Rabobank SALES PROMOTOR UKF (<r K> PERSONEEL PfflflMElpersoneW ■PEEF voor de buitendienst soneel PI Vsoneel beheerder bijkantoor Een gevorderd assistent die zich all-round genoeg voelt voor meer zelfstandigheid medewerker (ml/vrl) intermediaire leerkracht (m/v) een gediplomeerd bejaardenheipster of bejaardenverzorgster bedieningslieden verladers 1e man algemene dienst UKF de rijksoverheid vraagt hoofd bureau kabinet en secretariaat (mnl./vrl.) administratief medewerker (mnl./vrl.) medewerker (mM) administratief medewerker (mnl./vrl.) PERSON personeel personeel DE RABO-BANK "HAZERSWOUDE-KOUDEKERK" W.A. vraagt voor haar bijkantoor te Koudekerk aan den Rijn, wegens promotie van de huidige functionaris een Een bijkantoorbeheerder is verantwoordelijk voor de goede gang van zaken, zowel commercieel als administratief Zijn activiteit moet erop gericht zijn om, in goed overleg met zijn chef op het hoofdkantoor het kantoor verder tot ontwikkeling te brengen Voor deze interessante en zelfstandige functie, die een basis kan zijn voor een carrière in het bankbedrijfzoeken wij een actieve man of vrouw van 25 30 jaar met een passende opleiding, een commerciële instelling en goede contactuele 'eigenschappen. De honorering zal in overeenstemming zijn met de belangrijkheid van de functie. Kandidaten kunnen hun sollicitatie richten aan de direkteur van de bank, postbus 123, Hazerswoude-Rijndijk. de bank voor iedereen VEKEMANS&BERK ACCOUNTANTS vestiging Leiden Vekemans Berk is een middelgrote maatschap van register-accountants met een zeer gevarieerde cliënten kring. Wij beschikken over meerdere vestigingen in Nederland en wij blijven gestadig groeien. Deze expansie, gevoegd bij de grote verscheidenheid aar werkzaamheden, biedt goede kansen aan gevorderde assistenten die op zoek zijn naar meer zelfstandigheid. Als assistent-accountant van Vekemans Berk krijgt u te maken met alle facetten van de accountancy en hebt u alle gelegenheid uw verworven kennis optimaal te benutten. Wij bieden reële carrièrekansen, een goede honorering en aantrekkelijke secundaire voorwaarden. Als u bezig bent met de Nivra-studie dan wel SPD, loont het de moeite kontakt met ons op te nemen, dat kan schriftelijk met de heer D. van den Berg, Plantage 20, Leiden. DE STICHTING VERENIGDE NEDERLANDSE APOTHE- Frankenslag 139, 's-Gravenhage zoekt voor haar administratieve afdeling een in het bezit van het praktijkdiploma boekhouden. De gedachten gaan uit naar een medewerk(st)er van 20-25 jaar, die naast zelfstan dig werk ook bereid is in teamverband op te treden. Onderdeel van het werk is het bezoeken van apotheken, verspreid over heel Nederland. Het salaris alsmede de voorzieningen zijn zonder meer goed te noemen. De datum van indiensttreding kan nader overeengekomen worden, vanzelfspre kend onder respectering van gemaakte vakantieafspraken. Belangstellenden voor deze funktie kunnen telefonisch informatie inwinnen onder nummer 070-549600 bij de heren J. Beentje en A. W. G. v. d. Ham en/of schriftelijk aan bovenstaand adres reflecteren. Bij het openbaar gewoon lager onderwijs wordt met ingang van 1 augustus 1977 gevraagd een Het bijstaan van de klasse-leerkracht bij de aanpassing van het onderwijsproces aan de leerlingen en het helpen (in de klas en zonodig apart) van leerlingen die in moeilijkheden raken of geraakt zijn. Deze activiteiten geschieden in nauwe samenwerking met het team van de school en de onderwijskundigen van de Schooladviesdienst. Vereisten: (Ruime) onderwijservaring, het bezit van de akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer. De aan te trekken kracht zal worden benoemd in dienst van de gemeente Leiden Vanwege een andere wijze van subsidiëring zal betrokkene bereid moeten zijn t.z.t. in dienst van de Bestuursraad van de Schooladviesdienst Leiden over te gaan. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Gem. Inspectie van het onderwijs, tel. 071-145344. Sollicitaties onder vermolding van vacaturenummer OND 536 zo spoedig mogelijk in te zendén aan dé afdeling Onderwijs, stadhuis, Leiden. Wij zoeken voor de verkoop van onze elektrische handgereedschappen aan de en via de daarvoor specifieke distributiekanalen voor het rayon Zuid-Holland een dynamische Gevraagd: MAVO/MULO niveau, indien mogelijk aangevuld met een goede algemene verkoopscholing. suksesvolle ervaring in de buitendienst van een marketinggericht bedrijf (het liefst op het vlak van de duur zame gebruiksartikelen in de konsumentensektor). verkoopgesprek ken moeten naast de algemene kommerciële - ook in de sfeer van produkttechnische argumenten gevoerd kunnen worden. feeling voor suksesvolle merkpresentatie is noodzakelijk omdat de afnemers ook geadviseerd dienen te worden in verkoopmethodieken, winkelopstel lingen, etalages etc. de man die wij zoeken moet voor zijn relaties een plezierige partner zijn die ook overtuigend gereedschappen weet te demonstreren. Geboden: een goede honorering plezierige secundaire arbeidsvoorzieningen een bedrijfsauto. Geïnteresseerd? Schrijf dan naar de personeelsafdeling met bij sluiting van een recente pasfoto. Skil Nederland BV, Konijnenberg 60, Breda, Tel. 076-879233 Skil Nederland BV Skil is een van de grootste producenten van elektrisch gereedschap voor de industrie en de doe-het-zelver. Skil Nederland fungeert als Europese hoofdvestiging. De Stichting Bejaardenzorg Voor schoten vraagt vóórhaar prot. chr. tehuis Adegeest (96 bewoners) Leeftijd niet beneden 20 jaar. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Verwacht wordt dat men bereid is'ook avond- èn nacht diensten te verrichten. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO bejaardentehuizen. Sollicitaties te richten aan mevr. A. Pijpers, directrice Huize Adegeest, Bachlaan 21, Voorschoten. Gevraagd bouwkundig tekenaar of praktikant Architektenbureau Ir. Boudewijn Veldman, Oude Vest 163, Leiden. Telefoon 130028. Gevraagd vakbekwame schoonheidsspecialiste Met vakantieafspraken wordt rekening ge houden. Brieven onder nummer 47325 bureau van dit blad. i 4-ploegendienst in 2-ploegendienst Opleiding bij voorkeur enkele jaren LTS. Rijbewijs BE vereist. Leeftijd tot 45 jaar. Mekog is gevestigd op de terreinen van Hoogovens en vormt met dit bedrijf een sociale eenheid voor wat betreft personeelsbeleid en arbeidsvoorwaarden. De afdeling Personeelsvoorziening Hoogovens neemt daarom de sollicitaties in behandeling. Sollicitaties onder nr. LI 34 te richten aan Hoogovens, Personeels voorziening. Antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak geen postzegel). Telefonische inlichtingen 02510-94000. d Kunstmestfabricken bv vac. nr. 7-184111159 voor het Ministerie van Financiën t.b.v. de Afdeling Algemene Zaken Taken van het Bureau: behandelen van zaken van algemene of vertrouwelijke aard, zoals behartigen van aangelegenheden m.b.t. de civiele verdediging, de bedrijfszelfbescherming, de toekenning van koninklijke onderscheidingen, e.d.; organiseren en regelen van representatieve evenementen (ontvangsten, bijeenkomsten, internationale conferenties e.d.); secretariaats werkzaamheden, zoals het opstellen van aan schrijvingen en coördineren van de uitvoering daarvan; distributie en voortgangscontrole van kamervragen", regelen van toegang van functionarissen van het ministerie tot de ge bouwen van beide Kamers der Staten-Generaal. Taak: naast het geven van leiding aan de medewerkers van het bureau, fungeren als plaatsvervangend hoofd van de Afdeling Algemene Zaken en het hoofd van de afdeling assisteren bij zaken van organisatorische en personele aard. Vereist: tenminste diploma HBS/HAVO, leiding gevende en redactionele ervaring. Redelijke beheersing van de Franse, Duitse en Engelse taal; ambtelijke ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f3985,- per maand. vac. nr. 7-1829/1159 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Geneeskundige Hoofdinspectie van de Volksgezondheid, Afdeling Moederschapszorg en Jeugdgezondheidszorg Taak: coördineren van alsmede deelnemen aan de administratieve en organisatorische werk zaamheden welke o.m. liggen op het terrein van verloskundige zorg, kraamzorg, kinderhygiëne, de uitvoering van het vaccinatieprogramma, bevolkingsonderzoek verrichten van diverse secretariële werkzaamheden, w.o. voorbereiden van vergaderingen, verslagleggen e.d. en deel nemen aan vergaderingen en werkgroepen; verzamelen en vastleggen van medisch- statistische gegevens; concipiëren van brieven, nota's en rapporten; afhandelen van corres pondentie. Vereist: diploma HBS/HAVO of€en hiermee vergelijkbare opleiding. Administratieve ervaring en b.v.k. redactionele ervaring. Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2704,- per maand. vac. nr. 7-177911158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. Directie Financieel-economische Zaken en Comptabiliteit, Bureau Begrotingsuitvoering Taak: bewaken van begrotingsgelden door registratie van de door het ministerie aangegane verplichtingen; meewerken aan de opstelling van financiële overzichten; diverse andere werk zaamheden op het terrein van de begrotings bewaking en uitvoering. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 en praktijk diploma Boekhouden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2449,- per maand. vac. nr. 7-170611158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. de Directie Financiële en Materiële Zaken, Afdeling Algemene Zaken en Geldverkeer Taak: voeren van de kantine-administratie t.w. dagelijkse controle ontvangsten/uitgaven, voor- raadcontrole, kostprijsbewaking en omzet- statistiek. Vereist: diploma MAVO-4/boekhouden in het pakket. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring piax. f2207,- per maand, met een uitloop- piogelijkheid op grond van diensttijd. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 0% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20