Verwachtingen topoverleg over economie niet hoog GESLAAGDEN 1 MARKTEN GIJZELING VAN 28 UUR oersen Amsterdamse Effectenbeurs MAANDAG 27 JUNI 1977 Europese conferentie in Luxemburg DEN HAAG (ANP) - Groei en stabiliteit van de economie en de werkgelegenheid, hoe staat het er mee en wat zijn de vooruitzichten. 'Deze onderwerpen zullen worden besproken op de driepartijenconfe- rentie tussen vertegenwoordigers van de vakbonden, de werkgever sorganisaties en de regeringen van de negen EG-landen (vertegen woordigd door de ministers van Fi- nanciën, Arbeid en Sociale Zaken) die voor de derde maal in Luxem burg plaatshebben. EG- commissaris ir. H. Vredeling heeft de afgelopen weken al voorzichtig te kennen gegeven, onder meer in het Europese Parlement, dat er geen al te hoge verwachtingen gekoes terd mogen worden van de bijeen komst. Ir. Vredeling betoogde in het Euro pese Parlement, dat de Europese Gmeenschappen niet over een to verformule beschikken om de pro blemen waarvoor men zich gesteld ziet op te lossen. Er zal een vervolg moeten komen, hijzelf denkt aan dit najaar, en de voorbereiding er van zal moeten worden verbeterd. De Europese Commissie, het dage lijks bestuur van de EG, komt in het basisdocument voor deze confe rentie tot de conclusie dat er enige vooruitgang is geboekt in de rich ting van de doelstellingen welke men zich vorig jaar stelde, maar niet veel. Die doelstellingen waren: een terugkeer naar de volledige werkgelegerfheid in 1980 een geleidelijke vermindering van de inflatie tot circa 4 a 5 procent in 1980 een gemiddelde jaarlijkse werke lijke groei van het bruto nationale produkt van ongeveer vijf procent in de vijfjaar tot 1980. I Met hét streven naar de groei van j vijf procent per jaar tot 1980 ziethet er na een jaar somber uit. Vorig jaar werd een groeipercentage van 4,6 procent bereikt, en dit jaar zal de VOETBAL - Hoofdklasse-amateur Rhoda heeft gisteren in Zeist de Nederlandse beker voor amateurs gewonnen. Xerxes, vertegenwoor diger van West II, werd derde. VOETBAL - In de finale-poule van de Aziatische zóne in de voorron den van het wereldkampioenschap voetbal heeft Zuid-Korea gisteren met 1-0 van Hong Kong gewonnen. AUTOSPORT - De Amerikaan Ceevert heeft gisteren in Rouen de achtste wedstrijd om het Europees kampioenschap formule II gewon nen. De Fransman Arnoux blijft leider in het algemeen klassement. AUTOSPORT - Tijdens de training van een Renault-race in Rouen is de Franse coureur Burdet om het le ven gekomen. Hij raakte van de weg en sloeg tegen een boom. BRIDGE - Piet Borst uit Den Haag is gisteren in Eindhoven Neder lands kampioen bridge geworden. Harings uit Nijmegen werd tweede. VOETBAL - Panathinaikos is gis teren, door een 2-0 zege op Apollo, kampioen van Griekenland gewor den. Vorige week al veroverde de club de nationale beker. BOKSEN - Antonio Cervantes uit Columbia is gisteren in Maracaibo wereldkampioen in het lichtwel- tergewicht geworden. Cervantes versloeg zijn Argentijnse uitdager (de titel was vacant) Jimenez in de vijfde ronde door interventie. BOKSEN - Esteban de Jesus uit Porto Rico heeft zaterdag zijn we reldtitel in het lichtgewicht met succes verdedigd. Hij versloeg in San Juan zijn Amerikaanse uitda ger Salvidat door k.o. in