"JANBROERS FAALDE Klap voor P/Leiden, blessure van Plaat Holland-leden nog in vorm Monsteroverwinning LDG Handbalsters Jong Ade verrassen HYS: 13-8 iNDAG 26 SEPTEMBER 1977 PAGINA 17 SPORT SPORT SPORT SPORT SPORT jUIK - Acht van de twaalf pelers van het Nederlands asketbalteam, dat afgelo- len vrijdag bij het toernooi m het Europees kam- lioenschap de zevende taats behaalde, willen looit meer onder trainer- oach Jan Janbroers spe en. Dat harde standpunt naakten aanvoerder Harry tip en spelverdeler Jan lekker zaterdag in Luik erst aan Janbroers en aarna aan de buiten wereld bekend. De spelers lebben zaterdagochtend litgebreid over de gang 'an zaken rond het Neder- ands basketbalteam ge praat. Ie acht rebellerende spelers zijn: larry Kip, Jan Dekker, Kees [kerboom, Jimmy Woudstra, Al faber, Dan Cramer, Renso Zwiers in Jan Loorbach. De vier overige pelers. Kees Limmen, Bert tragtwijk, Cock van de Lagemaat in Emill Hagens, delen overwe Spelers basketbalteam rebelleren na EK tegen bondscoach: gend de mening van d$ acht ande ren, maar blijven zich be schikbaar stellen voor de natio nale ploeg, ook al zou die onder leiding blijven staan van Jan Janbroers. De spelers hebben hun standpunt en hun bezwaren tegen de bonds coach, alsmede een profiel van een nieuwe coach ook op schrift ge steld en dit verstuurd aan het be stuur van de basketbalbond en de topsporlliga, die dinsdagavond vergadert. Dit punt staat als eerste op de agenda" aldus chef d'equipe Iwan Rotteveel, die ook deel uitmaakt van het Liga-be stuur. "We zullen alles inventari seren en daarna een advies uit brengen aan het bondsbestuur". De inhoud van de brief van de spe lers komt er op neer dat de acht spelers Janbroers een gebrek aan kennis op technisch en tactisch gebied verwijten. "Daarnaast", zegt Harry Kip", vinden wij dat hij op contactueel gebied heeft ge faald. Hij geniet niet meer het ver trouwen van de spelers en hij kan ons ook niet motiveren, redenen voldoende om niet meer onder hem te willen spelen". „In de brief staat ook een profiel van een bondstrainer, zoals wij die ons voorstellen" gaat Kip verder, "en zo'n man moet op technisch en tac tisch gebied qua kennis kunnen aansluiten bij het hoge niveau van Europese toptrainers. Dan bestaat er voor de Nederlandse ploeg de mogelijkheid bij de Europese top te komen". Dat Nederland, dat in de moderne geschiedenis van de dertigjarige bond nooit zo hoog was geëindigd bij een Europees kampioenschap, die kans in België heeft gemist kan nooit uitsluitend Janbroers wor den verweten. Het waren bijvoor beeld de spelers die een inkorting van het oefenprogramma wilden en het waren ook de spelers, die geen buitenlandse toernooien wilden spelen, geziep hun be- roepwerkzaamheden. Naast de Voor de derde achtereenvolgende maal (na Barcelona 1973 en Bel grado 1975) heeft het Joegoslavisch basketbalteam de Europese titel veroverd. Zaterdagavond werd in Luik met 74-61 gewonnen van de Sovjet-Unie, dal met een verjongde ploeg de zilveren medaille-winnaar van Montreal geen moment kon bedreigen. De Joegoslaven waren beter in alle onderdelen van het spel en het was vooral frappant hoe weinig moeite de Joegoslavische spelers hadden met dc reus Tat- schenko (2.20 meter). Cosic, Dali- pagic en Kicanovic, de drie grote uitblinkers in het Joegoslavische team schoten gewoon over of langs hem heen. Ook in de rebound kwam de langste speler van het toernooi er niet aan te pas. In de guard-linie werd Serge Belov over klast door Slavinic. De Sovjet-Unie keek bij rust al tegen een Fikse ach terstand aan (42-27) en bleek, on danks een kleine opleving (59-54), ook na de hervatting niet bij machte iets tegen de Joegoslaven uit te