Gezocht Eengoede auto verkoper. TO; roosc» optiek PTT Het grootste uitzendbureau van Leiden heeft heel wat hanen in de administratieve sektor. MN DERMELDE CITROEN HEAO'ers (BE) loketwerk is meer dan zomaar een leuke baan luba TEBODIN ervaren instrument designers een automonteur LEIDSCH DAGBLAD INSPECTEUR Advies- en Constructiebureau B.V. Laan\ an Nieuw Oost-lndië 25, Den Haag Met z'n circa 750 medewerkers is Tebodin één van de grootste bureaus van raadgevende ingenieurs in ons land. Onze relaties zitten veel in Nederland, maar de laatste jaren wordt de hele wereld steeds meer ons werkterrein. De projekten, die Tebodin uitvoert, lopen uiteen van het maken van studies tot het laten uitvoeren van komplete werken, met name voor de voedings middelen, chemische en petrochemische industrie. Onze afdeling INSTRUMENTATIE ontwerpt volle dige meet- en regeltechnische alsmede automati seringsinstallaties voor bijvoorbeeld fysisch-chemi- sche processen, transport- en weegsystemen, pijp leidingen en pompstations. Ter verdere uitbreiding van deze afdeling wensen wij aan te trekken voor het ontwerpen en uitwerken van instrumenta tieschema's, panelen, opstellingstekeningen en in stallatie-details. Ruime ervaring in het verrichten van deze werk zaamheden en een goede kennis van de engelse taal zijn voor deze funktie vereist. Geboden wordt een aantrekkelijke salariëring en goede secundaire voorwaarden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan TEBODIN, Advies- en Constructiebureau B.V., Postbus 1029, Den Haag. LEIDEN Kort Galgewater 1, iEmmen Hilversum Ter Apel SPECIALIST IN CONTACT LENZEN Ter aanvulling van onze verkoopstaf zoeken wij een bekwame autoverkoper, die systematisch kan werken. Leeftijd ca. 26-36 jaar. Bij voorkeur met middelbare opleiding. Sollicitaties te richten aan de directie van Autobedrijf Van der Velde - Citroen Kennedylaan 118, Postbus1050, Leiden-Zuid. Tel. 071-769322. Auto Bierman b.v., met vestigingen te Leiden, Voorhout, Katwijk zoekt voor haar vestiging te Leiden Geboden wordt prettige werksfeer, met voor de juiste man goede perspektieven. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch op te geven aan de Hr. C. J. Mourits, Oegstgeesterweg te Leiden. Telefoon 071-140447. Ongeveer 150 medewerkers zorgen ervoor dat het Leidsch/ Alphens Dagblad elke dag zijn juiste bestemming krijgt bij ongeveer 45.700 betalende abonnees (deze oplage stijgt nog steeds). Voor het goed functioneren hiervan zijn diverse afde lingen n.l. redactie, techniek, abonnementen, advertentiever koop en public relations. Behalve het hoofdkantoor welke in Leiden gevestigd is, heeft het Leidsch/Alphens Dagblad een tweetal bijkantoren, name lijk in Alphen en in Katwijk van waaruit diverse activiteiten worden ondernomen op het gebied van abonnementenwer ving, advertentieverkoop en public relations activiteiten. Het Leidsch Dagblad vraagt voor het gebied Duin- en Bollen streek (o a Katwijk, Noordwijk. Rijnsburg, Lisse etc.) met als standplaats Katwijk een die belast wordt met de volgende taken: In nauw overleg met de chef abonnementenverkoop en de chef advertentieverkoop zorg dragen voor verdere uitbouw van het Leidsch Dagblad in bovengenoemde regio. Het coördineren van ons bezorg- en acquisitie apparaat. Het entameren en in samenwerking met de chef public rela tions coördineren van p.r.-activiteiten. Wij denken aan een enthousiaste energieke man niet ouder dan 35 jaar met commerciële ervaring en enige administratieve aanleg. Wij bieden voor de juiste man goede vooruitzichten en toekomstmogelijkheden. Een salaris dat zonder meer goed te noemen is, goede sociale voorzieningen en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Een auto wordt ter beschikking gesteld. Gegadigden voor deze functie worden verzocht uitslui tend schriftelijk te solliciteren en hun brieven te richten aan: Direktie Leidsch Dagblad B.V., Witte Singel 1Leiden. Sikkens ontwikkelt, produceert en verkoopt lakken voor ambachtelij ke industriële en partikuliere doel einden. Binnen de afdeling controlling heeft Sikkens interessante funk- ties voor HEAO'ers BE, pas afge studeerd -juist uit militaire dienst- of met enige praktijkervaring. De medewerker administratieve organisatie ontwerpt en verbetert administratieve procedures m.b.t. het gehele complex van organisato rische maatregelen en levert een bij drage tot het ontwikkelen, imple menteren en onderhouden van ad ministratieve systemen. De medewerker interne controlle verricht werkzaamheden m.b.t. het controleren of de toepassing van de procedures t.a.v. financiële gegevensverzameling, verwerking en uitvoering, juist, volledig en tij dig plaatsvinden. De assistent-controller is toege voegd aan een controller voor een of meer winstcentra of produktie- lokaties. HEAO'ers, die via deze of andere funkties willen doorgroeien naar zeer verantwoordelijke sleutelpo sities binnen de controlling-sek- tor van de Sikkens Groep kunnen hun sollicitaties richten aan de heer J.J. van Gulick, Personeels zaken van Sikkens bv, Rijksstraatweg 31, Sassenheim, (01711)820 88. 