WWmranHXiïïHMMM nPflfnOWROERE W3^^ws3 U mUtnt UuUdJonrc 0 r/joordemci Hl makelaardij j.van iterson biedt aan CV3 woonhuis DE LEEUW MAKELAARSKANTOOR te koop in: onroerendgoed TE KOOP Leiden, Staringkade 34. Mooie ééngezinswoning met c v achtertuin en achteringang. Royale huiskamer met open haard, nieuwe keuken met douche en toilet. 2 slaapkamers met balkon en zolder over hele huis. Vraagprijs: ƒ165.000,- k.k. Leiden, Maasstraat. Schitterende ééngezinswoning met cv., voortuin, grote achtertuin met schuur en achterin gang Doorzonkamer van 8 x 3'/2 4 m., grote nieuwe keuken, 4 slaapkamers, douche, vaste trap naar zolder. Het geheel verkeert in perfecte staat van onderhoud. Vraagprijs: ƒ248.000,- k.k. inklusief stoffering. Leiderdorp, Rijnenburg 12. Mooie ééngezinswoning met c.v., grote doorzonkamer met open keuken, vóór- en achtertuin, 4 slaapkamers, 2 toiletten, badkamer, be rging. Vraagprijs ƒ258.000,- k.k. TE HUUR Noordwijk, Hoofdstraat 2A. In drukste winkelstraat van Noordwijk geheel verbouwde dagwinkel van 100 m2 ver koopruimte met 30 m2 magazijn. Géén horeca. Huurprijs: ƒ25.000,- per jaar k.h. Uw woning, winkel, zaak of bedrijf verkopen of ver huren? Bel ons even voor een vrijblijvend oriënterend ge- sprek! Rijnsburgerweg 135 Tel. 151985 LEIDEN TE KOOP LEIDERDORP Meidoornstraat 16. Gemoderniseerd woonhuis met voor- en achtertuin, vrij uitzicht op plantsoen, cv gas schuur, achteruitgang. Begane grond: woonkamer, met open haard en ruime doorbraak naar hal, tegelvloer, thermopane beglazing, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad. 2e etage: 1 kamer, bergkamer. f 240.000,- k.k. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum Te koop te Katwijk a/d Rijn het goed onderhouden met schuur en erf. Nieuwstraat 14, opp. plm. 350 m2. zeer geschikt voor klein bedrijf. Woonhuis vrij 1 oktober a.s., schuur na overleg. Prijs n.o.t.k. VoorVer. Mak. Kantoren H. J. Grimbergen, Rijnstraat 52, Katwijk a/d Rijn. Tel. 01718-12132. Geversstraat 63 Ocgstgccst 071-152540 Dircktic J.N.Lancel,makelaar i.o.g. LEIDEN Brahmslaan 26. 4-kamer-appartement op de 1e etage met CV. Perfecte staat. Woonkamer, luxe keuken, plavuizen, 3 slaapkamers, badkamer met douche. f 138.000,-- Oostdwarsgracht 9-9a.Garage (verhuurd) en bovenwoning(Leeg). 2 kamers, keuken, 2 zolder kamertjes. f95.000,-- Schutterstraat 2. Hoekhuis met tuintje: woon kamer, studeerkamer, keuken, toilet, 2 kamers, badkamer met douche. f95.000,-- Soembastraat. Woonhuis met achtertuin,achter om, schuur. Woonkamer, open uitgebouwde woon keuken, 3 eventueel 4 slaapkamers, dakterras, zol derruimte. f 130.000,- Sieboldstraat 46. Woonhuis met achtertuin. Grote woonkamer, uitgebouwde keuken, toilet, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, groot bal kon. Geheel verbouwd. f 155.000,- Rijnsburgerweg 13. Zeer groot herenhuis met voor- en achtertuin en garage. Bevat: enorme suite, zijkamer, keuken, bijkeuken, kelders, en voorts nog 7 grote kamers, keukentjes etc. f 