richten. In de laatste minuten van de wedstrijd werden de Russen totaal vernederd toen de Joegosla ven elkaar op zeer korte afstand de bal gingen toespelen, zonder dat er een Rus aan te pas kwam. De wedstrijd om de vijfde en zesde plaats tussen Bulgarije en Israël werd door Israël gewonnen met 88-78 (rust 47-47). De eerste drie landen (Joegoslavië, Sovjet-Unie en Tsjechoslowakije) kwalificeren zich voor het toernooi om de we reldtitel. De eerste acht zijn auto matisch geplaatst voor de Europese titelstrijd in 1979. brief van de spelers zal het bonds bestuur ook een brief van Janb roers moeten behandelen, waarin eveneens een aantal punten wordt opgesomd met betrekking tot het nationale team. Janbroers had een contract voor een jaar, met als opdracht de ploeg in België te brengen. Daaraan heeft hij ruimschoots voldaan, Nederland plaatste zich zelfs al voor de volgende EK in Italië. Ui teraard is de bondscoach teleur gesteld over de houding van de spelers, omdat hij sterk het idee heeft dat hij nooit een reële kans heeft gehad en een aantal spelers het feit dat volgens hen de vorige coach Bill Sheridan onterecht niet langer het nationale team mocht begeleiden nooit heeft vergeten. Janbroers: "Het is jammer, dat op deze manier een zevende plaats bij de Europese kampioenschappen moeten worden "gevierd". De spelers schrijven overigens nog wel dat zij misschien te weinig oog hebben gehad voor de moeilijke omstandigheden waar onder hun coach moest werken, maar een teambespreking kwam er nooit. Er is dus te weinig ge praat vinden zij, maar met minder praten en beter spelen had Neder land wellicht hoger kunnen eindi gen. LEIDEN - De handbalsters van Fo reholte hebben het gisteren tegen Westlandia te gemakkelijk opge nomen, anders is het niet te verkla ren dat een ploeg met zoveel kwali- eit nog hard moet werken om niet bnderuit te gaan in de slotfase. Met |le rust leek het duel nog een onaan- lastbare winst te zullen opleveren. Foreholte stond toen met 8-4 stevig aan de leiding. Maar de goed oplet tende kijker zal in die fase al heb ben gezien dat de Voorhoutse Kampioenskandidate niet draaide. Teveel werd de individuele actie gesteld boven de combinatie. De gasten, die waren gekomen met de raste wil om zich niet naar de Slachtbank te laten leiden vonden de gaten in de Voorhoutse defensie en kwamen, tot hun eigen niet ge ringe verbazing, even voor tijd met 9-8 aan een toen beslissend lij kende voorsprong. In die voor Fo reholte moeilijke periode bewees Nel Geerlings wat een waarde zij hog steeds heeft als het haar forma tie niet naar den vleze gaat. Zij drukte in de meest letterlijke zin Lan het woord voor Foreholte door, 12-10. Naast haar toonde Elly Hoek weer aan dat zij haar vroegere ni veau benadert. In de regionale tweede klasse ver paste Jong Ade de eigen supporters en HVS met een 13-8 zege, rust 5-5. jDe winst was geflatteerd. HSV moest zeker drie of vier cir- keldoelpunten incasseren en daar Was de formatie mentaal niet tegen (opgewassen. Toen de voorsprong van 8-7 door Jong Ade aldus in een 8-9 achterstand was omgezet stortte de Stompwijkse ploeg vol komen ineen, 13-8 voor Jong Ade. Northa deed het in Wateringen voortreffelijk door vanuit achter stand (4-1 voor VELO), terug te komen en met een tempoverhoging toch met 8-7 te winnen. Lydy Vink met een onvervalste hattrick en Thea Terheide met treffers, waar onder een feilloze strafworp. waren bij Northa de toonaangevende figu ren. MMO zocht in de wedstrijd te gen het zwakke Steeds Voorwaarts in de afdelings eerste klasse lange tijd de vorm. De nederlaag in de fi nale van de bekercompetitie tegen (Wings, 4-10 (met vier invalsters) werkte nog door. De