'N RUIT GEaBpft/ï Bij het postkantoor Leiden kan een aantal jonge mensen worden geplaatst voor de functie van lokettist(e). Voordat je zelfstandig aan een loket gaat werken, krijg je een gedegen theoretische en praktische opleiding van plusminus 7 maanden. Gedurende deze opleiding wisselen praktijk en theorie elkaar af. De theorie-opleiding vindt in 's-Gravenhage plaats, terwijl je in het postkantoor Delft de praktijkervaring opdoet. De cursus wordt afgerond met een examen. Het beginsalaris is aantrekkelijk en bovendien wordt dit na 1 jaar, bij gebleken geschiktheid, belangrijk verhoogd. Kijk zelf maar: Mocht je echter beschikken over het HAVO- of MEAO-diploma, dan is je sollicitatie eveneens van harte welkom. Leeftijd tussen 16 en 25 jaar Heb je voor dit werk belangstelling en woon je in Leiden of onmiddellijke omgeving daarvan, solliciteer dan nu. Je kunt dat doen door onder staande bon in te vullen en zonder postzegel op te sturen naar de personeelsdienst van het postdistrict 's-Gravenhage, Antwoordnummer 2, 2500 NA 's-Gravenhage. Ik heb belangstelling voor de functie van lokettist(e). bruto netto') Naam 16 jaar f 939.- f 784,- 17 jaar f 1051 f 861,- Voornamen 18 jaar f 1164,- f 938,- 19 jaar f 1277,- f 1009,- Geboortedatum 20 jaar f 1389,- f 1090,- 21 jaar f 1502,- f 1161,- Adres na 1 jaar Woonplaats bruto netto*) 17 jaar f1112,- f 903,- Telefoon 18 jaar f 1231,- f 983,- 19 jaar f 1351,- f 1065,- Diploma/opleiding 20 jaar f 1470,- f 1142,- 21 jaar f 1589,- f 1214,- Afwezig wegens vakantie van 22 jaar f 1678,- f 1260,- voor ongehuwden Huidige werkkring Het maximum te bereiken salaris is f 2449,- bruto Opzegtermijn per maand. Verder heb je recht op ten minste 20 werkdagen vakantie en 8% vakantietoeslag per jaar. Voor deze functie van lokettist(e) is het MULO- of MAVO-4-diploma vereist, of het overgangs rapport van de 3e naar de 4e klas HAVO. POSTDISTRICT 's-GRAVENHAGE Wat Leiden betreft mogen we ons inder daad het grootste uitzendbureau noemen. Vandaar dat we niet alleen in de administratieve, maar ook in de medische-, industriële- en technische sektoren heel wat banen hebben. Luba. Niét alleen in Leiden. Dat mogen we gerust zeggen. Sinds we in 1968 in Leiden zijn begonnen hebben we vestigingen in: Leiden, Leidschendam, Zoetermeer, Alphen a/d Rijn en Gouda. Daardoor zijn we uitstekend op de hoogte van wat zich in dit gebied afspeelt. Om daar dan slagvaardig op te reageren. Waarbij één ding centraal blijft staan: persoonlijk contact. Want we weten erg goed dat we alleen groot zijn geworden door te werken mèt en vóór mensen. Uw gastvrouw. Een van de mensen die u in Luba's oudste vestiging tegen kunt komen is Ine Sturgess-Gommans. Na haar werk in een ziekenhuis en als assistent van een specialist, trad zij in oktober 1974 bij Luba in dienst. Nieuwe Rijn 35, Leiden. Tel. 071-140341 (industrieel en technisch) tel. 071-140343 (administratief en (para)medisch Geopend elke werkdag van 8.30 tot 17.30 uur. Donderdag uitbetaaldag tot 18.30 uur. Loop eens binnen. We hebben het al eerder gezegd: Loop eens binnen om wat meer te horen over het werken voor Luba. Of om u alvast in te laten schrijven, ook al wilt u nog niet direkt beginnen. Het is gratis en verplicht u tot niets. Bel op voor 'n job. J Soms komen onze openingsuren u misschien niet goed uit. Of u wilt eerst weten wat voor banen er beschikbaar zijn. Daaraan is gedacht. Luba heeft een vacaturelijn. Het enige wat u hoeft te doen is het nummer draaien en u luistert naar een bandje waarop een aantal beschikbare banen van dit moment te horen zijn. Het nummer van de vacaturelijn is: 071-134747. Andere Luba vestigingen I.cidschendam, Winkelcentrum Leidsenhage, Weigeliapassage 5. Gouda, Lage Gouwe 12. Alphen a/d Rijn, Winkelcentrum De Aarhof 67. Zoetermeer, Winkelcentrum Palenstein, Croesinckplein 19.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 12