380.000." Rijn- en Schiekade 23 Groot herenhuis met voor en diepe achtertuin. Grote woonkamer, open haard, serre, totaal 6 slaapkamers, badkamer met ligbad. CV gas. f 325.000,-- Stokroos 22. Modern, luxe herenhuis met gara ge, CV gas. U-woonkamer, open haard, parket, luxe keuken, plavuizen, (verzonken verwarmings elementen), 5 slaapkamers, 2 badkamers, 3 toi letten, groot zonneterras, balkon 2e et. Gekleurd sanitair, "alle comfort etc. f 445.000,-- Toermalijnstraat 20. Modern woonhuis met voor- en achtertuin, vrij uitzicht over plantsoen. CV gas. L-woonkamer, parket, open keuken, 4 slaapkamers, badkamer met douche, dakkapel, etc. f 248.000,-- Lid van de Ned. Bond van Makelaars a on roerende goederen f iH Makelaars Computer Centrum LidNBM LidMCC Hoge Rijndijk. Woonhuis met voor- en achtertuin. Ind. begane grond: vestibule, gang, trapkast, toilet met douche, voor- en achterkamer, keu ken. 1e verd.: overloop, 3 kamers, keuken. 2e verd.: zolderkamer, zolderbe rging. Aanvaarding direct. Vraagprijs f 200.000,- k.k., De Laat de Kanterstraat. Bovenwoning/Apparte ment in goede staat van onderhoud. Ind.: 1 e verd.: 3 kamers, keuken, toilet, gang, 2e verd.: 2 kamers, zolderbergina. Aanvaar ding terstond. Vraagprijs 110.000,- k.k. Herengracht 37. Grachtenhuis met achter tuin. Ind.: beg. grond: ves tibule, gang, keuken, toilet, kamer en suite, 1e verd.: grote kamer, 2 slaapka mers, hal, toilet, badkamer met ligbad, douche en bi det, 2e verd.grote kamer, 1 slaapkamer, kitchenette, badkamer met ligbad en toilet. Kapverd.: vaste trap zolder. Het pand staat op de lijst van monumentenzorg. Aanvaarding in overleg. 'Vraagprijs 650.000,- k.k. Te huur Plantljnstraat 56 Serviceflat Cronesteln (5a verd.). Ind.: woonkamer, slaapka mer, badkamer met ligbad en vaste wastafel, toilet, keuken met koelkast, gedeeltelijk ge stoffeerd. Aanvaarding in overleg. Huur 850,- p.m. leiden, oude singel 188 telefoon 071 -146441* onroerende goederen Lelden Oude Rijn 128 Royaal grachtenhuis nabij het Centrum. Gunstig gelegen. Mogelijkheid ligplaats boot aanwezig. Ind.: entree, woon kamer ca. 11 x 3.80 m, toilet, keuken. 1e etage: 2 ruime kamers, toilet, keuken. 2e etage: 2 ruime kamers, keu ken. Elektr. bedrading geheel vernieuwd. Binnenkort leeg te aanvaarden. Zeer geschikt voor beleggingsobjekt (studentenverhuur, etc.) Vraagprijs: 258.000,- k.k. Leiden Fuchsiadal 9. Modern herenhuis met vrije voor- en zonnige achtertuin. Stenen schuur. Ind.: parterre: entree, toilet, gezellige woonkamer met betimmerde wand, open keuken, aan sluiting wasautomaat. 1 e etage: ruime overloop, 4 slaap kamers. badkamer met ligbad, douche, 2e toilet. 2e etage: grote slaapkamer met riant uitzicht op de plassen, C.V.-gas, gasboiler en veel bergruimten. Inclusief: di verse roerende goederen, vloerbedekking, stoffering, etc. Aanvaarding medio januari 1978. Vraagprijs: 274.000,- k.k. Leiden Frans van Mierisstraat 8. Vooroorlogse woning. Ind.: entree, toilet, ruime woonk. ca. 36 m2, schouw, balkenplafond en veel betimmerin gen. Grote gemoderniseerde keuken met bijkeuken, aansluiting wasautomaat. Verwarming d.m.v. gashaard. Stenen schuur, zonnige achtertuin. 