tegenstand was echter te gering en toen Margré Volwater op toeren kwam was de zaak voor Steeds Voorwaarts wel bekeken, rust 0-2, einde 2-5 voor MMO. Bij de heren nam Sanocel 'Saturnus al bij voorbaat aan dat Duinoord, laag geklasseerd op de ranglijst van jde afdelings eerste klasse en bo vendien nog zonder wisselspelers jaantredend, een routineklus zou worden. Dat pakte anders uit. De gasten werkten keihard en tegen het einde moest Sanocel'Saturnus, dat Rob Otten onder de lat had staan i.p.v. Cor Bakker, er nog hard de aan trekken om de winst vast te houden, 15-13. Topscorer was gis- teren bij de roodwitten Anton Klok met 6 doelpunten. Northa boekte weer een zege en kan de toekomst met vertrouwen tegemoet zien. De reserves van EHC waren niet ge makkelijk tot capitulatie te bren- ADVERTENTIE Via eev\ ftmro Priue Rete^iKig Kuia ie. ie boKs- lessgvi betalen gen maar met de rust verkregen 6-3 marge werd knap vastgehouden, 11-9. Bij Northa, dat nog steeds Aad Langeveld en Sjaak van Diemen mist, werd Ton Vogles met 4 tref fers topscorer. HVV '70 had in de eerste helft met alleen moeite met tegenstander HEC 2, maar ook met het gladde veld. Toen de Voor schotenaren daar eenmaal aan ge wend waren wisten zij hun betere combinaties in doelpunten uit te drukken: 13-8. In de afdelings tweede klasse gaf MMO de reserves van Hercules een forse afstraffing, rust 8-3, einde 16-4. Gerard Elsgeest scoorde ne gen maal. ADVERTENTIE TUINCENTRUM A De Plantenboek Loosterweg 39a Vöorhout Tel. 02522-11048 Inter Bratislava weggespeeld: 98-76 VOORSCHOTEN/LEIDEN - De verrasend grote winst van Parker op het internationaal toch hoog aan te slagen Inter Bratislava (98-76) werd zater dagavond overschaduwd door het uitvallen van Mitchell Plaat. Enkele seconden voor het rustsignaal maakte de Leidse spelverdeler een misstap, waarna hij met een zware enkelblessure van het strijdtoneel verdween. i torent hoog uit boven de spelers van Hoechst. VAK Stars Gisteravond werd de toestand van Plaat's enkel als vrij slecht om schreven. De Nederlandse Ameri kaan lijkt daardoor voor de eerste weken voor het basketbal uitge schakeld. Dat is een flinke klap voor het team van Hennie Blom, dat juist in de persoon van de hardwerkende en goed scorende Mitchell Plaat aantoonde dat er in twee weken een enorme vooruit gang is gemaakt. Bij de vorige oefenwedstrijden, tegen VAK Stars en Donar, waren goede acties nog schaars, tegen Bratislava keerden deze aanval na aanval terug. Sluitingswedstrijden op kunststofbaan van Papendal LEIDEN - De wedstrijden die de atletiekvereniging Holland gister middag ter afsluiting van het baan- seizoen voor haar leden op de kunststofbaan van het Arnhemse Papendal organiseerde leverden nog een reeks goede prestaties op. Zelfs kwamen diverse van de onge veer honderd aanwezige Holland leden tot persoonlijke records. Vooral op de sprint, met de wind in de rug, ging het prima. Alfred Ver hoef won bij de heren zowel de 100 m als'de 200 m in resp. 11.2 sec. en 22.7 sec. waarbij hij op de 100 m felle concurrentie ondervond van Rudie Eveleens (11.3) en Aya van Gemeren 11.4). Op de 200 m was de marge groter want hier moesten Van Gemeren (23.5) en Frans Kroone (23.6) Verhoef een ruime voorsprong toestaan. Frans Kroone kwam op het eerste loopnummer, de 800 m heren, sterk voor de dag. Hoewel hij niet slaagde in zijn opzet om het bejaarde club record van 1.55.0 te breken liep hij, zonder tegenstand van betekenis, naar een tijd van 1.56.6. Cor van Loon deed het met 2.02.2 ook niet onverdienstelijk. Duidelijk bleek op Papendal.dat Holland momenteel over een aantal getalenteerde B-junioren beschikt. Zo liet Hans Goudsmit bij de jon gens een nieuw