de elfde ronde. groei niet boven de 3,5 procent uit komen, aldus recente ramingen. En ook op het terrein van de inflatie gaat het nog niet best. De gemid delde prijsstijging in de landen van de gemeenschap beweegt zich net onder de tien procent. Alleen West-Duitsland heeft een inflatie percentage van iets minder dan vier procent en beantwoordt dus aan de doelstelling van vorig jaar. En de werkgelegenheid ziet er ook niet rooskleurig uit. Op het ogenblik zijn er in de gemeenschap meer dan 5,2 miljoen werklozen, waarvan er bijna twee miljoen jonger zijn dan 25 jaar. Aan de vooravond van de conferen tie waren de meningen nogal ver deeld. Het Europese verbond van vakverenigingen wil een absolute voorrang aan een werkgelege- nheidspolitiek met een extra ac cent op de jongeren en de vrouwen. De werkgevers wijzen erop dat al les wat de produktiekosten doet stijgen, zoals de vermindering van het aantal werkuren, vervroegde pensionering enz. ten koste van al les vermeden moet worden. De Eu ropese Commissie tenslotte pro beert deze opvattingen met elkaar in overeenstemming te brengen. Volgens ir. Vre^dqling mdfet van daag gewezen worden op h^t feit dat er verband bestaat tusseh in vesteringen en werkgelegenheid. De Europese Commissie wil daar naast ter stimulering van de werk-, gelegenheid een miljard rekeneen- heden (meer dan drie miljard gul den) lenen op de internationale ka pitaalmarkt. Dat geld wil Brussel spenderen aan de werkloosheids bestrijding en wel door de investe ringen te stimuleren, namelijk in de energiesector, in de industriële sec toren, die aan omvorming toe zijn en in de regionale sector. Maar het ziet er niet naar uit dat de commis sie hiervoor van de negen Europese ministers van Financiën toestem ming krijgt. Minister Duisenberg zei vorige week al dat hij en zijn acht collega's er vrij sceptisch te genover staan. Verder is het niet onwaarschijnlijk dat in Luxemburg ook gesproken zal worden over de bezwaren die er bij de Europese Commissie leven ten aanzien van het Nederlandse wetsontwerp op de investeringsre kening (wir). De Europese Com missie heeft naar aanleiding van het wetsontwerp vragen gesteld aan de Nederlandse regering en wacht nu nog op het antwoord uit Den Haag. De Europese Commissie wil weten wat Nederland nu pre cies van plan is en zekerheid heb ben dat de Nederlandse plannen niet ten koste mogen gaan van de andere landen in de Europese Ge meenschappen. Werknemers op Zestienhoven protesteren ROTTERDAM (ANP) - Het comité werknemers- Zestienhoven heeft een beroep gedaan op premier Den Uyl, al zijn invloed aan te wenden, de werkgelegenheid op de Rotter damse luchthaven veilig te stellen. De werknemers schrijven dit als reactie op een brief, die B en W van Rotterdam deze week aan de kabi netsformateur stuurden. Hierin drongen de stadsbestuurders met klem aan op zo snel mogelijke slui ting van het vliegveld ten behoeve van de woningbouw. Het comité wijst de premier erop, dat er op de luchthaven 600 ar beidsplaatsen zijn. Indirect geeft Zestienhoven werk aan nog eens 200 mensen. De werknemers zou den graag zien dat de plannen van de nieuwe Nederlandse lucht vaartmaatschappij Rotterdam Air Lines worden verwezenlijkt. Zij vragen de heer Den Uyl hiervoor zijn