de K0NFEKTIEHAL Uitzendbureau Luba werkt vóór en mèt mensen. luba Da's leuken voordelig kombineren! tipt voor deze week SKI-JACKS 69,- 29.- twee metselaars Bon I I I voor alle uitzendkrachten mip UIT Efl KIJK ZELF UUflTJE j 'T LEUK/T BIJ ELKAAR VinDT a PA-CEA! A. Blouse 100° Polyester. In grijs, bruin, wit, rood en groen. Maten 5 5 38 t/m 54. J) B. Gevoerde kamgaren rok. 100(i' i Polyester. In camel, grijs, bruin, marine, zwart, bottle en raf. Maten 38 t/m CQ 54. C- Pullover. V hals met UJ lurex streep. 100" n Acryl ll; Q In zwart. ecru, donkerbruin en kobaltblauw. mm Maten s. m en I. I m D Kamgaren plissérok in polyester/viscose Donker- bruin, camel, grijs, zwart en marine. Maten 36 t/m 50. CQ E. Yersey blouse. 100% Acryl. In camel, donker bruin, ecru, zwart en marine, Maten 40 t/m52 O F. Gevoerde kamgaren rok. Polyester/viscose. In zwart, 't— donkerbruin en marine Maten 38 t/m 52 1- Meer dan 40 vestigingen door heel Nederland. Leiden: Haarlemmerstraat 163A (donderdag- koopavond); Leidsenhage: Jasmijnhof 8 (donderdag-koopavond). Kijk ik altijd een beetje -- naar uit bij MS mode Een rokje, blousje. een C truitje soms Voor een paar tientjes kan ik lekker kombineren. zoals ik het wil. En loop ik toch elke keer in wat anders, dat mij leuk staat Vestestraat 1f (achter Herengracht) Leiden Ma. gesloten do. koopavond van 7.00 tot 9.00 uur overige dagen tot 5 uur. BONTMANTELS! Dames! Nederlands grootste bontmagazijn gaat door met prijzen waarvan U zult zeggen 20% a 30% beneden de nor male waarde! Volle garantie Kredietservice mogelijk. Dit kan alleen: HET BONTPALEIS Hoogstraat 153, Rotterdam-C tel. 010-14.33 37 Reisgeld terug bij koop. Vrijdags tot 21 uur geopend. Gevraagd K. MASSAAR Bosrode 14. Telefoon 071-120723. Van een uitzendbureau wordt snelheid gevraagd, een perfecte organisatie, een fors bestand aan inschakelbare uitzendkrachten op allerlei terrein, een nauwkeurige administratie van gewerkte tijden, te betalen lonen etc. Maar het belangrijkste wat er gevraagd wordt zijn de juiste mensen, als uitzend kracht of uitzendconsulent(e). Dat is vanzelfsprekend voor Luba. We werken vóór en mèt mensen. En gelukkig in de meeste gevallen met de juiste. Luba. Jong genoeg om dynamisch te zijn. Sinds we in 1968 begonnen, zijn we met een sneltreinvaart blijven groeien. Het kantoortje in Leiden werd al gauw eén kantoor, dat (pas) weer ingrijpend verbouwd is en van waaruit de vestigingen in Leiden, Alphen 1973), Gouda (mei 1975), Zoetermeer (januari 1976) en Leidsenhage (september 1976) wordt geleid. Op een goede manier. Met een perfekte kennis van de regio en het uitzendwezen, een vergaande betrok kenheid bij alle nieuwe ontwikkelingen hierin en een vlotte manier van organiseren. Eigenschappen die Luba eigen zijn. Want zo'n enorme groei komt natuurlijk niet zomaar. Waarbij overigens het in onze ogen belangrijkste punt nog niet eens genoemd is: persoonlijk contact. Want' we weten erg goed dat we alleen groot zijn geworden en groter kunnen worden door te werken vóór en mèt mensen. De drie zekerheden van Luba. Wij vinden dat een goed uitzend bureau 3 zekerheden moet kunnen bieden. Snelheid in het inschakelen van de uitzendkrachten, deskundigheid bijvoor beeld doordat onze medewerkers de kader cursussen van de Algemene Bond Uitzendbureau's volgen en door onze ruime ervaring en als laatste: punktualiteit in afspraken en administratieve verwerking. Dat u daarnaast nog kunt rekenen op een grote openheid ten aanzien van tarieven en mogelijkheden vinden wij niet meer dan vanzelfsprekend. "Werken met plezier" De heer R.G. Mantel, direkteur van Luba over zijn mensen: "Voor een buitenstaander lijkt het