clubrecord op de 400 m afdrukken (53.7 sec) en kwam Chris Winkel met de polsstok over een hoogte van 3.20 m. Op de 100 m horden kwam Winkel tot 15.7 sec. maar op dit nummer moest hij Wal ter Botman (15.5) voor laten gaan. Botman trad ook sterk op bij het hoogspringen waar hij tweemaal ternauwernood een hoogte van 1.82 m miste. Nu moest hij zich tevreden stellen met 1.75 m. Bij de meisjes B een knappe serie prestaties van Jelina van de Meer die eerst over de 100 m in 12.6 sec. afraffelde, op de 200 m 26.9 no teerde en bij het hoogspringen over 1.55 m wipte. Bij de jongste jeugd was de 1000 m van D-junior Gert Jan Palm van prima gehalte (3.13.5) terwijl A-pu- pil Menno Swier niet alleen goed hoogsprong (1.40 m) maar ook twee sterke sprints op de 60 m afleverde: resp. 8.4 en 8.7 sec. Enkele andere prestaties: discus, heren: Gertjan Roosing 35.12, jon gens A: Frits Stoffers 32.14; dames: Annelies Deyn 28.14: speer, jon gens b: Peter Florijn 40.08. Jeugdleden van De Bataven kwa men dit weekeinde eveneens in ac tie. In Den Haag een sterk optreden op de 1000 m van D-junioren Marcel Honsbeek (3.02.4), Perry Hoog- eboom (3.05.4) en Remco Teegelaar (3.06.8). Sandra Dorlas deed bij de D-meisjes aan twee wedstrijden mee. Tweemaal won zij de 80 m (10.5 en 10.6) en tweemaal won zij de 600 m (1.39.6 en 1.43.4). Boven dien sprong zij nog 1.45 hoog. Een zelfde hoogte haalde Marcie Hunck bij de meisjes C. Paul Oomen ging goed mee op de 800 m jongens C (2.08.5) en Irene Buntsma liet zien bij de C-meisjes goed overweg te kunnen met de discus: 25.18 m. Berg wint 'Ooms-paard' WASSENAAR - Frits Berg heeft gisteren de eerste dressuurwed- strijd van de Leidse Rij- en Jacht club voor de puntentelling van de Nederlandse Bond van Rij- en Jachtverenigingen op zijn naam gebracht. In manege Rider's Para dise in Wassenaar legde Berg met Popcorn met 130 punten beslag op de eerste plaats in de Ll-proef, waarmee hij het traditionele "Ooms-paard" won. Tweede werd Els Commandeur met Vitez met 127 punten. BI: 1. Monique Zijlmans, met Phelim, 130 pnt., 2. Hella Larssen met No blesse, 129 pnt., 3. Patricia Brouwer met Smoky, 128 pnt., 4. Mary-Ann Dijkgraaf met Marcos, 126 pnt., 5. Nelleke Henny met Laneur, 124 pnt. B3: 1. Hella Larssen met Noblesse, 135 pnt., 2. Monique Zijlmans met Phelim, 128 pnt., 3. Els Mulder met Cartouche, 127 pnt., 4. Eveline de Jong met Normen, 126 pnt., 5. Mary-Ann Dijkgraaf met Marcos, 122 pnt. De Tsjechen hadden uit Luik hun international Justin Sedlak ge haald. terwijl hadden het nog zon der Harry Kop moest stellen. Kip was aan het vergaderen over de toekomst van het nationaal team. De komst van Sedlak heeft Bratis lava niet veel geholpen. De Tsje chen kwamen niet verder dan een 8-12 voorsprong in de openings fase, daarna nam het bijna onher kenbare Leiden het heft volledig in handen. Een meestelijke dunk van topsco rer Arthur Collins (38 punten) was het eerste tussenstation op de weg langs Bratislava: 30-20. Mitchell Plaat (7 raak uit 8 pogingen) be diende zijn medespelers op maat, naast Collins reageerden ook Peter Kop en Sid Bruinsma gretig. Par ker toonde zich een compleet team. Niemand hoefde zich gedwongen te voelen om te schoren, een druk die het afgelopen seizoen vooral op de schouders vaen de Amarikanen Bartolome en Bell drukte. Nu was iedereen in staat een punt te ma ken, waardoor de beste opening gebruikt kon worden. Peter Kop herwon vertrouwen om dat hij nu veilig kon aanleggen voor een schot, Bruinsma en Bartolome toonden zich meesters in het één- tegen-één spel èn de rebound. De tsjechische verdediging werd vo- komen leg gespeeld. De rust ging in met een duidelijke Leidse voor sprong: 54-36. Het