de rijksoverheid vraagt is Hanab administratief medewerker administratief medewerker(ster) assistent(e) administratie ponstypiste ENKELE REGIONALE CONSULENTEN (MNL./VRL.) systeemanalist (mnl./vrl.) medewerker bouwtechnische zaken medewerker administratief beleidsmedewerker statistisch medewerker sectiehoofd registratuur archiefbeheer (mnl./vrl.) medewerker persdocumentatie (mnl./vrl.) administratief medewerker (mnl./vrl.) medewerker administratief medewerker (mnl./vrl.) financieel- adminïstratief medewerker (mnl./vrl.) administratief medewerker (mnl./vrl.) medewerker van de comptabele (mnl./vrl.) Sfeuin QSii=aE[E[p HANAB BV is als werkmaatschappij binnen de divisie'Leidingwerken van de Stevin Groep gespecialiseerd in de aanleg van transport leidingen, het uitvoeren van speciale pijpleiding projecten en zinkerbouw. Door vergroting van de aktiviteiten dient onze Financieel-Administratieve afdeling te worden uitgebreid en zijn er de volgende vacatures: Taakgebied: Controle en analyse van financiële resultaten van projecten. Opleiding: Van middelbaar niveau, aangevuld mei M.B.A.-opleiding en studerend voor S.P.D. Leeftijd: min. 23 jaar. Taakgebied: Het coderen en ordenen van de gegevens voor de bedrijfsadministratie. Opleiding: HAVO-niveau en enige praktische administratieve ervaring. Leeftijd: min. 18 jaar. Taakgebied: Voorbereiding van de facturering vocf de afdeling debiteurenadministratie. Opleiding: MAVO-4 en enige praktische administratieve ervaring. Leeftijd: min. 18 jaar. Taakgebied: Het verrichten van alle ponswerkzaam heden voor de afdeling, terwijl zij tevens eenvou dige administratieve werkzaamheden dient te verrichten. Op ons kantoor te Valkenburg ZH werkt een jong enthousiast team. Naast een goede salariëring zijn er reiskosten- er studiegeldvergoedingen. Bel voor nadere informatie naar, of richt uw schriftelijke sollicitatie aan de heer W. Rijkse afd. Personeel en Organisatie. Boonrak 45, Postbus 5, VALKENBURG (ZH) Tel. (01718)-71941. STICHTING REGIONAAL ORGAAN VOOR HET LEERLINGWEZEN IN ZUID-HOLLAND NOORD Ten behoeve van een bijdrage van onze stichting in de ontwikkeling van nieuwe educatieve voorzieningen voor werkende jongeren, zoeken wij Hun taak zal in het bijzonder bestaan uit - binnen de regio van de stichting - te ontwikkelen samenwerking met de onderwijsinstituten. Deze samenwerking heeft betrekking op: voorliching, registratie, "intake" en externe begeleiding van leerlingen: e.e.a. zowel in plaatselijk als in regionaal verband. De aanstelling geldt in principe voor minimaal twee jaar. Voor een goede functievervulling wordt nodig geacht: vooropleiding op niveau van hoger beroepsonderwijs; organisatorische en contactuele eigenschappen; inzicht hebben in het beroepsbegeleidend onderwijs, het vormingswerk en de daaruit ontwikkelde samenwerkingsvormen; redactionele en verbale vaardigheden. Leeftijd 28 - 44 jaar; salaris afhankelijk van leeftijd en opleiding min. 2629,- max. 3989,- per maand (ex 3,8% toeslag per 1 —6—1977); de A.O W.-premie is voor rekening van de stichting. Standplaats binnen de agglomeratie Den Haag, Delft en Leiden. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en referentieadressen binnen vier weken na verschijnen van dit blad te richten aan het bestuur van bovengenoemde stichting, Prins Mauritslaan 94, 's-Gravenhage. Tel, inlichtingen verstrekt de directeur A. A. M. van Zijl 070-556484. vac. nr. 7-2193/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Dienst Informatie verwerking Het computercentrum van de Dienst Informatie verwerking beschikt over twee P1400 computers en een Univac 1100/41 computersysteem. Rond deze computers bestaat een netwerk van ca. 180 terminals. Teneinde aan de groeiende vraag naar computercapaciteit te voldoen, wordt een computernetwerk ontworpen. Taak: voorbereiden van de invoering van opeenvolgende versies van besturings systeem; maken van aanvullingen op besturingssysteem i.v.m. teleprocessing en datacommunicatie; assisteren bij foutlopende programma's; ontwikkelen van en onderzoeken doen naar nieuwe systeemprogrammatuur; verrichten van marktonderzoek op het gebied van programmatuur en computerapparatuur. Deze werkzaamheden worden veelal in team verband verricht. Vereist: diploma HBS-B of een hiermee ver gelijkbare opleiding; aantoonbare belang stelling voor c.q. ervaring met harde software en computersystemen; datalogie of weten schappelijk rekenen strekt tot aanbeveling. Leeftijd: vanaf 20 jaar. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f3271,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 september 1977 (mni./vrl.) vac. nr. 7-219911158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken Taak: beoordelen van werk- en bestek tekeningen m.b.t. nieuwbouw en verbouwingen, begeleiden van de uitvoering daarvan; onder houden van in- enexterne contacten. Vereist: tenminste diploma MTS-bouwkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding; rijbewijs B-E; ervaring met het werken in een klein team en praktische ervaring in bouwvoorbereiding alsmede uitvoering; bereidheid om op onregelmatige tijden te werken. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f3205,- per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-221011158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. de Directie Voorlichting en Externe Betrekkingen, Afdeling Informatie Taak: selecteren en bewerken voor interne distributie (o.a. informatietelefoon) en documen tatie van voor het ministeriële beleid belangrijke actualiteiten en commentaren uit de pers organen, radio en t.v.; dagelijks vervaardigen van de interne nieuwsanalyse „Signalement"; voorbereidende activiteiten in het kader van de „publieksvoorlichting-nieuwe-stijl" (Wet Openbaarheid van Bestuur). Vereist: tenminste diploma HAVO; aantoonbare (landbouw)politieke belangstelling; redactionele ervaring; kennis van documentatiebeheer. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f3205,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-213111158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. de Veeartsenijkundige Dienst, Sectie Veterinair Onderzoek De Sectie Veterinair Onderzoek werkt in team verband aan de coördinatie van het veterinair onderzoek aan de diverse activiteiten die hieruit voortvloeien. Taak: meedenken over het te voeren beleid; zoeken naar oplossingen voor gesignaleerde problemen; opstellen van nota's en discussie stukken; bijwonen en notuleren van vergade ringen en onderhouden van mondelinge en schriftelijke contacten binnen en buiten de dienst. Vereist: tenminste diploma HAVO of diploma MEAO; redactionele ervaring. Administratieve ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2543,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f2807,- per maand aanwezig. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-2224/1158 Taak: peilen van behoefte aan statistisch materiaal ter ondersteuning van het personeels beleid; inventariseren, analyseren en interpre teren van beleidsinformatie; adviseren omtrent opname van nieuwe gegevens in beleids- informatiesystemen; maken van tabellen, grafieken en diagrammen (verzuim, leeftijds- en I salarisopbouw, loopbaanbeleid e.d.); de werk- j zaamheden geschieden in samenwerking met afdelings- en bureauhoofden, personeels functionarissen, Rijkscomputercentrum, Rijks Psychologische Dienst en Rijks Geneeskundige i Dienst. j Vereist: tenminste diploma HAVO (met wis kunde) of diploma MEAO (met wiskunde). Diploma Elementaire Statistiek A strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2807,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 september 1977 vac. nr. 7-0224/1158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. het Bureau Post- en Archiefzaken, Sectie i Binnenlands Bestuur Taak: leidinggeven aan 5 medewerkers m.bv werkzaamheden op het gebied van post- behandeling, registratie en dossierbeheer; archiefvorming, archiefdocumentatie, saneren van archieven en verstrekken van informatie omtrent archiefbescheiden. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding, diploma SOD I en ervaring in archiefbeheer. Standplaats: 's-Gravenhage (centrum). Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2543,- per maand. vac. nr. 7-2200/1158 Taak: verwerken en toegankelijk maken van knipsels uit dag- en weekbladen; bijhouden van de krantenknipselverzameling; verschaffen van informatie uit deze verzameling; samen stellen van documentatiemappen over actuele vraagstukken. Vereist: diploma HBS/HAVO en diploma GO-A. Ervaring in een vergelijkbare functie en kennis van het politiek gebeuren strekt tot aanbeveling Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2543,- per maand, verhoogd me.' een onregelmatigheidstoeslag van ca. 10%. vac. nr. 7-2299/1158 voor het Ministerie van Economische Zaken t.b.v. de Directie Financiën Taak: verrichten van betalingen en administra tieve werkzaamheden i.v.m. de uitvoering van de z.g.n. 3e regeling bedrijfsbeëindigingshulp. Gevraagd: diploma MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding, studerend voor Praktijkdiploma Boekhouden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2101,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd, vac. nr. 7-2300/1158 (mnl./vrl.) Taak: controle op de rekeningen van derden/ personenadministratie en beleids-/specificatie- rekeningen van diverse volgadministraties. Gevraagd: diploma MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding, studerend voor Praktijkdiploma Boekhouden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2101,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 7-2226/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. het Secretariaat van de Commissie Vervoervergunningen Taak: behandelen van aanvragen/verzoeken m.b.t. de vergunningverlening voor de uit voering van groepsvervoer. Dit houdt in beoordelen van bij de commissie ingediende aanvragen/verzoeken betrekking hebbende op de uitvoering van groepsvervoer aan de hand van door de Rijksinspecteurs van het Verkeer uit gebrachte adviezen, waarbij rekening dient te worden gehouden met het beleid van de commissie en met het bepaalde in de terzake van de vergunningverlening aan de commissie gegeven richtlijnen; opstellen van concept beschikkingen en verwerken van administra tieve gegevens. Vereist: diploma HAVO of een hiermee ver gelijkbare opleiding. Aantoonbare belangstelling voor het vervoer en bereidheid tot het volgen van een op het vervoer gerichte cursus (duur van de cursus plm. 2 jaren). Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2543,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (070) - 24 43 88, tst. 142. Sollicitaties inzenden vóór 3 september 1977 voor het Ministerie van Algemene Zaken t.b.v. de Rijksvoorlichtingsdienst Taak: samenstellen van financiële overzichten betrekking hebbend op de bijzondere budgetten alsmede op de materiële begrotingsartikelen; beheren van de kas; assisteren bij werkzaam heden m.b.t. de begrotingssamenstelling en zorg voor het vastleggen van verkregen kredieten. Vereist: diploma MEAO, bedrijfseconomische richting; praktijkervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en opleiding max. f 2543,- per maand. vac. nr. 7-1041/1158 Taak: invoeren, coderen en opmaken van boekingsslips t.b.v. de geautomatiseerde begrotingsboekhouding. Gevraagd: diploma MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding, aangevuld met Praktijkdiploma Boekhouden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2291,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 7-2298/1158 voor het Ministerie van Economische Zaken t.b.v. de Directie Financiën, Economische Controle Dienst Taak: verrichten van administratieve werkzaam heden t.b.v. voornoemde comptabele, w.o. assisteren bij de werkzaamheden die het betalingsverkeer met zich meebrengt. Gevraagd: diploma MULO/MAVO-4 aangevuld met Praktijkdiploma Boekhouden of diploma HAVO (met handelspakket). Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2291,- per maand, met een uit loopmogelijkheid op grond van diensttijd. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20