r G ,LEIDEN IttMlttll personeel P erso Teel ctMiïdenl accmintant nachthoofd (mnl) 30! PERSONEEL,n MARKTEN B.V. VERKOPER BUITENDIENST ADMINISTRATIEVE MEDEWERK(ST)ERS stichting centrum stbavo noordwijkerhout produktie medewerkster DOKTERS ASSISTENTE DIACONESSENHUIS STAM TIMMERLIEDEN medewerker PERSONEEL pwsoncei personal PERSONEEL personeel I persone Veïperplein 11 c-d, Arnhem Onze buitendienst bestaat uit 20 vertegenwoordigers. Een beperkt aantal nog vakante rayons willen wij thans bezetten. Voor het rayon Leiden en de Bollenstreek zoeken wij een voor de verkoop van brandblusapparatuur aan werkplaatsen, winkels. Ons bedrijf is onderdeel van een groot Nederlands concern, maar het accent in onze verkooporganisatie ligt geheel op pionieren. Dit vereist een grote mate van zelfstandigheid van onze vertegenwoordigers. De gezochte leeftijd is tussen 32 en 48 jaar. Onze vertegenwoordigers werken op vast basissalaris plus provisie. Verder is er een goede onkos tenvergoeding. Branche-ervaring is niet vereist. Voor de Bollenstreek is bekendheid met de bloembollenindustrie een voordeel, Zeker vereist zijn volledige inzet en gewilligheid om te pionieren GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) DISTRICTSKANTOOR LEIDEN Stationsplein 212 - Lekstraat 88 Telefoon 071-145555 toestelnr. 151 Voor de afdeling Werkloosheidswet zoeken wij: die na een ruime opleidingsperiode in staat dienen te zijn zelfstandig aan de hand van de aanvragen om uitkering het recht op en de hoogte van die uitkering vast te stellen. AAN DE KANDIDATEN STELLEN WIJ DE VOLGENDE VOOR WAARDEN: - voltooide opleiding op middelbaar niveau - kennis van de Sociale Verzekeringswetgeving - administratieve ervaring - leeftijd van 24 tot circa 40 jaar. Salaris volgens CAO, afhankelijk van leeftijd en ervaring f 1800,- tot f 2300,- per maand, met uitloopmogelijkheden tot f 2700,- per maand. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, onder meer 8% vakantie toeslag, 2% kerstgratificatie en een aan de hedendaagse eisen aan gepaste pensioenregeling. Degenen, die aan de gestelde voorwaarden voldoen, nodigen wij uit schriftelijk onder vermelding van op leiding en ervaring te solliciteren bij: De Directeur van het Gemeenschappelijk Admini stratie Kantoor Postbus 8 te Leiden Wegens uitbreiding van de werkzaamheden hebben we op ons kantoor te Leiden plaats voor een eerste assistent accountant die gevorderd is met zijn studie voor register accountant. Geïnteresseerden verzoeken we schriftelijk kontakt op te nemen met de heer D. van den Berg, Plantage 20, Leiden, telefoon (071)146946. VEKEMANS BERK ACCOUNTANTS vestiging Leiden De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt ten behoeve van de centrale nachtdienst een full-time met B (of A en B) diploma en enige Nadere informatie wordt gegeven ervaring in de psychiatrie. Het dienstrooster wordt in overleg met de overige nachthoofden opge steld. Salaris: rang 1e verpleegkundi ge/waarnemend hoofd, naar gelang ervaring. Schriftelijke sollicitaties kan men richten aan de afdeling Personeels zaken met vermelding van vakature- nummer 77.62.46. iring van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 sra Voor ons magazijn te Zoeterwoude zoeken wij e Ben jij dat handige meisje van 20 jaar? Bel ons dan even 3M Nederland B.V. r-a^—frr"\ In het Diaconessenhuis te Leiden is plaatsingsmoge lijkheid voor een part-time ten behoeve van de urologische operatie-kamer. Werktijden: maandag t/m vrijdag van 8.00-13.00 uur Verzoeken om inlichtingen en sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Mw. M. Siemer, Houtlaarr 55, Leiden, telefoon 071-155960. Schooladviesdienst Leiden administratief medewerk(st)er voor 24 uur per week. Haar/zijn taak zal zijn: - het bedienen van de telefooncentrale; - het verrichten van typewerkzaamheden; - algemeen voorkomende administratieve werkzaam heden. Gedacht wordt aan iemand met MAVO-opleiding en type-ervaring. iSalarisgrenzen min. 1.502,- max 2.085.- bruto per maand op full-time basis. De voor de gemeente Leiden gebruikelijke regelingen zijn van toepassing Sollicitaties binnen tien dagen richten aan de directeur Van de Schooladviesdienst Leiden, Stationsweg nr. 32 te Leiden. Bouw- en Aannemingsbedrijf vraagt voor haar werk te Zoetermeer voor direct VAKBEKWAME Aanmelden op het werk bij onze uitvoerder de heer J J. Haas beek. Broekweg, Zoetermeer. Dagelijks van 7.30 - 16.00 uur. Telefoon 01720 - 92919 of 's avonds J. Nagtegaal 071 -895340. GEMEENTE LEIMUIDEN Op de afdeling Algemene Zaken van de gemeenschappe lijke gemeentesekretarie van Leimuiden en Rijnsater- woude kan op korte termijn worden geplaatst een leerling-ambtenaar (mnl. of vrl) De werkzaamheden zijn van gevarieerde aard en liggen onder meer op het terrein van de burgerlijke stand en de bevolkingsboekhouding. Vereist is het bezit van de diploma's m.a.v.o. en typen. Salaris afhankelijk van leeftijd. Schriftelijke sollicitaties binnen 8 dagen na verschlj- (ning van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Leimuiden, Dorpsstraat 1 te Lehnui- 'den. 3M Nederland B.V. zoekt voor haar Distributie Centrum te Zoeterwoude een die in teamverband werkzaamheden gaat verrichten op het gebied van opslag, controle en verzending van onze goederen. Wij vragen: enige jaren voortgezet onderwijs (technisch of alge meen) bekendheid op het gebied van magazijnwerkzaamhe- ,den. Wij bieden u: een prettige, drukke baan in een modern magazijn goede sfeer goede arbeidsvoorwaarden 3M Nederland B.V. Afd. Personeelszaken, tel. 769330, toestel 245. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schrittelijke sollicitaties te richten aan het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2300 RA Lelden, onder vermelding van het desbetreffende vakaturenummer op brief en envelop. vakature nr. 7-188/1158 secretaresse voor de hoogleraar Biochemisch Laboratorium taak: het organisatorisch en administratief ter zijde staan van de hoogleraar in de biochemie. een middelbare schoolopleiding; een secretaresse-opleiding en goede kennis var de moderne talen. Leeftijd bij voorkeur tussen 20 en 30 jaar. maximaal 2.291,bruto per maand. Indiensttreding per 1 oktober 1977. vakature nr. 7-196/1158 bibliothecaresse/secretaresse Hoofdafdeling taak: het zelfstandig verzorgen van de Inwendige Genees- afdelingsbibliotheek (ca. 3000 banden) en kunde/Reumatologie het verrichten van secretariaatswerkzaam heden t.b.v. de wetenschappelijke staf. vereis: diploma HAVO en bibliotheekervaring. Het bezit van of een gevorderde opleiding voor het GO/A-diploma alsmede bekendheid met medische en biomedische literatuur strekt tot aanbeveling. salaris maximaal 2.291,bruto per maand. vakature nr. 7-199/1158 Subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Wetenschappen vakature nr. 7-202/1158 Rekenbureau van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid vereist salaris secretaresse voor de hoogleraar (tijdelijk) taak: het organisatorisch en administratief ter zijde staan van de hoogleraar in de pedagogiek. een middelbare schoolopleiding en het vermogen om te kunnen typen, steno graferen en notuleren. maximaal f 2.291,bruto per maand. De aanstelling is van tijdelijke aard. Indiensttreding zo mogelijk per 1 oktober 1977. ervaren pl/1 programmeur (mnl./vrl.) (parttime, tijdelijk) taak: het schrijven van applicatie programma's in de Data Base Management- sfeer ten behoeve van parlementair onderzoek. ervaring in genoemde werkzaamheden. maximaal 1.017,20 bruto per maand. Voor deze funktie geldt een aanstelling op basis van 2/5 dagtaak voor de duur van maximaal 2 jaar. vakature nr. 7-204/1158 analist(e) Pathologisch Laboratorium taak: het in teamverband meewerken aan een onderzoek naar de relatie van virussen en kanker bij de mens. Hij/zij zal worden te werk gesteld bij het in kweek brengen van tumoren en bij het biochemisch testen op aanwezigheid van virus. salarir< maximaal 2.543,bruto per maand. vakature nr. 7-206/1158 reproduktie fotograaf Prentenkabinet/ Kunsthistorisch Instituut salario vakature nr. 7-2U9/1158 Onderwijsdienst van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid taak: het maken en afwerken van dia's en foto's van in boeken afgebeelde kunst voorwerpen en tekeningen uit eigen collectie. Tevens vallen enige technische en administratieve routinehandelingen onder de taak van de aan te stellen funktionaris. De werkzaamheden worden verricht in overleg met de instituutsfotograaf. enige ervaring in reproduktie-fotografie en doka-werk. Zij die in het bezit zijn van een MAVO-diploma genieten de voorkeur. maximaal 2.101.bruto per maand. medewerk(st)er automatisering (tijdelijk) taak: het verlenen van assistentie bij het automatiseren van de studenten- en examenadministratie. ervaring in automatisering, terwijl programmeer-ervaring (Cobol of PL/1) tot aanbeveling strekt. nader overeen te komen. Voor deze funktie geldt een aanstelling tot uiterlijk 1 januari 1979. vakature nr. 7-211/1158 analist(e) Hoofdafdeling Inwendige Geneeskunde/ Infectieziekten taak: het meewerken aan het onderzoek over mononucleaire fagocyten. vereist een diploma HBO-A (klinisch-chemisch) salaris: maximaal 2.291,bruto per maand. Aanstelling vindt plaats ten laste van een FUNGO-subsidie, in dienstverband met de Stichting voor Zuiver Wetenschappelijk Onderzoek (Z.W.O.). Nadere informatie over deze funktie wordt desgewenst verstrekt door prof. dr. R. van Furth of dr. J. W. M. van der Meer, telefoon 071-147222 toestel 2613. Voor alle vakatures geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 8°lo van het jaarsalaris. Bij indiensttreding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 22