aandacht, omdat dit uiteinde lijk 600 nieuwe arbeidsplaatsen op levert. Rotterdam Air Lines wil ge regeld gaan vliegen op Europa en het Verre Oosten. LEIDEN - Groente- en fruitveiling. Aardappelen 93-110; andijvie 21-58; peu len 7-70; snijbonen 5.70-6.70; stambonen 6.50-7.00; tuinbonen 92-101; spitskool 34-36; prei 2.90; rabarber 22-62; spinazie 1.87-1.94; tomaten A 240-660; tomaten B 650-670; tomaten C 570-620; tomaten CC 470-490; bloemkool 1x6 185-300; bloem kool 8 st. 145-210; bloemkool 10 st. 135; komkommers 90-op 47; 75/op 51-57; komkom 60/op 45-47; 50/op 33-35; kom kom 40/op 24-27; 35/op 22; komkom 30/op 22; sla zwaar 21-38; bleekselderij 109-119; bospeen 169; boskroot 37-56; LEIDEN - De Leidse veemarkt, maan dag. Op de markt van vandaag zijn 2155 dieren aangevoerd, 855 slachtrunderen, 376 varkens voor export en 903 schapen of lammeren. Prijsnoteringen slacht runderen per kg geslacht gewicht; stie ren le kw 7.15-7.55 2e kw 6.75-7.05; vaar zen le kw 7.20-7.90, 2e kw 6.75-7.10; koeien 1 kw 6.75-7.80, 2e kw 6.05-6.65, 3e kw 5.55-5.95 worstkoeien 4.40-5.80. Prijsnoteringen gebruiksvee per stuk: schapen 150-185; lammeren 180-215. Toelichtingen (resp. aanvoer, handel, prijzen): slachtrunderen minder- redelijk-stabiel; schapen en lammeren meer-vlot-stabiel. Aan de R.K. Scholengemeenschap De Noorderwiek in Leiden werd het di ploma Inrichtingsassistente behaald door: Th. Cornelisse, C. v. Dijk, M. Kap- tein, C. Laurijssens, R. Levartht, Y. Nijenhuis, W. Opdam, A. Slats, V. v.d. Voort, M. Wijnands. Diploma Couture: B. Aarts, C. Bensdorp, A. v. Elk, I. v. Gool-Verhagen, A. de Haas, C. Hermans, M. v.d. Klugt, M. Koree, A. Markus, M. v.d. Meij, H. Petiet, M. v.d. Post, S. Reh- mann, M. v. Ruiten, M. Spek, L. Ver mond. Afgewezen 2. Diploma Vormingsklas: C. Bakker, I. Ammers, C. Beemsterboer, F. v.d. Berg, M. Binnendijk, M. v. Bom mel, A. v.d. Brink, K. v. Dam, M. Dale man, L. Doeswijk, E. Duyvesteyn, J. v. Dijk, R. v. Ede, L. de Graaf, A. de Graaff, A. de Grijs, M. Heemskerk, E. den Hol lander, W. Hoogeveen, W. v. Kesteren, J. Kok, A. Maters, K. v. Meijgaarden, Y. Schalekamp, G. van Schie, K. v. Spaan- donck, C. v. Steijn, N. Straathof, Ch. Vo- gelesang, D. Wernars, L. Witteman, J. Zuiderduin. Diploma Kinderverzorging/Jeugdver- zorging: C. Alkemade, E. v. Alkemade, W. Bam- hoorn, M. v.d. Berg, E. Beutick, I. Bleu- land van Oordt, E. Bonnes, M. Bosman, A. Cozijn, J. v.d. Geest, M. de Groot, E. de Haas, L. Haverkort, Y. Hoogervorst, F. Houtman, T. v. Houwelingen, E. Isaak, M. de Jong, J. v.d. Klink, A. v.d. Meer, M. Oosterveer, L. Ottens, I. Overdevest, F. Ras, C. Romijn, A. v. Ruiten, M. v. Schie, M. Schoor, C. v. Seggelen, E. Tampung, M. Turk, E. Vogels. H. Voorend. K. Vul- linghs. A. Warmerdam, Th. v.d. Weijden, A. Zwetsloot. Diploma 4-jarig L.H.N.O.: M. Ammerlaan, L. Bensdorp, J. Berg, Y. v.d. Berg, L. Bontje, A. Bos, A. v. Cassel, E. Compeer, A. Dickhoff, H. Eggen, K. Fles, M Genders, R. v. Gerven, M. Gra- vekamp, J. de Groot, M. v. Hamersveld, M.v.d. Hoeven, M. v.d. Hulst, S. Jansen, Y. Jansen, L. de Jong, I. v.d. Klink, N. Kok, B. v. Krimpen, K. Kuivenhoven, L. Lamboo, K. v. Leeuwen, I. Lepelaar, H