uitvallen van Plaat werd door Paulides en Leysner redelijk opgevangen, zo dat Bratislava ondanks fervent aandringen ook na de hervatiing geen been had om op te staan. Lei den was en bleef superieur, hoewel de acties aan het einde van de wed strijd veel van hun scherpte verlo ren. Bij 86-54 leek de afgang voor Inter compleet, de redding kwam door het uitvallen van Kop (Weem- hoff was een nuttig vervanger) en hot naar de kans komen van Collins en Bruinsma. Bratislava kon zo doende de eer nog enigszins red den, via 90-58 werd het tenslotte - wat onbevredigend - 98-76. Het publiek had Leiden graag de 100-puntengrens zien passeren. En dat had, ook met de bankspelers Lamping en Rijsbergen in de ploeg, eigenlijk ook makkelijk moeten gebeuren. Scoren: Collins 38, Bar tolome 16, Plaat en Bruinsma 14, Kop 12, Weemhoff en Paulides 2. Bij Bratislava was Vladen Padrta de beste schutter: 27 punten. Par ker oefent vanavond in Delft tegen Pioneer Punch. VAK Stars De coach van V AK Stars, Rudy van Eijck, verwachtte kampioen ASVU in de Vijf Meihal voor de tweede wedstrijd van zijn ploeg in de com petitie van de eerste divisie. Een ernstige misrekening, ASVU komt pas volgende week en afgelopen za terdag meldde Hoechst BSW uit Weert zich. Een tegenstander die de Leidenaars door een goed uitge speelde zone-verdediging lange tijd voor grote problemen stelde. Pas bij de rust war er enige afstand ge schapen, vooral door toedoen van Peter de Jong: 42-25. In de tweede helft kwam Hoechst terug tot 64-56 in een periode dat VAK het al moest stellen zonder de slecht schietende Lace Strong (5 p's). Een laat weer ingezette man tegen man verdedi ging stelde voor VAK de tweede zege veilig: 82-65. In de tweede divisie werd de ont moeting tussen Luba en Juventus een foutenfestival, waarin maar liefst acht spelers met het Genoeg aantal fouten naar de kant moesten. In de laatste minuut had Juventus nog maar drie spelers over. Geneog echter om de winst, opgebouwd in de eerste helft (rust 43—53) en het eerste deel van de tweede helft, vast te houden. Luba bleef op de streep steken: 96-97. Het damesteam van Parker had in de eerste divisie meer succes tegen Juventus Het team van Paul Rosdorff behaalde een verrassende 66-54 zege en is daar door na twee wedstrijden nog on geslagen. De meisjes-junioren wal sten over Anguilla heen: 92-31. HANS JACOBS ADVERTENTIE Oudshoorn 41ste in Winschoten WINSCHOTEN - Negen uur, 57 minuten en acht seconden na het startschot van burgemeester Te Loo van Winschoten kwam Leide- naar Jan Oudshoorn (55) zaterdag over de finish na de traditionele 100-knt-atletiek wedstrijd in de Groningse plaats. Oudshoorn kwam met die tijd op een 41-ste plaats binnen, maar was er toch niet helemaal tevreden over: "Het had nog sneller gekund. Ik heb een stommiteit uitgehaald door me op 57 km te laten masseren, terwijl ik alleen maar om olie vroeg. Ik heb het in de rest van de wedstrijd wel aan mijn spieren kunnen voelen. Ook aan mijn ravitaillering man keerde het een en ander. Bij elkaar scheelde me dat tien tot vijftien mi nuten. Volgend jaar hoop ik de af stand in negeneneenhalf uur te lo pen. Zaterdag heb ik in ieder geval genoeg geleerd." Winnaar van de 100 km-loop werd de Noor Karsten Berg, die de af stand in de nieuwe recordtijd van 6.35.05,0 aflegde, ruim tien minuten sneller dan de winnaar van het vo rig jaar Hans van Kasteren. die door een blessure niet ken deelnemen. Ook de Nederlandse superlange- afstandloper Jan Knippenberg bleef door een blessure buiten de strijd. De als favoriet gestarte En gelsman John Keating, winnaar van de dubbelmarathon Londen- Brighton vice versa, eindigde als tweede Hij finishte ruim vier mi nuten