d&ST y de rijksoverheid vraagt IO PERSONEEÜ^^ personeel P soneel PERSONEEL! 'PERSONEBE ppx»3B/inB~ "xnoUIMttL,n literal TWEE ONDERWIJZERESSEN Stichting! ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER VERTEGENWOORDIGER VERPLEEGKUNDIGEN receptioniste stichting centrum stbavo noordwijkerhout intern controleur (mnl./vrl.) souschef bibliografie tijdschriften (mnl./vrl.) medewerker sectie bibliografisch beheer medewerkers (mnl./vrl.) medewerker (mnl./vrl.) hoofd onderwijsplanning en administratie Mvru medewerker (mnl./vrl.) administratief beleidsmedewerker medewerkers bibliografie (mnl./vrl.) console-operateurs PERSChE£E,erscnBd 1 personeel PERSONEEL peisoneel I Aan de Dr. van Voorthuysenschool, openbare school voor individueel aangepast onderwijs aan moeilijk lerende kinderen aan de Marnixstraat 104, worden met ingang van 1 augustus 1977 gevraagd: namelijk: - een onderwijzeres met ervaring voor een hoge meisjesgroep en - een onderwijzeres voor een der jongere groepen, ter vervanging van een langdurig zieke. Voor benoeming is tenminste vereist het bezit van de akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzeres met de wettelijke bevoegdheid voor de vakken j en k. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd der school, de heer A. FGW. Nijs, tel. 071-123064 (school) en 071-895504 (huis). De Stichting Burgerschapskunde te Leiderdorp verzorgt schriftelijke cursussen, publica ties, projekten, leermiddelen, excursies en discussiedagen over diverse politieke en maat schappelijke onderwerpen. Zij zoekt - op korte termijn - ter uitbreiding van de afdeling cursistenbegeleiding een: - het voeren van korrespondentie - het geven van telefonische informatie aan derden - zorgdragen voor de periodieke verzendingen Om deze taak te kunnen verrichten is gewenst een ruime algemene ontwikkeling en een opleiding op MAVO-niveau. Type-ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris - al naar gelang leeftijd en ervaring - tussen f 1.468,34 en f 1.701,82 per maand. Een verdere uitloop is mogelijk. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de direkteur van de Stichting Burger schapskunde, postbus 349 te Leiden, onder vermelding van "sollicitatie". Wij zijn een voortvarende groothandel, opgericht tn 1937, die met vertrouwen de toekomst tegemoet ziet. De omzet beweegt zich in sterk opgaande lijn. In ons assortiment voeren we hoogwaardige olieprodukten en specialiteiten. Afnemers zijn transportbedrijven, bouwondernemers, garages en industriële bedrijven. Onder het pakket artikelen vallen bekende merken zoals UNIL en ANGENOL. Wegens groeiende aktiviteiten hebben we op korte termijn behoefte aan een (voor diverse rayons) die kan aantonen dat hij het vak van verkopen onder de knie heeft. Tot zijn taak behoort het vasthouden van de bestaande relaties en voorts beschikt hij over voldoende pioniersgeest om zorgvuldig een nieuwe klantenkring op te bouwen. Achter hem staan een goede verkoopbinnendienst, documentatie over de produk- ten en een aangepaste reclamecampagne. Hij valt rechtstreeks onder de direktie die meer geloof hecht aan teamwerk dan aan een grote papierwinkel. De beloning is zonder meer goed: stevig vast salaris provisieregeling. Een jaarlijks klimmend inkomen ligt duidelijk binnen bereik. Belangstelling? Houdt u van aktie? "Verkoop" u dan aan onze heer P. Jong. BV HANDELSONDERNEMING J. JONG Noorderkade 48, Postbus 183. Alkmaar, telefoon 072-114745 Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND. 527 zo spoedig mogelijk in te zenden bij de afdeling Onderwijs der Gemeentesecretarie. De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt ter vervan ging in de centrale nachtdienst twee part-time met diploma B of A-B. De funktie wordt eens per 3 weken gedurende 10 nachten aaneenslui tend uitgeoefend van 23.00-7.00 uur (8 uur). Nadere informaties kunt u verkrijgen bij de heer J. Keeris, toestel 2311 Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Per soneelszaken met vermelding van vakature-nummer 77.82.32. Binnenkort is er in ons bedrijl plaats voor een Heb je interesse en ben je bekend met de moderne talen minimaal 18 jaar bereid wisseldiensten te draaien Bel ons dan even voor een afspraak. Motel Sassenheim telefoon 02522-19019 Het Kinderpsychiatrisch Centrum "Curium" te Oegst- geest vraagt per 1 augustus 1977: een afdelingssecretaresse leeftijd: ongeveer 20 jaar. Vereist: Mavo en