rechte mouw inzet en ingebreide kontraststrepen. In o.m. marine, rood en zwart. Maat 164 19.- 128

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20