PROFUTPRUS PRESBURG mededelingen gemeentebestuur leiden 12t|m 16 sept.'77 DE HAAN'S WITTE POMPEN halen weer eens (wat) uit!! bouwkundig opzichter in alle 80 winkels van PRESBURGMAÏÏOBERVOETS-VAN WOENSEL echt leren herenmoccasin m zwart en bruin. Hard-rubberzool Maten 40-45 Leiden: Donkersteeg 13-17 DEM MEUBELFABRIEK maakt ook voor u het ideale BANKSTEL. Onze kollektie omvat klassieke, moderne en massief Europees eiken modellen. Wist u dat het bijzondere van ons is dat u zelf kunt kiezen .wélke stof (enige tientallen kwaliteiten) en wélke kleur (meer dan 150 tinten) u op wélk van onze modellen wilt laten maken? Indien u bedenkt dat wij bovendien elk model op verzoek in 1 - 2- 3- 4- zits maken en sommige zelfs in hoekkombinatie danbegrijpt u dat het aantal mogelijkheden voor u „eindeloos" is. En toch korte levertijd mogelijk. Kortom: wij voeren het bankstel uit zoals u dat aan ons op draagt. Door onze jarenlange ervaring in het vervaardigen van bankstellen is de wijze van konstruktie zó pertekt, dat wij u met gerust hart 5 jaar lang schriftelijke garantie geven op deze konstruktie. Ondanks het feit dat kwaliteit en service bij ons op de eerste plaats staan, is de prijs voor het produkt dat wij leveren laag. De levering is nl. direkt van de fabriek naar de klant. DEM-PRIJZEN zijn dus FABRIEKSPRIJZEN Onze bankstellen worden uitsluitend verkocht in onze 8 toonzalen. Het adres voor u: Voorhout, Loosterweg 5 (naast de Tapijtscnuurj. uesge- wenst kunt u ook de fabriek bezoeken: Culemborg, Houtweg 8. Ge opend; ma. en di. t/m za. tot 18 uur. Inl. 03450-2602. ADVIESBUREAU FEENSTRA EN DIEPENHORST BV Bouwkundigen en beleggingsadviseurs vraagt voor spoedige indiensttreding een ervaren voor het houden van dagelijks toezicht op een of meerdere van onze bouwwerken in 's-Gravenhage en Gouda. Sollicitaties moeten onder meer bevatten: personalia en gegevens over opleiding en ervaring. Brieven te richten aan de Directie, Jan van Nassaustraat 91 te 's-Gravenhage. Telefoon 070-262651. Gemeenteraad De Gemeenteraad vergadert op maandag 12 september a.s. om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Aanwijzing van een conrector aan de Louise de Coligny-Scholengemeenschap. Benoeming van een lid van de commissie voor de Hogere Beroeps-opleiding voor museummedewerkers. Voorstel om Burgemeester en Wethouders te machtigen tot onderhandse aanbes teding van de aanleg van een Centrale Antenne Inrichting. Wijziging van de gemeentebegroting, de begroting van de Dienst Gemeentewerken en van de Dienst Beheer Schoolgebouwen voor het dienstjaar 1977. Wijziging van de gemeentebegroting en de begrotingen van het Saneringsbedrijf en de Dienst van Gemeentewerken voor het dienstjaar 1977. Verstrekken van een eenmalige subsidie aan de Stichting Migrantencentra. Vaststellen van een verordening houdende wijziging van de Algemene plaatselijke verordening (beperking loslopen van en vervuiling door honden). Voorstel om in te stemmen met het voornemen van de n.v. Electriciteitsbedrijf Zuid-Holland om op het thans in gebruik zijnde deel van het terrein aan de Lange- gracht na 1980 nieuw electrisch productievermogen op te stellen. Voorstel inzake aankoop van een perceel industrieterrein c.a. nabij de Morsweg. Een schrijven van Autobedrijf Kerkhof B V. ten geleide van een afdruk van een door genoemde B.V. aan Burgemeester en Wethouders gezonden brief inzake het vervoer met huurauto's en taxi's in de gemeente Leiden. Aankopen van grond in de Prinsenstraat, alsmede van de panden Prinsenstraat 74 tot en met 78. Aankopen van panden gelegen aan de Oude Singel, Volmolengracht en de Lange- gracht. Aankoop van het pand Hooglandse Kerkgracht 49. Verkoop van een perceel grond in de Merenwijk. Uitgifte in erfpacht van een perceel grond gelegen in de Waard. Het overnemen door het Erfpachtsbedrijf van gronden, welke in erfpacht zijn uitgegeven. Beschikbaar stellen van gelden ten behoeve van de aanleg van een openbare ver lichting langs de Haagse Schouwweg. Wijziging van de gemeenschappelijke regeling "Regeling vuilverwerking voor Leiden en omgeving". Garanderen van de betaling van rente en aflossing van een aan de Stichting Gezins verzorging Leiden voor de financiering van de aankoop en verbouwing van het pand Rembrandtstraat 17 tot kantoor van de stichting, te verstrekken geldlening. Beschikbaar stellen van gelden ten behoeve van door de Gemeentelijke Genees kundige en Gezondheidsdienst ten behoeve van de aanschaffing van verschillende voorwerpen en het doen treffen van voorzieningen. Subsidiëring van de Stichting Interkruis Leiden over de jaren 1973 toten met 1976. Subsidiëring van de Stichting Interkruis Leiden met ingang van 1 januari 1977. Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat het volgende verzoek om een vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend: A. J. van der Meer, te Zoeterwoude. Uitbreiden en wijzigen van het garagebedrijf in het perceel Waldeck Pyrmontstraat la. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders, Stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare ken nisgeving, te weten: 9 september 1977 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel persoonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzitting, die zal worden gehouden op: dinsdag 27 september 1977 te 15.00 uur in de Raadzaal van het Stadhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaar schriften liggen ter inzage op het Stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 330 (3e verdie ping). De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden ingediend door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn ver schenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leiden of een aangren zende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is openbaar gemaakt. Commissievergaderingen Commissie voor Interne Organisatie en Beheer. Dinsdag 13 september a.s. om 20.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken welke onlangs in diverse vergaderingen van andere commissies aan de orde zijn geweest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspecten zullen worden bezien, en verder: Voorschot op de vergoeding kosten toelatingsonderzoek bijzondere scholen voor buitengewoon onderwijs over het jaar 1977. Verhoging post initiatieven uit de burgerij. Wijziging begroting i.v.m. uitstel aanbrengen diverse voorzieningen en verbeterin gen bij de tekstverwerking, post- en archiefzaken en koffiekamer/vergaderruimte. Vervulling vacature chef Buitendienst bij de dienst R.H.W. Personeelsbezetting van de Eenheid Beheer Gemeentelijke Gebouwen. Commisse politionele aangelegenheden. Woensdag 14 september a.s. om 19.15 uur in de B en W-kamer van het stadhuis. Enig agendapunt: A.R.O.B. bezwaar tegen schorsing ontheffing sluitingsuur cafébedrijf, Hooglandse Kerkgracht nr. 13. Commissie Sociale zorg, Maatschappelijke aangelegenheden, Gezondheidszorg en* Cultuur. Donderdag 15 september a.s. om 20.00 uur in kamer 263 van het stadhuis, agenda: Benoeming twee leden van de Culturele Raad Leiden. Garantie geldlening ad. 100.000.- aan de Stichting Gezinsverzorging Leiden. Vaststelling gebruiksvergoedingen Gezondheidscentra, Bernhardkade en Bevrij dingsplein over 1975 en 1976. Financiële regeling organisatie Sociaal Cultureel Werk t.b.v. werklozen. Informatie en advies procedure t.a.v. materiaal betreffende zaken die in het kader van gemeenschappelijke regelingen, waarin Leiden wordt vertegenwoordigd, aan de orde komen. Functioneren en beleidsplan G.D.S.W. (gemeentelijke dienst sociale werkvoorzie ning). Voorlopig schetsplan voor vervangende nieuwbouw van de paviljoens voor lang durig opgenomen patiënten Endegeest. Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten, kan daarover informatie vragen in het informatie-centrum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Diversen Aangifte hondenbelasting Er blijkt nogal wat misverstand te bestaan over het invullen van de dezer dagen verstuurde aangifte biljetten voor de hondenbelasting. Dat geldt vooral voor mensen die geen hond hebben. Ter verduidelijking dient daarom het volgende. Mensen die geen hond hebben hoe ven op het aangiftebiljet uitsluitend hun naam en adres in te vullen en achter de vraag "Hoeveel honden houdt men in uw gezin?" het woordje GEEN. Wel moet iedereen, onverschillig of men hondenbelasting betaalt of niet, en of men een hond heeft of niet, naam en adres invullen. Doet men dit niet dan krijgt men over enige tijd automatisch een nieuw aangiftebiljet toegezonden. Spreekuur wethouder volkshuisvesting Op donderdag 22 september a.s. houdt de wethouder van volkshuisvesting de heer A. Verboom zijn maandelijkse spreekuur, dat wordt gehouden van 19.30 tot 20.30 uur en vindt ditmaal plaats in het gebouw van speeltuinvereniging "Zuiderkwartier" in de Anjelierstraat. Het spreekuur is met name bedoeld voor bewoners van tuinstadwijk, die huisves tingszaken met de wethouder willen bespreken. Commissie voor de beroepschriften De commissie voor de beroepschriften van de gemeente Leiden zal in een openbare vergadering van de eerste afdeling van de commissie, op donderdag 15 september a.s. om 16.30 uur in kamer 263 van het stadhuis, behandelen een door de firma gebr. De Nobel uit Leiden, ingesteld beroep tegen het besluit van Burgemeester en Wethou ders van 15 juli j.l. in verband met een aanschrijving tot het aanbrengen van verbete ringen aan het pand Sophiastraat 20. Kijk morgen in uw krant en knip Noteer dan ook uw wijknummer i Volgende week zijn aan de buurt: wijk: 1 en 3 op maandag 12 september wijk: 2 en 8 op woensdag 14 september wijk 5 en 7 op donderdag 15 september wijk: 4 en 6 op vrijdag 16 september Grofvuilophaaldienst schema voor de grofvuilophaaldienst uit. ophaaldata. Bij het Buro Voorlichting ii verkrijgbaar: Sociale Gids 4, Verkeerscirculatieplan 2,50 Rapport Ruilverkaveling 2,50 Bestemmingsplan Hoge Rijn dijk 2,50 Pancras-Oost 2,50' Berichten uit de Binnenstadswin kel ƒ3,50 Gemeentelijke publikaties i de hal van het stadhuis zijn nog de volgende publikaties GRATIS: Kursuswijzer Wegwijzer voor Leiden Scholenboekje

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 9