1 e verdieping: over loop, 3 slaapkamers en ruime badkamer met ligbad en gekleurd sanitair. Gas en elektr. leidingen geheel ver nieuwd. Incl. gedeelte stoffering. Vraagprijs 159.000,- k.k. Leiderdorp Tollenaerssingel 11. Groot degelijk gebouwd en uitstekend onderhouden he renhuis met voor- en zonnige achtertuin. Bouwjaar 1970. Vrijstaande stenen schuur. C.V.-gas. Voor uitzicht op grote vijver. W.w.-voorziening d.m.v. gasboiler. Ind.: hal, toilet, kelderkast, ruime woonkamer met parketvloer (35 m2), open haard schoon metselwerk. Apart grote mo derne keuken (9 m2) geheel compleet met wasautomaat, centrifuge, gasfornuis en koelkast. 1e etage: 3 ruime slaapkamers, resp. 17 m2, 16 m2, 9,5 m2. Royale bad kamer met ligbad en gekleurd sanitair, 2e toilet. Groot balkon. 2e etage: grote slaapkamer 35 m2 en daarnaast hobbykamer 5,8 m2. Veel bergruimten. 3e etage: zol derverdieping. Incl. volledige stoffering, vloerbedekkin gen, gordijnen en apparatuur als bovenvermeld. Opleve ring medio mei 1978. Vraagprijs 398.000,- k.k. Leiderdorp Achthovenerweg 16b. Fraai en rustig gelegen, goed onderhouden herenhuis (twee onder 1 kap), met 3 zijden tuin (ca. 2,60 are) en stenen schuur. Vrije achtertuin op het zuiden, uitzicht op de Rijn. Bouwjaar ca. 1960. C.V.-gas. ind.: begane grond: gezellige living ca. 36 m2 met parketvloer. Luxe open keuken, geheel compleet, w.o. afzuigkap, fornuis. Toilet. 1 e verdieping: 3 slaapkamers, douche. 2e verdie ping: 2 slaapkamers. Inclusief diverse roerende goede ren. Spoedig te aanvaarden. Vraagprijs: 295.000,- k.k. Leiderdorp Achthovenerweg 49. Deze zeer gunstig gelegen boerderij met rieten dak, in een van de mooiste gedeelten van Leiderdorp, gesi tueerd langs de Rijn, op ca. 12.000 mtr. grond, is bij uitstek geschikt voor liefhebbers van natuurschoon, ruimte en paarden. Indeling: ruime living met balkenpla fond, keuken en bijkeuken, huiskamer en opkamer. 1 e verdieping: 2 zolders met diverse slaapkamers. Deze boerderij verkeert in goede staat van onderhoud. Ver warming d.m.v. gashaarden. Achter de boerderij is een koetshuis met paardenstallen, alsmede diverse bijge bouwen, w.o. hooizolder, stenen fokschuur, boenhok, melkschuur, kaaiberg, houten wagenschuur en een hooimijt. Nog verder naar achter is een stuk door bomen omzoomd weiland, groot genoeg om, indien gewenst, een paar geiten, schapen of pony's etc. te houden. De boerderij ligt wat terug van de Achthovenerweg die langs de Rijn kronkelt. Een oprijlaan van ca. 50 mtr. geeft toe gang tot boerderij en erven. Aan de oever van de Rijn, direkt naast de boerderij, is een eventuele toegang om een boot af te meren. De koopprijs van deze boerderij met omliggende ge bouwen bedraagt 970.000,- k.k. Bezichtigingen zijn uitsluitend mogelijk na afspraak. Leiden Zuid West Jacob van Campenlaan 10. Goed onderhouden ruim 5-kamer hoek-appartement op de 5e etage met riant uitzicht. Ind.: betimmerde hal, toilet, badkamer met ligbad, aansluiting wasautomaat, ruime keuken, ruime woonkamer 11 meter lang, groot zon nebalkon, 3 slaapkamers. Berging op de begane grond. C.V. Inclusief luxaflex en stoffering. Direkt te aanvaarden. