dn f een nieuwe stap vooruit en curiosa de koning 1e ASSISTENT ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Gebr. Florijn UITZENDBUREAU Telef. 071-131710 Korevaarstraat 33 Leiden iuabu TEL 071-13.32.10 De Curator in het faillissement de heer A J. Rondeel, ge woond hebbende te Leiden, brengt ter kennis, dat de enige uitdelingslijst, heden door hem ter Griffie der Arrondissements Rechtbank te 's-Gravenhage van het Kantongerecht te Leiden is gedeponeerd, en al daar gedurende 10 dagen ter kosteloze inzage van de credi teuren ligt. Mr. V C. Groenendijk Rijnsburgerweg 141 LEIDEN bij onze importafdeling Onze importafdeling houdt zich voornamelijk bezig met het aanvragen van de vereiste invoervergunningen voor ons artikelenpakket uit het Verre Oosten alsmede de admini stratie en verwerking daarvan. Na een inwerkperiode dient gegadigde in staat te zijn met een grote mate van zelfstan digheid bovengenoemde werkzaamheden uit te voeren. Voorts zoeken wij voor onze afdeling facturering een Zijn taak zal hoofdzakelijk bestaan uit de voorbereiding van de te vervaardigen factu ren, het maken van kostprijscalculaties, creditnota's enz. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan afdeling personeelszaken, De Lasso 4, Roelofarendsveen. U kunt ook telefonisch solliciteren: 01713-9013. Eiken tafels Damesbureaux Tinkasten Kaptafels Schilderijen Klokken Porcelein Kristal Zilver Koper Te veel om op te noemen en de prijzen vallen erg mee. Kom eens langs, wellicht hebben wij nog meer van uw gading HOOIGRACHT 26 LEIDEN TEL. 071-123093 Bovendien goede se cundaire arbeids voorwaarden zoals reiskostenvergoeding, vakantiegeld, pre mies e.d. B. Verkoopleiders Indien U in het bezit bent van een rijbewijs en over de nodige er varing beschikt bie den wij: 1. neutrale firmawa gen 2. super provisie Inlichtingen a.s. vrijdagmiddag tus- wegrestaurant Al berts Corner, Lei derdorp. Vragen naar de heer De Jong. Eén blik op loopvlak en profilering van de nieuwe "XZX" maakt duidelijk dat alles ge daan is om de grip te verbeteren en dus de veiligheid te verhogen: breed en soepel loopvlak robuust afgeronde schouders talrijke antislip-lamellen brede profielbanen in lengte-richting breedte-profilering vanuit het midden tot in de schouders. Daardoor: uitzonderlijk wegvast op èlk weg dek, perfekt stabiel op de rechte weg, voor treffelijke besturingsprecisie in bochten en bij inhalen, en vooral: zeer goede wateraf voer en uitstekende grip op natte wegen. Dit veiliger rijgedrag gaat niet ten koste van de levensduur. Zowel de samenstelling van de rubber als de profilering van het loopvlak zijn afgestemd op de grootst mogelijke weer stand tegen slijtage. De nieuwe "XZX" maakt autorijden plezie riger door comfort, souplesse en een bijzon dere geruisloosheid. Michelin past in deze nieuwe band de laatste ontwikkelingen van radiaaltechniek toe. En aan wie is het perfektioneren van deze techniek beter toevertrouwd dan aan de uit vinder ervan? langer veiliger, langer zuiniger

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 22