Voor mensen die: Vijf mille zitkomfort eisen, 291%- willen uitgeven en staan op merkmeubelen van absolute klasse. U kunt niet kritisch genoeg zijn bij leren meubelen. U ziet de ene goedkope aanbieding in leren zitmeubelen na de andere. Als paddestoelen! Is dat nou allemaal grote klasse? Nee, natuurlijk niet! We raden u aan, goed op te letten. Want leren meubelen koopt u voor vele, vele jaren. Eis merk meubelen, dat is uw goed recht. En vraag naar Cristal. Neem deze aanbieding. Ongelooflijk voordelig in prijs.'nSchitterende kombinatie van twee zitbanken, desgewenst afzonderlijk ver krijgbaar. Maar wat een niveau, wat een kwaliteit en afwerking! Dat is wel even wat anders, dan zo maar 'n zitding met leer erom heen. Dat zijn echte Cristal meubelen, waarvan wij als fabrikant de kwaliteit zelf helemaal in de hand hebben. Nederlands vakmanschap, vanaf het solide houten tot de zeer vakkundige verwerking van het leer. Uitsluitend rundleer, dat voldoet aan strenge kwaliteitsnormen, vastgesteld na overleg met T.N.O. Nu vraagt u zich af, hoe kan deze absolute klasse in leren meubelen dan tóch zo goedkoop zijn? Dat is het geheim van Cristal, maar we zullen u er iets van verkla ren. Wij kopen dat sublieme leer zeer scherp in, in grote partijen. We zijn een de grootste leerspecialisten van Europa. En bij onze Cristal meubelproduktie bereiken we de uiterste efficiëntie. Zo komt het, dat deze twee zitbanken van topniveau voor maar f2975,- van u zijn. Terwijl u toch echt mag spreken van vijf mille zitkom fort. Dat merkt u meteen, als u 'n praatje komt maken bij een van onze hieronder genoemde dealers. Dat moet u beslist niet nalaten, anders zou de allermooiste aanbieding u ontgaan. Echte rundlederen merkmeubelen, met landelijke service en garantie van Cristal Voor deze prijs. Tweezitsbank driezitsbank, fpnzs Dok afzonderlijk verkrijgbaar (f1350,-enfl775,-). im< CRISTA!! Let op het ingeweven Cristalmerk. LEIDEN - VROOM DREESMANN, AALMARKT/BREESTRAAT

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 32