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Warmond Julianastraat 48. Hoekherenhuis, bouwjaar 1961. Ind.: entree, hal, woon kamer, c.v.-gas. Gemoderniseerde keuken, schrootjes plafond. 1e etage: 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad en gekleurd sanitair, berging. 2e etage: 2 slaapkamers, berging met grote dakkapel en thermopane beglazing. Grote achtertuin. Incl.: zonwering, afzuigkap, vloerbedekking, etc. Vraagprijs: 248.000,- k.k. Rijswijk Caan van Necklaan 17. 4-kamer appartement op de 2e verdieping. Indeling: hal, keuken, toilet, douche en balkon. 2 slaapkamers. Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud. Inclusief: stoffering, vloerbedekking. Vraagprijs: 98.000,- k.k. Leiderdorp v. d. Valk Boumanweg 43 Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en zonnige achtertuin (Z), stenen schuur, c.v gas Ind entree, toilet, ruime woonkamer met open haard en parketvloer, mo derne keuken. 1 e verdieping: 3 royale slaapkamers voor zien van wastafels, badkamer, 2e toilet 2e verdieping: 4 ruime slaapkamers, mogelijkheid 5e, veel berging. Ople vering januari 1978. Vraagprijs f 299.000.- v.o.n. Voor alle inlichtingen van bovengenoei anden: MAKELAARDIJ R0MEYN B.V. Steenstraat 43 te Leiden Telefoon 071-140845* TE KOOP: ABBENES, Corn. Sophialaan. Winkel/woonhuis voor vele doeleinden op ca. 400 m2 grond. Woonhuis: woonkamer, open keuken, douche/toilet. 1e et.: 3 sl.krs., dakterras, bedr. ruimte: winkel, werkplaats, loods, en open loods. Vraagprijs f 250.000,- k.k. HAZERSWOUDE, VALERIUSSTRAAT, Tussenwoning met voor- en ach tertuin, schuur, ged. gestof. en gaskachels. Ind.:part.: zit-eetk., keuken, toilet gang en keuken. 1e et.: 3 slaapkamers en douche, 2e et.: vliering met bergruimte. Vraagprijs 185.000,- k.k. KOUDEKERK A/D RIJN, HOOGEWAARD, vrijst. villa, goed onderhouden, met rondom tuin en garage. Uitzicht over de Rijn en eigen aanlegsteiger. Ind.: L-vorm, zit-eetkamer met open haard en schuifdeuren, open keuken, bad kamer, 3 slaapkamers, hal en terrassen. Vraagprijs 450.000,- k.k. LEIDEN, 2-kamerflat in het centrum met extra voorzieningen. Ind.: woonka mer, slaapkamer, keuken, hal, toilet en badkamer. Vraagprijs 129.000,- k.k. LEIDEN, DEBUSSYSTRAAT, Hoekflat zonder lift op de 1e etage, gestof feerd en C.V.-blok verw. Ind.: woonkamer, keuken, toilet, badkamer met douche en 4 sl.krs. Vraagprijs 153.000,- k.k. LEIDEN, GRIEGSTRAAT. Tussenherenhuis met voor-- en achtertuin, schuur en C.V.-gas en gestoffeerd. Ind.: part.: zit-eetkamer, open keuken, toilet, kelderkast en gang. 1 e et.: 3 sl.krs., badkamer, 2e toilet en balkon. 2e et.: 1 kamer en zolder! Vraagprijs 269.500,- k.k. LEIDEN, TROMPSTRAAT. Tussenwoning met achtertuin, schuur, C.V.