Maksymiak, Y. v.d. Meel, H. v. Mil, A. Montanus, J. Nijssens, B. Ouwerkerk, M. v.d. Poel, S. Ranke, M. v. Rijn, W. Schut, M. Thepass, A. Vaneman, T. v. Velzen. J. Verhoog, H. Versteegen, P. de Wagena ar, M. v.d. Werff, W. v.d. Weijden, J. Wol- SALZBURG - Twee bankrovers, die in het Oostenrijkse Salzburg 30 uur de 23-jarige kassier van een wisselkan toor hadden gegijzeld, hebben de man (midden, lichte hemd) gisteren ongedeerd vrijgelaten en zich enkele uren later zonder verzet aan de politie overgegeven. Over de vrijlating van de kassier was onderhandeld door een psycholoog en, nadat de twee gangsters aanvankelijk niet tot rede te brengen leken, ook door een priester. De twee rovers, oude bekenden van politie en justitie, hadden de kassier zaterdagochtend overmeesterd. Zij eisten aan vankelijk 500.000 gulden en een vrije aftocht per auto. Enkele uren nadat zij de kassier hadden laten gaan, zagen de rovers in dat hun positie onhoudbaar was en gaven zij zich over. Bert van der Bent, Johan van der Boon, Rudi van Delft, Jaap van Duyn, Kees- Jan van den Haak, Wim Hoek, Louis de Jong, Ronny Kettler, Arie van Nieuw- Maarten Remmelzwaal, Jan van Rhijn, Leen van Rhijn, Nico van Rijn, Dirk Sip, Wim Varkevisser, Jerrel Vijber, Nico Vooys, Piet de Wit, Coskun Yarim, Leen Zwaan, Rinus de Zwart, René Baljeu, Gerard van Duijn, Dik Hellenberg, John Kolenbrander, John van der Kraan, Jan van der Meij, Loek Mink, Arie van der Plas, Piet Plokker, Gerard de Ruyter, Huig van Beelen, Martin Remmelzwaal, Wim de Boer, Michel Braun, Fred van Delft, Kees van Egmond, Wim Guijt, Rob de Jong, Amerik van Leeuwen, Maart de Mol, Piet van der Plas. Piet Ro vers, Jan de Vreugd, Benny Bellekom, Pierre Dijkland, Hans Hazenoot, Tonnie Lukkien, Jaap van der Plas, Floor van Tilburg, Hans Vooys, Hans Wouters. Aan de Kath. vakschool "Galgewater" in Leiden slaagden: L.B.O.-examen: Anneke l'Amie, Jea- nette Bavelaar, Jolanda Boehlee, Lies- beth Brandt, Francien Brouwer, Jaco- line v.d. Drift, Monique Dijkzeul, Yvonne Fielemon, Jacqueline Freriks, Ingrid Fuchs, Jacqueline van Haas trecht, Els HoogenboOm, Maria Kap- teijn, Annette Keekstra, Gemma Kerk vliet, Henny Kikkert, Toos Koek, Gon- nie Kraan, Marian Lamboo, Anja van Leeuwen, Marry Mastemaker, Margreet van der Meer, Margreth van Nimwegen, Lia Pelgrim, Anja van der Pouw-Kraan, Rika Rotmensen, Erna van Rijn, Tiny van Rijn, Marja Seger, Wielan Spaan, Annette Stevens, Hedwig Straver, Magda van Teijlingen, Marian van Vel zen, Mieke Verdegaal, Mary Verhoeven, Els Vinkestijn, Marry Vis, Trudy Volwa- ter, Karin Voskuil, Tineke Wassenburg, Marijke Wassing, Connie van der Wei den, Bema Wolvers, Anja van der Zon. Geslaagd aan de Technische School in Katwijk: Dik Aandewiel, Gert van Beekum, Jan van der Bent, Coen Bikkers, Leo van Delft, Jaap van Duijn, Leen van Duyn, Ronald van der Ende, Hans Hakkenbe rg, Huig Hazenaat, Gerard Heemskerk, Arie Kuyt, Maarten Meyvogel, B^s van den Oever, Jan Ouwehand, Bert van der Plas, Wim Sira, Gert Spaargaren, Bas Verburg, Juriaan Vreeburg, Hans de Waard, Jaap van der Bent, Joop Bos man, Dick Breed ijk, Dirk-Jan van Duyn, Jaap van Duijn, Johan van Duyn, Paul van Egmond, Jaap Hoek, Adrie de Jong, Freek Knetsch, Dik de Mol, Adrie Zwaan, Jaap van der Zwart, Johan de Zwart, Kees van der Boom, Dik van Duyn, Kees Krijgsman, Albert