f «samsam sociaal deskundige voor het bedrijfsmaatschappelijk werk Ksamsom Samsom Dienstverleningen bv Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden belangstelling voor automatisering? LEIDSCH DAGBLAD AKTIEF MEDEWERKER hoofdverpleegkundige anaesthesiologie m/v secretaresse/redactie-assistente medewerker salarisadministratie (m/v) Samsom Automatisering bv heeft vestigingen in Alphen aan den Rijn, Utrecht, Emmen en Eind hoven. Ons computer service bureau verwerkt de administra tieve gegevens van vele bedrijven. Bovendien leveren wij standaard en klantgerichte software pakket ten aan computer gebruikers. Ter versterking van ons team medewerkers willen wij in contact komen met jonge mensen die bij ons in dienst willen treden als junior programmeur (m/v) Wat bieden wij? Aansluitend aan uw indienst treding krijgt u een basisopleiding, teneinde de grondbeginselen van het vak onder de knie te krijgen. Daarna gaat u meewerken aan automatiseringsprojecten. D.m.v. cursussen wordt uw theoretische kennis-niveau verder verhoogd. Wat vragen wij? Als vooropleiding: HAVO of VWO, met wiskunde in hetvakkenpakket. Verder: belangstelling voor auto matisering en bereidheid tot het volgen van cursussen en opleidin gen in het kader van een oplei dingsplan. Nader contact Wij nodigen u uit tot het maken van een afspraak voor een infor matief onderhoud of een sollici tatiegesprek. U kunt daartoe (tele fonisch of schriftelijk) contact opnemen met de heer D.J.B. Houtman, afdeling Personeels zaken, Wilhelminalaan 1 te Alphen aan den Rijn, telefoon (01720) 6 20 43. ICCJ Samsom Automatisering is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij en Wolters-Noordhoff nv. Samsom Automatisering bv De bedrijfsmaatschappelijk werkers vormen de zintuigen van de Personeelsdienst in het Telefoondistrict 's-Gravenhage, dat bijna 3000 medewerkers telt. Zij signaleren bepaalde ontwikkelingen en problemen in de afdelingen die aan hun zorgen zijn toevertrouwd. De werkzaamheden van de bedrijfsmaatschappelijk werker hebben voor een groot deel betrekking op het welzijn van individuele medewerkers. Daarnaast werkt de bedrijfsmaatschappelijk werker in teamverband mee aan vernieuwingen ten behoeve van het sociale beleid in het Telefoondistrict. Bij de selectieprocedure zullen daarom de contactuele eigenschappen van de aan te trekken nieuwe medewerker(ster) extra aandacht krijgen. Vanuit de Centrale Afdeling Bedrijfs maatschappelijk Werk van het Staatsbedrijf der PTT wordt aandacht geschonken aan de landelijke aanpak van het bedrijfsmaatschappelijk werk en de ondersteuning daarvan. Eisen Diploma Sociale Academie (alle richtingen), HSA of gelijkwaardige opleiding, goede contactuele eigenschappen, bereid om in teamverband te werken. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 10 dagen na verschijningsdatum van dit blad worden gericht aan het Hoofd van de Centrale Afdeling Personeelsvoorziening en Loopbaanontwikkeling der PTT, antwoordnummer 2424, 2500 VB 's-Gravenhage (geen postzegel). Een beknopte opgave van uw levensloop, waarbij zo mogelijk gerefereerd wordt aan de genoemde functiebeschrijving wordt op prijs gesteld. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Desgewenst kunnen vooraf telefonisch inlichtingen worden verkregen bij de betrokken personeelchef van het Telefoondistrict 's-Gravenhage, de heer A.J. de Bruijne (070) 70 44 55. CENTRALE DIRECTIE Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een Voor onze afd. rotatiepers, om na gebleken geschiktheid in aanmerking te komen voor een gerichte opleiding tot rotatiedrukker B. Sollicitaties en inlichtingen bij: Leldsch Dagblad, Witte Singel 1, Leiden, tel. 144941, toestel 43, dhr. R. Metman. Anaesthesiologie-Operatiekamers Heelkunde Binnen de afdeling Anaesthesiologie is, ten behoeve van het operatiekamercomplex Heelkunde, plaatsingsmogelijkheid ontstaan voor een vac. nr. 252.50.A.21.LD De leiding van de gehele afdeling Anaes thesiologie ligt bij prof. dr. Joh. Spierdijk. Binnen bovengenoemd operatiekamer complex worden operaties verricht op het gebied van algemene heelkunde, vaat- en transplantatiechirurgie, thoraxchirurgie, urologie, orthopaedie. plastische chirurgie, gynaecologie en traumatologie. Het coördineren van de werkzaamheden en het op doeltreffende wijze leiding geven aan het team van anaesthesie-verpleegkundigen en anaesthesie-assistenten en -leerlingen zal een belangrijk taakaspect zijn. Derhalve gaan, voor de vervulling van deze functie onze gedachten uit naar een verpleegkundige, die: - in het bezit is van het diploma Zieken verpleging-A - ruime ervaring heeft opgedaan als anaesthesie-verpleegkundige; - een voortgezette opleiding, te weten Hogere School voor verpleegkundigen, kaderopleiding of soortgelijke managementopleiding (IBW/1SW) met goed resultaat gevolgd heeft (strekt tot aanbeveling); - goede contactuele eigenschappen en organisatorisch inzicht bezit; - ervaring in een soortgelijke functie heeft. Arbeidsvoorwaarden: U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. U wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantie toelage is 8%. Rijksregelingen zoals vergoeding voor verhuis-, installerings-, reis- en ziektekosten e.d. zijn van toepassing. Het salaris bedraagt max. 2959 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Promotiemogelijkheid is niet uitgesloten. Nadere informatie: Deze wordt gaarne verstrekt door mw. zr. Th.M.M. Berlemon-de Best, coördinerend hoofdverpleegkundige operatiekamers, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2316. Sollicitatie: U kunt solliciteren door een brief te zenden, onder vermelding van het vacaturenummer, aan het hoofd van de dienst Personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10 te Leiden. 1 Binnen de organisatorische een heid van Samsom Uitgeverij bv is de uitgeverij H.D. Tjeenk Willink ondergebracht. H.D. Tjeenk Willink is uitgeefster van boeken op uiteenlopende juri dische gebieden. Deze groep, die zich toelegt op de uitgeversactiviteiten van dit juri disch fonds heeft daarbij dringend behoefte aan de hulp van een jonge vrouw van omstreeks 25 jaar, die belangstelling heeft voor het boekenvak en bij voorkeur enige ervaring. Deze medewerkster zal verant woordelijk zijn voor een breed scala van administratieve werk zaamheden, w.o. het behandelen van de correspondentie met onze auteurs, de verzorging van de documentatie-service en het bij houden van de administratie van lopende projecten. Daarnaast redactiewerkzaamheden als kopij verduidelijking en -uniformering en het persklaar maken van manuscripten. Onze eisen Opleiding: minimaal HAVO, of gelijkwaardig. Een secretaresse opleiding is een ideale basis. Eventueel een typediploma aan gevuld met steno. Een uitstekende kennis van de Nederlandse taal is vereist. Nader contact Uw sollicitatie kunt u richten aan onze afdeling Personeelszaken, Wilhelminalaan 1Alphen aan den Rijn, t.a.v. de heer J. Tissingh (01720) 6 23 04. ICU Samsom Uitgeverij is een werk maatschappij van de nv ICU, In formatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nv en Wolters-Noordhoff ESamSOm Samsom Uitgeverij bv 1 Samsom Dienstverleningen bv ontwikkelt en verkoopt hulpmid delen voor administratie en orga nisatie, leermiddelen voor scho len en instellingen, kantoor- en schoolbehoeften, boeken en speelgoederen en verleent boven dien een aantal diensten. De afdeling Salarisadministratie verzorgt voor een deel van de in Alphen aan den Rijn gevestigde bedrijven van de nv ICU, Infor matie en Communicatie Unie, het totale 'salarisgebeuren', inclusief de ziekenregistratie. Hierbij wordt gebruik gemaakt van een geauto matiseerd systeem. Op korte termijn ontstaat op deze afdeling een vacature voor de functie van medewerker(ster) Salarisadministratie. De functie De man of vrouw die wij zoeken gaat zich bezighouden met het verzamelen van relevante infor matie, het muteren ervan, het ver werken van salarisgegevens op ponsdocumenten en met het re gistreren van zaken die verband houden met ziekte. Profielschets Voor de vervulling van deze func tie denken wij aan een accurate kandidaat/kandidate met belang stelling voor cijfermatig werk. Behalve een opleiding op mini maal MAVO-niveau (met handels vakken) is boekhoudkundig in zicht en een studie voor P D. een voorwaarde. Bekendheid met sociale wetgeving is een voordeel. Leeftijd: ca. 20 jaar. Nader contact Als deze functie uw interesse heeft kunt u telefonisch of schriftelijk reageren bij het hoofd van onze afdeling Personeelszaken, de heer D.J.B. Houtman, Prins Bernhard- laan 10 in Alphen aan den Rijn telefoon (01720) 6 20 43. ICU Samsom Dienstverleningen is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nv en Wolters-Noordhoff L

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20