-gas en gestoffeerd. Ind.:part.: woonkamer met plavuizenvloer en open haard keuken, gang en toilet. 1e et.: 3 sl.krs., douche en balkon. 2e et.: zolder... Vraagprijs 145.000,- k.k. LEIDERDORP, JULIANASTRAAT. Top-flat op 3e etage. Ind.: woonkamer (25 m2), keuken, 3 sl.krs., douche, toilet, inpandige berging, voor- en achter balkon. Vraagprijs 145.000,- k.k. LEIDERDORP, WILHELMINASTRAAT. Tussenwoning met voor- en ach tertuin, schuur en C.V.-gas. Ind.: woon-eetkamer met parket, hal, keuken, toilet. 1 e et.: 3 sl.krs., douche, toilet. 2e et.: kamer met dakkapel, berging en vliering. Vraagprijs 269.000,- k.k. LEIDEN, BACHSTRAAT, Flat met lift op 6e etage, goed onderhouden en gestoft. Ind.: L-vorm, zit-slaapkamer met groot balkon, open keuken, hal, douchekamer, toilet. Vraagprijs 73.000,- k.k. LEIDEN, MARESINGEL. Tussenwoning met achtertuin met vrij uitzicht over de singel. Voll. gestoff. en gaskachels. Ind.: zitkamer, eetkamer, keuken, hal en toilet, 1e et.: 2 slaapkamers, overloop en 2e toilet. Vraagprijs 164.000,- k.k. NOORDWIJK, Seehorst. 3-kr. appartement op 1e etage, vrij uitzicht over zee, gestoft., compl. ingerichte keuken en eigen parkeerterrein. Ind.: zit-eet kamer met balkon annex open luxe keuken met doorlopend parket, 2 sl. kamers, badkamer met aparte douche, toilet, gang, kelderbox, en garage. Vraagprijs f 387.000,- k.k. RIJNSBURG, ACACIAPAD. Tussenherenhuis met voor- en achtertuin, schuur en C.V.-gas en gestoffeerd. Ind. part.: zit-eetkamer, open keuken,, toilet, hal. 1 e et.: 3 sl.krs., badkamer m. bad-toilet. 2e et.: kamer en berging. Vraagprijs 265.000,- k.k. VOORSCHOTEN, ESSENLAAN. Vzvrijst. villa op 700 m2 grond, garage, gestoffeerd, c.v. gas, rustig gelegen en erg luxe en sfeervol. Ind.: living met plavuizen en open haard, eetkeuken, hal en toilet. 1e et.: 3 sl.krs., badkamer met bad, bidet, toilet. 2e et.: 1 kr., zolder. Vraagprijs 765.000,- VOORSCHOTEN, GEBR. DE WITTPLANTSOEN. Tussenh.h. met voor- en achtertuin, schuur, C.V.-gas. Ind.: U-vorm. kr. met open haard, open keuken, hal, toilet en open trap. 1 e et.: 3 sl.krs., badkamer met bad, toilet. 2e et.: 1 kr. en zolder. Vraagprijs 289.000,- k.k. VOORSCHOTEN, WIJNGAARDENLAAN. Hoek h.h. met garage. 3 zijden tuin. Ind gang, hal, zit-eetkamer met erkerp, keuken, toilet. 1 e et.: 3 sl.krs., badkamer, 2e et.: vliering. Vraagprijs 279.000,- k.k. WASSENAAR, Kievitslaan. 112 vrijst. bungalow met 3 zijden tuin, garage, C.V. gas, gestoff. Ind.: stook- en provisiekelder en stenen schuur, zit-eetka- mei met parketvloer, 3 sl.krs., badkamer, toilet, gang en keuken. Vraagprijs f 730.000,- k.k. WASSENAAR, MEYENDELSEWEG, Vrijst. villa boven op de duinen, voll. gestoff. Ind.: hal, gang, zitkamer met erker en open haard, tuinkamer, eetka mer, keuken, bijkeuken, studeerkamer, en toilet, 1e et.: 4 slaapkamers, badkamer, 2e toilet en balkon. Vraagprijs 1.100.000,-k.k. Wijn- en stookkelder en garage. WASSENAAR, v. Z. v. NIJEVELTSTRAAT, 1/2 