misschien wel eens dat het er bij ons makkelijk aan toegaat. Dat klopt ook wel, als je makkelijk uitlegt in makkelijk in de omgang, flexibel, enthousiast en nooit te beroerd om wat extra's te doen. Dingen die een buitenstaander misschien niet direkt opvallen zijn de inzet en de precisie waar tegelijkertijd mee wordt gewerkt. Het een hoeft het ander helemaal niet uit te sluiten. Wij vinden nou eenmaal dat mensen pas goed kunnen werken als ze met plezier werken. En geloof me, dat is nodig. Want een jonge organisatie die snel groeit, vraagt wat van zijn medewerkers. Luba in beeld. 'n Nadere kennismaking. Tg) Wij kunnen u in deze advertentie natuurlijk niet alles over Luba vertellen. Maar we hopen dat we uw belangstelling hebben gewekt. Wilt u meer informatie, dan zijn we graag bereid u een en ander over Luba te laten zien. Hiervoor hebben we een korte diapresentatie gemaakt. Op verzoek komen we even bij u langs. We vragen één kwartier. Niet meer (tenzij u daar zelf op aandringt, want er valt over Luba uren te praten). Een andere mogelijkheid voor nadere kennismaking is het aanvragen van documentatiemateriaal. Laat uw secreta resse even bellen. Of onderstaande bon insturen. Dan zorgen wij dat u zo snel mogelijk alles over Luba weet. LD O U krijgt van mij precies één kwartier om 1 uw diapresentatie te laten zien. dag, deomuur schikt mij het best. O Belt u mij voor het maken van een afspraak. O Stuurt u mij eerst uw documentatie materiaal. Naam: Adres: Plaats: Firma: Funktie: Tel nr.: Leiden, Beschuitsteeg 6 (hoofdkantoor), tel. 071-134744 Leiden, Nieuwe Rijn 35, tel. 071-140341/140343 Leidschendam, Winkel- centrum Leidsenhage, Weigeliapassage 5, tel. 070-209361 Gouda, Lage Gouwe 12, tel. 01820-23311 Alphen a/d Rijn, Winkelcen- trum de Aarhof 67, tel. 01720-94645 Zoetermeer, Winkelcentrum Palenstein, Croesinckplein 19, tel. 079-311515 iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leesl de krant altijd e/i overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen Kombineren, kombineren en nog eens kombineren, dat is het thema van de nieuwe kollektie kinder kleren bij Vroom Dreesmann. Alles kan, alles mag, want 't is allemaal tinneroy en dus oersterk. En laat ze zelf maar naar harte lust kiezen en kombineren; 't past altijd mooi bij elkaar! Tinneroy pantalon met veel zakken en rechte pijp. In zwart met kontrast- garnering. Maten 140 t/m 146 42.- Maten 122 t/m 134 Tinneroy vestje met label- en ring- garnering, opgestikt zakje en gespgarne- ring op de rug. In zwart met garnering in kontrast. Maten 140 t/m 146 32.- Maten 122 t/m 134 Tinneroy rok met 2 op gestikte zakken vóór en achter. In zwart met kontrastgarnering. Maten 140 t/m 146 39.- Maten 122 t/m 134 Tinneroy jurk met opgestikte zakken vóór en achter, in zwart met kontrast garnering. Maten 140 t/m 146 62. Maten 122 t/m 134 Tinneroy pantalon met harempijp en veel zakken. In zwart met kontrast garnering. Maten 140 t/m 146 42.- Maten 122 t/m 134 Tinneroy rok in safari stijl, met voorsluiting en leuke garnering. Kleur khaki. Maten 152 t/m 170 Tinneroy jacket met deel bare rits, raglan mouwin zet, opgestikte zakken, 2 steekzakken, elastiek in de rug, ceintuur vóór en originele garnering. De kleur is khaki. Maten 152 t/m 170 Tinneroy pantalon met voorsluiting en grote zakken op de pijp. De kleur is khaki. J Maten 152 t/m 170 Tinneroy overgooier met 3 zakken vóór, 2 opgestikte zakken achter, label- en ring- garnering. In zwart met garnering in kontrast. Maten 140 t/m 146 52.- Maten 122 t/m 134 Tinneroy vest met steek- zakje en gespgarnering achter. Kleur khaki. Maten 152 t/m 170

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26