Mizee, Piet de Mol, Marco Paauw, Adrie van der Plas, Jan Plug, Martin van Rijn, Wiljan Schoneveld, Harry van "t Veld, Wiggert Vooys, Rein van der Zwart, Henrie van den Bosch, Jack Nagtegaal, Kees van Rhijn, Henk Vlieland, Leo Barnhoorn, Richard Barselaar, Martin van Beelen, Wim van Beelen, Leo van Duyn, Martin van Duyn, Jan Duyvenbode, Huug Haasnoot, Peter Heemskerk, Anton de Jong, Han van de Kamp, Wim Knijnen- burg, Arie de Lange, Frans Schoneveld, Gert Vliegenthart, Koos Vooys, Peter Helling, Jaap van den Oever, Martin van der Plas, Jan van Ameyde, Dirk van Bee len, Jack Chin Chan-Sen, Rudy van der Does, Casper Driebergen, Gert van Duyn, Gert Duijts, Kees van Duyvenbo de, Cor van Duyvenvoorde, Gijs Guyt, Sjaak Heemskerk, Bram Hoek, Kees Hogewoning, Peter van der Mey, Henk van der Meijden, Sjaak van de Noort, Wim Ouwehand, Jan van der Plas, Dik Schaap, Rob Wansink, Rein de Winter, Mechanische techniek: R. Braxhoven, R. Guldemeester, R. Beekman, J. M. Ouwerkerk. G. B. v. Wijk, J. P. C. v. Vel- Fijnmechanische techniek: F. X. v. Berge Henegouwen, F. J. Frith, R. P. Hoogenboom, P. v. Dijk, C. Hak, R. Cor- ba. J. H. v. Elk, H. E. de Zee, P. J. Laurier, J. Soesbergen Motorvoertuigentechniek: R. A. v. Brussel, R. Buis, N. Haazebroek, H. de Jong, J. C. H. Kool, S. Lamping, H. A. Limon, K. v. d Meij, A. Snijder, R. W. Stol, B. v. d. Voet, B. A. Wielkens. Elektrotechniek: M. A. Fluitsma, P. Gijsman. E. Hazenoot, M. Poldervaart, E. F. N. Witte, G. J. Bekooy, P. P. v. d. Geest, S. Kuiper, A. N. den Os, B. M. E. Pieterse, E. P. de Ritter, R. J. Rus, H. Vermond, R. v. Zwol. Grafische techniek: J. Onderwater, P. L. Sanders, J. Boom, J. Costeris, J. Smit, R. M. v. Gijzen, W. M, v. Harteveld, J. H. v. d. Heyden, J. W. Kokshoorn, W. L. Koor eman, W. F. Kramers, J. P. Langeveld, P. den Os, F. Overdijk, R. H. Slijkhuis, F. A. C. Springer, P. F. v. d. Zwart: Timmeren: F. Otto, L. Fielemon, A. A. Kuiken, M. Meyers, R. Janssen. Metselen: M. Cerdijn, A. M. Overdijk, D. Slingerland. Meubelmaken: A. Vogelenzang, A. J. v. d. Geest, W. Mulder, F. Nagtegaal, E. J. Rijsdam, G. Velthuyzen, R. Visser. Schilderen: R. J. P. Verboom, R. Mat ters, J. P. v. d. Ploeg. Aan de Christelijke Pedagogische Aca demie in Oegstgeest slaagden voor Havo-5: Dirk Barnhoorn, Hennie Bam hoorn, Jeanne Betman, Angelien Dol- stra, Bernard Elsman, Wim Hoek, Anja Jansen, Pieter Keuning, Martin Knibbe, Rob Kortekaas, Martin Kraska, Menno Maas, Marianne Minnee, Yvonne de Ruijter, Corné de Rijk, Gert Ottenvan- ger, Mieke Salomons Jan-Willem Sim- melink, Cootje Smit, Hans Stikkelorum, Marjolein Verkerk, Caroline van Zoelen, Piet-Hein van As, Ben Beijk, Bea van Dok, Ria van Egmond, Ellen Keetman, Ruud van Keimpema, Otti Kievits, Ru- die Nagtegaal, Juci Noll, Johan Noord uin, Ernstjan Passchier, Yolanda van der Putten, Roger Rosner, Annelies Spa, René Spierenburg, Irene Stelma, Els de. Vaal, Dirk-Jan Wagenaar, Carla l'Ami, Francisca Barnard, Yolanda Bonthond,' Enk Bosch, Sophia Ciere, Els Hey, Frieda Hoogendoorn, Jeanette de Jong, Rudolf van Klaveren, Marion van der Meij, Roland Nuis, Fadhila Ofner, Marjo lein Pera, Eveline van Rooyen, Sjaan Schaap, Arend-Jan Snijder, Jacqueline Spek, Marjolein van Tol, Marja Vinkers, Ada Vogelenzang, Otto van der Vorm, Carla de Vries, Herman Zellenrath, Dita Zwanenburg. Geslaagd aan de Laboratoriumscbool Rijnland. M.B.O. chenveehe richting, analytisch-chemische differentiatie; N. J. van Beelen, A. M. C. v. d. Berg, F. E. Bosch, mej. M. M. Burggraaf, D. Gewri- cham, J. de Lange, F. P. Luikenaar, G. van Peet, J. Spies, J. Varkevisser. H.B.O.