Het Catharina-ziekenhuis start methartchiivrgie REYM s> l'i'i 0 ©nglebert administratief medewerker(ster) Bericht voormannen die lang bij één baas willen blijven lïi anaesthesie verpleegkundigen o.k. verpleegkundigen o.k. assistenten verpleegkundigen voor de afdeling Intensive Care. De afdeling Personeelszaken ontvangt U graag voor een informatief gesprek over een van deze funkties. iHg- pï® CQilühariima de rijksoverheid vraagt vertalers frans, duits, engels (mnl./vrl.) 16 medewerkers voor het onderdelenmagazijn artsen-assistent REYM Wie ergens werk heeft dat goed betaald (en vooral: goed georganiseerd) wordt, wil dat werk wel houden. De vraag is dan: blijft de baas wel? Laten we u dan vertellen dat Installatiebureau van Walsem wat dat betreft geen problemen heeft. Een zaak met 55 jaar geschiedenis en... een béste toekomst. Kerngezond financieel, steeds rustig groeiend en met een orderportefeuille voor jaren en jaren (grote nieuwbouw projecten van letterlijk honderden, soms duizenden woningen en gebouwen!). We zijn georganiseerd in drie zelfstandige eenheden: CV, Elektro en Loodgieterij. Elk van die afdelingen kan nog een aantal goeie mensen gebruiken. Alhoewel ons hoofdkantoor in Utrecht is, werkt u in elk geval dicht bij huis! Het Catharina-ziekenhuis, dat in september 1973 in gebruik werd genomen, telt 756 bedden en beschikt thans over 10 klinische en 6 poliklinische operatiekamers. Aan het ziekenhuis zijn ca. 1500 medewerkenden verbonden. Het ziekenhuis ligt aan de rand van een levendige en vitale stad. De bosrijke omgeving en het behouden schoon van de Brabantse provincie garanderen een aantrekkelijk woon- en leefklimaat. CV-monteurs Hulpmonteurs Elektromonteurs Nu de zekerheid bestaat dat binnenkort de hartchirurgie in het Catharina-ziekenhuis daadwerkelijk van start zal gaan, vragen we: Van de kandidaten word de bereidheid verwacht in hechte samenwerking hun deskundigheid beschikbaar te stellen. Nadere informaties worden gaarne verstrekt door het Bureau Verpleegkundige Dienst, Michelangelolaan 2, Eindhoven. tel 040-392151. Volslagen loodgieters Halfwas loodgieters /kTl Graag helpen wij desgewenst bij het verkrijgen van woonruimte. Gelieve Uw sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Catharina- ziekenhuis, Michelangelolaan 2, Eindhoven Solliciteren kunt u schriftelijk of telefonisch. Het adres is: Installatiebureau van Walsem bv, Reaktorweg 17, Utrecht telefoon (030) 440443. Als u belt, vraag dan naar de heer Van Walsem junior. Installatiebureau van Walsem bv "vastigheid voor vakmensen" Michelangelolaan 2, Eindhoven. Postbus 1350. voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken Taak: vertalen en samenvatten van in boven staande talen ontvangen informatie. Vereist: diploma HAVO-talenpakket Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2449,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f3087,- per maand aanwezig. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 7-0418/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. H. ENGLEBERT N.V. te Voorschoten - o.m. importeur van personen- en bedrijfswagens, landbouwmachines en traktoren. alsmede grondverzetmachines - zoekt voor spoedige indiensttreding De zeer afwisselende funktie zal o.m. omvatten: verwerking van binnenkomende onderdelen en het voor verzending gereedmaken van onderdelenorders voor zowel de personenwagen-, landbouw- als grondverzetmachine-sector. Volgende kwaliteiten strekken tot aanbeveling: - enige technische kennis - akkuratessc. Sollicitaties te richten aan H. ENGLEBERT N.V Dobbeweg 2-3 te Voorschoten, t.a.v. de heer W.A. Boonacker. Eventueel ook telefonisch: (01717) 2010. Het Psychiatrisch Ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwijk, post Noordwijkerhou wil graag in kontakt komen met een tweetal ter vervulling van vacatures, die zullen ontstaan, ingaande 1 'uli a.s. Men dient zich voor minstens één jaar te verbinden. De salariëring geschiedt volgens de normen van de Nationale Ziekenhuis Raad voor Assistent-Geneeskundigen. Het ziekenhuis heeft opleidingsbevoegdheid Inrichtings-Psychiatrie; de opleiding berust bij Dr. J. L. T. M. Vereecken. De funkties zijn ook geschikt voor degenen, die alvorens een beslissing te nemen met het specialisme kennis willen maken. Sollicitaties aan J. A. Verheul, Geneesheer Direkteur is een werkmaatschappij van werkzaam is op het terrein VANDERVLIET WERNINK van de woningbouw. BEHEER NV die voornamelijk Op korte termijn zoeken wij een die in hoofdzaak zal worden belast met de debiteuren administratie en de registratie van het kas-, bank- en giro- verkeer. Voor deze afwisselende funktie is een praktijkdiploma boek houden gewenst. Enige ervaring noodzakelijk. Leeftijd tot ca. 25 jaar. Met vakantie-afspraken kan rekening gehouden worden. Sollicitaties te richten aan REYM BV, Dorpsstraat 130, WADDINXVEEN. Telefonisch kunt u informatie inwinnen bij de heer H. J. G. Korderijnk, teln.r. 01828 - 3844. of privé tel.nr. 01828 - 3673.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 22