de rijksoverheid vraagt K> Walser assistenten accountant controleur (mnl./vrl.) documentalist medewerker bureau centrale departementale financiële administratie medewerker (mnl./vrl.) plv. hoofd bureau centrale departementale financiële administratie technisch medewerker administratief medewerker (mnl./vrl.) secretaresse/secretaris secretaresse/secretaris secretaresse/secretaris secretaresse/secretaris hoofd van het secretariaat (mnl./vrl.) HOOGOVENS IJMUIDEN v ACCOUNTANTSKANTOOR vac. nr. 7-0160 1158 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Directie Gevangeniswezen, Afdeling Arbeid, Bureau Diversen Taak: verstrekken van informatie en/of adviezen m.b.t. de arbeid van gedetineerden in de inrich tingen van het Gevangeniswezen, alsmede ver werven van werkopdrachten. Vereist: diploma MTS (b.v.k. metaal en/of elek trotechniek) of een hiermee vergelijkbare oplei ding. evt. aangevuld met opleiding en/of ervaring op arbeidstechnisch terrein. Werkplaatservaring. Administratieve ervaring strekt tot aanbeveling. Bereidheid tot het maken van dienstreizen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f3205,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-1025/1153 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Stafafdeling Externe Betrekkingen. Bibliotheek en Documentatie Taak: analyse en evaluatie van de vakliteratuur (boeken, tijdschriften, rapporten) o.m. op het gebied van het sociale zekerheidsbeleid; excer peren van de desbetreffende vakliteratuur in hei Nederlands. Duits, Engels en Frans: classeren van dit materiaal onder gebruikmaking van de Universele decimale classificatie: onderhouden van contacten met diverse functionarissen (ook in de vorm van informatie, attendering. enz.) op het desbetreffende vakgebied. Vereist: tenminste diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding: diploma GO-A of bereid heid dit te behalen of diploma B.D. B.v.k. kennis op juridisch of economisch terrein. Kennis op het gebied der sociale verzekeringen strekt tot aanbeveling. Standolaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f3205,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-215011158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Directie Financieel-Economische Zaken en Comptabiliteit, Afdeling Begrotingszaken Taak: medewerking verlenen aan de boekhou ding; verzorgen van de debiteurenadministratie en opstellen van facturen in overleg met de dienstonderdelen. Werkzaamheden m.b.t. de volledigheid en juistheid van het debiteuren bestand en zorgdragen voor een vlotte afwikke ling van te innen vorderingen. Vereist: diploma MULO/MAVO-4. diploma MBA of een hiermee vergelijkbaar MBO diploma. B.v.k. ervaring in financieel-administratieve werkzaamheden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f3205,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 augustus 1977. vac. nr. 7-216511158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. een in opbouw zijnde registratuursectie van het Bureau Post- en Archiefzaken voor de Departementsleiding (Bureau Secretaris- Generaal) Taak: organiseren en verrichten van registratuur werkzaamheden; archiefbeheer, verstrekken van informatie, enz. Vereist: diploma MAVO-4 of een hiermee ver gelijkbare opleiding en diploma SOD-I. Ervaring met soortgelijke werkzaamheden. Standplaats: 's-Gravenhage (centrum). Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2543,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J. v. d. Vecht onder nr. (070) - 62 48 81 tst. 2566. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-214911158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t b.v. de Directie Financieel-Economische Zakei? en Comptabiliteit. Afdeling Begrotingszaken Taak in samenwerking met het hoofd van het Bureau Boekhouding zorgdragen voor een doel matige opbouw en het doen functioneren van het administratieve apparaat. Meewerken aan de informatievastlegging en aan de informatiever strekking t.b.v. de begrotingsvoorbereiding en de begrotingsbewaking, alsmede bij periodieke ver slaggeving. Medewerking verlenen aan automa tisering van de verwerking van financiële ge gevens. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4, diploma MBA of een hiermee vergelijkbaar MBO diploma. Enige kennis van de automatisch)-» informatieverwerking strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3205.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 augustus 1977. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-2019 1158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken Taak: werkzaamheden op het gebied van onder houd, modificatie en installatie van radio- technische en audiotechnische apparaten. Vereist: diploma MTS-E met applicatiecursus electronica of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2543,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f2807,- per maand aan wezig. vac. nr. 7-1962/1158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, Afdeling Personeel en Interne Zaken Taak: verrichten van personeelswerkzaamheden, zoals: administratief voorbereiden en regelen van indienstnemingen en ontslagen van personeel; concipiëren van brieven betreffende overplaat singen, detacheringen, salarisverhogingen en be vorderingen; behandelen van verzoeken om gratificaties i.v.m. gemaakte studiekosten; vast stellen van de jaarlijks toe-te kennen premie op grond van de Premiespaarregeling Rijks ambtenaren 1968. Vereist: diploma HAVO of een hiermee ver gelijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2542,- per maand. vac. nr. 6-6450/1158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij' t.b.v. de Directie van de Visserijen, Hoofd afdeling Zee- en Kustvisserij Taak: ontvangen en distribueren van binnen gekomen post; concipiëren en uitwerken van brieven; verslaglegging van vergaderingen en besprekingen; typewerkzaamheden; bijhouden van een agenda en maken van afspraken; be dienen van een telefoon; documentatie- werkzaamheden. Vereist: tenminste diploma MAVO-4 (met talen pakket): de diploma's typen en steno. Enige jaren ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2101.- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 7-2088/1158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. de Directie Personeelszaken Taak: in steno opnemen van brieven, nota's en rapporten, veelal van vertrouwelijke aard en uittypen daarvan; concipiëren van brieven; bij houden van een archief en documentatie systeem; bijhouden van een agenda en maken van afspraken; ontvangen van bezoekers; be dienen van een telefoon; administratieve werk zaamheden. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; secretariële opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2543,- per maand. vac. nr. 7-2175/1158 voor het Ministerie van Economische Zaken Taak: verrichten van secretariaatswerkzaam heden t.b.v. de plv. secretaris-generaal. Gevraagd: tenminste diploma HAVO of een hier mee vergelijkbare opleiding; de diploma's steno grafie Nederlands en typen; kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2543.- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt bij het Bureau van de secretaris-generaal, onder nr. (070) - 85 34 90. vac. nr. 7-0864/1158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. de Directie Juridische en Bedrijfs organisatorische Zaken Taak. administratieve werkzaamheden: regele? van afspraken; typewerk; dossiervorming. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4, diploma typen; enige kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2291,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 7-2145/1158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Centrale Afdeling Voorlichting, Docu mentatie en Bibliotheek, Afdeling Voorlichting Taak: optreden als secretaresse/secretaris van het hoofd van de afdeling: verzorgen van de administratie voor de afdeling, met inbegrip van de onderafdelingen informatie, redactie, druk werk, audio-visuele media en knipseldienst; behandelen van inkomende telefoongesprekken, i h.b. de contacten met vertegenwoordigers van de massa-media; behandelen van persberichten van concept tot en met verzending met inscha keling van de daarvoor aangewezen mede werkers; leidinggeven aan een administratieve assistent(e). Vereist: tenminste diploma MAVO-4; ruime type-ervaring. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2291,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. (in 4-ploegendienst) Een walser is een goedbetaald vakman. Hoogovens leidt u er voor op. Als walser gaat u afwisselend en interessant werk in 4-ploegendienst verrichten. Samen met vakbekwame collega's bedient u een walsinstallatie waarmee plakken staal tot plaatstaal of blik worden uitgewalst. Het gaat in zo'n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walser en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de afnemers van Hoogovens. Deze maken er auto's van, en koelkasten, conservenblikjes en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. 27.840,bruto per jaar Als walser in opleiding verdient u meteen circa 27.840,bruto per jaar, inclusief toeslagen, waaronder die voor de 4-ploegendienst. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Veel promotiekansen Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimogelijkheden zijn. Zo kunt u na twee jaar en twee korte cursussen op circa 30.120, bruto per jaar komen. Na nog eens twee jaar ligt uw inkomen - bij gebleken geschiktheid - rond de 32.050,bruto per jaar (beide bedragen zijn exclusief vakantie toeslag en de uitkering aan het eind van het jaar). Uitstekende sociale voorzieningen Hoogovens heeft uitstekende sociale voorzieningen, waaronder een goede pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wie kan walser worden? Mannen van 21 tot 35 jaar, liefst met LTS, kunnen worden opgeleid tot walser. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. Wilt u meer weten? Geïnteresseerd in de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Personeels voorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000. VAN DE VERENIGING VAN NEDERLANDSE GEMEENTEN (Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen) NASSAULAAN 12 - 's GRAVENHAGE vraagt voor de standplaatsen en in de omgeving van Alphen aan den Rijn, Gouda, 's-Gravenhage, Leiden a) beginnende b) gevorderde Vereisten voor: a) Goede algemene ontwikkeling (HEAO-, HAVO of VWO-diploma). Bezit van of studerende voor praktijkdiploma boekhouden. Leeftijd tot 23 jaar. b) Goede algemene ontwikkeling (HAVO of VWO-diploma) aange vuld met of studerend voor een van de volgende opleidingen MBA, SPD en NIVRA. Controle-ervaring. Leeftijd tot 27 jaar. Ons bureau oefent als groot accountantskantoor onder leiding van registeraccountants een omvangrijke controle- en advies-praktijk uit op het terrein van de provinciale en gemeentelijke overheid en van instellingen waarin deze overheid is geïnteresseerd. Wij bieden: een afwisselende werkkring, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waartoe behoren: premie AOW voor rekening van de werkgever; ruime tegemoetkoming in alle aan de vakstudie verbonden kosten. IZA-ziektekostenregeling; welvaartsvast pensioen volgens de Algemene Burgerlijke Pensioenwet. Eigenhandig geschreven brieven te richten aan de districts accountant, de heer J. van Rijn, Groen van Prinstererweg 35, Katwijk aan Zee.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24