f I I programmeur en systeemanalist/ programmeur (m/v) [nedairco/l vertegenwoordigers randstad uitzendbureau vertegenwoordiger ervaren timmerlieden JL jm wilma Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden verpleegkundige verpleegkundig hoofd assistente sekretariaat „DE NOORDERWIEK" TER HAARKADE 6A (HAAGWEG) - LEIDEN Telefoon (071) 134692 DAT GELD! DAMES WAAR BLIJFT HET? HEREN VOLGT ONZE KOSTENBESPARENDE AVONDCURSUSSEN KOKEN maandag maandag Beginners Gevorderden Specialiteiten Beginners en gevorderden maandag en woensdag KREATIEVE NAALDKUNST maandag Lestijden: 19.00-21.30 uur Duur van de cursussen: tot half januari N 1e les resp. 22 en 24 augustus Inlichtingen en aanmelding: dagelijks tussen 9 en 12 uur persoonlijk of telefonisch bij de administratie. De cursusgelden dienen bij de eerste les contant, per girokaart of betaalcheque te worden voldaan. Er is parkeergelegenheid op eigen terrein. Samsom Efficiency bv te Alphen aan den Rijn levert o.a. office computers plus de daarbij be horende software (programma tuur en systeemformulieren) aan overheid en bedrijfsleven. De produktgroep die de belangen van dit automatiseringspakket behar tigt heeft dringend de hulp nodig van een programmeur en een systeemanalist/programmeur. Functie-eisen programmeur Kandidaten voor de functie van programmeur hebben een op leiding op het niveau van HAVO- wiskuhde en Praktijkdiploma Boekhouden. Zij hebben: - enige administratieve ervaring - ruime ervaring met programme ring in een Assembier en/ofCobol. Functie-eisen systeemanalist/ programmeur Kandidaten voor de functie van systeem analist programmeur hebben een opleiding op het niveau van HAVO-wiskunde, ge volgd door MBA en/of AMBI- modules. Zij hebben ruime erva ring als programmeur. Zij beschik ken over ruime kennis van de programmeertalen Assembier en/ of Cobol. Perspectieven Naast een goed salaris en een prettige werksfeer biedt ons groei end concern een verscheidenheid aan perspectieven. Wij geven u alle mogelijke steun bij uw verdere opleidingswensen, zodat u de mo gelijkheid geboden wordt uit te groeien naar hogere functies. Sollicitatie of informatie? Voldoet u aan onze eisen en kun nen wij aan de uwe voldoen dan lijkt ons de kans op een succes volle toekomst alleszins aanwezig. Neem in dat geval s.v.p. spoedig contact op, hetzij telefonisch, het zij schriftelijk. Ons adres: Samsom Efficiency, Postbus 4, Alphen aan den Rijn (Prins Bernhardlaan 10). Uw contactman: de heer D.J.B. Houtman, tel. (01720) 6 20 43, 's avonds (01720) 7 39 07. ICU Samsom Efficiency is een werk maatschappij van de nv ICU, In formatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nv en Wolters-Noordhoff Bb Samsom Efficiency Nedairco is een vooraanstaande handelsonderneming op het gebied van airconditioning en koeling. Het wereldbekende merk Carrier - ook een begrip in de Nederlandse installatiewereld - wordt door ons ver tegenwoordigd. We zijn een marketing-gericht bedrijf met een doorzichtige organisatiestructuur. Onze omzet - die jaarlijks een stijgen- de lijn vertoont - wordt gerealiseerd met ca, 70 medewerkers. Adm. Technisch medewerker Onze service-afdeling, die deel uitmaakt van de groep technische diensten, is uit gebreid, waardoor de binnendienst dient te worden versterkt. Wij zoeken ter controle en verwerking van de service-rapporten een adm. medewerker op MTS-niveau die, naast een redelijk-technisch inzioht, be schikt over gevoel voor systematisch wer ken en administratie. Leeftijd is in onze ogen minder belangrijk dan