Kijk! Bij Vroom Dreesmann: 999.- 359.- 299.- 999.- 499.- Crown voor verwende oren van prijsbewuste kopers,exclusief verkrijgbaar bij Vroom Dreesmann VROOMS DREESMANN Crown geluidsapparatuur geniet de faam die een voor aanstaand Jépans merk toekomt. Vroom Dreesmann voegt daar biezonder plezierige prijzen aan toe. Reden genoeg om gauw eens te komen kijken. En luisteren, uiteraard. Crown compactkombinatie SHC 3250 Een kombinatie van tuner, versterker, platenspeler en cassettedeck, met microfoon en 2 luidspreker boxen in het 2*weg systeem. Het totale uitgangs vermogen bedraagt 2x25 Watt, de platenspeler is voorzien van een S-arm met magnetodynamisch element. Extra aansluitingen voor nog 2 luid sprekers (stereo-4), microfoon en koptelefoon. Met 6 maanden garantie Crown Hi Fi stereo cassettedeck met Dolby CTD 1150 Zeer goed cassettedeck met ingebouwd Dolby ruisonderdrukkingssysteem (schakelbaar), keuze- toets voor normale of chroom-dioxyde tapes, makkelijk afleesbare VU-meters, automatische stop en bandloopindicatie en koptelefoon aansluiting. Met 6 maanden garantie Crown radiocassette recorder CTR 550 Voor net- en batterij voeding. Ontvangt FM, MG, LG en KG. Uitgangsvermogen 5 Watt. Geluidsmixage mogelijk bij opname. Met 2 ingebouwde luidsprekers en inge bouwde electret- microfoon. Met 6 maanden garantie Crown mono recorder CTR 325 Fraaie monocassette recorder met ingebouwde electret- microfoon, schuif- regelaars voor klank en volume, druktoets- bediening en auto matische bandstop. Met 6 maanden garantie Ook de tv's van Crown mogen er zijh. Goed voorbeeld: Crown Portable Kleurentv 14 CX 44 All-transistor draagbare kleuren televisie met 36 cm beeldbuis. Brilliant heldere kleurenweergave, electronische tiptoetsafstemming voor 8 voorkeurzenders, en ingebouwde AFC-toets (automa tische fijninstelling). Met 1 jaar garantie Crown stereo radio-cassette recorder CSC 630 Portable radio-cassetterecorder voor licfvtïïet en batterijen. Totaal uitgangsvermogen 5,6 Watt. 4 Ingebouwde luidsprekers. Ontvangt FM-stereo, MG, LG en KG. Mogelijkheden voor geluidsmixage bij opname. Schakelaar voor normale en Cr02 tapes. Loudness control, automatische motorstop en vele andere snufjes. Met 6 maanden garantie Als normale service worden alle artikelen, wanneer u dat wenst gratis thuis bezorgd. En wordt technische dienstverlening uit gevoerd door een eigen technische dienst. Meubelen niet in alle vestigingen verkrijgbaar.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 12