CONSTRUCTIE- BANKWERKERS westeinde ziekenhuis Het grootste uitzendbureau van Leiden heeft heel wat hanen in de administratieve sektor. Leg u niet vast aan de verkeerde hypotheek. Westland Utrecht ••w luba optiek s GRIMBERGEN B.V. GRIMBERGEN B.V. verpleegkundig docent(e) (LERAAR(ES) bouwkundig opzichter psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" ziekenverzorgende Alleen de specialist in hypotheken heeft keus genoeg om u altijd de juiste financiering te adviseren. Dehypotheek die rekening houdt met uw inkomen, uw carrière en uw gezin. No-Risk hypotheek. De hypotheek zonder risico's. Budgethypotheek. Waarmee u nooit méér betaalt, dan de rente van het moment. Groeihypotheek. Met lage aanvangslasten.dus mee groeiend met uw carrière. No-Risk 125".. De maximale tophypotheek zonder risico's. Standaardhypotheek. Aflossingsmogelijkheden: per maand of per kwartaal, lineair, op basis van annuïteit of via levensverzekering. Thuis-Best krediet. Een extra kredietfinanciering voor woning verbetering. Overbruggingskrediet. 'n Soepele tussenfmancieringals u uw nieuwe huis al moet betalen vóórhel "oude" verkocht is Vraag u\y makelaar of Hij kan u over al deze mogelijkheden bij de Westland Utrecht volledig informeren. I lypotheken zijn ons vak. Hypotheekbank nv Leiden. Botermarkt 28/Hoek 't Gangetje, 071 -13 26 45 Voor de regionale opleiding tot operatie- assistent(e), welke opleidt voor een 14-tal ziekenhuizen, hebben wij een vacature voor voor 4a 5 dagen per week. De werktijden kunnen in overleg worden vastgesteld. De funktie bestaat uit het geven van lessen alsmede het begeleiden van lesgroepen. Bij afwezigheid van het hoofd van de O.K.-opleiding treedt hij/zij op als vervanger. Om in aanmerking te komen voor deze funktie is vereist: diploma ziekenverpleging-A docentenopleiding O.K.-ervaring strekt tot aanbeveling. Aanstelling in de rang van le verpleeg- kundige-A. Inlichtingen over de funktie worden U gaarne verstrekt door Mw. M. E. Haring, toestel 385. tel. 070-611,081. Westeinde 132, Den Haag, Postbus Jf32. Chr. MAVO Alphen a/d Rijn Gevraagd voor de Ichtus mavo, St. Jorisplein 4 een voor plm. 15 uur Frans Die uit principe bij het Christelijk onderwijs wil werken. Inl. bij en brieven aan de heer P. H. Vree, directeur, Groenoord 176, Alphen a/d Rijn. telefoon 01720-73420 (school) - 93840 (huis). Wat Leiden betreft mogen we ons inder daad het grootste uitzendbureau noemen. Vandaar dat we niet alleen in de administratieve, maar ook in de medische- industriële-en technische sektoren heel wat banen hebben. Luba. Niét alleen in Leiden. Dat mogen we gerust zeggen. Sinds we in 1968 in Leiden zijn begonnen hebben we vestigingen in: Leiden, Leidschendam, Zoetermeer, Alphen a/d Rijn en Gouda. Daardoor zijn we uitstekend op de hoogte van wat zich in dit gebied afspeelt. Om daar dan slagvaardig op te reageren. Waarbij één ding centraal blijft staan: persoonlijk contact. Want we weten erg goed dat we alleen groot zijn geworden door te werken mét en vóór mensen. Loop eens binnen. We hebben het al eerder gezegd: Loop eens binnen om wat meer te horen over het werken voor Luba. Of om u alvast in te laten schrijven, ook al wilt u nog niet direkt beginnen. Het is gratis en verplicht u tot niets. Uw gastvrouw. Een van de mensen die u in Luba's oudste vestiging tegen kunt komen is Ine Sturgess-Gommans. Na haar werk in een ziekenhuis en als assistent van een specialist, trad zij in oktober 1974 bij Luba in dienst. Nieuwe Rijn 35, Leiden. Tel. 071-140341 (industrieel en technisch) tel. 071-140343 (administratiefen (para)medisch) Geopend elke werkdag van 8.30 tot 17.30 uur. Donderdag uitbetaaldag tot 18.30 uur. Bel op voor'n job. Soms komen onze openingsuren u misschien niet goed uit. Of u wilt eerst weten wat voor banen er beschikbaar zijn. Daaraan is gedacht. Luba heeft een vacaturelijn. Het enige wat u hoeft te doen is het nummer draaien en u luistert naar een bandje waarop een aantal beschikbare banen van dit moment te horen zijn. Het nummer van de vacaturelijn is: 071-134747. Andere