H Een van MVB/Citizen's rekenmachines is voor u de beste. Vanaf f.390, faktureren rekener optellen Lambert de Jong heeft ze nu in huis. De mouton jacks voor komende winter. Een kollektie die het bekijken meer dan waard is. Prachtige kwaliteiten in fraaie kleuren en gesne den naar de laatste modetrends, voor prijzen die mee- vallen. Alstublieft heren de keus is aan u... bij Lambert de Jong. Mouton jack in de Pilot-style Lambert de Jong heeft ze in zwart, bruin en grijs. Maten 48 t/m 58. li- Suède jack met borgvoering, de kraag is natuurlijk weer van echt lamsbout. Kleuren, grijs, zwart of bruin. Mouton jack. met aparte lamsnappa afwerking. dames-heren Cr kjndermode vijf-meiplein - leiden In ons bedrijf is plaats voor een zelfstandige en energieke VERKOOPSTER Liefst met verkoopervaring, maar vooral met een flinke dosis inzet. Goede salariëring, 5-daagse werkweek zijn van zelfsprekend. Persoonlijke sollicitaties dagelijks bij ons aan de zaak of na telefonische afspraak 071-123211 Deze tabel helpt u het juiste model te kiezen Alléén met strook, of met strook en venster. printer met venster geen volledig geheugen Indienude kosten laag wilt houden is de 130P uw favoriet Een nieuwe snelle machine; een volledig geheugen en een lage prijs. printer 450,- printer met venster Wijdvallende volle circelrok t prachtige mousellne impnmé i bloemen dessin. Verkrijgbaar in 3 gloedvolle nieuwe mode-tinten. Maten 36 t/m 44 f 590.- Gouda, hoogstraat 5, telefoon 01820-14138 Leiden, donkersteeg 3, telefoon 071-121406.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 19