inzet, al moe ten wij een grens stellen van 40 jaar. U kunt uw sollicitatie richten aan onze service-manager, de heer H. Gelderblom, die u ook de nodige informatie kan ver schaffen. Nedairco B.V., Postbus 9. Hazerswoude, Rijndijk 141, tel. (01714) 9010. Randstad Uitzendbureau is een internationale onderneming in de dienstverlenende sektor. De dienstverlening bestaat voornamelijk uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk beschikbaar personeel. Randstad behoort daarmee tot de grootste Europese uitzendbureaus en beschikt alleen in Nederland al over meer dan 50 vestigingen. Deze richten zich op de sektoren administratief, (para-)medisch en verpleegkundig, technisch en industrieel personeel. In het kader van de huidige expansie en een betere dienstverlening wordt voor 's-Gravenhage e.o. gezocht naar Hun taak zal bestaan uit het onderhouden van kontakten met bestaande kliënten en daarnaast het leggen van nieuwe kontakten. Gezien de aard van de funktie lijkt buitendienst ervaring en een middelbare schoolopleiding ons noodzakelijk. Na een korte inwerkperiode zal met gevoel voor diplomatie en kommercieel inzicht zelfstandig gewerkt worden. Een leeftijd van 25 jaar is gewenst. De funktie wordt gehonoreerd met een goed salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand, gratifikatie, pensioen fonds, 8% vakantiegeld, representatiekosten en een gunstige autoregeling. Voor nadere inlichtingen kunt u zich telefonisch in verbinding stellen met de heer F. Farber, Telefoon 070 - 39 23 80. Schriftelijke sollicitaties met pasfoto kunt u richten aan N.V. Randstad Uitzendbureau t.a.v. de heer F. Farber Laan van Meerdervoort 537, DEN HAAG. Telefoon: 070-39 23 80. Ormatu Electric is een handelsorganisatie en importeur/exporteur van o.a. gloeilampen en armaturen, fluorescentie verlichting alsmede elektronische komponenten. Gezien de gestadige groei van ons bedrijf in de achter ons liggende jaren en de verwachting op een grote expansie in de toekomst, is ons bedrijf kort geleden verhuisd van Amsterdam naar Helmond, waar wij de beschikking hebben over een geheel nieuwe behuizing met een totaal vloeroppervlak van ca. 20.000 m2. De te verwachten groei zal zich met name manifesteren in ons pakket elektronische komponenten, reden waarom wij op korte termijn ons verkoopteam in de buitendienst willen uitbreiden met een: Onze gedachten gaan uit naar een opstelling, waarbij deze kommerciële man in de bestaande rayons in het westen van Nederland, die type zaken gaat bezoeken waar het aandeel elektronika van de te verwachten afname sterk de overhand heeft. Met name de elektronika-onderdelen zaken, de service-werkplaatsen alsmede de kleine industrieën, zullen zijn direkt werkterrein zijn. Een geschikte kandidaat zou kunnen zijn een aktieve, liefst getrouwde man, die zijn sporen in de buitendienst al ruimschoots verdiend heeft. Hij zal een opleiding hebben gehad van middelbaar techinisch niveau b.v. M.TS./NERG en redelijk overweg kunnen met de Engelse taal. Gezien de grootte van het door hem te bewerken gebied zal hij ergens in het hart van de randstad woonachtig zijn. Ons inziens is het noodzakelijk dat de nieuwe vertegenwoordiger zich eerst komt inwerken op ons bedrijf in Helmond, terwijl hij in de periode daarna natuurlijk kan rekenen op een volledige ondersteuning van de verkoopleiding. De honorering, onkostenvergoeding etc. staan geheel in verhouding met de waarde welke wij aan deze funktie hechten, terwijl ons vertegenwoordigerskorps de beschikking heeft over een