Luba vestigingen Leidschendam, Winkelcentrum Leidsenhage, Weigeliapassage 5. Gouda. I.agc Gouwe 12. Alphen a/d Rijn, Winkelcentrum De Aarhof 67. Zoetermeer, Winkelcentrum Palensteii Croesinckplein 19. In verband met de binnenkort te starten bouw van onze geronto- psychiatrische observatie kliniek zoeken wij een tenminste 25 jaar. Betrokkene zal dit projekt in al z'n geledingen begeleiden. De geplande bouwtijd is ruim één jaar; andere projekten zijn in voorbereiding. Vereist zijn: MTS bouwkunde of gelijkwaar dige opleiding en bouwkundig opzichter PBNA; ervaring in toezichthoudend werk en kênnis van moderne installatietechnieken; goede kontaktuele eigenschap pen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dhr. J B. Verdonk, hoofd technische dien sten, tel. (02502) 77 41, tst. 2007. Sollicitaties kunt u richten aan de adjunkt-direkteur personeelsza ken, Rijksstraatweg 113, Benne- broek. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. 's maandags gesloten IDOSCII LEIDEN Kort Galgewater 1, fmmen Hilversum Ter Apel SPECIALIST IN CONTACT LENZEN De Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage heeft bij vonnis van 5 mei 1977 rolnummer 77/1564 inzake: de naamloze vennootschap Nederlandse Spoorwegen N.V., gevestigd te Utrecht, eiseres, tegen: de besloten vennootschap B V. Exploitatie-maatschappij Voorhof-Warmond, gevestigd te Warmond, gedaagde, de vervroegde onteigening uitgesproken ten algemene nutte ten name van de N V Nederlandse Spoorwegen, gevestigd te Utrecht, van: 1 van een perceelsgedeelte groot 2 are, 95 centiare van het perceel kadastraal bekend Gemeente Sas- senheim, sectie B nr 1552: 2. van een perceelsgedeelte groot 4 are, 60 centiare van het perceel kadastraal bekend Gemeente Oegstgeest. sectie A nr. 180: 3 van een perceelsgedeelte groot 11 are. 95 cen tiare van het perceel kadastraal bekend Gemeente Oegstgeest, sectie A nr. 183; 4 van een perceelsgedeelte groot 29 are. 45 cen tiare van het perceel kadastraal bekend Gemeente Warmond, sectie D nr 434; 5. van een perceel groot 5 are. kadastraal bekend Ge meente Warmond, sectie D nr. 435; 6 van een perceelsgedeelte groot 89 are. 70 cen tiare van het perceel kadastraal bekend Gemeente Warmond, sectie D nr 440; 7 van een perceelsgedeelte groot 56 are, 55 cen tiare van het perceel kadastraal bekend Gemeente Warmond, sectie D nr. 445; 8. van een perceelsgedeelte groot 53 are, 95 cen tiare van het perceel kadastraal bekend Gemeente Warmond, sectie D nr. 446; 9. van een perceelsgedeelte groot 13 are, 40 cen tiare van het perceel kadastraal bekend Gemeente Warmond, sectie D nr. 31 10. van een perceelsgedeelte groot 29 are, 30 cen tiare van het perceel kadastraal bekend Gemeente Warmond, sectie D nr. 447, zijnde de nummers 1 tot en met 10 van het grondplan. De Griffier. De Griffie is gevestigd Juliana van Stolberglaan 2, 's- Gravephage. Telefoon 070-824041 toestel 2581. "MARIËNHAVEN" Postbus 6, Warmond, telefoon 01711-19300 Op 1 september 1977 begint in ons verpleeghuis voor bijzondere verzorging en verplegingbehoevende bejaarden, de nieuwe cursus die opleidt tot het wettelijk erkende diploma Deze cursus staat open voor jonge mensen vanaf 17 jaar. die tenmin ste 3 jaar voortgezet dagonderwijs met succes hebben gevolgd of In het bezit zijn van het diploma Inas, O.V.B., verzorgingsassistente, BVB I Met deze leerlingen gaan wij een leer- en dienstverband aan; honore ring en secundaire arbeidsvoorwaarden worden geregeld in de richt lijnen van de Nationale Ziekenhuisraad en in de nieuwe C A.O. Huisvestingsmogelijkheden zijn beperkt. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direktie. zoekt wegens uitbreiding van haar aktiviteiten voor spoedige indiensttreding Goed kunnende tekening lezen is een eerste vereiste. Wij bieden u gunstige arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties zowel mondeling als schriftelijk te richten aan: Alphen a/d Rijn Bedrijfsweg 23-25, Alphen a/d Rijn Telefoon 01720-93641 Postbus 145

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 32