Drum alsjeje draai gevonden hebt Werkgelegenheid bij Vroom Dreesmann verkoopspecialisten (m/v) woninginrichting 1 Waar zijn de vrije plaatsen? Wat doet een verkoopspecialist? Hoogheemraadschap van Rijnland De ware halfzware. VROOMS DREESMANN Als kompleet woninginrichter verzorgt Vroom Dreesmann alles op het gebied van wonen. Dus niet alleen meubelen, maar ook stoffering. Wij hebben in enkele vestigingen plaats voor: Haarlem -gordijnstoffen Beverwijk - totale woninginrichting Alkmaar -gordijnstoffen, meubelen en tapijten Hoorn - meubelen en tapijten Den Helder - meubelen en tapijten Leiden - bedden Bent u geïnteresseerd? Neemt u dan kontakt op meteen van onderstaande afdelingen Personeelszaken: Haarlem - tel. 023-319040 voor de vestigingen Haarlemen Beverwijk; Alkmaar - tel. 072-18822 voor de vestigingen Alkmaar, Hoorn en Den Helder; Leiden - tel. 071-141241 voor de vestiging Leiden. Advies: door uw grondige, gespecialiseerde kennis van het assortiment op uw afdeling weet u onze klanten optimaal te adviseren Presentatie: door uw vakkennis bent u in staat met de coördinerend verkoper tot een goede uitbreng van het artikelpakket te komen. Kennis: door uw ervaring en opleiding bent u goed geïnformeerd over kwaliteiten, prijzen van de artikelen en kent u de wensen van de klanten. Voorraadbeheer: in samenwerking met de coördinerend verkoper houdt u toezicht op de omzetsnelheid van de artikelen op uw afdeling zodat een tijdige aanvulling van goederen kan geschieden. Bekendmaking Dijkgraaf en hoogheemraden van Rijnland maken hierbij bekend dat gedurende de maanden juni en juli het Ontwerpplan bestrijding verontreiniging oppervlaktewateren 1977-1981 ter inzage ligt op de secretarie van het hoogheemraadschap, Breestraat 59 te Leiden. Het plan omvat ingevolge artikel 12 van de Verordening Waterkwaliteit Rijnland een taakstellend programma van maatregelen, die noodzakelijk zijn ter verkrijging of handhaving van een goede kwaliteit van de oppervlaktewateren in het beheersgebied van Rijnland. Een ieder kan tot en met 31 juli a s. schriftelijk bezwaren indienen bij de Verenigde Vergadering van het hoogheemraadschap van Rijnland, Breestraat 59, Leiden. Belanghebbenden kunnen het ontwerpplan tegen betaling van de kosten ad f 20 van 1 juni a.s. af bij de secretarie verkrijgen. Desgewenst wordt een exemplaar toegezonden. Men dient dan voornoemd bedrag vermeerderd met f 5 verzendkosten, dus in totaal f 25, te storten op postrekening 10499 t.n.v. het hoogheemraadschap van Rijnland te Leiden. Op het girobiljet s.v.p. vermelden: "Bestedingsplan". De secretarie is op kantoordagen.geopend van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.30 uur. Leiden, mei 1977 J. van Knobelsdorff. dijkgraaf B. Plomp, secretaris-rentmeester. 1.90 I 1 wmSmm«iJP Steek eens tm ander shagje op bij Baal bergen 1 Ontdek de wondere wereld van het "totale slaapgebeuren' en profiteer van tal van verrassende aanbiedingen en leuke attrakties! Slaap maar dan wel goed en gezond! Wij vertellen u hier graag alles over op onze „wakkere slaapshow". waar u van de ene verrassing in de andere vall Van vrijdag 20 mei t.m. zaterdag 4 juni. Gevraagd een ALLROUND TIMMERMAN voor burgerwerk. Aannemersbedrijf J. DE WAGT Deutzstraat 7 Oegstgeest Telefoon 071-15172 Aanmelden 's avonds na 7 uur. GRASMAAIMACHINES Technisch Handelsbureau v/h VAN DUUREN Lange Mare 74-82 Postbus 2& Leiden Telefoon 071-13478i m» jèmf it »-** HlMAi's mm m 1*1 Drukkerij te Zaanclai „Als ik soms m'n oude maten van de grafische school zie, dan valt het me weieens op dat ik niet de enige ben die overgestapt is op wat anders. Als ik even tijd heb, draai ik een Drummetje. Dat rolt gewoon goed. t Is niet te licht of te zwaar, maar t is wel net even pittiger. Daarom rook ik Drum!'

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26