type-diploma. Kennis van medische terminologie en ervaring strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitatie aan de geneesheer-directeur, Postbus 26, Oegstgeest. JONGE MONTEUR Aanmelden 's avonds tussen 7 en 8 uur of schriftelijk met opgave van leeftijd, opleiding en vorige werkkring aan Tuinbouw- en Hobby-artikelen Jan van der Meer b.v. Noordeinde 45, tel. 01713-2564, R.A.Veen V^Qrganlsatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 vac. nr. 7-144811158 voor het Ministerie van Algemene Zaken t.b.v. de Onderafdeling Comptabiliteit Taak: repressief toezicht op financieel behee bij de onder het departement ressorterende comptabele diensten: toezicht op de werking van de interne controle, w.o.: controle op betalingen via de Rijksbetalingsdienst, inven taris- en voorraadadministraties, salaris- en personeelsadministratie, periodieke overzichtei van o.m. ontvangsten en uitgaven alsmede toezicht op het juiste gebruik van en repres sieve controle op de automatiserings technieken binnen het departement; rapporteren over de uitgevoerde controles. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding, alsmede diploma MBA en enige jaren controle-ervaring bij de Rijksoverheid. B.v.k. studerend voor NIvRA of SPD. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3087,- per maand. vac. nr. 7-136911158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Koninklijke Bibliotheek, Afdeling Vrijwillig Depót van Nederlandse Publicaties en Nederlandse Bibliografie Taak: leiding geven aan een groep medewerkers, die titelbeschrijvingen en coderingen maken van Nederlandse tijdschriften t.b.v. geautomatiseerde bestanden: leggen en onderhouden van contacten met uitgevers van tijdschriften aangaande het toekennen van de I.S.S.N's (International Standard Serial Numbers). Vereist: tenminste diploma HAVO; de diploma's GO-A en/of D; diploma BD. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f3087,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 11 juli 1977. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-130311158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Afdeling Documentatie en Bibliotheek Bureau Bibliotheek Taak: toegankelijk maken van publikaties d.m.v titelbeschrijvingen: classeren m.b.v. de U.D.C.; bouw en beheer van het catalogusapparaat: verstrekken van inlichtingen; uitlenen en beheer van de leeszaal. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma GO-A of BD; b.v.k. enige jaren praktijkervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2704,- per maand. vac. nr. 7-139511158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Hoofdafdeling Planning en Bouw, Afdeling Bouw en Financiering Taak: administratieve, uitvoerende, controlerende en beleidsvoorbereidende werkzaamheden betreffende de beoordeling van bouwplannen van inrichtingen voor gezondheidszorg. Vereist: diploma HAVO/MEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Enige kennis van bouwaangelegenheaen alsmede administratieve ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2704,- per maand. vac. nr. 7-1437/1158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Centrale Afdeling Internationale Betrekkingen, Afdeling Voorlichting Buitenland, Studiebezoeken en Congreszaken De afdeling verzorgt de op het buitenland gerichte voorlichting en behandelt subsidie aanvragen t.b.v. buitenlandse voorlichtings activiteiten van Nederlandse organisaties. Voorts verzorgt de afdeling werkzaamheden t.a.v. buitenlandse en Nederlandse beurzen programma's, programma's voor buitenlandse bezoekers en het organiseren en subsidiëren van congressen in binnen- en buitenland. Taak: verzorgen van internationale congressen en seminars in Nederland, w.o. deelnemen aan voorbereidingsbijeenkomsten ter advisering van programma-indeling, organiseren van excursies en officiële ontvangsten, begrotingszaken en werkzaamheden m.b.t. opzet en functioneren congressecretariaten: behandelen van subsidie verzoeken voor deelname aan buitenlandse congressen, festivals, enz.; organiseren voor bereiden van vergaderingen; organiseren van programma's voor buitenlandse bezoekers in groepsverband: samenstellen van programma, ontvangst en evt. begeleiden. Vereist: kennis van tenminste twee talen (Frans, Duits of Engels). Praktijkervaring in een leiding gevende functie alsmede op organisatorisch gebied strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2704,- per maand. vac. nr. 7-1501/1158 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. het Centraal Wervings- en Opleidings instituut van het Gevangeniswezen Taak: o.a. assistentie verlenen aan het Hoofd van de Afdeling Onderwijs bij de uitvoering van de opleidingsaktiviteiten; verzamelen van gegevens m.b.t. cursisten en aan de hand hier van een jaarplanning opstellen; samenstellen van cursusgroepen; leiding geven bij het opstellen van lesroosters; voeren van het secretariaat van examen- en tentamencorrimis- sies; in- en externe contacten met cursisten en penitentaire inrichtingen m.b.t. de uitvoering van de opleidingen. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; leidinggevende en ruime administratieve ervaring, alsmede ervaring in planningswerkzaamheden. Standplaats; 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2704,- per maand. vac. nr. 7-1436/1158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Centrale Afdeling Internationale Betrekkingen, Afdeling Voorlichting Buitenland, Studiebezoeken en Congreszaken De afdeling verzorgt de op het buitenland gerichte voorlichting en behandelt subsidie aanvragen t.b.v. buitenlandse voorlichtings activiteiten van Nederlandse organisaties. Voorts verzorgt de afdeling werkzaamheden t.a.v. buitenlandse en Nederlandse beurzen programma's, programma's voor buitenlandse bezoekers en het organiseren en subsidiëren van congressen in binnen- en buitenland. Taak: assisteren bij de eindredactie van een kwartaalbulletin en bij een maandelijkse infor matierubriek; meewerken aan het tot stand komen van artikelen, brochures en andere publicaties t.b.v. de buitenlandse voorlichting; behandelen van (subsidie) aanvragen op het werkterrein van de voorlichting buitenland; administratieve werkzaamheden. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Passieve kennis van tenminste twee talen (Frans, Duits of Engels). Redactionele ervaring. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2449,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-1397/1158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Veterinaire Dienst, Sectie Zoönosen, Voedselvergiftigingen, Gezelschapsdieren Taak: bestuderen en bijhouden van een taak gerichte documentatie van al of niet aktief verkregen informatie over binnen- en buiten landse voorschriften en regelingen op het terrein van de sectie; meedenken over het te voeren beleid en opstellen van nota's, brieven, richtlijnen en discussiestukken; bijwonen en notuleren van vergaderingen; onderhouden van mondelinge contacten binnen en buiten de dienst en mee werken aan oplossingen voor gesignaleerde problemen. Vereist: tenminste diploma HAVO/MEAO of HAS' kennis van de Franse, Duitse'en Engelse taal. Administratieve ervaring in een redactionele en contactuele functie strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2449,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f2704,- per maand aanwezig. vac. nr. 7-1368/1158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Koninklijke Bibliotheek, Afdeling Vrijwillig Depót van Nederlandse Publicaties en Nederlandse Bibliografie Taak: maken van titelbeschrijvingen en coderingen van Nederlandse tijdschriften en boeken voor geautomatiseerde bestanden. Tevens toekennen van het I.S.S.N. (International Standard Serial Number). Vereist: tenminste diploma HAVO; bibliotheek ervaring en/of het bezit van een bibliotheek diploma en ervaring in toepassing van de U.D.C. (Universele Decimale Classificatie) strekt tot aanbeveling. Kandidaten die geen kennis hebben van de .U.D.C. dienen bereid te zijn hierin een spoed cursus te volgen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2449,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 11 juli 1977. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-140211153 voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Centrale Bewerking, Afdeling Productie, Onderafdeling Reken centrum Taak: bedienen van het operating-systeem, w.o.: bedrijfsgereedmaken, bedienen en controleren van de centrale verwerkings eenheid; signaleren en onderzoeken van storingen; toezicht op de werkuitvoering van de operateur randapparatuur; verwerken van gegevens; registratie van verwerkingsgegevens. Vereist: diploma MULO-B/MAVO-4 (exacte vakken); tenminste 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 2207,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24