vrijst. woonhuis met 3 zijden tuin en c.v. gas. Ind.: L-vorm, suite, gang, hal, keuken, tuinkamer en grote garage, 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer en 2e toilet, 2e et.: grote kamer op zolder. Vraagprijs 530.000,- k.k. Tevens hebben wij diverse gestoffeerde en gemeubileerde wonin gen/flats te huur voor kortere of langere tijd. Yafiaf 900 j3er maand. Vraag inlichtingen bij ons kantoor. Wanneer u ons een opdracht geeft tot het' zoeken van een woning, krijgt u regelmatig via onze computer een aanbieding van de in uw prijsklasse te koop zijnde objecten. Bovendien ontvangt u dan onze maandelijkse woninggids. Rijnsburgerweg 100, Rijnsburg. Telefoon 01718 - 29301 Tijdelijk adres: Evertsenstraat 15 Rijnsburg Lid Makelaarsbeurs Den Haag,lid NBM, MCC, N.V.A. alphen a/d rijn Pinksterbloemweg 4. In perf. st. v. onderh. verk. mod. HERENHUIS met c.v.-gas, boiler, voor- en zonnige achtertuin, roy. L-vorm. woon-eetk., mod. open keuk. met eetbar, 4 ruime slaapk., kompl. badk., zeer roy. zolder, welke kompl. is omgeb. met gezell. bar. Opl. in overleg. Prijs f 229.000.- k.k. alphen a/d rijn Vivaldihof 16. Leuk gel. goed onderh. DRIVE-IN WONING met c.v.-gas, achtertuin op zuiden, dubb. gar., tuink., ruime L-vorm. woonk., gr. eetk., voor- en achterbalkon, 3 slaapk., kompl. badk. Oplevering direkt. Prijs f 222.000.- k.k. alphen a/d rijn Groenoord 82. Z. gunst. gel. mod. luxe SCHAKELVILLA met gar., tuin en patio op zuiden, c.v.-gas, gasboiler, c.v.stookr., studeerk., tuink., L-vorm. woon-eetk. met open haard, half open keuk., 3 slaapk. (één met balkon op zuiden), luxe kompl. badk. Opl. direkt. Prijs f 275.000.- k.k. bodegraven Cortenhoeve 39. Aan plantsoen gele gen zeer g. onderh. leuke EENGEZINSWONING, met c.v.-gas, voor- en zonn. achtertuin, royale woon-eetk., gr. mod. keuk., 1e et. 3 royale slaapk., ruime kompl. badk., 2e toilet, 2e et. gr. zolder/slaapk. Of hobbyk. en aparte berging. Opl. direkt. Prijs f 235.000.- k.k. koudekerk a/d rijn W. van Vegtenplantsoen 6. Riant gel. mod. HERENHUIS (hoek) met gar., c.v.-gas, mod. luxe open keuk., gr. L-vorm. woonk. met opeh haard en plavuizen, 3 roy. slaapk., kompl. luxe badk., 2 gr. zolderk.. veel bergr. Opl. in overleg. Prijs t 337.500.- k.k. leiden Gardeniadal 1. Rustig gel. goed onderh. HOEK-HERENHUIS met c.v.-gas, gasboiler, voor- en achtertuin, entree met Deense tegelvloer, ruime Z- vorm. woon-eetk. met Franse tegelvloer en schuifpui, mod. halfopen keuk. 1e Verd.: 3 ruime slaapk., kompl. badk. met aparte douche en 2e toilet. 2e Verd.: gr. zol- derslaap-/hobbyk. met dakkapel en veel bergruimte. Themopane beglazing op beg. gr. en veel luxe houten betimmering. Opl. in overleg. Prijs f 290.000.- k.k. leiden Begoniadal 2. Luxe HOEK-HERENHUIS met c.v.-gas, gasboiler, voor- en zonnige achtertuin met vrij uitzicht, z. roy. woon-eetk. met parket met verhoogd zitged., luxe open keuk. met eetbar, 4 ruime slaapk., kompl. badk. met ap. douche, slaap-hobbyk., veel berg ruimte. Opl. begin 1798. Prijs 1292.500.