later dan de Noor Berg. Beste Nederlander was Joop Keizer uit Amsterdam, die met een tijd van 7.10.40 derde werd. WINSTKANSEN VOOR ALBERT HUISMAN \'a dc training naar dc Amro. dus.) Tafeltennisteams ronde verder in Europese toernooien AMSTERDAM - Tempo Team uit Amsterdam en de dames van Delta Llovd hebben zich geplaatst voor Tempo Team versloeg Pioneer Club. de Ierse kampioen met 6-0 en bereikte daarmee de tweede ronde van het toernooi voor lands kampioenen, de dames van Del- talloyd klopten UKJ Tyrolia Schwechat uit Wenen met 5-2 in de strijd voor "Jaarbeurssteden". LEIDEN - Het Leids Dam Genoot schap is, in de eerste klasse lande lijk, door een monsteroverwinning op Het Oosten opgeklommen naai de derde plaats op de ranglijst die verrassend wordt aangevoerd door Assen. Slechts één partij (Klinken berg tegen Baam) ging verloren, terwijl er twee in remise eindigden. Heemskerk, De Bruyn, Kleyn, Ong, André en Sam van der Kwartel en Van Winkel wonnen hun partijen. De Koning en P. Bronstring speel den gelijk. In de Zuidhollandse hoofdklasse werd het duel tussen RDC en Den Burcht bij de stand 10-8 voor de Rijnsburgers afgebroken. Huisman staat bijzonder gunstig, zodat RDC vermoedelijk aan het langste eind zal trekken De Rijnsburgse Dam Club speelde overigens een zeer opvallende wedstrijd. Willen de Rijnsburgers namelijk nog een kans op promotie maken dan dient er, na het echec tegen GDV, ge wonnen te worden. Die opzet lijkt te slagen. In de eerste ronde van de halve fi nale van het persoonlijk kampioen schap van het. Leidse damdistrict heeft in groep A Joop Burgerhout (Katwijk) gewonnen van de Was senaarder Fred Noord oven en eindigden de partijen Noort (Rijns- burg) versus Leikawabessy (Lei den) en die tussen de twee Kat- wijkers Klinkenberg en Van Duyvenbode in remise. In Groep B won Jan Passchier (Katwijk) van André van der Zwan (Katwijk). Arend van Beelen (Kat wijk) verloor van Louis de Frank rijker uit Hazerswoude terwijl Arie Brunt (Alphen) zich de meerdere van t. Kooistra (Bodegraven) toonde. In deze ronde was het verzet van Van der Zwan tegen Passchier zeer opmerkelijk. Hoewel Passchier de gehele partij licht voordeel had, kon hij geen enkele sluitende winst berekenen. Na een vrij moeizaam middenspel dreigde alles naar re mise te lopen. Een enorme fout van Van der Zwan bezorgde Passchier echter nog de twee punten. Het treffen tussen Burgerhout en Noordoven verliep aanvankelijk erg gunstig voor Noordoven. Deze verkeek zich achter op de taktische kracht van Burgerhouts stelling. Nadat Burgerhout in het klassieke middenspel enige krachtzetten had gedaan, belandde Noordoven in een verloren stelling. Dat hij op de klok verloor, was slechts een for maliteit, want zijn stand was niet meer houdbaar. Louis de Frankrijker strafte een openingsblunder van Van Beelen op indrukwekkende wijze af. In een stand met wederzijds negentien schijven kon Van Beelen gevoeg lijk opgeven. Hij rekte de partij en wist nog een veel te dure doorbraak te bewerkstelligen. De Frankrijker forceerde toen een simpel over machtseindspel en won op z'n slofjes. Vici een Amro Priv/e Rekening' kun je.de. accëpK ^'roN^nJ^Park eer- bon betelen. Parkeer 'ns hij de Amro, dus. STUTTGART-Vassili Aleksejev is gisteren in Stuttgart wereld kampioen gewichtheffen in de su perzwaargewicht-klasse geworden. De Rus bracht in totaal 430 kilo omhoog (trekken 185 en stoten 245). Tijdens de huldiging werd Alek sejev echter uitgefloten, omdat bij het onderdeel stoten een onreg lementaire poging van hem niet werd afgekeurd door de jury. Zijn landgenoot Jenaldijev werd tweede en de Oostduitser Heuser derde.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 17