-A chemische afdeling, analy tisch chemische richting: N. M. Bol, mevr. R. C. Veldhuyzen-Doorduin, mej. W. M. van Hoek, F. Loerakker, W. Ver- duyn, mej. M. Wijnobel, J. G. Zanen. H.B.O.-B chemische afdeling, analy tisch chemische richting: P. H. van Am sterdam, B. M. M. Dekker. P. van Duyn, P. van Egmond, J. P. de Graaf, J. H. Hol lander, C. L. M. Vrouwenvelder, P. van Zoonen. M.B.O. medische afdeling, klinisch chemische differentiatie: T. H. R. Alfe- rink, mej. J. J. Breedijk, mej. H. M. B. van Buuren, mej. J. C. de l'Ecluse, mej. M. Eradus, F. G. A. Fisser, mej. I. G. M. Hoogeveen, mej. T. C. F. Koster, mej. I. C. M. van Niekerk, mej. M. van Nieuw koop, mej. M. C. van Oostrum, mej. Y. T. M. Rempt, P. E. H. Roenelé, mej. C. M. van Rijn, mej. A. E. M. Slingerland, mej. E. J. Vuyk, mej. W. P. J. van Winsen. H.B.O.-A. medische afdeling, microbio logische richting: mej. M. Boer, mej. F. Boverhof, mevr. S. B. Schafer-Dijkstra, mej. M. A. A. Erkens, mej. M. C. de Groot, mej. O. A. M. v. Haasterecht, G. Hoek, mej. M. M. Jansen, mej. J. M. Jongbloed, P. de Knijff, J. Kromhout, H. J. Mesman, mej. M. C. M. van Schie, mej. L. J. M. de Winter. H.B.O.-A medische afdeling, klinisch chemische richting: W. v. d. Ben, mej. A. J. v. d. Bent, mej. P. M. Beuk, mej. F. H. S. Burgejon, mej. M. W. van Egmond, mej. A. Geerlof, J. C. Gribnau, H. van Iperen, mej. J. v. d. Knijff, T. G. Mank, mej. J. L. M. v. d. Meer, mej. D. Noorlan- der, mej. Y. Ratelband, mej. P. M. E. Rietbergen, mej. P. D. M. Steijger, mej. A. A. T. M. de Jong, mej. W. C. E. Gordijn. H.B.O.-A medische afdeling, histocyto- pathologische richting: C. R. Boekkooi, mej. W. Croes, P. J. Grieten, H. R. de Koning, mej. L. C. v. d. Leest, mevr. A. M. Maathuis-v. d. Kasteele, R. Scholten, Mevr. M. L. V. E. Swaen-Dolmans, Mevr. P. Zaal-Strubbe, F. Nieuwenhuis. M.B.O. biotechnisch laborant: C. W. H. M. Bastianen, H. Dudart, N. Koorevaar, A. A. J. Kroon, A. H. van Vliet. Geslaagd aan het Regionaal Opleidings- en Vormingscentrum voor het Bedrijfsleven verzorgde cursussen Hydrauliek, en Pneumatiek, Elektrisch Schakelen en Schakel- en Besturings techniek in Amsterdam: Hydrauliek en Pneumatiek: A. J. Plu, A. Slootweg, B. v. d. Willik. Hydrauliek en pneumatiek: A. J. M. Borst, R. W. M. Borst, H. Evers, A. Koopman, V. Ley, J. H. Noorloos, J. Wit- tekoek'. Elektrisch schakelen: A. Groenewoud, Th. Kaufman Schakel- en Besturingstechniek: W. F.v. Batum, R. P. Verheul. Geslaagden volledig bevoegd onder wijzeressen): Wies van Beek, Rob de Boer, Wijnanda Bontius, Piet van den Bosch, Coby van Duivenboden, Simon Heemskerk, Marga van der Heijden, Tineke Hortens- ius, Rolf Jongejan, Ton de Looff, Joop Ottenhof, Cor Ouwehand, Rina Ouwe- hand, Johan Paardekoper, Akkeline Pronk, Elien de Ruiter, Ada Spieren burg, Hannie Verlind, Joke Verschoor, Wim Vink, Greet van Vliet, Jos van Vfliet, Eric Westhoek, Kees Zwaan, Floor