Mi 9 fTfi V m t m X, M A m M w J m M g duindigt werkster Streep aan wat n kwijt wilt/ streep aan wat n hebben wilt en plaats een sleuteltje in deze krant ril A t,°V (SS) Uiftj /Lu I X 1ËI i§ f i ft fif IÉ 1 4 _CibO> wat u kwyt wilt, of hebben wilt. Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden stafdocent(e) verpleegkunde De Radiobeurs b.v. - Leiden 1. een VERKOPER 2. een LEERLING-VERKOPER 3. MEDEWERKER (60+) 4. TELEFONISTE Schoonmaakbedrijf Nu nweetwat u kwijtwilt,of hebbenwüt9vult u deze boo in. Stuur deze bon in dan staat nw slenteltje een paar dagen later in de krant medewerker m/v (verpleegkundige) o.k.-verpleegkundigen en o.k.-assistenten verpleegkundige Verpleegkundige Academie Vronestein Door uitbreiding van het aantal H.B.O.-V studenten is er per 1 augustus 1977 plaats voor een die tot taak zal krijgen - het verzorgen van lessen verpleegkunde aan de 1e en 2e jaars studenten - het meewerken aan het ontwikkelen van het stu dieprogramma Wij zoeken iemand: - met hetzij een A-opleiding en Z-opleiding of erva ring, hetzij een M.G.Z.-opleiding - in het bezit van een docenten-opleiding De voorkeur gaat echter uit naar kandidaten met een Hogere Opleiding. Salariëring en rechtspositie volgens de normen van het hoger beroepsonderwijs. Inlichtingen zijn telefonisch te verkrijgen bij de heer A. J. Ouwerkerk, direkteur, telefoon 070-69.40.81, 's morgens tussen 9.00 en 11.00 uur. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de direktie van de Verpleegkundige Akademie Vronestein, Oos teinde 14, Voorburg. De Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Bollenstreek werkzaam op het gebied van maatschappelijk werk en gezinsverzorging te Hillegom. Lisse, Sassenheim, War mond en Oegstgeest. zoekt per 1 augustus te behoeve van de teams Hillegom en Oegstgeest twee half-time leidsters gezinsverzorging bij bejaarden Wij zien uit naar sollicitanten die bereid zijn om: - in teamverband te werken en in het bezit te zijn van: - de voltooide opleiding Sociale Akademie, MBO-s.d., eventueel akte N XII, XIX of XX. Voor deze funktie is de rechtspositie- en salarisregeling volgens de COAM, voorzover gesubsidieerd, van toe passing. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot: Mevrouw J. Robijn, stafmedewerker gezinsverzorging, Emmalaan 2 te Sassenheim, tel. 02522-19127. Voor sollicitaties richte men zich binnen 10 dagen tot: de direkteur, de heer A. A. Claassen, op hetzelfde adres. Hogewoerd 27, telefoon 149241 zoekt wegens uitbreiding en reorganisatie: in onze verkoopafdeling Hi-Fi voor onze buitendienst (bezorgen en aansluiten van wasapparaten e.d.) in onze radio-tv-werkplaats voor inname en afgifte van reparaties (enige technische vaardigheid gevraagd) en het bedienen van de telefoon tevens in staat tot het verrichten van eenvoudige administratieve werkzaamheden. Sollicitaties tijdens winkeluren t.a.v. de heer F. A. J. de Groot, eventueel na telefonische afspraak. Te koop Leiden 4-KAMERFLAT mooi en rustig gele gen. Riant uitzicht, balkon op z.w. Schu- bertlaan. Prijs n.o.t.k. Oplevering 1-7-1977 Inl. 02522-14201 vraagt Telefoon 01718-20356 van 4.00 tot 6.00 uur of aanmelden Johan Frisoplantsoen 30, Rijnsburg na 6.00 uur. ZET IN ELK VAKJE EEN LETTERTEKEN ZO MOET U HET DOEN tot 20 woorden 6.10 tot 30 woorden f 9 50 alléén de rubrieken personeel aange boden. woonruimte gevraagd, woning- ru'l. huisdieren, kennismaking, diverse goederen en diensten gevraagd, of regelsleutels advertentie x plaatsen, woordsleutel of regelsleu.el: rekening zenden aen groot, geen kaders, vignetten, foto's etc. adres Prii,: 63 ct per kolom/mllllmeter, ex- woonplaats telefoon du»iet4% b.t.w. 1. Sleuteltje sturen aan Leidsch/Alphens Dagblad. Antwoordnummer 214, Lelden (U hoeft er geen postzegel op te plakken) of bel 071-144941 2. Of lever deze bon in bij onze bijkantoren. Katwijk: Badstraat 9. Telefoon 0171B-16151. Alphen: Julianastraat 19. Telefoon 01720-93961. Bij de Dienst Bestrijding Ziekenhuis Infecties welke werkt onder supervisie van de voorzitter der Infectiecommissie en bestaat uit een kleine werkgroep welke zich bezighoudt met alle problemen betreffende de preventie van ziekenhuisinfecties kan binnenkort geplaatst worden een: vac. nr. 063.50.A.21.LD De taak zal t.z.t. voornamelijk bestaan uit: - opsporing en beperking van (kruis)- infecties en het treffen van maatregelen ter preventie; - bevordering van de ziekenhuishygiëne in het algemeen, hiertoe hoort o.a. het verder ontwikkelen van normen op dit gebied; - uitbrengen van adviezen, introduceren van nieuwe preventiemethoden en het geven van voorlichting hierover; - bevordering van goede sterilisatie en desinfectietechnieken, hierbij kan behoren het verrichten van onderzoek naar het juiste gebruik van de technische outillage o.a. door middel van het raadplegen van technische handleidingen, tekeningen en literatuur (veelal in de engelse of duitse taal); - onderwijs over ziekenhuishygiëne en preventie van infecties aan verpleeg kundigen in opleiding. Verlangd: diploma Ziekenverpleging-A alsmede (ruime) klinische ervaring. Middelbare Schoolopleiding. Goede beheersing van de engelse taal is noodzakelijk Goede contactuele en organisatorische eigenschappen. Grote belangstelling voor ziekenhuishygiëne in de ruimste zin, alsmede voor medisch-technische apparatuur. Ervaring op het gebied van de ziekenhuis infectie-preventie en -bestrijding is gewenst doch niet vereist. Het salaris, dat in nader overleg zal worden vastgesteld, zal uiteraard mede afhankelijk zijn van de door de kandidaat reeds opgedane ervaring. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer M. H. Rebel en prof. dr. R. van Furth, tel. 071 - 14 72 22, toestel 4365 resp. toestel 2613. Operatiekamercomplex Heelkunde In verband met uitbreiding van het aantal operatiekamers (toekomstig aantal 12) is plaatsingsmogelijkheid ontstaan voor vac. nr. 202.81.A.21.LD De operaties die binnen dit moderne O.K.-complex verricht worden liggen op het terrein van de Algemene Heelkunde, Urologie, Orthopedie, Gynaecologie en Thorax-Chirurgie. De organisatie is erop gericht dat men door regelmatige wisseling van de werkzaamheden een veelzijdige ervaring verkrijgt. Na een ruime inwerkperiode zullen de werkzaamheden bestaan uit: a. het zelfstandig instrumenteren bij alle voorkomende operaties; b. deelname aan de praktijkbegeleiding van de leerlingen. Functie-eisen: a. voor O.K.-verpleegkundigen: diploma Ziekenverpleging A O.K.-certificaat N.Z.R., voor O.K.-assistenten: O.K.-certificaat N.Z.R.; b. in teamverband kunnen samenwerken. Salaris tot max. 2449 bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid kan men bevorderd worden tot een rang waaraan een salaris van max. 2707 bruto per maand is verbonden. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. Th. M. M. Berlemon-de Best, coördinerend hoofdverpleegkundige operatiekamers, tel. 071-14 72 22 toestel 2316. Keel-, Neus- en Oorheelkunde Op deze afdeling kan binnenkort t.b.v. de behandelkamers geplaatst worden een (voor de dagdienst) vac. nr. 583.1.53.A.21.LD De werkzaamheden dienen voornamelijk verricht te worden op de 4 behandelkamers van de afdeling. De taak zal bestaan uit: - het verlenen van verpleegkundige assis tentie bij de behandeling van patiënten na operaties aan keel, neus of oor; - het verzorgen van het instrumentarium en overig verpleegkundig materiaal t.b.v de behandelkamers. De werkzaamheden dienen tijdens een 5-daagse (40-urige) werkweek overdag te worden verricht (d.w.z. geen nacht-, weekend- of avonddienst). Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, zo mogelijk enige ervaring op een chirurgische afdeling. Salaris max. 2207 bruto per maand. Promotie tot, of aanstelling als verpleeg- kundige-A (salaris max. 2329 bruto per maand) is in principe mogelijk. Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door mevr. zr. E. S. P. Pluyter-Wenting, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2783. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk pensioenfonds. Vakantietoelage 8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. De arrondissementsrechtbank te "s-Gravenhage heeft bij von nis van 5 mei 1977, rolnummer 71/2890 inzake de commissa ris der Koningin in de provincie Zuid-Holland, thans Mr. Maar ten Vrolijk, wonende te Was senaar eiser q.q. tegen Nico- laas Vink, wonende te Zoeter- woude en tegen Johannes Wil helmus Petrus Vink, wonende te Zoeterwoude de onteigening uitgesproken ten algemene nutte en ten name van de pro vincie Zuid-Holland van het perceel thans kadastraal be kend Gemeente Zoeterwoude, sectie E, nummer 2785, dat eerder deel uitmaakte van het perceel kadastraal bekend Gemeente Zoeterwoude, sec tie E, nummer 2138. De Hoofdofficier van Justitie, A. W. Rosingh VRIJWILLIGE OPENBARE VERKOPING Op verzoek van de heer Jac. Hoogendoorn zal op donder dag 9 juni bij inzet en donder dag 16 juni 1977 bij afslag, tel kens te v.m. 11 uur in het café "De Leeuw" te Noorden, Si mon van Capelweg 109, ten overstaan van Notaris J. G. Bergsma ter standplaats Aar- landerveen, gem. Alphen aan den Rijn, ten verkoop worden aangeboden: De hofstede met stalling, schu ren, erf, tuin, grond en water, alsmede weiland, een en ander plaatselijk bekend Uitweg no. 20 te Wilnis, post Noorden, kad. bekend gem. Wilnis, sek- tie E nummer 89, groot 1 ha 81 are 50 ca. Vrij van pacht, leeg en ontruimd te aanvaarden na betaling kooppenningen, welke voor of uiterlijk op 15 juli 1977 moeten zijn voldaan. Te bezichtigen dinsdag en donderdag te 's namiddags van 14 tot 16 uur. Inl. bij gen. notaris, Zuideinde 16, telefoon 0172&-9206. Renbaan Duindigt, Waalsdorperlaan 29a, Wassenaar/Den Haag tel. 070-26 2311

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 16