representatieve auto welke zowel privé als zakelijk mag worden gebruikt. Bent u geïnteresseerd in deze levenspositie? Stuur dan snel een schriftelijke sollicitatie voorzien van een recente pasfoto t.a.v. dhr. C. L. J. Bruines. Ormatu Electric bv Lage Dijk 24 Postbus 530 Industriegebied Zuid 5700 am Helmond Tel. (04920) 4 33 35 Handelsonderneming, im- en export van gloei lampen- en armaturen, spots, spanningrail, fluorescentielampen- en armaturen, elektronika- komponenten, elektronen buizen en beeldbuizen. wilma den haag b.v. Voor ons bouwwerk „Haringkade" te 's- Gravenhage vragen wij voor spoedige indienst treding: Sollicitaties voor ons bouwwerk „Haringkade" te 's-Gravenhage bij de hoofduitvoerder Dhr. W. J. van Ommeren, telefoon 070-551305, te lefoon privé na 19.00 uur 010-709035. lefoc den haag bv BS Infectieziekten vac. nr. 393.53.A.31.LD De afdeling omvat 20 bedden en is verdeeld in een aantal zaaltjes en boxen, waarin patiënten geïsoleerd of omgekeerd geïsoleerd worden. Er wordt gewerkt volgens het systeem van de teamverpleging, zodat men - na een inwerkperiode - als teamleid(st)er kan worden aangesteld. Verlangd: diploma Ziekenverpleging-A, HBO-V of MBO-V. Salaris max. 2291 bruto per maand. Promotiemogelijkheden tot verpleegkun- dige-A, (max. 2418 bruto per maand) resp le verpleegkundige (max. 2543 bruto per maand) zijn aanwezig. Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door mw. zr. S. Vilbach coördinerend hoofdverpleegkundige, telefoon: 071 - 14 72 22, toestel 2249. Polikliniek Vrouwenkliniek Binnenkort komt in deze polikliniek de functie vrij van vac. nr. 653.50.A.31.LD De taak zal ondermeer bestaan uit: De organisatie van- en de dagelijkse leiding over de verpleegkundige en administratieve werkzaamheden. Verlangd: diploma Ziekenverpleging-A. Goede organisatorische en contactuele eigenschappen. Inzicht en belangstelling in administratieve procedures en/of bereidheid zich op dit terrein verder te ontwikkelen. Bereidheid in teamverband samen te werken Ervaring in soortgelijke werkzaamheden en/of in voornoemd specialisme is gewenst Salaris max. 2807 bruto per maand. Informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door mevr. zr. N. A. Holtzappel, hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22, toestel 4331. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantie toelage 8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Gevraagd nieuwbouw schilders en leerlingen Schildersbedrijf M. Schoneveld B.V. Voor directe indiensttreding vragen wij een ZELFSTANDIG WERKEND KOK Leeftijd 23 jaar. Wanneer U bereid bent een tempo te draaien ir voornamelijk a la carte werk, verzoeken wij i kontakt met ons op te nemen. MOTEL SASSENHEIM Warmonderweg 8 - Sassenheim - telefoon 02522-19019. I Sikkens Verkoop Nederland bv, wil de binnendienst van de doe- het-zelf-sektor versterken en uitbreiden met een assistente voor het afdelingssekretariaat. Haar taak zal o.m. bestaan uit het ondersteunen van de afdelingssekretaresse. het uittypen van rapporten en brieven en het bij houden van het archief. Een MAVO-diploma, alsmede een type-diploma is voor deze funktie nood zakelijk, terwijl het diploma Nederlandse handelskorrespondentie tot aanbeveling strekt. Wie belangstelling heeft voor deze funktie en er prijs op stelt te werken in een prettige sfeer, belt of schrijft voor een afspraak Sikkens Verkoop Nederland bv. Postbus 106, Sassenheim, 02522 - 1 90 20, t.a.v. de heer F.J.M. Bus. ._l

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 16