mededelingen gemeentebestuur leiden 27 juni tm 1 juli 77 telefoniste/ receptioniste administratief medewerker VERHUIZINGEN sportinstructeur Gemeente 's-Gravenhage is de houdstermaatschappij van een aantal ondernemingen die zich voornamelijk richten op de vleesverwerkende industrie. Er zijn aktiviteiten gericht op de consument. Alleen al in Nederland exploiteert men een 400-tal slagerij-bedrijven. Daarnaast fungeren dochterondernemingen als toeleveranciers voor grote bedrijven en instellingen en is men aktief in de horeca-sector. Voor het nieuwe - zeer modern ingerichte - hoofdkantoor aan de Rooseveltstraat 12 te Leiden zoeken "DE VLEESCHMEESTERS B.V." op korte termijn een leeftijd 18-22 jaar Wij vragen een representatieve verschijning die - zowel telefonisch als in een persoonlijk gesprek - onze vele relaties op een beschaafde wijze te woord kan staan. leeftijd 21-30 jaar De kandidaat die ons voor ogen staat dient, naast het bezit van het Praktijkdiploma Boekhouden en ev. M.B.A. te beschikken over een flexibele instelling teneinde in onze steeds groeiende organisatie de juiste timing te kunnen vinden en behouden. Geïntereseerden wordt verzocht schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofdkantoor van de Vleeschmeesters B.V. Rooseveltstraat 12a te Leiden Men kan ook telefonisch kontakt opnemen 071-769346. Na 19.00 uur 01718-22017. Vraag even naar de heer L. C. G. Edeling BRANDWEER VAN 's-GRAVENHAGE Bij de Afdeling Opleiding van de Brandweer komt de func- tie vrij van: Taak: in hoofdzaak a. het op peil houden c.q. brengen van de lichamelijke vaardigheid benodigd voor de brandweertaak; b. het leiden van de zwemtraining; c. het afnemen van sporttests, als onderdeel van de selec tieprocedure. Vereisten: a. het bezit van een MULO/MAVO-4 diploma: b. C.I.O.S.-diploma met aantekening zwemmen of een ge lijkwaardige opleiding: c. organisatorische en representatieve kwaliteiten; d. leeftijd tussen 30 en 40 jaar; e. enige jaren ervaring als sportinstructeur. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het salaris liggen tussen 1.904,en 2.703,per maand. Van gegadigden wordt de bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hier van wordt - zo mogelijk direct na afloop - door de psycho loog met de sollicitant besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht na toestemming van de kandidaat. U kunt Uw sollicitatie richten aan de Commandant van de Brandweer, Erasmusweg 4, 's-Gravenhage. (s.v.p. binnen 14 dagen, de naam van dit blad vermel den onder no. B 14). TRANSPORTEN PIANO-EN KLEINTRANSPORTEN DOOR GEHEEL NEDERLAND-BELGIE- LUXEMBURG ERKEND VERHUISONDERNEMING MIDDELSTEGRACHT 89 TEL071. Diversen Heropening hoofdgebouw Sociale Dienst Na een maandenlange verbouwing gaat het hoofdgebouw van de gemeentelijke so ciale diepst aan het Steenschuur op maandag 27 juni weer open voor het publiek. De belangrijkste verbeteringen in het gebouw zijn aangebracht in het ontvangstgedeelte voor het publiek, de wachtruimte en de spreekkamers. De ingang van het gebouw is verplaatst naar de steeg tussen het gebouw van de sociale dienst en het Pedologisch Instituut. Vroeger was daar de ingang van de kas van de sociale dienst. Gang van zaken na 27 juni De rayonindeling van vóór de verbouwing wordt weer in ere hersteld. Dat wil zeggen dat: - de bewoners van Noord voor aanvragen, inlichtingen en afspraken terecht kunnen in het gebouw Herensingel 3: - de bewoners van Zuid-West op Apollolaan la; - en bewoners van het centrum weer in het gebouw aan de Steenschuur, ingang Langebrug. Wel is de vroegere wijkindeling enigszins gewijzigd: Zuid West: Haagwegkwartier, Bos en Gasthuiswijk, Fortuinwijk, Cronestein, Tuinstadwijk, Pro- fessorenwijk en Burgemeesterswijk; Centrum: Stationskwartier, Poelgeest, Houtkwartier, Vogelenbuurt, Staatsliedenbuurt, Trans- vaalbuurt, Vreewijk, Hoge en Lage Mors, Centrum binnen de singels, Rijndijkbuurt, Meerburg en de Waard; Noord: Merenwijk, De KoQi, Noorderkwartier, Groenoord en woonwagenkamp Trekvaart- plein. Aanvragen en inlichtingen Voor aanvragen om hulp in de vorm van uitkeringen of in andere vorm kan men voortaan elke werkdag van 9-10.30 uur terecht in het kantoor van de sociale dienst, dat in uw rayon ligt. De mogelijkheid om inlichtingen te vragen over lopende aanvragen, de hoogte van uitkeringen enz. wordt met ingang van 27 juni verruimd. Vanaf die datum kan men op elke werkdag 's morgens van 9-10.30 uur in het kantoor van de sociale dienst in uw rayon terecht voor inlichtingen. De mogelijkheid bestaat dat men niet onmiddellijk op alle vragen een antwoord krijgt. In dat geval kan men informeren op welke termijn en op welke manier de antwoorden wel gegeven kunnen worden. In het algemeen kan men hierover een afspraak maken met de dienstdoende ambtenaar. De huidige inlichtingenuren (maandag, donderdag en vrijdag van 11-12 uur) komen te vervallen. Spreekuren Alle spreekuren worden volgens afspraken gehouden. Die afspraken kunnen worden gemaakt tijdens de dagelijkse inlichtingenuren in de rayonkantoren, door bemiddeling van de bodes, en telefonisch. Adressen en telefoonnummers Kantoor Centrum en hoofdgebouw: Steenschuur 21, tel. 131941. Kantoor Noord: Herensingel 3. Telefonische afspraken kunnen worden gemaakt via het hoofdgebouw, tel. 131941. Kantoor Zuid-West: Apollolaan la, tel. 