Barnhoorn, Linda Corbijn, Helen van Diemen, Susan Dinkelman, Ad van Dijk, Ada Grootendorst, Janny van der Heul, Hanneke de Heyer, Anne-Margot Heij- loo, Jan Klinkenberg, Reina Koolstra, Japke van Malde, Ina Nagelkerke, Wil lem Pera. Willemijn van Tol, Jelle van der Veen, Nellie Veloo, Teye van Vliet, Gerard Wolvers, Piet van der Zaag, Lia Bekker-Tuyn, Margót Boon, Yolanda Diederix, Nelleke Filippo, André van der Graaff, Joanne de Groote, Joke Halm, Pam Hartog, Henk Helder, Linda Helmus, Arie-Willem Hoogerdijk, An- nemieke Kalf, Hans Koster, Marjan Kus- ters, Bruun van de Laar, Marieke van Nieuwkoop, Joke van der Pijl, Gerbina Reehoorn, Arie Smit, Jan Vink, Albert Vogel, Wllbert Witteman. Peter Banning, Aad Berger. Mennie Boer, Simone Boon, Gera Bos, Nicoline Branderhorst, Vera Duermeyer, Hans van Elburg, Peter de Hart, Richard Heeres, Dick van den Kommer, Paul Kool, Elly van Nieuwaal, Kees Paling, Sylvia Roessingh van Iterson, Joz Ro gier, Sandra Schalkers, Margot Schui temaker, Jan-Pieter Tensen, Agnita Thomas, Frans van der Veen. Beursoverzicht Kalm en leeg AMSTERDAM - Wie gedacht had dat de Amsterdamse effectenbeurs vandaag bij het begin van de nieuwe beursweek het voorbeeld van een actief Wall Street zou vol gen, is bedrogen uitgekomen. Ook nu weer was de handel over de ge hele linie kalm en vele fondsen brokkelden verder af, hetgeen ook vorige week het geval is geweest. De stemming bij de internationals was verdeeld. Vraag, ook uit het buitenland, voor Kon. Olie deed de koers met f 1,20 stijgen tot f 143,50. Mogelijk ging er van de enorme vraag naar BP-aandelen (afkomstig uit verkoop door de Britse rege ring) in Londen, waar het aandeel zelf eveneens fors steeg, een goede stimulans uit, zo werd gezegd. Unilever kon zich na de constante koersval van vorige week nu slechts f 0,20 herstellen tot f 120,70. Hoogovens ontmoette een zeer licht aanbod bij de opening en daalde met f 0,60 tot f 35,70. Philips noteerde onveranderd f27,90, ter wijl Akzo f0,30 terug moest tot f30,30. De bankaandelen waren prijshou dend, terwijl Deli en HVA iets zwakker in de markt lagen. In de scheepvaartsector was weinig te doen. 3400 17.4 17.5 849 857.5 1300 1300 164.5 163 385 783 78 78b 231 233 105.8 105.6 93.5 93.7 50.5 49.2 63.5 63.5 91.6 91,3 162 160 378 382 280 283 168.5 168 i68 - 82.2 82 72 71,6 82.5 83,2 29 28 97 98 75 74,7 MAANDAG 27 JUNI 1977 AKZO 20 ABN 100 AMRO 20 Deli-Mij 75 Dordtsche 20 Dordtsche Pr. Heineken 25 Heineken H. 25 H.A.L. Hold IC Hoogov. 20 HVA-Mijen eert. KNSM eert 100 KLM 100 Kon. Olie 20 Nat. Ned. 10 NedLloyd 50 Ommeren Cert. Philips 10 Robeco 50 Rolinco 50 Unilever 20 ACF Ahog-BOB Ahold AMAS AMEV 30.6 30.7 311.5 312.5 68.2 68.5 110.5 110.2 176.5 178.3 175.5 176.7 117 119 j 112 112.2 i0 90.5 91 36.3 35.5 49.9 49.7 97.5 96.5 107.7 108.8 142.3 144.3 91.8 92.4 117.5 117.6 152.2 152.5 27.9 27.9 182.8 183.3f 132.1 132.5 120.5 121e 177 176.7 40,5 40.5 89>4 89.7 7,8 7.8 60 60.3 Amfas Asd. Droogd. Asd. Rijtuig. Aniem Nat. Ant. Brouw. Ant. Verf Arnh. Schbw. Asselberg Ass. St. R'dam AUDET Ant. Ind. Rt. Ballasl-N. BAM Batenburg Beek, van Beers Begemann Bergoss Berkel P. Bydenst. C. Boer Druk. Bols Borsumij W. Bos Kalis Braat Bouw Bredero VG id. cert. Bredero VB id. cert. Buhrm. Tett. Calvé-D cert, id. 6 pet. cert. Centr. Suik. id. cert. 85,5 86.2 85,3 85.2 189 189 21,5 21.8 195 195 146 146 67 67.5 525 525 85 86 386 386 1505 1500 89,5 88.5 64,2. 