- k.k. incl. voll. stoffering. leiden Apollolaan '604. Zeer fraai gel. g. onderh. 4e ETAGEFLAT met lift, c.v., uitz. over Vliet, roy. woon- eetk., mod. keuk., 3 slaapk., badk., ap. berg. Opl. in overleg. Prijs f 165.000,- k.k. leiden Punterwerf 10, mod. z.g. onderh. EENGEZINS WONING met c.v.-gas, en gasboiler, voor- en zonnige achtertuin, 2 bergingen, L-vormige woon-eetk. met parket, mod. half open keuk. met plavuizen vloer. 3 roy. slaapk., kompl. badk., 2e verd. ruime 4e slaapk. met parketvloer en veel bergruimte. Opl. okt./nov. 1977. Prijs f 237.500.- k.k. leiden Herenstraat 103. Zeer fraai gerenoveerde EENGEZINSWONING met c.v.-gas, L-vorm. woon-eetk. met parketvloer, gemod. keuk. met eetbar, toilet, achter tuin, 3 slaapk., kompl. badk. zonneterras roy. zolder met stahoogte. Alles verk. in perfekte st. v. onderh. Opl. in overleg, op korte termijn mog. Prijs f 148.000.- k.k. leiden Ixiadal 4. Luxe HERENHUIS met c.v.-gas, gas- boiler, voor- en zonnige achtertuin met vrij uitzicht naar de Zijl, royale woon-eetkamer met antieke plavui zen vloer, 4 ruime slaapkamers, komplete badkamer met aparte douche en 2e toilet, royale slaap-hobby- kamer met dakraam en dakkapel, veel bergruimte. Op levering begin 1978. Prijs incl. gehele stoff. Prijs I 285.000.- k.k. leiden Stadhouderslaan 2. DRIE IN ÉÉN HOEKHUIS met mogelijkheid tot splitsing, best. uit winkel-woonk., woonk.-eetk., mod. keuk., douche, toilet, gar. op begane grond gel. pakhuis, op 1e verd. totaal 8 kamers, 2 toil, en keuken. Opl. begin 1978. Prijs f225.000 k.k. leiden Begoniada! 2. Luxe HOEK-HERENHUIS met c.v.-gas, gasboiler, voor- en zonnige achtertuin met vrij uitzicht, z. roy. woon-eetk. met parket met verhoogd zitged., luxe open keuk. met eetbar, 4 ruime slaapk., kompl. badk. met ap. douche, slaap-hobbyk., veel berg ruimte. Opl. begin 1978. Prijs f 292.500.- k.k. incl. voll. stoffering. liSSe Van Ostadestraat 36. Aan plein gel. EENGEZINS WONING met c.v.gas, voor- en zonnige beschutte ach tertuin, ruime woon-eetk. met parket en mog. voor open haard, mod. keuk., 3 ruime slaapk., douchek., gr. zolder- slaapk., veel bergr. Opl. in overleg. Prijs f 225.000.- k.k. noordwijkerhout Pastinaakvoorde 3. Roy. mod. HERENHUIS met c.v.-gas, achtertuin met pergola, in g. st. v. onderh., ruime entree, gr. L-vorm. woon-eetk. met open keuk. (6.10 x 8.90), 3 zeer ruime slaapk., kompl. badk. met ligb. gr. zolderk./berging. Opl. direkt. Prijs f 268.000.- k.k. ZOeterWOllde De Merodestraat 10. Ruime, rustig gel. EENGEZINSWONING met c.v.-gas. gar., voor- en achtertuin, ruime T-vorm. woon-eetk. met open haard, luxe keuk., 3 ruime slaapk., luxe kompl. badk. ap- douche, gr. slaap/hobbyk., veel bergr. Opl. eind 1977. Prijs I 247.500.- k.k., garage f 12.500 k.k. Makelaardij Hopman B.V. Lange Voort 13a, Oegstgeest, Tel. 071-154045* Telex hoofdkantoor Zoetermeer 33363 Kantoren in: Zoetermeer, Alkmaar, Lelystad en Middelburg.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 30