766600. Renovatiespreekuur Bureau Huisvesting In verband met de vakantie van de renovatieambtenaar zullen de renovatiespreeku ren van 5 - 12 - en 19 juli komen te vervallen. Het eerstvolgende spreekuur is weer op 26 juli a.s. en wordt gehouden van 14.00 tot 15.00 uur. Voorbereidingsbesluit De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat ter gemeentesecretarie (kamer 316) voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de gemeenteraad van 20 juni 1977, waarbij wordt verklaard, dat de vaststelling van een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied tussen de Oude Vest, het Havenplein, de Oude Rijn en de Lange Mare, zoals aangegeven op de tekening nr. 12 ST 6198. Bestemmingsplan Haver en Gortbuurt De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat met ingang van 29 juni 1977 gedu rende een maand ter gemeentesecretarie (stadhuis, kamer 315) voor een ieder ter inzage zal liggen het door de Raad op 22 juni 1977 vastgestelde bestemmingsplan Haver en Gortbuurt voor het gebied tussen de Geregracht, het Levendaal, de Planta gelaan en de Zoeterwoudsesingel. In vergelijking tot het ontwerp-plan zijn zowel in de plankaart als in de voorschriften en toelichting wijzigingen aangebracht. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder, die zich tijdig met bezwa ren tot de Gemeenteraad heeft gewend, of die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht, bij het College van Gedeputeerde Staten bezwaren tegen het vastgestelde plan indienen. Berichten uit de binnenstadswinkel Onlangs publiceerde de projektgroep Binnenstad het eerste deel van de nota "Berich ten uit de binnenstadswinkel". Daarin geeft de projektgroep een overzicht van de tot nu toe verrichte werkzaamheden en onderzoekingen. Ook bevat deze nota een ovc zicht van de gevolgde inspraakprocedure en van de voornaamste problemen conflicten die zich op het gebied van de binnenstad voordoen. Vanaf maandag 27 juni is ook deel 2 van deze van deze nota verkrijgbaar. In dat deel geeft de projektgroep aan hoe de binnenstad zich in de toekomst verder kan ontwik kelen. Daarbij gaat het o.m. om zaken als de situering van het winkelapparaat, het wonen in de binnenstad, de vestiging van universitaire gebouwen (Witte Singel/Doe lenplan) en van een nieuw zakencentrum. Deze voor de binnenstad belangrijke door de projektgroep zijn doormdemprojekt- groep verwerkt in vijf verschillende ontwikkelingsschetsen, waarop belanghebben den en belangstellenden tot 15 september a.s. commentaar kunnen leveren. Begin oktober worden alle reacties op de delen 1 en 2 van de nota "Berichten uit de Binnenstadswinkel" gepubliceerd als derde deel van deze nota. Mede op basis van de binnengekomen reacties kan de projektgroep dan tenslotte een definitief standpunt over de ontwikkelingsschetsen neerleggen in een stedebouw- kundige visie. De delen 1 en 2 van de nota Berichten uit de Binnenstadswinkel zijn tegen betaling van resp. 2,50 en 1,- verkrijgbaar by: - Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis; - de Binnenstadswinkel, Morsweg 10. Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de volgende verzoetten om een vergunning ingevolge de Hinderwet zijn ingediend; 1. Shell Nederland Verkoopmaatschappij B.V., te Rotterdam. Een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge genoemde wet tot het uitbreiden en wijzigen van de benzinepompinstallatie op een perceel aan de Rijksweg 4 nabij kilometerpaal 35.6 (sectie V, nr. 2051 (ged.) 2. Academisch Ziekenhuis Leiden. Oprichten van door elektromotoren gedreven installaties t.b.v. de uitoefening van de neurologie in het perceel Rijnsburgerweg 10 (gebouw 20). 3. Directeur van de Rijksgebouwendienst, te Voorburg. Uitbreiden en wijzigen van door elektromotoren gedreven installaties t.b.v. het transformatorstation en het ketelhuis annex opslagtank voor vloeibare stikstof van de Gorlaeus Laboratoria op het perceel Wassenaarseweg 76. 4. Directeur van de Rijksgebouwendienst, te Voorburg. Oprichten van door elektro motoren gedreven installaties in het hoofd- en tussengemaal t.b.v. de chemicaliën- en faecaliënriolering van de Gorlaeus en Sylvius Laboratoria op het perceel Was senaarseweg 76. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare kennisgeving, te weten: 24 juni 1977 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel persoonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzitting, die respektievelijk zal worden gehouden op: 1. dinsdag 12 juli 1977 om 14.30 uu: 2. dinsdag 12 juli 1977 om 15.00 uu: 3. woensdag 13 juli 1977 om 14.30 i 4., woensdag 13 juli 1977 om 15.00 i i kamer 210 van het stadhuis, kamer 210 van het stadhuis, in kamer 210 van het stadhuis, in kamer 210 van het stadhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaar schriften liggen ter inzage op het stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 330. De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zyn ver schenen; b. niet op de openbare hoorzitting zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schrif telijk bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leiden of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is openbaar gemaakt. Aanbiedingen zijn geldig lol en met 16 juli en zolang da voorraad strekt. Prijzen gelden afgehaald In de winkel.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 12