65 306 306 70,2 70 74 72.5 99 99 82 81.8 111,3 111.3 332 342 167,5 167.5 61,8 61 124,5 125 119,7 119.5 232 234 1180 1210 1150 1180 275 274.5 267 267 73.3 72.7 151 152 1280 80.5 79.5 80 79 Ceteco 214.2 214.5 id. cert. 214 Chamotte 23.1 24 Cindu-Key 40.3 39.6 Crane Ned. 940 940 Desseaux .55.2 56 Dikkers 58.5 58 Dorp en Co. 132 134.8 Dr.Ov.Hout 277 270 Droge 1280 1290 Duiker App. 171 165 Econosto 38.3 39 Elsevier 229 120 id. cert. 228.8 229.8 EMBA 152.2 153.5 Ennia 107.5 108 Fokker 27.1 27 Ford Auto 550 556 Fr.Gr.Hyp. 111.5 110 Furness •63.2 64.5 Gamma H. 40.2 40.1 id. 4 pet. PW 17.6 17.7 Gel.Delft c. v 207 197 Gelder cert. 30.2 30.1 Geld. Tram 440 430 Gerofabr. 50 60 Giessen 173- 164 Gist Broc. 54.6 55.5e id. cert. .55 55.1 Goudsmit 120 Grasso 105 109 Grofsmed. 95 97.5 Hagemeijer 85.8 85.8 Hero Cons. 102 100 Heybroek 171 174 Hoek's Mach. 68 Holec 138 Holl.Beton 84 Hunter D. 29 ICU 81. IHC Holland 14. Ind. Maatsch. 189 IBB Kondor 68 Interlas 55. Internatio M. 45. Inventum 610 Kappa cert. Kempen Beg. 73 Key Houth. Kiene S Kloos Kluwer KBB id. cert, id. 6 cur Landre&Gl. Leids.Wol Macintosh Maxw. Petr. Meneba Metaverpa MHV A'dam Moeara En. id. 1-10 id. 1-4 Mijnb.W. Naarden Naeff Nat.Grondb. NBM-Bouw Nedap. Ned. Bontw. Ned. Crediet Ned. Dagbl. id.cert. NMB Netam Nierstrasz Norit Nutricia GB Nutricia VB Nijverdal Oce v. d. Gr. OGEM Hold. Orenstein Otra 145,2 47,7 224,8 84.5 50.1 28.3 45.5 45.5 35.5 121 121 74.4 74 Oving-D-S 75.5 74 Pakhoek H 75.5 74 id. cert. 14.4 14.1 Palembang 3 46 46 Palthe 120 119 Philips 19.1 20.1e Pont Hout 17.7 17 Porcel. Fles Proost Br. 154 154 Rademakers 320 322 Reesink 59,5 59.1 Reeuwijk 159,5 161.5 Reiss en Co. 67,2 67.5 RIVA 2000 2000 id. cert. 49,2 49.2 Rohte&Jisk 284,5 288 Rommelholl. 3580 3600 Rijn-Schelde 750 760 Sanders 785 736 Sarakreek Scheepshyp. Schev.Expl. Schlumberger Schokbeton Schuitema Schuppen Schuttersv. Slavenb.Bnk Smit Internat. Stevin Gr. Stoomsp. Tw. Tab.Ind.Phil. Telegraaf Tilb.Hyp.bk. Tilb.Waterl. Tw.Kabelf. Ubbink Unikap Unil. cert. id. 7 pct; id. 6 pet. v.d.Vliet-W. Veneta Ver.Glansf. VMF Stork Ver.Uitg.mij. Verto cert. Vezelverw. Vihamij Butt. VRG Gem. Bez 49.5 Vulc.oord Wegener C. id. cert. Wessanen c. W.U.Hyp. Wolsp. Ede Wyers Wijk en Her. 22.4 59 58.5 68.2 355.3 95.5 76.5 1910 22,4 55,8 55,1 Beleggings Inst. Alg. Fondsenb. America Fnd Asd. Belegg. D. Binn.Belf.VG Breevast Converto Dutch Int. Eur. Pr. Inv. Goldmines Holland F. IKA Belegg. Interbonds Leveraged Ned.Vastgoed Obam Rorento Sumabel Tokyo PH(S) Tokyo PH Uni-Invest. Wereldhaven Concentra Europafonds Eurunion Finance-U. Unifonds Chemical F. Col.Growth Dreyfus F. Fidelty F. Investors M. Japan Fund Lehman Corp. Madison F. Manhattan Massachus. Oppenheimer Technology Value Line Vance, Sand. 108,5 109,5 128 129,5 132 133 145 144 152 153 540 540 113,5 114 101 98 375 380 130,7 130,5 115,8 115,9 528 528 76 76,5 825 825 68,9 69,5 120,5 120,5 58,3 58,3 71 71 75 75 104,5 108 201 204,5 1059 1060 195,7 196 387 393 16 16 9,6 9,7 18,7 18,7 25,3 25,5 24.2 24,3 16,7 16,8

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 15